• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@27verca Ani mi nemluv. Já koukala do půl druhý na seriál na noťasu, pak jsem to vypla a čuměla jsem v podstatě celou noc. Tj hrůza :frowning2: Asi rozjedu ty homeopatika, protože jsem úplně kožená a to nechodim do práce.

Jinak holky, mě chytají křeče do lýtek, tj děs - v noci a přes den mě bolí jedno konkrétní místo. Doufám, že se mi nedělá tromboza, ale prostě je to normální. Už si připadám taky jak magor. Sem tam něco píchne loupne a nechci hned letět k dr.

@ema5 - 42 tt - to by mě odvezli!! Chudáku :frowning2: Mě by snad dr takhle dlouho přenášet nenechal, pořád spolehám na jeho normálnost :grinning: já si to maluju třeba o týden, dva dřív - hlavně nerodit pětikilový monstrum :grinning: V pondělí mě určitě taky naženou na cukrovku. Snad půjdeme dobře nabrat, když tedy nesmíme nic pít... s tím mám trošku prekérku. Hlavně, píchneš si předtím Fraxik? Na lačno?
16. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No obávám se, že jestli je to přírodní doktor, tak by tě právě přenášet nechal :unamused: Připouští se i nesprávně vypočtený termín a tak.. ale to ty víš vlastně asi přesně, kdy jsi otěhotněla, tak to je jiné. :astonished: Ale oni se rozhodují taky podle váhy, když vypadá velké, tak radši vyvolávají dřív... no uvidíme.
Jo a radši jsem tam hned zavolala, jak s tím fraxíkem a říkala, že to ničemu nevadí, že píchnout. Já každopádně nebudu aspoň den dva před testem mlsat, protože oni sice tvrdí, že tím nic neovlivníš, ale pro jistotu.. Já se minule den před testem nacpávala melounem a cukrovka vyšla. Ale podle kontrolních výsledků pak jsem po dietě byla naopak spíš hypoglykemická, manžel se bál, že sebou někde seknu. Takže si myslím, že to u mě bylo zkreslené ty výsledky. Ale kdoví. Prostě pro jistotu se radši nebudu nacpávat na večer čokoládkou jak mám ve zvyku :slight_smile:
16. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, ty musíš na test cukrovky nebo jde sama od sebe? U nás dr. posílá jen, když má na cukrovku podezření,já zatím nebyla ani jedno těhu a ani teď nejdu..
Jinak co se orodu týká, já si to zatím vůbec nijak nepřipouštím.l Poprvé jsem se těšila, prostě jsem věděla, že to asi bude brutus, ale strašně jsem se těšila na mimčo, podruhé jsem se sice taky na mimčo těšila, ale už jsem se bála, jelikož jsem věděla, do čeho jdu. A teď si říkám, že by to mohlo být rychlé, druhý porod byl podstatně rychlejší než ten první, i když taky bolest byla intenzivnější, nebo aspoň jsem to tak cítila, ale tak radši intenzivnější bolest a kratší dobu. Nejsem blázen, nečekám, že to bude bez bolesti, ale můj sen je, porodit do 2 hoděk po začátku kontrakcí :slight_smile:., Uvidíme, stejně už to ven musí :grinning:..
16. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 sice přírodního, ale normálního a určitě mě nenechá mučit :slight_smile: zeptám se a uvidím. Já si myslim, že mi řekne, ať to zatím neřešim a jsem v klidu. Já to chci vědět hlavně kvůli epinu, jinak je mi to taky jedno. S tou cukrovkou máš recht, taky si odpustím ovoce a cukr, ať si k píchání Clexanu nepřidám ještě inzulin :grinning: Dneska jsem si tady na bazárku koupila zimní těhu bundo kabát. Jsem ráda, že už jsem připravená. Venku to vypadá, že začne sněžit - tedy nemá, ale ty mraky na to vypadají :sunglasses:

Holky, dneska se loučím. Spíme u tchánovců, tak jsem tu jen na skok. Dobrou :wink:
16. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Mě na test na cukrovku posílá můj dr., tady se to tak dělá u všech. Vím, že to není všude standard, že někteří dr. neposílají, ani v cizině se takto cukrovka nevyšetřuje, na diabetologii jde až ten, komu vyjde cukr v moči. Ale odmítnout bych se to netroufla, odmítla moje kamarádka, někdy v 30 tt zjistili vysoký cukr v moči, musela i do nemocnice a doktoři ji to dali pořádně "vyžrat", že ohrožuje své dítě. Takže to radši přežiju a mám klid.
Tak porod za dvě hodiny, to by bylo něco, já se otvírám špatně, tak o tomhle ani nesním. Ale třeba mě třetí porod překvapí :slight_smile:

@brsh Nechceš vložit fotku? Je to přímo těhotenský kabát? Já budu taky něco potřebovat, teď chodím buď ve svetrech nebo nezapnutou bundu, nebo když jdu s dětma tak sportovní bundu, ta má ještě rezervu. Ale v zimě určitě nic z toho, co mám nezapnu :( Kupovat něco nového mi příjde škoda, ale ten bazárek, to je fajn nápad... budu se muset taky podívat.
17. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky, hlasim se po dlouhe dobe :slight_smile: gennet v poradku ....vsechno jak ma byt vsechno funguje na vybornou vsechno mame jsme opravdicky kluk ako buk .....jen ja jsem skoncila se zanetem mocaku .......ale jinak vsechno ok jak se mate holky vy co noveho? vse v poradku? :slight_smile:
17. říj 2013 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek Velká gratulace ke kloučkovi :slight_smile:
Tak na dnešek jsem spala jako špalek ,ale za tu cenu co mě čekalo ráno,no fuj... Byla jsem ráno na hematologii a co tam chodí za lidi,to by člověk neřekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Někteří lidi se snad ani nemyjí nebo proč jdou tak cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Dnes jsem to už nevydržela a šla čekat ty dlouhé dvě hodiny ven na čerstvý vzduch,jinak už bych to nevydržela a vrhla bych :confounded:... Já dopadla jako vždy,beze změny :slight_smile: ...
17. říj 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek To je super, že je všechno v pořádku!! Tak tě strašili zbytečně, co? Ještě, že tak! Ten zánět, to je nepříjemné, máš atb? Ať to brzy přejde a zabere...

@27verca To máš tu hematologii tak na dlouho? Pokaždé jdeš k dr.? Já jen na odběr, tak je to rychlovka. Akorát druhý den pro výsledky a recept, ale zase je to hned.
17. říj 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Jj a už mě to vážně nebaví. Ráno kolem půl 7 už tam jsem a čekám na odběr,potom tam čekám jak blbka cca 2 až 3 hodiny a jdu k primáři,ten se mě poptá co a jak,napíše recept a můžu jít :grinning: :grinning: :grinning:... Jo a za 3 týdny na novo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - no přímo těhu kabát, protože já se teď už s bříškem nenacpu do žádný bundy - resp jen do jedný podzimní, ale jinak ani ň. A máme pejska, takže chodím venčit - neumím si představit chodit s rozeplou, to bych pak asi zmrzla... fotku Ti sem dám. Ještě mají jednu krásnou na mimibazaru. Přiznám se bez mučení - možná bych sehnala levnější v sekáči, ale nechtělo se mi obrážet krámy. Tak mám tuhle za litr...ale zase je krásná a teplá a je na ní ještě záruka.
@rohatyandilek - mám z Tebe a chlapečka velkou radost!!! Super, že jste ok. Teď už to bude všechno v pořádku, neboj se nic. Ještě vyléčit ten zatrolenej močák a bude :slight_smile:
@27verca - já kvůli těmhle pachům nejezdím skoro MHD - lidi jsou čuňata! Zase buď ráda, že tam jdeš jen jeden den a za dvě hoďky dom. Já musím jako Ema jeden den na náběr a druhý ko a recept. Tj pakárna. Platim vždycky dva dny po sobě parkování na Karláku, kde mě obtěžuje pokaždý ta samá cikánka s jiným příběhem (proč potřebuje ode mě peníze) :grinning:
17. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ta bunda ještě :grinning:
17. říj 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@27verca dekujuuuu :slight_smile: nektery lidi jsou cinata cunacky ono nekdy kdyz se chytne i na gynde nejaka slecna ci pani....me extemne vadi sladky vune vonavek a to je sranda kdyz clovek jede po sousedce ve vytahu :grinning:
@ema5 asi je to nove hobby doktoru stresovat maminky jen v cekarne jsem mluvila se ctyrma a ak vylezli s tim ze je vse OK ale jsem rada ze hororove predpovedi se nekonali :slight_smile: atb jeste nemam cekam jeste na vysledky moce asi uz paty testy moce :confounded: ale az ted uz to zacalo jakoze faaakt bolet a pri curani umiram aaaale zase si rikam ze porod bude bud horsi nebo ze si pak budu rikat jaky to je baaajo :grinning:

@brsh spadl sutrak ze srdce :slight_smile: dekuju holky ze sem se tu mohla predtim tak krasne vypsat :slight_smile: me ani nevadi ze neco boli me hlavne ze je malej v poradku :slight_smile:
holky drzte se :-*
ted kdyz uz se nemusim bat hororu sem zavitam casteji :slight_smile: a konecne poklabosime
17. říj 2013 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh, já chci taky těhu bundu :grinning:, kde jsi ji sehnala? Já koukám už asi měsíc na mimibazaru po velkých, ne tedy přímo těhu, ale o 2 konf. čísla větší bundy, tak jednu jsem sehnala, pěkná, šedostříbrná HM, ale je lehoučká, slabá,tak do listopadu, víc v ní nevydržím, jsem strašně zimomřivá, tahle je teplá?Ono to pak zase dobře prodáš, to se neboj :slight_smile:
18. říj 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak to já za parkovný neplatím,ale je to otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já se jedu zítra podívat po nějakém kabátku a kalhotech. Už mám vše na doraz :grinning: .
@rohatyandilek No když je to vůně,tak se to ještě dá,ale pot a takový ten smrad ze starých lidí,to je horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a ta bunda se mi nechce zobrazit :frowning2: ..
18. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak už se mi zobrazila,vypadá moooc pěkně :wink:
18. říj 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky, kabát vypadá moc krásně, taky bych tisícovky nelitovala, za rok bych ho myslím zas dobře prodala.. budu to teď víc hlídat, snad něco najdu. Dneska jsem byla v práci a šla jsem v kabátu, který jsem měla už delší dobu schovaný, nosila jsem ho ještě jako těhotná s Míšou, termín jsem měla v dubnu a tenhle jsem určitě do toho února března (tedy 7-8.měsíce) nosila. Teď ho mám akorát, takže přes zimu nehrozí. :confounded:
O zápachu mi ani nemluvte. Já mám letos ve skupině studenta, takového sociálně zaostalejšího, či jak to říct.. a ten fakt dost hnusně zapáchá. A protože vyžaduje extra péči, musím mu více vysvětlovat, ukazovat, tak se nad ním musím sehnout a párkrát už mě fakt drsně natáhlo, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska pro změnu si vedle mě v autobuse sedl starý pán, který zas neskutečně hlasitě žvýkal, dělalo se mi z toho špatně, tak jsem si musela nenápadně zacpat ucho, abych to vydržela. Přesednout si nebylo kde :confused:
18. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Já na té hematologii k doktorovi vůbec nechodím, byla jsem jen poprvé a teď už úřaduju jen se sestrama.. no všude je to jinak, jak vidím.
18. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak je při sobotě?
Já jsem nějaká jako by utlučená, doufám, že na mě nic neleze, blbě spím, teda už několik let, ale teď extréně blbě a k tomu ten úplněk, to už vždycky tak 5 dní před nespím skoro vůbec :frowning2:. Cítim jako by slabost ve svalech a já fakt chřipku nechii, zbláznila bych se, lehnout s dětma nemůžu, no hrůza..
Prcek se teď fakt jako činí, vím o něm skoro pořád a občas dá docela razantní kopanec, že zaječím, a celá má rodina pak následně nadskočí taky :grinning:..
Koukala jsem dneska po těch těhu bundách, tak pod 2000 jsem nic nenašla, teda krásnou za 2700, ale přeci nejsem cvok, pořídit si ji za ty peníze na 3 měsíce?? Ale mně začíná být venku zimáááá :unamused: Máte nějaký tip, kde můžu kouknout? Já klíďo nošenou, ono stejně jsou nošené chvilinku, takže v super stavu, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan ahojky, já jsem jí koupila tady na bazárku, ale měla jsem jednu vyhlídlou i na mimibazaru. Nevím, jestli se Ti zobrazí, ale mrkni na to http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=69720790 Paní má nick Sylvachov, tak bys jí měla najít. Taky stojí litr. Já bych si novou nekoupila, nejsem blázen. Ale jak venčím, tak prostě potřebuju bundu, kterou zapnu a ne chodit s holým pupkem :grinning: S tím spaním jsme na tom úplně stejně, bída!!! Já tu mám homeopatika a brzo po nich sáhnu!
@ema5 - smradlavýho studenta Ti tedy nezávidim :frowning2: I když musím říct, že když jsem si to četla, tak jsem se smála :grinning: Ale já bych to asi teď nezvládla. Do kdy budeš chodit do práce? Já jsem hrozně ráda, že jsem doma. Včera jsem uklízela půl dne a byla jsem tak ko, že jsem druhou půlku jen ležela :slight_smile:
@27verca -děkuju :slight_smile: Snad bude i teploučkej a pohodlnej.
19. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Tak to teda koukám.To já po odběru ještě musím za primářem a tan se na všechno zeptá,prohlídne bříško-vpichy,koukne na nohy-jestli nenatékaj a tak :grinning: ....Musím se smát jak si napsala a o tom studentovi :grinning: :grinning: :grinning: ....
@brsh Vypadá to že bude,nemusíš mít strach :slight_smile: ,já se jedu ted´ podívat na něco do města,tak doufám že pochodím :grinning: ...
19. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @pupan @27verca
Holky, co říkáte na tento? http://www.modrykonik.cz/market/tehotenske-obleceni/hxng/tehotenska-bunda-kabat/ Líbí se mi, ale trochu mě zaráží, že se ho paní zbavuje.. píše, že jej do něj moc drobná, ale tak rozměry mi připadají 38 odpovídající.. já jsem podezřívavá a bojím se trochu takhle kupovat.. ještě kabát. Ale zas není drahý..
19. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Já jsem trochu uklidila a vypravila kluky na brusle. Je tu krásně, chtěla jsem jít taky (bez bruslí), ale nějak na mě to dopolední uklízení dolehlo a bolí mě záda. A zas mě dost tlačí v tom pravém boku :unamused: Holky to spaní, to máte teda fakt hrozné, to je mi líto. Koukám, že jsem šťastný člověk, když lehnu, vzbudím se akorát na záchod a spím až do rána.. Tak snad to nebude chřipka, náš prvňáček včera přišel ze školy uřícený, zalehl a na večer měl i teplotu a poplakával jak ho všechno bolí. Dneska vstal ráno jako nic a je úplně fit. On se občas tak přetáhne (měli tělocvik a prý dal 7 gólů :slight_smile: )až z toho má teplotu. Tak přeji, ať to u tebe taky nic není...

@brsh Já budu dělat snad až do půlky ledna, to končí semestr. Ale mám to jen jeden den v týdnu, to je příjemné zpestření a protože už mi skončil rodičák, tak i peníze jsou dobré. Jen si to užívej doma, já jsem už doma dlouho, takže naopak jsem ráda za tu změnu. Popravdě bych si to ráda udržela i po porodu, musím se s vedením domluvit, co ten další semestr, určitě by to nešlo na celý den, ale kdyby na 2-3 hoďky jednou týdně, to bychom asi zvládli i s miminkem, manžel si může zajistit volno. Spíš abych nepřišla o ten kontakt, jak si jednou najdou někoho jiného, bude horší se vrátit.... Ale to ještě uvidíme, jak to bude...
19. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - bunda vypadá dobře, ale přijde mi malá. Já bych se bála, že se do ní nevejdu. Jinak je to můj styl a brala bych ji :slight_smile: ale když vidím ty rozměry :confused: :grinning: ať ti ji přeměří, kolik má přes břicho, když je zaplý ten pás těhotenský, podle toho bych se rozhodla. A co se týká školy, tak to chápu, když to máš jen jednou za týden, že ráda vypadneš :slight_smile: Já jsem doma taky dlouho a nebaví mě to vůbec, i když si myslím, že ty nejdelší a nejhorší dny teprve přijdou (s postupujícím podzimem, zimou a těhotenstvím)...Dneska jsem byla na chatě přes den, bylo tak krásně - odvezla jsem tam alespoň židličku a lehátko pro mimčo, protože máme před stěhováním a nechci už to tahat do pátýho patra, když bych to zase za dva týdny převážela jinam :slight_smile:
19. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh, děkuju za odkaz, já koukala po téíhle, ale přijde mi na zimu docela slabá? Paní ale tvrdí, že jí v ní bylo v zimě teplo, ale že jí tedy bylo spíš pořád teplo, tak já nevím, ale potřebuju nějakou delší, koupila jsem si těhu leginy, tak s dlouhým svetrem bych v tom ty 2 měsíce snad přežila, co myslíte? A je teda taky za 1000 Kč, teď mi paní na 900 slevila, ale s poštou to bude stejně litr..
20. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ema5, tak kabátek je super, ale já jsem už teď přibrala 10 kg, takže by na mě byl fakt hodně malý.. Ale jinak super cena a i hezky vypadá.. Určo do něj jdi, ještě se paní zeptej, jestli je opravdu v dobrém stavu bez vad, ať máš kdyžtak pojistku, že ti lhala a nebála bych se toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S těma chřipkama se taky bojim, že nás to teď zasáhne, kolem nás už to začíná, ten blbej podzim je na tohle nejhorší :frowning2:. Tak snad to bylo jen nějaký chvilkový oslabení organismu, čajík s medem a citronem a já dopuju děti vitamínama, každý podzim nějaké koupím a začnou brát, oba jsou hapr a náchylní na průdušky, hned chrchlají jak jiní při zápalu plic, je to ošklivý, jsem z toho vždycky lehce zoufalá, tak se snažím, jak to jde je tomu ubránit:frowning2:..
20. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Vypadá moc pěkně,ale jestli můžeš paní věřit,tod´ otázka,je to 50 na 50. Já nemám zkušenosti s takovým nákupem. Já si musím všechno prohlédnout a hlavně osahat :slight_smile: ... Včera jsem byla ve městě a už něco málo koupila na mimi,byl to pěkný den :grinning: ,a ten vítr v peněžence byl taky pěkný :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týče těch chřipek u dětí,tak já dávám každý rok očkovat Natálku a je v poho,když je jednou do roka nemocná,tak to je spíš střevní :slight_smile: . Ted´ jdeme cca za 14 dní na očkování a bude zase na rok pokoj....
20. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, já nejsem nějak proti očkování, ale na chřipku neočkujeme děti ani sebe. Přijde mi to zbytečné, je to věc názoru, když to máš chytit, chytíš to stejně a kolikrát je průběh ještě horší, mamka se taky léta nechávala očkovat a každý rok chřipku prodělala, někdy slabší a jeden rok to fakt odnesla ošklivě, od té doby se neočkuje taky. Je učitelka v MŠ, takže tam chytí ledaco od těch dětiček..A moje děti chřipku tedy ani jneden zatím neměli, jen holt ten kašel a ten mi ze školy přinese syn tak jako tak, na to je jen něco na to zvýšení a podpoření imunity.. Možná, kdyby každým rokem chytly a trápila je chřipka, zkusím taky očkovat, takhle není proč. Já je fakt cpu vitamínama, pořád ovoce a zeleninu, pokud možno i syrové, denně v zimě pijeme vymačkaný pomeranč, tak snad to k něčemu, sakra, je :slight_smile:
Já v podstatě na mimi nic moc nepotřebuju, ale nedá mi to a kupuju u ž taky. Mám dva teplý fusaky, krásný, ty teda jsou ňůňo, jeden na cesu z porodnice, předpokládám, že do něj se vejde pak tak maximálně 14 dní a druhý na ten zbytek zimy.. A krásnou soupravu, něco jako teplákovku, bílou s růžovým nápisem, taky úžasnou, ale tu teda z MMB použitou, ale jako novou, tu snad byla oblečená jen jednou :slight_smile:
20. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja mam termin 31.ledna takze skoro unor tak snad nevadi ze jsem se tu vetrela :slight_smile: .jinak ted jsem ve25tt pristi patek uz 26tt :slight_smile: :slight_smile: .hrozne to leti
20. říj 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh ahojky napodobne me chyta jen do jednoho lytka a vetsinou navecer ale pomohlo mi mazani na unavene nohy sem tam maznu a pak se snazim davat nohy vyse kdyz sedim :slight_smile:
20. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek