• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Koukám,že se tu pořád řeší váha. Já na to, že je mi pořád zle a jím jenom aby se neřeklo a aby mi nebylo špatně z hladu,tak tědˇ se zvětšuju a přibýrám před očima. V pátek jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá s čím příjdu :wink: .
@ema5 To já ještě vyloženě zimní bundu nemám,jen takový kabát a ten nosím tedˇ,ale co budu nosit až budou mrazy,to fakt netuším :unamused: ...
@brsh Tak únor už bych brala taky :slight_smile: ,hlavně,když mám tedˇ pořád žaludek jak na vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Tak já ještě únor nechci, je fakt, že se těším na miminko, čím víc o tom přemýšlím :slight_smile: Ale jinak si to ještě chci užít, je to naposled, tak chci užívat ty pohyby, těšení, chystání a tak :wink: A taky teď ty Vánoce..
Bunda teda přišla, je moc hezká, ale já jsem v ní jak hrošice, uff :slight_smile: Ještě že je aspoň černá :grinning: Koupila jsem od paní i přebalovací podložku, tak tu už mám taky.
Jinak pokud kupujete dárky nebo něco na mimi tak dneska má spousta eshopu dopravu zdarma, nejlépe je najdete na heuréce.
Dneska jdu k dr., tak jsem zvědavá, jestli je to pořád holka :grinning: A taky co placenta, minule byla ještě přes čípek :unamused: No a na váhu taky, doma na ni nestoupám :grinning:
12. lis 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to já bych únor brala hned, už se strašně těším na jaro.. Ale je fakt, že na Vánoce se taky docela hodně těším. Mám už vše nakoupené, takže už klídek a teď jen vychutnávat tu atmosféru.. Za dva týdny je první Advent, letí to, nepřijde Vám?
Včera večer malá tak strašně kopala, že i manžel zíral, vyloženě vystrkovala kolínka, obě!! a nebylo to zrovna příjemný.. Vyloženě řádí nejvíc večer.
12. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca - někomu se to děje, že je mu ve třetím trimestru blbě jako v prvním - jestli jsi ten případ, tak Tě upřímně lituju :cry: A na váhu se vykašli. Já to neřešim, neomezuju se vůbec a prostě to pak nějak půjde. Nebo to nepůjde. No čekám vymodlený dítě, který bylo ze začátku narvaný hormonama, tak je mi to šumafuk :slight_smile: Ale neřikám, že bych nebyla ráda, kdybych neskončila na 30 kilech :grinning:
@ema5 - já furt čumim po e shopech a dneska nějak nevím, co bych měla koupit :grinning: ještě prosurfuju večer. Už je mi dobře, jen jsem slabá, ale to sezení u netu nevadí. Akorát jsem nakazila pejska, takže už dneska třikrát zvracel, chudák malej. Dej vědět, co kontrola :slight_smile:
@pupan - to je šílený!!! Já doma stříhám metr a letí to až nějak moc rychle :grinning: Některý kopance si teda taky dvakrát neužívám. Ale aspoň vím, že je malá ok :slight_smile:

Holky, dneska jsem koupila přes mimibazar postýlku a přebalovák. V pátek pro to jedem. Je to možná brzo, ale byla to dobrá nabídka. Ještě autosedačku s isofixem a ty nejzásadnější věci jsou pod střechou (ne doslova :grinning: ) . Jinak jsem zabalila další krabice, ani fakt nechcete vědět, jak tu teď žijeme :grinning:
12. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Teda to se máš, mít všechny dárky doma, to mě toho ještě dost čeká. Dneska jsem využila ten den bez dopravy a objednala něco dětem, tak těm se to pomalu rýsuje, ale s nakupováním dětem nemám nikdy problém :slight_smile: Horší rodičům.

@27verca A tohle je takhle blbě celou dobu? To musí být něco :frowning2: Mě je fakt dobře, až na to, že se mi špatně sedí, všechno už tlačí a tak. Ale jinak super.

@brsh A jak to vypadá s vaším stěhováním teda? Já myslím, že to není nijak brzo, já nic nechci dělat na poslední chvíli, hlavně tak nějak psychicky mám potřebu si povinnosti odškrtávat a cítit se co nejvíc ready. A vždy se mi uleví, když něco odpadne. Teď ta bunda třeba :slight_smile: DNeska asi ještě objednám těhotenskou košili, nějaká asi bude do porodky třeba. Já teda doma spím v pyžamech, košile nemám ráda, ale do porodky asi nebude zbytí. Vy něco takového budete kupovat?
12. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u dr. dneska všechno v pořádku, placenta se vytáhla, mimísek už má odhadem 1200 g, to už je váha :slight_smile: Holka dneska nešla 100% potvrdit, protože tam dělala pěkné skopičiny, ale párkrát se tam objevilo kávové zrno, tak snad to ta holčička bude :slight_smile: No ale na jistotu to není. Říkala mi, ať si radši nachystáme i jméno pro kluka, že tam sice nic takového nevidí, ale pro každý případ. Tak uvidíme zas za měsíc :unamused:
12. lis 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - jé, to je vtipný, já jsem si zrovna dneska objednala tyhle dvě (viz odkaz). Já teda nesnášim knoflíky už od mala, takže jsem zvolila tuhle překříženou a snad budu spokojená :slight_smile: jsou za dobrý peníze a doprava zadarmo :slight_smile: http://www.tehotne.cz/kojici-nocni-kosile/kosilka-kojici-a-tehotenska-16162.html http://www.tehotne.cz/kojici-nocni-kosile/kosilka-kojici-a-tehotenska-16147.html
Jinak stěhování - pořád to tchánovci mění, ale už se snad blížíme do finále. Je tu hroznej bordel, všude mám už krabice. No podmínky hrůza, ale musím vydržet. Do dvou týdnů snad budeme žít.
A gratuluju ke kontrole!! Neboj, určitě je to pořád holčička :slight_smile: Já jdu v pondělí, tak se snad ukáže ještě, ať mám jistotu. Já ji mám stopro pořád příčně, vůbec necítím nic nahoře poslední týden, jen ve spodku. Tak doufám, že se otočí...
12. lis 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Já už ji mám hlavou dolů, prý přesně v poloze, jak by měla být k porodu.. ale samozřejmě ještě bude cestovat. Myslela jsem, že je opačně, dost mě tlačí do žaludku a hrabe do močáku, ale tlačí asi dupka a hrabou ručičky :grinning: No dneska se tam mlela fakt šíleně, kopala nožičkama jak o život :slight_smile:
Košilky jsou obě moc hezké! Já asi vyberu tuto:http://www.bejbyboom.cz/nocni-kosile-pro-tehotne-a-kojici-matky-kr-syte-ruzova-1/ ale ještě se podívám i jinam..
12. lis 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Taky pěkná :slight_smile: já vzala dvě z prvního eshopu, co na mě vyskočil, abych to měla z krku. Pořád přemýšlím, co ještě objednat, když je ta doprava zadarmo dneska :grinning: tak jsem tátovi vzala novej mobil, ale nevim, co pro mamku a moje prarodiče. Co Ty pořizuješ? Nějaký tip ocením :slight_smile:
Malou Ti hlavou dolů závidím - snad to už dá :slight_smile: já si zase ulevuju od těhle bolestivých kopanců do žeber a žaludku :grinning: za to mě začaly brát pěkně záda.
12. lis 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, tak u nás do porodky své pyžamo nesmíš, já spíš ve spacích kratších tričkách pod zadek, jinak mě všechno přes nohy omezuje v pohybu (i když teď to zní dost vtipně, nemůžu se hýbat skoro vůbec :grinning: ), ale jak říkám, v porodce musíme míttu jejich hnusnou naškrobenou košili.. Na druhou stranu ušetřím za praní, když sem tam kapička krve uteče :slight_smile:
Jj, za dárky jsem moc ráda, nějak jsem začala jako každý rok koncem září a tak to pak jde, mám ráda od půlky listopadu vše v klidu doma..
No, 1200g je sen, to je krásný prcek, ten už by zabojoval, kdyby nebylo zbytí. To je krásná váha, gratuluju!! :slight_smile: Já se těším, snad to přibližně dosáhneme při příští kontrole taky.. Vm, že 2 kg je takový mezník, který je opravdu rozhodný, ale tak já už si říkám, řes to kilíčko je to už krásný..
@brsh,tak vítám v klubu nesnášečů knoflíků, u nás to mám já, brácha a i můj syn a opravdu se jim vyhýbáme. Já z knoflíků mám vyloženě fobii, je to asi zvláštní to slyšet,když to někdo slyší poprvý, když nejde jinak, dětem něco zapnu, ale musím si pak umýt ruce, takže na sebe néé a jak říkám, ani dětem moc ne. Zrovna jsem k Vánocům synovi objednala Topolino károvanou krásnou košili na patentky, bude rád a já též :grinning:..
Jinak já už ji mám hlavou dolů asi 3 kontroly zpátky, ale placenta byla kolem toho 20.tt nízko, tak uvidíme, posledně jsem se dr. ani nezeptala, jestli už stoupla.. Snad jo, protože císaře nechcíííí :frowning2:
A holky, od zítřka mám termín přesně za 100 dní:grinning:, pro syna jsme už vyrobili metr, bude si až do porodu svoji druhou ségru odstříhávat, dělal to i s Terezkou a je to krásný zvyk a super to utíká :slight_smile:
13. lis 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Jejda, s dárkama vůbec neporadím. Jak říkám dětem, to mám vždy víc nápadů než možností, ale dospělým, to je vždy trápení. Každoročně dělám a teď po večerech zase - kalendář s fotkama dětí, ale to je jen takový malý dárek pro radost, o který se už připomínají, když rok vynechám.

@pupan To s těma knoflíkama je zvláštní, jak tohle vznikne? :slight_smile: Neslyším to poprvé, mám známého, co to má taky. Kamarádka zas má syna, který nesnese na oblečení štítky, všechno musí odstřihnout.
S tou košilí, u nás se teda může mít svoje, ale taky jsem vždy hodně využívala i ty jejich, protože se to hlavně ty první dny špiní fakt často a 2 by byly tak na dva dny. Ale na návštěvy se ráda převlíknu do něčeho hezčího :slight_smile:
Mě se placenta už vysunula, ještě ve 24 tt byla nízko. Tak snad i tobě. Mám ji na přední straně, tam se prý vytahuje dobře.
13. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Tak na Vánoce se taky moc těším,už jen kvůli Natálce i když už je velká,ale i tak je mám moc ráda :slight_smile: .Ale únor by byl lepší :grinning: :grinning: :grinning: ...My jsme včera zrovna probíraly taky co se všechno musí koupit a málo toho fakt není. Taky sem tam kouknu na bazárek,kdyby se mi něco líbilo...1200g to už je krásný kousek miminka,my měli před 14 dny 810g :slight_smile: .Košilky jsou moc pěkné asi do nich taky půjdu,neodolám :grinning: .
@brsh Jj asi jsem ten případ co je mu blbě i ve 3 trimestru,jinak fakt nevím. jednou je to dobrý a po druhý nemůžu ani nakoupit,no fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Košilky jsou fakt super a tak do nich taky půjdu,jak už jsem psala..S tím stěhováním ti fakt nezávidím a přeju atˇ už to máš brzo z krku :wink: ..
Jinak já jdu na kontrolu v pátek,tak jsem zvědavá s čím příjdu :slight_smile: i když UTZ mi bude dělat až za týden kvůli té ledvině,takže se toho stejně moc nedozvím :confounded: . Mějte se....
13. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan - tak to je vtipná náhoda :grinning: měly bysme založit nějakej klub, hehe. Já jsem si s nima jako malá (hodně malinká) prý pořád hrála u babičky. Měla jsem svůj kufr a přehazovala knoflíky tam a zpátky. To dneska vůbec nechápu :grinning: jak můžu, tak se jim vyhnu. Ne, že bych neměla v šatníku ani jednu košily, ale třeba převlíkat povlečení, který bylo s knoflíkama, pro mě bylo doslova utrpení :grinning:
@ema5 - já zatím kalendář dělat nechci, jen z našich fotek :grinning: Ale už musím jen pořešit mamku, nakonec jsem docela vymyslela pěkný dárky pro všechny. S přítelem si asi dáme jen drobnosti, přeci jen prcek něco stojí, to víš nejlíp sama :slight_smile:
@27verca - To máš peška teda :frowning2: Já jsem se v neděli s prominutím vyblila z podoby, ale už je to dobrý :grinning: Ty košilky snad užiju. Akorát jsem si říkala, že jsem měla vzít obě tmavý, kvůli krvi. To jsem nedomyslela. Ale tak co po mně kdo chce, že jo - těhotná blondýna :grinning: Budu držet v pátek palečky! A neboj, s ledvinkou to určitě dobře dopadne. Aspoň se na Tebe v pá mrkne dr :slight_smile: Já mám poradnu v pondělí.

Metr už taky stříhám - dámy, mám to za 88 dneska - a je mi z toho lehce nevolno :grinning: Zítra mě snad uklidní ten předporodní kurz, který začínám. Hned jdeme do porodnice, protože je pak tři neděle zavřená. Chuděry maminy, který tam měly rodit. Mě by odvezli, kdybych měla skončit někde, kde bude zrovna volno.
Jinak jedeme v pátek vyzvednout postýlku a přebalovák :slight_smile:
13. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh, tak dík! Koukla jsem na tvůj odkaz a mám objednané 2 ty krásný sexy košilky, snad do nich budu mít ty prsa, kterých je tam potřeba :grinning: a ještě dvoje polodupáky na maličkou, fakt krásný věci. Dneska to bude doručené, tak uvidím, nebyla jsem si jistá s velikostí, tak jsem vzala jednu menší a jednu větší, chci to jak na teď tak po porodu, tak uvidíme, v nejhorším vyměním, četla jsem tam u nich, že je to možné..¨
@ema5, jak ta knoflíková fobie vznikne netuším, já to každopádně mám od narození,a můj bratr a syn také, takžeje to prostě dědičký. Znám lidi, kteří se štítí kůry pomeranče nebo klasická myší, pavoučí fobie, tak tohle je prostě stejné, jen s knoflíky.. Zní to divně, uznávám, ale tak nějak tak se s tím dá žít, jen se tomu musím vyhýbat, fakt je mi z nich šoufl :slight_smile:
14. lis 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan no vidis :grinning: ja na to narazila nahodou. Hodila jsem do googlu kojici kosile, vyskocil mi tenhle web, ty prekrizeny se mi libily a za ty prachy byly v kosiku razdva :grinning: na detsky jsem radsi nekoukala. Dneska jedu ke kamaradce, co ma pro me vytrideno, takze naberu tam tasku a pak budu dokupovat pripadne :wink: jinak jsem si vzala velikost L, at se tam vejdu i s pupkem :slight_smile:
Holky, jedu na kurz, tak pak napisu dojmy :wink: hezky den zatim
14. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh, já si vzala XL, přece jen počítám, že ještě 10 kilo nejmíň naberu.. Jinak o dětských hadříkách mi nemluv, já nepotřebuju nic, mám 2,5 letou holčičku doma, takže opravdu o hadry není nouze, naopak, musela jsem přikoupit skříň :frowning2:. Malá toho má nejmíň 3x tolik, co syn, ale ten má zase spíš kvalitní a značkové věci. Manžel je z nás lehce nervozní, ale tak občas mi to nedá a prostě musím koupit něco nového.. to je snad jasný,neee? :grinning:
14. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan
@brsh Me se taky ty sexy košilky moc líbily, ale právě se obávám, že tyhle prsa mít nebudu :grinning: A hlavně jsem se bála, že by mi z toho trčela ta kojící podprsenka, že je ten výstřih dost hluboký a to už by tak sexy nevypadalo :slight_smile: Taky mám pyžamo s tím překřížením, ale ten výstřih je trochu menší tak to sedí. Každopádně já v tomhle směru nejsem moc obdařená, takže na někom kdo je, budou vypadat super :wink:

@brsh Užij si den u kamarádky a vybírání věciček, já dostanu taky krabici, ale budem spolu až někdy koncem listopadu, tak musím vydržet.
14. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh, tak košilka dorazila a měním ji za L :slight_smile: , je veliká a výstřih je tedy úplně jiný než na obrázku, a ani já do toho ty prsa nemám :angry: .
Holky, od včera mě pobolívá na levém boku, nemáte to některá? Jako dole vlevo, jako by píchání.. Nedávno nějak v mailech od Rodiny psali, že může pobolívat pod břichem, že se teď natahuje svalstvo, tak snad je to ono? :confused:
14. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Já brala tu moji košilku normálně M, tam psali, že je to do velikosti 42, tak snad ji nebudu mít těsnou :unamused:
Dneska jsme byli na nákupech, synovi pro bundu, má začít sněžit :confounded: Tak jsem si koupila kojící podprsenku, zas o starost míň :slight_smile:

Já myslím, že je to z toho jak se napínají vazy, občas mě tam taky něco bodne.. ale zas celý den, to ne.. ale být to asi může.
14. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Tak jsem si dneska chtěla objednat také tu košilku,ale jsem v rozpacích z těch velikostí a ještě když píšeš je je ti velká,tak nevím :angry: . Já mám normálně velikost 40-42 a tak jsem si chtěla objednat XXL,ale tedˇ vážně nevím :unamused: ...Jo a k tomu bříšku,taky to občas mívám,ale je to jen chvili a zase po chvili v poho, je to dost nepříjemné,co? Neboj bude dobře :wink:
@ema5 A co ty a košilka,kdy ti má dorazit? Ještě si počkám na tvoji reakci na košilku :grinning: . A k té kojenecké podprsence,to sis vzala velikost už takovou jako máš tědˇ,nebo o fous větší? :slight_smile:
@brsh A jak ty a košilky??? :slight_smile: Už dorazily? :slight_smile:
Jinak jedu tedˇ k Dr. tak držte palečky :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, tak doporučuji nejít podle velikostí, jsou větší, já podle nich šla, a je veliká, tak novmálně vezmi tu velikost L, uvidíš, že ti krásně bude, jestli nechceš vyloženě pytel..
Kojící podprda se má kupovat větší, tak, aby ti teď byla s vloženou dlaní, někde dokonce uvádějí se zaťatou pěstí. Počítej, že po porodu prsa naběhnou a ještě nosíš vložku proti odtékání méka, takže fakt to je lepší volnější..
Jinak podbřišek dneska dobrý, ale večer jsem fakt skoro nemohla chodit, až jsem se bála, jestli to fakt není ten slepák :frowning2:. Ale asi to budou ty napínající se svaly + ten můj věk.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Tak ty myslíš,že mi bude stačit jen L ??? Jinak děkuji za vysvětlení té podprsenky,moc si mi pomohla :slight_smile: .Jsem ráda,že dnes bříško už v poho :slight_smile: ...
Jinak u Dr. vše v pořádku,tak zase za 14 dní :wink: ...
15. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla včera u dr., zkracuje se mi čípek a otevírá branka emoticon emoticon
Takže mám neschopenku a odpočívám a uvidíme, co dál. Za 2 týdny mám další kontrolu. Navíc nám maličká pomalu roste, má jen 630g emoticon
15. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekverunka To mě mrzí, a tušila jsi něco? Jako tvrdnutí břicha nebo tak... A pokud jde o to vážení, snad to dožene, ono i to měření není úplně přesné, snad to příště bude OK. Tak odpočívej jak to jde..
15. lis 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Tak moje košilka už taky došla, brala jsem velikost S/M protože psali, že je až do velikosti 42, normálně mám 38-40, takže jsem vzala ji ať to pak nemám moc velké. Je teda krásná, ale mám ji úplou, na těhotenském bříšku to vypadá hezky, ale poporodní špek už v ní tak hezky vypadat nebude :wink: Ale co už. Nahoře ji mám akorát.
15. lis 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska holky jsem cestou do práce málem omdlela, bylo mi v autobuse děsně zle od žaludku, já myslím, že z toho jak mi to mimčo na něho tlačí, fakt cítím, jak je tam natlačené, i doktorka když se chtěla podívat na dupku, musela utz až úplně pod prsa, zvedala mi podprsenku a divila se, kde až je. To nechápu, kam to ještě poroste, to budu mít za chvíli žaludek v krku. Takže když sedím, dost mě tam tlačí a někdy mě žaludek úplně rozbolí. K tomu v tom buse se přidala hrozná slabost a mdloby, jen hodně těsně jsem to vydržela a dojela na zastávku, tam jsem pak dlouho seděla a rozdýchávala to. V místňáku jsem pak musela kluka poprosit, ať mě pustí sednout, jinak bych omdlela. Studentům jsem pak odemkla učebnu a čtvrť hodiny ležela v kabinetě na gauči s nohama nahoře. Fuuuuj. Lituju holky, kterým je furt blbě, to musí být něco :unamused:
15. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Vůbec nic jsem netušila, nic mi nebylo :unamused:
15. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, já se překlepla, jestli máš normálně vel 40-42, tak si vezmi tu XL, ta ti bude super. Já mám teď 38-40 a vzala jsem si L a sedí top :slight_smile:
@ema5, mně je taky občas šoufl, jako krátce se mi zatočí hlava, to je normální, posedávat a odpočívat, mimi roste a vše je nateklé, tlačí an veškeré orgány, plíce, žaludek, prostě vše je sísněné, tak to je normální.V prvním těhu jsem s dokonalou pravidelností (asi 1x týdne) omdlévávala. Jako fakt jsem se sesula na zem a byla minutku dvě mimo.. Ale druhé těhu ok a teď to ztím, až na sem tam zatočení hlavy taky ještě jde.. Záleží taky na tom, jak zrovna mimčo leží, jakou má polohu, atd.. Höidneě pij a mně vyloženě doporučovali v tom prvním těhu dennně ráno kafe.. Takže to ti taky neuškodí :slight_smile:
@prcekverunka, to je mi líto, snad to bude vše v pořádku. Co jinak říkal doktor? Může se to otevírání čípku zastavit??
16. lis 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekverunka Neboj,všechno bude dobré,hlavně na to nemysly a šetři se ...
@ema5 Dobrá,dám na tebe a vezmu si tu XL a uvidí se :slight_smile: .Takhle špatně, jak popisuješ, mi bylo minulý týden a táhlo se to se mnou 4 dny,ještě mě u toho povévalo horko-zima,no fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pupan Tak XL je objednaná,tak se uvidí,jinak děkuji za rady :slight_smile:
16. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Jo, prý může. Ale každopádně mi hrozí předčasný porod. Za 2 týdny mám kontrolu, tak uvidíme, co to dělá. Celé dny teď ležím v posteli s polštářem pod zadkem a vstávám jen na wc, pro pití a udělat si nějaké rychlé jídlo. Tak snad to k něčemu bude. Malá je ještě navíc proti tabulkám cca o 2 týdny menší, takže o to víc se bojím :frowning2:

@27verca Děkuji, Veri, snad ano :unamused:
16. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek