• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@luckamb já jo, byla jsem v pátek a byl vidět gestační váček. Teď v pondělí půjdu na další :slight_smile:
11. čer 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka a můžu vědět kolik si byla v pátek?? Fotečku máš??
11. čer 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb no u mě se to hůř počítá, ale byla jsem 14 dní po transferu 6 denního embrya, tzn. 20 dní po oplodnění :wink: fotecku nemám, snad v pondělí mi nějakou dají :wink:
11. čer 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka no tak budu držet palce. Já jdu zítra, tak jsem zvědavá
11. čer 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb tak držím pěsti:wink:
11. čer 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Já jdu až 21.6.
11. čer 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka to už taky uteče ;)
11. čer 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zimka jj, to už uteče a alespoň už bude něco pořádně vidět
11. čer 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka
@zimka holky je vám zle?
11. čer 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb no momentálně mám hroznej tlak, buší mi srdce jak šílené, ale to je taky z toho počasí venku.. no a jestli myslíš od žaludku, tak to nic hrozného, jen občas trošku žaludek na vodě a spíš večer a před spaním.. co ty?
11. čer 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka já bliju jak amina....a dneska je mi ultra zle. Ale tak jsem to měla i u Karolínky...jenže tam to začlo malinko dýl...ale zase to trvalo až asi do 7. měsíce a pak v 9. znova :D
11. čer 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb no já bych možná byla klidnější kdybych blila taky :D věděla bych, že se něco děje :slight_smile: Ale včera mě strašně začla bolet prsa, když jsem sundala podprdu nešlo to vydržet a manžel mi je při sprchování musel držet (a ne že by mu to vadilo) :D
11. čer 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, už se tady rozjíždí diskuse únor - mohu se k vám přidat?? zítra jdu na ultrazvuk, tak snad bude už i srdíčko. jinak jsem z ostravy a máme doma 13m kloučka Matouška :slight_smile:
11. čer 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ahoj a vitej :wink: držím na zítra pěsti ať srdicko pěkně tluče :wink:
11. čer 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka děkuji, je to stejně šílené, jak jsem nervozní, ale vím, že to bude o.k. u prvního jsem šílela z každého výkyvu, teď aspoň vím, co je o.k a co ne. takže pokud někdo bude chtít poradit, jsem zde :grinning:
jinak nemám nevolnosti, kromě párů dnů, prsa už mám o číslo větší. váha zatím o.k , jaok nechci přibrat zase 27kg :grinning: jen ty výkyvy nálad, to je humus
11. čer 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@megy Vítám Tě tady. Já jdu k dr ve čt. Schválně jsem si to nechala na později, aby bylo i srdíčko. :slight_smile: Nechtělo se mi chodit na 2x, tak jsem raději 3 týdny vydržela. :slight_smile:
11. čer 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megy já jdu taky zítra ....ale u mě srdíčko ještě nehrozí ....jdu hrozně brzy, ale na druhou stranu mám hrozně krátké cykly a dvě se mi objevily už 23DC :grinning: Jééé tys u prvního přibrala 27...ty jo...to musela být pěkná tíha
@katka_mel tak o výkyvech nálad mi ani nemluv.

@akashka mě udivuje, že je mi zle takhle brzo
11. čer 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb no právě, že ani ne:slight_smile: tato foto je cca 20 dní před porodem matouška. začínala jsem na váze 61kga končila na 88kg :slight_smile: teď začínám na 70kg :slight_smile:
11. čer 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb mě ne, jen někdy ráno mám takovou jako vlnku nejistého žaludku :slight_smile: - ale to trvá tak minutu dvě.
ALe mě se nedělalo špatně ani při prvním těhotenství, jen až asi po 2 měsících, když jsem musela začít brát antibiotika, tak to začlo, a pak ještě asi 2-3 týdny vždycky v době, kdy jsem si předtím ty antiba brala.
11. čer 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ale vlastně, hned asi 2. den po KET se mi udělalo špatně z ryby, a pak ještě asi za 2 dny, a ještě do třetice, než se hloupá matka dovtípila, že miminka asi rybu nechtějí... :grinning: A to přitom ještě ani nemohli být zavrtaní. Tak možný to je, že se ti dělá blbě hnedka.
11. čer 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel Teda ty jsi dobrá! Já bych tam nejradši byla hned, ale objednali mě až zadlouho. :slight_smile:
11. čer 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka jéé, mě vycháízí termín jako tobě....na valentýna
11. čer 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy takhle to bříško nevypadá moc veliký
11. čer 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Já ještě termín vůbec nevím, dala jsem to tam jen tak. :slight_smile: Jako vychází to na únor, ale nevím ještě přesně kdy - asi mi řeknou na UTZ.
11. čer 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka tak já to beru podle MS, vyšlo mi to i u prvního stejně
11. čer 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím potichu nakukuji do diskuze. MS má 5 dní zpoždění, na testu se čárky ukázaly :slight_smile: Za jak dlouho se chodí k doktorovi? Jinak co jsem si počítala, tak by nám taky vycházel valentýnek :slight_smile: Je to pro mě všechno novinka, jsem hodně vyjukaná.
11. čer 2013 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka jo tak ranní minutku nevolnosti mívám taky, takový jako pálení žáhy a nervozita dohromady :slight_smile: a jak staré embryo ti vkládali? :slight_smile:
11. čer 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb No já vím třeba přesně den početí (i minutu :slight_smile:)) - ale po mě to chtělo jen termín porodu, ten jsem střihla od boku. Ještě to dojdu na profil prozkoumat. :slight_smile:
11. čer 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka 5 dní - 2 embryjka
11. čer 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka No, tak nabízí to jen zadání termínu porodu, ne že se ti to dopočítá podle MS nebo početí. To je fuk, já to pak opravím. :slight_smile:)) Ostatně 14. je docela pěknej den... :slight_smile:
11. čer 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek