• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@brsh, pohlaví naštěstí nezkoumal, ještě toho trochu. Můj dr. je Arab, strašně šikový a vyhlášený gynekolog po celé ČR, klientelu opravdu z celé republiky, ale je to holt maličký lumpík, ženský jeden čas střídal, ale v profesi je nenahraditelný, jsem strašně ráda, že u něj jsem :slight_smile:. Teď se zklidnil, děti má už velké, tak řeší jiné problémy, ale je s nim v ordinaci vždycky sranda, umí strašně hezky uklidnit, má takový klidný ton, nikdy nezvýší hlas, je to doktor na svém místě..
Holky, venku lije, já se picnu a zrovna dneska jsem toho chtěla tolik zařídit.. Ach jo. Do auta už se mi blbě leze a vylézá, jsem jak stará bába :frowning2:.
6. lis 2013 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan nikdy nevis :grinning: ne, nebudu Te strasit, kdyz mate potvrzeno. Ja tu ted sedim v cekarne a cekam. Myslela jsem, ze jdu v 10 na radu a jsem objednana az na 10:20. Jsem guma :wink: a samo, ze tu jeste nejsou vysledky cukru. Tak zatim dal uspesne pokracuju v konzumaci. Pekne urvu jeste nejaky ten kolacek pres den :grinning:
6. lis 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Určitě dej hned vědět, jsem zvědavá i za tebe :slight_smile:
6. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Tak to je mazec,pořád ještě nic??? :wink: To už bych se asi zbláznila,tolik krásných věciček v obchodech a nevědět do jakých barev nakupovat :confounded: .
Koukám,že probíráte jména,je to těžké,co??? Je tolik krásných jmem,že člověk neví :grinning: . Cukrovka asi všem dopadla dobře,jak tak čtu,to je dobře :slight_smile:
Holky taky se chci zeptat,máte někdo nějaký depky?? Já ted poslední dobou hrozný. Nic se mi nechce,nic mě nebaví a do všeho se musím nutit a to i do jídla a to je co říct. Doufám,že je to jen tím propršeným počasím,jinak vážně nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
6. lis 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny, tak joo, už něco vím :grinning: a moje intuice nezklamala - vypadá to na buchtičku :slight_smile: Jsem šťastná, už jen proto, že jsme se nemohli shodnout na klučičím jménu.

@27verca - Já jsem byla předevčírem úplně hotová, bolela záda, všechno mě štvalo. Nejsi v tom sama, jsou to hormony a do toho nesvítí sluníčko... vydrž, určitě bude líp :slight_smile:
6. lis 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak to gratuluji a tiše závidím :slight_smile: . Doufám,že to přejde a bude líp,jinak už nevím :unamused:.
Venku je fakt hnus,zítra jedu zase na hematologii a to už mě taky přestává bavit. Zase celé dopo v háji :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
6. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca :slight_smile: děkuju moc!
Já jsem se dneska přihlásila do předporodního kurzu - myslela jsem si, že mám pořád čas a včera koukám na stránky Bulovky, že se máš hlásit kolem 20 tt :grinning: no nacpala mě tam, ale bylo to o vous. A taky prý: tak zítra (nemůžu), tak v úterý ve dvě (v út ve dvě jdu do trombocentra) :grinning: tak příští čtvrtek v jednu a hned půjdeme na porodní sál, protože je pak zavírají - haha, tak snad neomdlim mezi dveřma :slight_smile:
6. lis 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No krása, moc blahopřeji! A jaké jméno máš pro holčičku, ty ses nám myslím ještě nesvěřila :slight_smile: Nebo nechceš takhle veřejně?

@27verca Já depky znám právě z těhotenství, určitě je to vlivem hormonů. Zvlášť v prvním trimestru, když mi bývalo blbě, to mi bylo ze všeho šoufl, nic se mi nechtělo.. všechno jsem viděla černě, hrozná nálada. A protože moje mamka na deprese trpí tak jsem se fakt vylekala, jak silné a špatně ovladatelné to může být. Ale vždy to zas přešlo. Toto těhotenství mám spíš brýle růžové a řekla bych, že si moc neuvědomuju, jaký to bude záhul zase, každý na mě kulí oči, že mám třetí dítě a já jsem vysmátá. Ale pak mi to někdy dojde, to noční vstávání, nemocné a ukňourané děti a jsem v realitě :slight_smile: Ale vesměs se zas vracím do růžového vnímání světa :grinning: Jestli to nebude tím, že čekám holku :grinning: Snad teda :grinning: Takže moje zkušenost, přejde to.
6. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Jo předporodní kurz je fajn, já už se nechystám, ale v prvním těhu jsem chodila taky, měly jsme v tom i plavání, bylo to super. Seznámila jsem se tam s mamčou, která pak i rodila ve stejné porodnici o den dřív, taky kluka se stejným jménem, od té doby se vídáme, kluci spolu chodili do školky a teď i do stejné školy :slight_smile:

Porodní sály tě asi nevyděsí, vypadají dneska už pěkně, pokud vedle zrovna nezařve nějaká maminka :grinning: Pro jistotu se drž futer :grinning:
6. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - Děkuju pěkně :slight_smile: Jméno neříkáme, tak vás snad tady nenaprdnu :grinning: Já jdu na ten předporodní spíš kvůli cvikům a taky, aby šel se mnou můj partner. Ještě nevíme, jestli bude u porodu a chci to fakt zvážit a budu jen ráda, když to tam uvidí a uslyší o co jde :slight_smile: Nakonec to vypadá na porod na Bulovce, můj dr je v TP na horách :frowning2: olala. Tak si to tam aspoň okoukám :grinning: Já jsem na porodním sále byla, spíš jsem si dělala legraci :slight_smile: Máš to prima s tou kámoškou z porodky :grinning: Já takhle rodím s mojí kamarádkou (máme termín 9 a 10). Ona čeká chlapečka :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Děkuji za podporu,hned je mi líp :slight_smile: . Možná to mám taky z toho lítaní po doktorech,třeba jako teď,těším se domů,do klidu a pohody :slight_smile:
Já na předporodní kurz tedy nechodím ani nevím kam bych jezdila :slight_smile: ,budu doufat, že vše zvládnu jako před 11 lety,i když uz je to pěkná doba :wink:
Je pěkné mít někoho,kdo čeká stejně mimi. To mě se nezadařílo :grinning: ...
7. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, depoky v těhu znám dobře, ale kupodivu tohle těhu jsem to měla maximálně tak třikrát. Nemám na to s těma dětma asi čas :slight_smile:. Za to, když ji mám, je to fakt nanic, nic se mi nechce, pobrekávám a v ničem nevidím smysl. To jsou ty hormony, mají strašnou sílu..
A neboj, určitě vše zvládneš, ono si tělo řekne samo :slight_smile:)
@brsh gratulace, ty jsi holčičku chtěla, ne? Já už se s ní taky smířila a teď bych ji nedala:grinning:. Jméno škoda, že neprozradíš, jsem zvědavá :slight_smile:
Dneska jsem nakoupila v Lidlu akční propriety na pečení vánočního cukroví a už se na tu předvánoční atmosféru a shon docela těším :slight_smile: Co vy? Kdy začínáte péct?
7. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Já se letos na vánoce těším moc, na výzdobu a všechno kolem, poprvé budem asi sami doma, vždy jsme jezdili k rodičům. Já moc velká cukrářka nejsem, vesměs dostanu od babiček, pečeme s klukama perníčky a třeba max 2 druhy, uvidíme, co se povede letos. Ale na shon se netěším, na ten se ani nechystám, musím se mu nějak vyhnout, ten na Vánocích nesnáším. Takže musím už začít kupovat dárky, ať nemusím do obchodů pak.

@27verca Verčo, a ty máš 11letého kluka nebo holčičku? Možná jsi psala, už nevím... A co, těší se na sourozence? :slight_smile:

@brsh No to jsi tajnůstkářka, ale nevadí, chápu to :slight_smile: My taky okolí říkat nebudem, nebo max vyjmenuji několik alternativ, ale přímo vybrané jméno ne...

Dneska jsem byla pro výsledky na diabetologii, myslela jsem, že vezmu papír a jdu a ono né, čekala jsem hodinu až mě vezme doktorka, ta měla řeči o tom, že to sice mám v pořádku, ale že jsem dost přibrala (11 kg :( ) a že bych měla taky držet dietu, když jsem v minulém těhu měla cukrovku. A pak prý chodit co rok na kontroly doživotně. Takhle se shání pacienti dneska :wink: Ale tak aspoň se budu víc hlídat, extrémně to prý dodržovat nemusím :slight_smile: No a pak kontrola na hematologii, nechali mi 0,6, ale pak v lékárně byl problém, že má výpadek, takže mi dali nižší a za 10 dní zase na kontrolu, jestli ta nižší dávka stačí. Člověk se těch doktorů nezbaví :unamused:
7. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pijete kafe? Já tak jedno denně jo, slabší, ale občas na mě někdo zírá jako na nezodpovědnou matku...
7. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan - chtěla jsem ji moc, i přítel. Hlavně proto, že jsme se prostě nedohodli na jménu pro kluka :slight_smile: Ale teď, když ji vidím na fotkách z 3D, tak se těším úplně nejvíc :grinning:
Já letos s pečením uvidím. Určitě udělám perníčky a nějaký slepovaný + musím vanilkový rohlíčky (můj mužskej je miluje). A udělám vosí hnízda. A tím to končí. Dyk jsme jen dva, není to zatím nutný :grinning: a s tím bubnem, hehe.
@ema5 - nejsem tajnůstkářka, pošlu to do IP, ale nechci to tu takhle v otevřený skupině psát :slight_smile:
S tím fraxíkem mi to říkala jedna holka na cukrovce - že prý není a je výpadek. No je zajímavý, že Ti nedali dvě injekce na den, ale jen tak Ti sníží dávku na půlku?! To je divný. Taky by Ti mohli napsat jiný injekce... Jinak kafe piju a hlavu si z toho nedělám teda :slight_smile: A několikrát jsem si dala i dvě za den. To se fakt nezblázní. Já jsem i kouřila do asi 8tt.

Jinak jsem dneska letěla ještě do Kappahl. No už tam teda nemají skoro nic, ale koupila jsem si tam podprsenky za pár šupů. Za 125 kojící :grinning: a pak takový ty sportovní lambady za 85 a jednu krásnou normální s kosticema za 250. Takže jsem nadmíru spokojená. Před dvěma týdny, když začaly ty jejich výprodeje, jsem tam dost nakoupila na Vánoce (pro přítelovu rodinu). Takže už toho mám dost z krku :slight_smile:
7. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No právě měli jenom ty 0,4, tak to řešili po telefonu s primářkou, jestli dát dvě 0,4, tedy celkem 0,8, nebo jednu 0,4, jiná možnost nebyla. A říkala, že bezpečnější je snížit než zvýšit. Tak snad ví, co dělají.
Tak to jsi hezky nakoupila :wink: Já ten obchod ani neznám, tady v zapadákově nemáme :grinning:
7. lis 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, já tedy přibrala taky 11 kg a můj dr. to absolutně neřeší, přibírám tak vždycky, prostě ke konci mám k těm 25-29 kg nahoře.. Asi ví, co dělá, protože spoustě mým známým radil v těhu, ať už zbrzdí, jí spíš ovoce a zeleninu, já to čekám u každé návštěvy v každém těhu a nic :slight_smile:
Kafe piju, jedno ráno, normální, jak to mám ráda, napůl s mlékem a někdy ještě jedno bez kofeinu odpoledne a rozhodně si nenechám namluvit, že jsem nezodpovědná matka. Nekouřím, nepiju alkohol, a nemyslím si, že to jedno kafe je tak zlý.. Fakt nee :grinning:
Na pečení se moc těšim, hlavně na to, že to letos nebudu moct uklízet, jelikož už teď se neohnu, takže dopečeme a zanecháme ten binec pro manžela :grinning:.. to je super :slight_smile:
@brsh tak to ti moc přeju, že Vám ta holčička vyšla :slight_smile:. Já chtěšla posledně obrázek ksichtíku 3-4 D a malá měla kolem obličeje vše, co se dá. Ruce, nohy i pupeční šňůru :grinning:. Já to mám vždycky, čekám třetí dítě a ještě se nám s dr. nepodařilo vyfotit jedinkrát jednomu obličej.. Ach jo. tu pusinku- líbací- jsme viděli :grinning:. Kamarádka má normálně tak úžasnou 4 D fotku od mého dr., že je tam jasně viditelná podoba na ní. Síla!
8. lis 2013 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan To já mám depku tedˇ poprvé,ale už se táhne tak týden v kuse a to už je i na mě dost :frowning2: .
@ema5 Jj,už mám 11.letou dceru Natálku a těší se snad víc jak já a kor tedˇ,když jsme ji řekli,že to bude kluk. Těší až bude vozit a přebalovat a oblékat aby vše ladilo :grinning: ,je to už takovej malej pubertˇák :slight_smile:
Já byla včera na hema a mám pořád 0,4 tak jsem ráda :wink:
Taky už přemýšlím nad cukrovím,že by jsme se měli pustit do perníčků, aby se pěkně odležely,ale asi nejspíš ještě před tím vymalujeme dokud je počasí :slight_smile: i když to uklízení potom no fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Kávu si taky občas dám když je chutˇ,tak jednu,dvě za týden a nic na tom nevidím i kdyby jich bylo víc :slight_smile:
Já mám nahoře 9 kilo a když někoho potkám, tak mi říká, jak moc jsem přibrala,tak nevím no :wink:
My fotky máme akorád z klasického ultrazvuku a ted' na té poslední je taky krásně vidět obličej a jde vidět,že můj bude mít nos a přítelovu pusu,protože ji tam špulí stejně jako on :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, depku týden? No tak to bych se zcvokla asi, já to mívám tak maximálně pll dne, pak mě z toho děti vytáhnou, musí se ven, nebo něco dělat a nějak to vymizí :slight_smile:
Jinak mně nikdo sice neříká, jak jsem přibrala, ale vidím to sama, obličej mám fakt hodně nateklý, už teď mám večer oteklé nohy, čili u mě je to hodně už i voda a všimla jsem si, že mě lidi, které potkávám míň často, přestávají poznávat, takže už asi vypadám hodně obtloustle :grinning:.., Ale neřeším to, zatím jsem to vždy dostala dolů, s prvorozeným jsem dokonce půl roku po porodu vážila o 3 kg míň než před otěhotněním, ale to jsem teda fakt na sobě makala, na což teď, se třema děřtma a manželem čas nebude.. Ale tak už se těšim na fitko a procházky s kočárkem venku na jaře a v létě :slight_smile:.. Kynu krásně, tak pak musím máknout..
Mimi se mrská jako blázen, včera večer jsem přiložila dlaň a několikrát mi po ní přejela kolínkem, je to krásný pocit :slight_smile:..
Nečetly jste o té Češce, co převčírem porodila doma během chvilky, než dorazila sanitka? :slight_smile: Manžel ji porodil a ještě za asistence zdravotní služby na telefonu dítě rozdýchával, jako docela mazec a taťka je teda šikula :slight_smile:)) Mají zdravou Barunku...
8. lis 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan Teda, 25-29 kg? Já měla u nejstaršího 18 a už tak jsem se nemohla unést... Mě už teď bolí kyčle, klouby, to nechci vidět za měsíc..
Já jsem taky posledně chtěla fotku obličeje, můj dr. mi u kluků přepínal na 3D pokaždé, vybrala jsem si, když to bylo hezké, tak mi to vytiskl. Teď chodím do stejné ordinace ale k mladé dr. a ta to neumí, takže dělá jen normální UTZ. Tak to mě mrzí. No a jak jsi psala, že jde vidět i podoba, tak u staršího mám 3D fotku, na které jde vidět, jak má plné rty (a fakt je má) a u mladšího zase nos bambulka a taky ho měl (už ne :slight_smile:). Jsem hrozně zvědavá, jak bude vypadat tohle miminko.
@27verca Verčo, držím palce, ať už depka přejde. Tak to budeš mít v dceři velkou pomocnici! Mám 11 letou neteř a je úžasná, jak se postará o kluky.
My se chystáme taky malovat, asi někdy v prosinci. Ale nic velkého, jen část ložnice, spíš kout kolem postýlky a pak taky koupelnu.
8. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, jj můj dr. dělá taky fakt pěkný fotky 3 a 4 D, ale moje děti prostě nechtějí Terezka dokonce po celé těhu na každé návštěvě měla přes obličej obě ručičky.. Jako by fakt nechtěla se ukazovat :slight_smile:. Teď měla malá ruce, šňůru a ještě zvedala kolena :grinning:, takže opět žádné foto.. :frowning2:
Jinak já přibírám hodně, mám vždy velkou placentu, což je dobře a hodně plodovky, doktor vždycky říká, že moje děti žijí v luxusním prostředí :slight_smile:. A já si každé těhu užívám, jím, na co mám chuť a opravdu se neomezuju, na to je čas vždy po porodu a dokojení.. A teď je to navíc naposled, takže to těch 30 kg dáme :grinning:.. Naštěstí mi nikdy nikde nic nepopraskalo, netěhotná se hodně hýbu, jezdíme pořád na kole, plaveme, chodím do fitka, takže i tim možná pak tolik přiberu, jak se přestávám hýbat.. A teď už tak měsíc hekám a fakt ztěží lezu, nevim, jak to mám ještě 3,5 měsíce vydržet :confounded:
@27verca to se máš,t o máš v dceři opravdu pomocnici. Náš 8,5 letý je spíš lumpík, od toho ani velkou pomoc očekávat nemůžu, spíš nabádá malou k lumpárnám :slight_smile:, a bude hůř... Ale jsou to zlatíčka, dělá mi velkou radost ve škole, je fakt strašně chytrej, nemusí se doma nijak moc dřít a do školy chodí rád, takže to je velká pomoc už samo o sobě. Jinak bych to třetí dítko asi už nedala, protože druhá třída, 2,5 letá a mimi, to je maličko frmol.. :slight_smile:
9. lis 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak to vypadá,že depka je snad za mnou. Jen se chci zeptat,bývá některý z vás ještě ted´ zle a máte žaludeční problémy?? Mě se totiž zdá,že je mi poslední dobou zase špatně od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako ze začátku...
@pupan Jinak s těma kilama,30 kilo už bych asi fakt nedala,už tedˇ si připadám jak kombajn :grinning: . Jsi dobrá,že to dáš dolů. Já to měla s Natálkou podobně akorád že 12 kilo a všechno jsem jim nechala v porodnici :grinning: .Jo na vyjíždky s kočárkem už se taky moc těším,teda jestli se na mě dostane :grinning: .Atˇ malému to nadšení ve škole vydrží,u nás je to už horší :confounded:
@ema5 Jj hodně spoléhám na pomocnici :wink: i když puberta už nám taky dává dost zabrat :grinning: . Tak malování jsem doma nadhodila,tak uvidíme kdy se to uskuteční :grinning: ...
10. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan No já právě už kvůli kloubům a páteři nechci, ať to přesáhne nějakou únosnou mez :( Potřebuji s klukama fungovat ještě v lednu. Ale tak uvidíme, úplně to asi neovlivním, ale budu se snažit trochu víc hýbat a omezit mlsání aspoň.

@27verca To je dobře, že je depka pryč! Snad už se nevrátí.

Já jsem si včera udělala radost, podařilo se mi koupit tu bundu z HaM na netu za 500 i s poštovným. Doufám teda, že dorazí a bude v pořádku. Tak už budu vybavená na zimu :wink: Už jsem se chystala jít ji koupit novou..
10. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ema5, no je super, když se to přibírání dá ovlivnit, to bych možná na tom taky makala, ale jelikož to tak prostě máme v rodině, všichni hubení a v těhu pak přibereme takhle moc, mamina měla přede mnou vel. 34, (jako já před prvorozeným) a přibrala při mně 25 kg, a s bráchou pak 28 kg, a já to samé. Máme hodně vody, velikou placentu a od 5. měsíce se zavodňujeme..:frowning2:. Já s Terezkou v porodnici nechala 16kg a zbytek, tedy těch 13 kg bylo za 4,5 měsíce taky bez diety dole, takže ono to u nás fakt nebude přibírání tuků, ale prostě máme vše ve větším :grinning:. Samozřejmě bych to radši taky jinak, ale to je to poslední, co řeším.. A babička měla to samé.. A nikomu nám nepraská kůže,strije se nám nedělají, máme nějakou hodně dobrou elasticitu :sunglasses: , strijí se fakt bojim moc :cry:
Kluka chytnul zoubek, takže dneska mažeme si sednout k zubařce, vidím to tak na dvě hodinky a s oběma dětma v čekárně, to mi zase zemřou miliony buněk.. Ale nevyhnem se tomu :slight_smile:.Všem krásného sv. Martina -)
11. lis 2013 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy bere tady nektera z vas cipky na noc??Potrebuji totiz poradit vcera vecer sem si vzala a kdyz sem rano vstala zaclo ze me neco tect tak se boim aby to nebyla plodovka,jelikoz uz s tim mam jednu spatnou zkusenost :(
11. lis 2013 v 08:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 tak to byl pravdepodobne ten cipek, ne? Nejak to ven musi. Taky ze mne vzdycky vsechno rano vytece.

Kocky, dopisu odpo. Lezim s nejakou virozou, problindila jsem celou nedeli :frowning2:
11. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88, tak to asi bude ten čípek :slight_smile:, pokud jsi ho nezastrčila dostatečně hluboko, pak ráno vždy vyteče. Jinak se to v těle vstřebá, ale musí se strčit opravdu hluboko.. Jinak na test plodovky se dají v lékárně kouit takové proužky, podle zbarvení ti to řekne, jestli se jedná o plodovku, tak pro klid na dušičce si to možná kup..
@brsh, teda ty si užíváš :frowning2:. Byla jsi to ty, kdo tu psal, že na to trpí, nebo ne? Tak se drž a ať je brzy líp! :confounded:
11. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupmice88 Taky si myslím, že to bude ten čípek, zažila jsem něco podobného cca v 12 tt a překvapilo mě, kolik toho pak vyteklo a jak to bylo vodnaté. Taky jsem se chvíli bála, jestli mi neutíká plodovka. Ale pokud máš přímo s tímhle zkušenosti, že ti tekla plodovka, tak je jasně lepší zaskočit k dr., pro jistotu.

@pupan Tedy, když většinu necháš v porodce a do pár měsíců i zbytek, tak to máš super, mě to trvá vždycky dlouho. To budeš fakt spíš jen zavodněná. A co zub, jak jste dopadli? Tohle je pro mě noční můra, my se o zuby dětem staráme fakt pořádně a i tak už má starší syn asi 5 plomb a dva zuby už dokonce venku. Začalo to až před pátým rokem ale jelo to závratnou rychlostí. A to prosím nejraději pije jen vodu, dlouho jedl zásadně bílé jogurty atd. Neteř hodně mlsá, zuby ji nikdy nikdo nedočišťoval a nemá jediný kaz, to je nespravedlnost

:unamused:
@brsh To je mi líto, snad už ti je líp!
11. lis 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, dneska už dobrý, jen jsem úplně vyždímaná. Ale není se co divit - včera jsem blila jak amina, hrůza a do to se mi přidal nějakej průjem. Takže total ko. V noci jsem zase nespala. Fakt po hodinách vzhůru a čumim, pak usnu na 20 min a zase čumim. Snad to bude dneska lepší. Musela jsem zrušit i trombocentrum, dneska bych náběry nedala.
Jak tu řešíte tu váhu - já jsem zatím na 4,5 kilech nahoře. Takže si říkám, že i kdybych se teď úplně zbláznila a nabrala 10, tak je to krásný. Uvidíme, jak to pak půjde dolů. Mám nahoře ještě 7 z hormonů a to jsem teda nestihla zhubnout, protože jsem hned otěhotněla. Ale v tom přechodu to šlo nahoru, ani nevím jak. Ale mně jsou ty kila fakt jedno. Já už bych docela brala únor, holky :grinning:
11. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, jako já se podruhém těhu taky musela snažit, úplně samo to jako dolu nejde, já dost sportuju a baví mě to, tak to jde dolu..
Co se zoubků týče, tak syn má jednu plombu teprve asi půl roku, je mu 8,5 roku, ale i tak mě to teda dost štve. Zoubky si čistí důkladně, má přesípací hodiny a moc ho to baví.. Je fakt, že někdo prostě má zděděnou kazivost a někdo se může cpát sladkostma a nic se nekazí.. Každopádně mu to převrtala, byl to ten samý zoubek, co už měl plombu, takže zřejmě blbě udělaná, nebo nevím, ale pod ní byl kazík znovu :frowning2:.
@brsh mělo by se přibírat podle tabulek 0,5 kg týdně, já přibírám 3/4 -1 kg týdně :grinning:.. Určo ještě těch 12 kg dám :slight_smile:.
11. lis 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek