Termín porodu únor 2014

Ahoj holky. Je tu taky někdo, kdo bude rodit v únoru 2014? 😉 Tak honem sem do diskuze.
ema5
24. říj 2013
Ahojky, tak já cukrovku nemám, jupí! Ikdyž jak jsem psala, dieta by mi prospěla 😃 Ale přes Vánoce by to nebylo příjemné. A hlavně, u druhého syna jsem ji měla a vyvolával se kvůli ní porod, musela jsem si odebírat krev sama na kontroly a prostě samé nepříjemné věci. Takže jsem ráda a přeji všem stejný výsledek!
27verca
25. říj 2013
Ahojky děvčátka. Tak moc dobré zprávy nenesu. I když cukrovka dopadla dobře,tak ledviny malého jsou nad průměr velké. 1.11. jedu na genetiku na kontrolní ultrazvuk,tak uvidím co a jak bude dál 😢 . Nemáte nikdo zkušenost ??? 😢 😢 😢
27verca
25. říj 2013
@ema5 To je dobře,že ti cukrovka dopadla dobře 😉 ..
pupan
25. říj 2013
@27 verca, mohla by to být polycystoza ledvin, ale počkej, co ti na kontrolním vyšetření řeknou, nemá smysl plašit 😞
ema5
25. říj 2013
@27verca Ahojky, to mě moc mrzí 😞 Zkušenost nemám. Držím palce, at to není nic vážného. Teď to bude hrozné čekání, co? Drž se..
27verca
26. říj 2013
Doufám holky,že máte pravdu a nebude to nic vážného :-S
ema5
27. říj 2013
Ahojky, jak se holky máte? Nás doma skolilo nějaké nachlazení, máme všichni pořádnou rýmu a tak jsme byli celý den doma v obležení kapesníků. Škoda, venku bylo nádherně a ani prázdniny si nijak neužijeme. Snad to aspoň zůstane jen u té rýmy a nic horšího z toho nebude.
pupan
28. říj 2013
Ahojky, my se zatím držíme, ale počítám s tím, že v následujících týdnech taky děti začnou odpadávat :-S .. Od čtvrtka se má rapidně ochladit, už se fakt strašně těšim 8-(
Prcek se v břiše teď pořád mele, kope nebo máchá rukqama jako by někde u pupíku a je to dost nepříjemný, fakt je vidět, žej už spí míň 🙂 .. Jsem zvědavá na váhu, kterou doktor spočte při příští návštěvě, teď už se tvoří svalstvo, tak budou prckové pěkně přibírat :-p
brsh
28. říj 2013
Ahoj holky, tak já se taky hlásím. Jak je venku krásně, tak jsem pořád pryč - má se ochladit a zatáhnout, tak čerpám energii. Po večerech už jí teda moc nemám 🙂 Byla jsem na výstavě, koncertu, zavřít jednu hospodu a pak na dvojce červenýho s kamarády. Tak se tak poflakuju a užívám pohody 🙂 Ve středu jdu na to 3D, tak se hrozně těším a jsem plná očekávání 😃
@ema5 - už jste se vyzdravili všichni? To je pech, že to přišlo zrovna při tak krásným počasí ...
@pupan - kolem toho pupíku mi to tak není dvakrát příjemný - ale zase je fakt, že si užívám každý pohyb, kdy mimčo cítím a vím, že tam je (kam by šlo, že jo 😃), ale víš, jak to myslím 😎
Holky, roste mi tak břicho, že si teda neumím představit, jak to bude vypadat za těch několik týdnů - už teď se nemůžu ani normálně oholit, hrůza děs. A to spaní...trága 🙂
@27verca - nestresuj se tím teď, to jde podle mě tak blbě odhadnout skrz utz.... uvidíš toho prvního a do tý doby se snaž nenervovat. Já s tím taky teda zkušenost nemám, čekám prvního mimouše
ema5
29. říj 2013
@brsh Jen si užívej, dokud se cítíš dobře. Tak snad se miminko zítra už odhalí, na 3D by snad mohlo 😉
My jsme pořád nachlazení, takže se povalujeme doma, hrajeme hry, koukáme na pohádky.
Já mám taky břicho šílené, u kluků mě vždy vítali v porodnici s tím, že nemám moc velké bříško, nikdy mi ani nevylezl pupek, tentokrát to určitě neuslyším 🙂 Fakt už ho mám obr, všechno pne a tlačí. Některé pohyby mi taky už nejsou dvakrát příjemné, zvlášť když sednu k PC a připravuju se do práce, něco čtu, tak se začne ošívat a já se nemůžu soustředit, dost mě to ruší 🙂 Ale jinak je to moc hezké, jak se celé břicho třese 🙂
Já poslední dny dost četla tady na diskusích o tom epinu, taky naší porodnici, bondingu, porodním plánu a tak, tak už se trochu začínám i těšit na porod samotný a jsem zvědavá, jak to dopadne🙂 Hlavně ať je mimi v pořádku, to je jasné...
pupan
30. říj 2013
Ahoj děvčata,
otázka mimo, náhodou akvaristka tu nějaká není? Potřetuji s něčím poradit.. Nebo neznáte někoho, kdo doma pěstuje už delší dobu rybičky? 🙂
ema5
31. říj 2013
@pupan Ahojky, no já ne, měla jsem rybičku dvakrát v životě a nepožila ani jedna moc dlouho 🙂
U nás se bacily nevzdávají, nálada už na bodu mrazu. ach jo.
pupan
31. říj 2013
@ema5, už jsem si myslela, že napíšeš dvakrát v životě na Vánoce k večeři 😃.. Jj, já už to nějak vše dala dohromady,ale těch informací takhle na začátku je hodně 🙂.
Tak se držte a ať je brzo líp.
Dneska ráno teda byla pěklná zima, co?Fuj tajbl..
ema5
31. říj 2013
@pupan To víckrát 😃 Pořizujete si akvárko?
No je to pech, malý je fakt hodně špatný a to on je docela tvrdý a jen tak ho něco nerozhodí. Má vysoké teploty, hroznou rýmu, teče mu z očí.. a ještě si stěžuje na bolest bříška. A já musím zítra do práce, nejhorší, že ráno byl docela v pohodě, tak jsem myslela, že už je to za námi a nešla k dr. Ach jo..
biolage
31. říj 2013
Ahojky, nakouknu i k Vam do skupiny. TP mam 7.3,ale tim,ze cekam dvojcatkatak budou spis driv. Doufam,ze od 3.2 do 17.2 🙂 to uz by meli byt pekne hotove 🙂
brsh
31. říj 2013
@ema5 - ahoooj, já taky docela řeším porod a jsem nějaká nerozhodná. Jestli rodit u mýho dr (bez záruky, že tam bude) nebo na Bulovce s mojí asistentkou. Fakt je tam tolik aspektů, že nejsem zatím schopná se rozhodnout. Ale chci se přihlásit na předporodní kurz na Bulovku a pak se asi definitivně rozhodnu. Určitě chci cvičit s epinem, abych se vyhla nástřihu (i když to samo nemusí klapnout). Jinak už jsem taky zase nastydlá 😞 Malýho lituju, ať je mu brzo líp 😞 😉

Holky, já ani nepsala, že jsem byla v pátek na EKG a u obvodní a vše je ok. Příští úterý vyrazím na tu cukrovku a ve středu zkouším zase 3D, jelikož to naše miminko nám znalost pohlaví asi opravdu nedopřeje 😞 😃

@biolage - vítej u nás, pamatuju si Tě z IVF 🙂 Tak to Ti vyšlo krásně s těma dvojčátkama 🙂 Já taky chtěla, ale dr mi nedovolil zavést dvě (jsem po plastice dvou děloh) a stejně jsme nakonec měli jen jedno vajíčko 😃
brsh
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brsh
31. říj 2013
A tady je mimčo 🙂
biolage
31. říj 2013
@brsh Jé, musim se přiznat, že si tě nevybavuju a to máš fotku🙂 narozdíl ode mě.
Moc gratuluji 🙂 i tobě a hlavně,že se povedlo 🙂 doufám,že jinak máš těhu bez obtíží. Já docela jo. Ale 13tt byl špatnej krvácela jsem a byla v nemocnici, strašně jsem se o ty prcky bála,ale jinak už ok 🙂
brsh
31. říj 2013
@biolage pamatuju si Tvůj nick 🙂 ne příspěvky. Já jsem byla chvilinku v dubnovkách, pak v květnovkách a pak už jsem moc nepřispívala 🙂 Já jsem měla nevolnosti, ale jinak to celkem jde. Je prima, že jste to s miminkama vybojovali 🙂 a co výbavička, už máš pokoupeno?
biolage
31. říj 2013
@brsh aha aha, no nakoupeno už snad máme skoro vše. snažila jsem se nakupovat dopředu, kdybych musela dřív do nem. což mě u dvojčat strašej, tak abych měla pro prcky vše důležité 🙂 jak nakupuješ ty?
brsh
31. říj 2013
@biolage to chápu 🙂 taky bych nakupovala jak o život, abych vše měla. Já jsem docela využila Dnů Marianne, takže jsem nakupovala poměrně předčasně, ale zase se slevou 🙂 Mám už teda kočárek, chůvičky, monitor a takový kraviny + nějaký oblečení. Ale nevím pořád pohlaví, takže s těma hadrama jsem opatrná. Mám od kamarádek výbavičky jak po klukách, tak po holkách a stále se čeká, který balík mi přistane 😃
andryskam
31. říj 2013
Koukám, že je tady diskuze Termín porodu únor 2014 🙂 Úplně jsem si vzpomněla, jak jsem si psala s holkama Termín porodu únor 2012, kdy jsem rodila já 🙂
Jen jsem vám chtěla holky popřát bezproblémové těhotenství a ten nejkrásnější únor ve vašem životě 🙂
biolage
31. říj 2013
@brsh No já nakupovala hlavně neutrální barvy,ale teď už se jsem kupovala docela i barvičky, ikdyž to není stoprocentní 🙂 kočárek máme stříbrnej 🙂 monitory dechu ještě nemáme a furt se nemohu rozhodnout, nějak se mi příčí,ale asi je budem muset pořídit kort kdyby se narodili o hodně dřív.....za týden jdu na kontrolu, tak se chci zeptat doktora na jeho názor. Je fajn když má člověk pokomdědit věcičky 🙂 taky jsem něco dostala,ale většina věcí je dost zničená, takže jsem spíš kupovala nové a to od kamarádek budeme mít nadoma 🙂
pupan
1. lis 2013
@brsh krásný obrázek 🙂 , už se těšim na úterý, snad se nám takový 3D taky konečně povede, doteď měla malá pořád ručičky na ksichtíku :-p
@ema5, už je líp? Chudáci, to se vás to ale drží pěkně dlouho 😞
Holky, prosím o radu, fakt se nemůžu nějak rozhodnout, sice to za nás nikdo nerozhodne, ale tak pomůžete mi..Je hezčí jméno Nikol nebo Barunka? 8-(
ema5
1. lis 2013
@brsh Ahojky, krásná fotečka! To vás teda prcek napíná, to snad není možné 🙂 To bude asi stydlivá holčička 🙂
U nás je situace podobná jak včera, akorát hůř je teď na tom starší syn, doteď jen pokašlával, teď už má taky teplotu a celý den leží. Menší už je trochu lepší. Dnešní noc byla horor, sotva jsme si lehli, malý začal plakat a napochodoval k nám do postele. Jak je hrozně zahleněný tak přitom pochrapával, poplakával ze spaní, no skoro vůbec jsme nespali.. a nad ránem začal i starší. A to jsem dneska byla celý den v práci, musela jsem brzy vstávat atd. No dneska odpadnu asi brzy a moc doufám v lepší noc! Normálně jsem v noci byla úplně v depresi, že nezvládnu vstávat k dalšímu mimču, jestli to bude nějaký nespavec 😃 Já spánek hrozně potřebuju! Ale už mě ta depka přešla 😃
ema5
1. lis 2013
@brsh Taky už jsem se nejspíš rozhodla pro epino, doufám, že to bude k čemu 😉 Tak přeji, ať se s porodnicí dobře rozhodneš, v Praze to máte složitější s tím výběrem, u nás je jedna a hotovo. Ikdyž jasně, mohla bych jet někam dál, ale tady jsem byla s druhým synem a byla jsem moc spokojená, tak zůstanu zase. A to ses ještě nikde nemusela registrovat? nějak tak to tam máte, ne?
ema5
1. lis 2013
@biolage Vítej! 😉 Dvojčátka, to je krása. U prvního dítěte jsem si taky přála dvojčátka (mamka je z dvojčat), teď už jsme se klepali, aby to náhodou dvojky nebyly 😃 Ale je to krásné. Držím palce, ať na svět moc nespěchají.
Já si monitor pořídila při druhém synovi a jsem za to moc ráda. Měl reflux a neustále mu vytíkalo z pusy mlíko, občas toho měl plnou pusinku a už jen lapal po dechu.. takže jsem se bála usnout a vzpomínám si na první noc doma, kdy jsem brečela strachy, co bude, když usnu. Takže jsme ho rychle koupili a byla jsem klidnější. Ale ty navíc potřebuješ dva, viď?
ema5
1. lis 2013
@pupan Mě se moc líbí Barunka, ale příjde mi zas méně praktická pro to dítě, dlouho nebude umět R takže bude Bála 🙂 Ale je to roztomilé, tak proč ne.. Nikolka není můj favorit, ale je fakt, že teď ji dala kamarádka a už se mi i docela líbí..
evelp
1. lis 2013
@ema5 to jsem měla taky, dokonce jsme se s manželem asi první 3 noci doma střídali- on vydržel třeba vedle něj do 3 vzhůru a já od 3 pak celý den, pak už jsem se odvážilo ho šoupnout do postýlky na monitor 😃

Začni psát odpověď...

Odešli