• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Ahojky, tak já cukrovku nemám, jupí! Ikdyž jak jsem psala, dieta by mi prospěla :grinning: Ale přes Vánoce by to nebylo příjemné. A hlavně, u druhého syna jsem ji měla a vyvolával se kvůli ní porod, musela jsem si odebírat krev sama na kontroly a prostě samé nepříjemné věci. Takže jsem ráda a přeji všem stejný výsledek!
24. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky děvčátka. Tak moc dobré zprávy nenesu. I když cukrovka dopadla dobře,tak ledviny malého jsou nad průměr velké. 1.11. jedu na genetiku na kontrolní ultrazvuk,tak uvidím co a jak bude dál :cry: . Nemáte nikdo zkušenost ??? :cry: :cry: :cry:
25. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 To je dobře,že ti cukrovka dopadla dobře :wink: ..
25. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27 verca, mohla by to být polycystoza ledvin, ale počkej, co ti na kontrolním vyšetření řeknou, nemá smysl plašit :frowning2:
25. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Ahojky, to mě moc mrzí :frowning2: Zkušenost nemám. Držím palce, at to není nic vážného. Teď to bude hrozné čekání, co? Drž se..
25. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám holky,že máte pravdu a nebude to nic vážného :confounded:
26. říj 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak se holky máte? Nás doma skolilo nějaké nachlazení, máme všichni pořádnou rýmu a tak jsme byli celý den doma v obležení kapesníků. Škoda, venku bylo nádherně a ani prázdniny si nijak neužijeme. Snad to aspoň zůstane jen u té rýmy a nic horšího z toho nebude.
27. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my se zatím držíme, ale počítám s tím, že v následujících týdnech taky děti začnou odpadávat :confounded: .. Od čtvrtka se má rapidně ochladit, už se fakt strašně těšim :rolling_eyes:
Prcek se v břiše teď pořád mele, kope nebo máchá rukqama jako by někde u pupíku a je to dost nepříjemný, fakt je vidět, žej už spí míň :slight_smile: .. Jsem zvědavá na váhu, kterou doktor spočte při příští návštěvě, teď už se tvoří svalstvo, tak budou prckové pěkně přibírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se taky hlásím. Jak je venku krásně, tak jsem pořád pryč - má se ochladit a zatáhnout, tak čerpám energii. Po večerech už jí teda moc nemám :slight_smile: Byla jsem na výstavě, koncertu, zavřít jednu hospodu a pak na dvojce červenýho s kamarády. Tak se tak poflakuju a užívám pohody :slight_smile: Ve středu jdu na to 3D, tak se hrozně těším a jsem plná očekávání :grinning:
@ema5 - už jste se vyzdravili všichni? To je pech, že to přišlo zrovna při tak krásným počasí ...
@pupan - kolem toho pupíku mi to tak není dvakrát příjemný - ale zase je fakt, že si užívám každý pohyb, kdy mimčo cítím a vím, že tam je (kam by šlo, že jo :grinning:), ale víš, jak to myslím :sunglasses:
Holky, roste mi tak břicho, že si teda neumím představit, jak to bude vypadat za těch několik týdnů - už teď se nemůžu ani normálně oholit, hrůza děs. A to spaní...trága :slight_smile:
@27verca - nestresuj se tím teď, to jde podle mě tak blbě odhadnout skrz utz.... uvidíš toho prvního a do tý doby se snaž nenervovat. Já s tím taky teda zkušenost nemám, čekám prvního mimouše
28. říj 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jen si užívej, dokud se cítíš dobře. Tak snad se miminko zítra už odhalí, na 3D by snad mohlo :wink:
My jsme pořád nachlazení, takže se povalujeme doma, hrajeme hry, koukáme na pohádky.
Já mám taky břicho šílené, u kluků mě vždy vítali v porodnici s tím, že nemám moc velké bříško, nikdy mi ani nevylezl pupek, tentokrát to určitě neuslyším :slight_smile: Fakt už ho mám obr, všechno pne a tlačí. Některé pohyby mi taky už nejsou dvakrát příjemné, zvlášť když sednu k PC a připravuju se do práce, něco čtu, tak se začne ošívat a já se nemůžu soustředit, dost mě to ruší :slight_smile: Ale jinak je to moc hezké, jak se celé břicho třese :slight_smile:
Já poslední dny dost četla tady na diskusích o tom epinu, taky naší porodnici, bondingu, porodním plánu a tak, tak už se trochu začínám i těšit na porod samotný a jsem zvědavá, jak to dopadne:slight_smile: Hlavně ať je mimi v pořádku, to je jasné...
29. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,
otázka mimo, náhodou akvaristka tu nějaká není? Potřetuji s něčím poradit.. Nebo neznáte někoho, kdo doma pěstuje už delší dobu rybičky? :slight_smile:
30. říj 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Ahojky, no já ne, měla jsem rybičku dvakrát v životě a nepožila ani jedna moc dlouho :slight_smile:
U nás se bacily nevzdávají, nálada už na bodu mrazu. ach jo.
31. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, už jsem si myslela, že napíšeš dvakrát v životě na Vánoce k večeři :grinning:.. Jj, já už to nějak vše dala dohromady,ale těch informací takhle na začátku je hodně :slight_smile:.
Tak se držte a ať je brzo líp.
Dneska ráno teda byla pěklná zima, co?Fuj tajbl..
31. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan To víckrát :grinning: Pořizujete si akvárko?
No je to pech, malý je fakt hodně špatný a to on je docela tvrdý a jen tak ho něco nerozhodí. Má vysoké teploty, hroznou rýmu, teče mu z očí.. a ještě si stěžuje na bolest bříška. A já musím zítra do práce, nejhorší, že ráno byl docela v pohodě, tak jsem myslela, že už je to za námi a nešla k dr. Ach jo..
31. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nakouknu i k Vam do skupiny. TP mam 7.3,ale tim,ze cekam dvojcatkatak budou spis driv. Doufam,ze od 3.2 do 17.2 :slight_smile: to uz by meli byt pekne hotove :slight_smile:
31. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - ahoooj, já taky docela řeším porod a jsem nějaká nerozhodná. Jestli rodit u mýho dr (bez záruky, že tam bude) nebo na Bulovce s mojí asistentkou. Fakt je tam tolik aspektů, že nejsem zatím schopná se rozhodnout. Ale chci se přihlásit na předporodní kurz na Bulovku a pak se asi definitivně rozhodnu. Určitě chci cvičit s epinem, abych se vyhla nástřihu (i když to samo nemusí klapnout). Jinak už jsem taky zase nastydlá :frowning2: Malýho lituju, ať je mu brzo líp :frowning2: :wink:

Holky, já ani nepsala, že jsem byla v pátek na EKG a u obvodní a vše je ok. Příští úterý vyrazím na tu cukrovku a ve středu zkouším zase 3D, jelikož to naše miminko nám znalost pohlaví asi opravdu nedopřeje :frowning2: :grinning:

@biolage - vítej u nás, pamatuju si Tě z IVF :slight_smile: Tak to Ti vyšlo krásně s těma dvojčátkama :slight_smile: Já taky chtěla, ale dr mi nedovolil zavést dvě (jsem po plastice dvou děloh) a stejně jsme nakonec měli jen jedno vajíčko :grinning:
31. říj 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “na vl žádost mažu, omylem s rodným číslem. ”
31. říj 2013 ve 22:13 • brsh
A tady je mimčo :slight_smile:
31. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh Jé, musim se přiznat, že si tě nevybavuju a to máš fotku:slight_smile: narozdíl ode mě.
Moc gratuluji :slight_smile: i tobě a hlavně,že se povedlo :slight_smile: doufám,že jinak máš těhu bez obtíží. Já docela jo. Ale 13tt byl špatnej krvácela jsem a byla v nemocnici, strašně jsem se o ty prcky bála,ale jinak už ok :slight_smile:
31. říj 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@biolage pamatuju si Tvůj nick :slight_smile: ne příspěvky. Já jsem byla chvilinku v dubnovkách, pak v květnovkách a pak už jsem moc nepřispívala :slight_smile: Já jsem měla nevolnosti, ale jinak to celkem jde. Je prima, že jste to s miminkama vybojovali :slight_smile: a co výbavička, už máš pokoupeno?
31. říj 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh aha aha, no nakoupeno už snad máme skoro vše. snažila jsem se nakupovat dopředu, kdybych musela dřív do nem. což mě u dvojčat strašej, tak abych měla pro prcky vše důležité :slight_smile: jak nakupuješ ty?
31. říj 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biolage to chápu :slight_smile: taky bych nakupovala jak o život, abych vše měla. Já jsem docela využila Dnů Marianne, takže jsem nakupovala poměrně předčasně, ale zase se slevou :slight_smile: Mám už teda kočárek, chůvičky, monitor a takový kraviny + nějaký oblečení. Ale nevím pořád pohlaví, takže s těma hadrama jsem opatrná. Mám od kamarádek výbavičky jak po klukách, tak po holkách a stále se čeká, který balík mi přistane :grinning:
31. říj 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je tady diskuze Termín porodu únor 2014 :slight_smile: Úplně jsem si vzpomněla, jak jsem si psala s holkama Termín porodu únor 2012, kdy jsem rodila já :slight_smile:
Jen jsem vám chtěla holky popřát bezproblémové těhotenství a ten nejkrásnější únor ve vašem životě :slight_smile:
31. říj 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@brsh No já nakupovala hlavně neutrální barvy,ale teď už se jsem kupovala docela i barvičky, ikdyž to není stoprocentní :slight_smile: kočárek máme stříbrnej :slight_smile: monitory dechu ještě nemáme a furt se nemohu rozhodnout, nějak se mi příčí,ale asi je budem muset pořídit kort kdyby se narodili o hodně dřív.....za týden jdu na kontrolu, tak se chci zeptat doktora na jeho názor. Je fajn když má člověk pokomdědit věcičky :slight_smile: taky jsem něco dostala,ale většina věcí je dost zničená, takže jsem spíš kupovala nové a to od kamarádek budeme mít nadoma :slight_smile:
31. říj 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh krásný obrázek :slight_smile: , už se těšim na úterý, snad se nám takový 3D taky konečně povede, doteď měla malá pořád ručičky na ksichtíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ema5, už je líp? Chudáci, to se vás to ale drží pěkně dlouho :frowning2:
Holky, prosím o radu, fakt se nemůžu nějak rozhodnout, sice to za nás nikdo nerozhodne, ale tak pomůžete mi..Je hezčí jméno Nikol nebo Barunka? :rolling_eyes:
1. lis 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky, krásná fotečka! To vás teda prcek napíná, to snad není možné :slight_smile: To bude asi stydlivá holčička :slight_smile:
U nás je situace podobná jak včera, akorát hůř je teď na tom starší syn, doteď jen pokašlával, teď už má taky teplotu a celý den leží. Menší už je trochu lepší. Dnešní noc byla horor, sotva jsme si lehli, malý začal plakat a napochodoval k nám do postele. Jak je hrozně zahleněný tak přitom pochrapával, poplakával ze spaní, no skoro vůbec jsme nespali.. a nad ránem začal i starší. A to jsem dneska byla celý den v práci, musela jsem brzy vstávat atd. No dneska odpadnu asi brzy a moc doufám v lepší noc! Normálně jsem v noci byla úplně v depresi, že nezvládnu vstávat k dalšímu mimču, jestli to bude nějaký nespavec :grinning: Já spánek hrozně potřebuju! Ale už mě ta depka přešla :grinning:
1. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Taky už jsem se nejspíš rozhodla pro epino, doufám, že to bude k čemu :wink: Tak přeji, ať se s porodnicí dobře rozhodneš, v Praze to máte složitější s tím výběrem, u nás je jedna a hotovo. Ikdyž jasně, mohla bych jet někam dál, ale tady jsem byla s druhým synem a byla jsem moc spokojená, tak zůstanu zase. A to ses ještě nikde nemusela registrovat? nějak tak to tam máte, ne?
1. lis 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biolage Vítej! :wink: Dvojčátka, to je krása. U prvního dítěte jsem si taky přála dvojčátka (mamka je z dvojčat), teď už jsme se klepali, aby to náhodou dvojky nebyly :grinning: Ale je to krásné. Držím palce, ať na svět moc nespěchají.
Já si monitor pořídila při druhém synovi a jsem za to moc ráda. Měl reflux a neustále mu vytíkalo z pusy mlíko, občas toho měl plnou pusinku a už jen lapal po dechu.. takže jsem se bála usnout a vzpomínám si na první noc doma, kdy jsem brečela strachy, co bude, když usnu. Takže jsme ho rychle koupili a byla jsem klidnější. Ale ty navíc potřebuješ dva, viď?
1. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Mě se moc líbí Barunka, ale příjde mi zas méně praktická pro to dítě, dlouho nebude umět R takže bude Bála :slight_smile: Ale je to roztomilé, tak proč ne.. Nikolka není můj favorit, ale je fakt, že teď ji dala kamarádka a už se mi i docela líbí..
1. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 to jsem měla taky, dokonce jsme se s manželem asi první 3 noci doma střídali- on vydržel třeba vedle něj do 3 vzhůru a já od 3 pak celý den, pak už jsem se odvážilo ho šoupnout do postýlky na monitor :grinning:
1. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek