• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@ema5 tak uz jsem to zmakla a dobry. Akorat ted to jeste citim trosku, ten tlak. Ale tj tim, ze jsem si odvykla od ty 0,4 :slight_smile: no do briska uz to asi pichat nebudu. Mrkni ke mne do profilu, jakej uz mam hroznej pupek. Fakt uz neni moc mista, kam s tim :slight_smile:
@27verca - ja jsem po IVF a podle MS mam termin 9/2 a podle velikosti toho obrika 1/2. A pohlavi taky nevim zatim. Jmeno Natalka bylo leta muj favorit :wink: krasny
2. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Šikula! Já to střídám, podle nálady :slight_smile: Počkej, ale já tam žádnou fotku bříška nevidím, po rozkliknutí tvého nicku vidím fotku z utz, mimochodem super, krásná nožička! Já normálně mám zatím jen jednu fotku z 12 tt, a tam mimi vypadá jak ufounek. Pak jsem vždy chtěla, ale byla by to fotka páteře nebo něčeho beztvarého akorát, prostě se nedařilo. Posledně to dr. zkoušel přepnout i do 3D, ale objevila se hlavička shora, jen něco kulatého, žádné rysy obličeje, nic.. tak říkal příště, doufám, že konečně bude něco, co vypadá jak miminko :grinning:
No ale bříško tvé tam nikde nevidím! Jak na to?
2. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak už jsem to našla, jsem tele. No pupík pěkný, já ale mám asi jen o trochu menší, taky panděro. Až stáhnu fotky, taky vložím.
2. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Hele a dr. vám neřekl ani tip na pohlaví? Spekuluju nad tou fotkou z UTZ :wink:
2. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 ja mam spoustu fotek z utz, ale treba branici, srdce, zaludek :grinning: takze takovy nepouzitelny, proto jsem tam dala tu nozicku, ta mi prisla supr roztomila :wink: jinak pohlavi vubec - a to je dr nas rodinnej. Pry mozna s vesteckou kouli :grinning: ale ja jsem presvedcena o buchetce, takze se tak s ni i celou dobu bavim. Jestli je to kluk, tak me musi nesnaset :grinning:
2. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No já fakt, zkušenost žádná, ale kdesi jsem četla, že když tam jsou takové tři čárky - jako to V a uvnitř čárka, že tak nějak to snad vypadá u holčičky.. ale nevím fakt, dr. tomu rozumí víc, takže kdoví, co vidím...
2. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 a kde to vidis? :-O :grinning: ja jsem si tou holkou jista n 99%, uvidime, zda me moje intuice nezklame :wink:
2. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 @brsh U holek je na UTZ vidět něco jako "kávové zrno" :wink: My jdeme na kontrolu v pondělí ve 20tt.. takže jsme zvědavý, co to bude :slight_smile: Spíš tedy přítel :grinning:
2. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luu87 :slight_smile: díky - no u nás není vidět nikdy nic, protože si většinou hoví s nožkou přes nožku :grinning: Takže snad na dalším utz, to jdu v 25 tt. Chtěla jsem to vydržet, ale asi to nedám :grinning:
2. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Podle babských rad se říká, že když to má nožičky rozcapané, že je to kluk, že ukazuje svojí chloubu :grinning: A holčička, že má nožičky přes sebe, že nic není vidět, protože se stydí :grinning:
Ale nakolik je toto tvrzení pravdivé, tak to opravdu nevím :wink: :grinning:
2. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No takove svetlejsi V s carou uprostřed, ale je tak velke, ze by miminko muselo mit pohlavi asi az k hlave :grinning: No tak asi nic :grinning: Ja nikdy zadnou intuici nemela a nemam ani ted :confounded:
2. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luu87 Tak přeji, ať se dozvíš, my se ve 20 tt nedozvěděli... takže taky čekám na 24 týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Já to ani vědět (moc) nechci, já bych klidně žila v nevědomosti :grinning: Ale přítel to chce vědět - jde se mnou. Já už jsem to vědět mohla před 3týdny, ale nechtěla jsem (byla jsem na kontrole sama), sice jsem to na UTZ viděla, ale nevěděla jsem, co to je :grinning:
2. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - ježiš, to snad nemá - pohlaví až k hlavě :grinning:
@luu87 - tak ať se pak zeptá přítel sám :slight_smile: přeci to nemusí doktor říkat oběma :wink:

Já jsem byla hrozná hrdinka jak vydržím, asi tak týden - a teď, když zase vidím ty krásný holčičí věci.........achjo :grinning:
2. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No, jenže když už to bude vědět on, tak to chci vědět i já :grinning: A stejně by to nevydržel mi to neříct :grinning: Shodli jsme se ale na tom, že kočárek, oblečení a tak budou v neitrálních barvách pro zmatení :slight_smile: a kdyby bylo druhátko, tak aby "podědilo" :slight_smile:
2. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luu87 já mám taky zásadní věci neutroš, protože jsem to kupovala při Dnech Marianne.... :slight_smile: já myslím, že u prvního je dobrý to vědět - když se člověk může vyřádit na těch barvách trošku :slight_smile:

Holky, jdu s hafanem. Už mě nebolí v krku, rýmu mám strašnou (ale mnohem snesitelnější s kapkama), ale sedlo mi to na průdušky...no co vám budu povídat, nejradši bych ležela. Ale co ten můj chudáček :sunglasses:
2. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Jj,nám pohlaví řekli před 14 dny v ČB na genetice,budeme mít chlapečka,Jiříka po tátovi :slight_smile: .Tak to si asi přejete holčičku,co???Dva kluci,to ti dají docela zabrat,né??? :grinning:
2. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Děkuji :slight_smile:.... Jak tak čtu,pícháte si většinou do stehen,to já pořád do břicha :frowning2: ,Dr. mi říkala,že dokud to jde do břicha,tak at vydržím a píchám bríško :wink: ...
2. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luu87 To jsem už taky slyšela,ale my když byly na UTZ tak měl máš maličkej nožku přez nožku jakou dobu než je dal od sebe :grinning:
2. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Taky mi nadšení nenechat si říct pohlaví vydrželo asi týden :grinning: Mě příjde, že naopak jsem si to neměla nechat říct u prvního, to bylo jedno, člověk by nakoupil neutrální věcičky... u druhého a dalšího, už bych se trochu bála nechat si překvapení, už proto, že prostě očekávání v to druhé pohlaví jsou a pak je to u porodu asi chvilka zklamání, a to jsem tomu mimouškovi nechtěla udělat. Teď jsem váhala, ale pak jsem si říkala, že je lepší na případného třetího klučíka si zvyknout ještě v těhotenství než pak to lehce rozdýchávat po porodu. Kdyby to byla holčička, tak by ta chvilka překvapení byla krásná, to je jasné... Ale včera jsem si taky říkala, že je fajn, že to zatím nevím, že teď když už tak kope, si to hodně užívám a mám už k němu takový nějaký jiný vztah než dřív a že už mi to asi bude víc jedno, jestli je to kluk nebo ta holčička. Nevím, jestli je to srozumitelné... :rolling_eyes:
2. říj 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luu87 Jo, takhle to měli známí, prý, že si to nechá říct jen manžel, nevydrželi to pak ani jeden :slight_smile:
2. říj 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Snad už tě to přejde, kašel v těhotenství, to je taky příjemné... :unamused:

@27verca Blahopřeji k chlapečkovi! No, tak to víš, že ta holčička by nás dostala asi víc, i kluci by si moc přáli holčičku. Já si od začátku říkám, že to bude kluk, abych pak nebyla překvapená :grinning: Ale nebudem to brát tragicky, když bude další klučík, oni jsou kluci strašně fajn :slight_smile: A stejně je nakonec každý jiný, to mě na tom mateřství fascinuje, pozorovat jak se ze stejného genetického základu vyklube úplně jiný človíček, jiná osobnost ...
Mě dal nejvíc zabrat první syn, ten byl náročný, asi do 3-4 let docela mazec, teď už je prvňáček a je moc fajn, hrozně moc si hraje, zaleze do pokoje i na půl dne a sedí u lega. S druhým jsem od začátku odpočívala, pohodář, dobře spal, hodný, klidný, věčně vysmátý a spokojený. Řekla bych, že za poslední rok mám doma takovou pohodu, jakou jsem nezažila od narození 1. syna. Takže myslím, že na to třetí mimčo je teď správná doba. A uvidíme, co tohle bude za človíčka. Doufám, že zase pohodář :slight_smile:
2. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca já si to dneska píchla poprvé do stehna...tu 0,4 už bych asi do břicha nevydejchala. Přes prsa si sotva vidím na pupek :grinning: a už si fakt píchám dlouho, od začátku stimulace, takže od 5. května. Už ty injekce nesnášim
@ema5 - je to dost srozumitelný :grinning: Mně právě říká můj dr, že se připravím o půlku emocí u porodu, když budu znát pohlaví. Ale myslím, že budu mít úplně jiný starosti :grinning: I když tajně doufám, že ne a po porodu vstanu a budu tančit po sále, protože budu mít natrénováno s epinem :grinning: :grinning: No vtípek, samozřejmě. Nevím, do čeho jdu, ale tak na špatný zprávy je vždycky času dost, ne? :sunglasses: Mě vůbec skoro nekope - v sobotu jak blázen a od tý doby sem tam čutanec. Viděla jsem obrázek, že se mimi teď každý týden přetáčí, tak se zrovna asi točilo :slight_smile:
2. říj 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Já si píchám od června,takže už taky docela dlouho a píchám si od začátku tu 0,4 takže ani nevím, co jsi měla před tím :wink: .já už mám pupek taky docela velkej a začíná mi překážet :slight_smile:
3. říj 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Moc vám přeji holčičku, at zkusíš něco jiného :grinning: . Já mám z kluka docela strach,protože nevím co mě čeká a jak se co dělá :wink: ,muj bratr má dva kluky a jsou to pěkní lumpové,takže se tak trochu bojím :unamused: .Tak až budeš vědět pohlaví,tak se nám pochlub :grinning: ...
3. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca mela jsem od zacatku kvetna 0,4. + dalsi tri injekce hormony a jiny podpurny dobroty a ted asi 6 nedel 0,2. Je to stejna injekce, ale polovicni davka. Z kluka nemej strach :wink: moje kamosky, co maji chlapecky, na ne nedaji dopustit - jsou vic na ty maminky proste :slight_smile: ale ja chci taky holku :grinning: nebo ne chci vic, je mi to fakt jedno po tech letech, ale klucici jmeno proste asi nevymyslime :slight_smile:
3. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie34, to bylo na mne? Jestli se známe z rodinky? Já nevím, tys byla taky v únorčátkách nebo se známe ještě z květňátek 2011?? Teď nevím, kdo jsi a kam tě zařadit :slight_smile:
@Ema5, v pohodě, od včera se malá začala mrskat, opravdu o ní vím, tak jsem se uklidnila. Jinak včera jsme byli v těch Budějkách na tom kontrolním velkém uzv. úžasná paní doktorka, vše nám dopodrobna ukázala, vysvětlila, co a jak a proč to tak funguje, byli jsme s manželem oba fakt unešení jejím přístupem. Takoví by lékaři měli být všichni, což se bohužel stává jen málokdy.. Vše je v pořádku, maličká je krásná, máme moc hezkou fotečku a vše je v pořádku. :sweat_smile: Jo, a placentu mám vzadu, zatím tedy dole, ale to prý nic neznamená, do konce těhu stoupne výš :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlasim holky moje .....potvrzeny kluk tentokrat sem to videla i ja :D :D .....a spatne zpravy spatny pomer hlavicky k telicku ,krev v moci ,jsem z toho zoufala.....17tyho cesta do genettu :frowning2: ach jooooo
3. říj 2013 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Díky, samozřejmě dám vědět. Taky si myslím, že se chlapečka bát nemusíš. Je fakt, že jsou obecně asi živější a trochu náročnější než holčičky, já jsem u prvního syna docela záviděla kamarádkám, kterým jejich holčičky půl dne proležely a prokoukaly, náš Míša se chtěl neustále nosit, pořád nespokojený, ukňouraný. Ale zas druhý syn byl pohodář, zato znám i hyper holčičky. Takže je to různé. Hodně samozřejmě záleží na temperamentu, a pak - co si budem povídat - i na výchově, holt se člověk musí víc snažit, aby z nich ti lumpové nebyli..
Samozřejmě holčička by byla teď jednodušší i kvůli jména, protože třetí klučičí už se prostě vybírá špatně...První dva se "rýmují" a třetí k tomu už je nereálné.

@pupan Z únorčátek :wink:
Blahopřeji k dobrému utz, teď jsi ráda, že jsi na tu plodovku nešla, ne?

@rohatyandilek Co znamená ten špatný poměr hlavičky? Je to moc mimo normu? A to byl velký UTZ? NEbo to bude až v tom genettu? A krev v moci, to asi spíš souvisí s tebou, nějaký zánět?
3. říj 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek To je mi moc líto takové zprávy, přeji, ať se ukáže, že je všechno v pořádku...
3. říj 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek