• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
To jste me pobavily, holky :grinning: comp ani nezapinam, nestiham. Jsem v jednom kole a do toho balim jak o zivot. Ale dneska uz na to dlabu, boli me zada a bricho.
@27verca - Veru, to je drahy jak blazen za zavinovacku. Mrkni, jestli ji nemaji nekde bazarkovou. Tohle jsou vyhozen prachy podle me. Ja si koupila drahej fusak, to jo, ale zavi jsem brala za 170 kc z mmb a je jak nova :wink:
21. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan na fleru je vsechno mozny. Myslim, ze bys tam mohla najit krasou deku :wink:
21. lis 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, popravdě, za mě je to zbytečnost, předražená věc, stejnou službu udělá i nová rychlozavinovačka za 200,-kč.. Já na ni nedám dopoustit. Stejně do kočárku dám na zimu do kombinézky a fusaku, takže dna přenosy a převozy a na doma je ta rychlozavinovačka super..
21. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@pupan
Jj,je to drarej špás :grinning: ,ale zaujalo mě to. Kupovat ji za ty peníze fakt nehodlám,ale díky za názory :slight_smile: . A ještě se zeptám budete mít jednu nebo dvě zavinky??? :slight_smile: Díky..
22. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
... mám tři zavinky, dvě dle barvy povlečení do postýlky a jednu patchvorkovou, kterou máme doma už asi 3 roky :slight_smile:
22. lis 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jednu po synovi a jednu po dceři :slight_smile:
22. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím,že dvě mi budou stačit,ale ještě nemám nic,takže hurá někam na nákupy,ale jsem nějaká líná poslední dobou :grinning: . Já mám 10 kg na hoře a připadám si jak balón a jak funím,když někam jdu :grinning: :grinning: :grinning: ...a jak jste na tom vy děvčata ???
22. lis 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Ahojky. Já bych řekla to samé co holky, dá se pořídit i nová o dost levněji. Třeba i tu zavinku od emitexu pořídíš za pětistovku. Já taky budu muset zavinovačku asi řešit, mám jen takové ty na doma a to asi 3, jednu péřovou, jakože přímo peřinku, ale potah obyčejný, bavlněný, žádné kanýrky. Do kočárku nic.. ze začátku bude samozřejmě ve fusaku, ale na to jaro bych něco potřebovala. Ale přemýšlím, že něco zkusím spíchnout, kdysi jsem dost šila, včerejšek jsem strávila tím, že jsem se rozplývala nad tím, jaké úžasné miminkovské látky dneska už existují..
Já mám nahoře pořád těch 11 kg a máš pravdu, taky funím, už se to pronese. Hlavně do schodů je to masakr, to fakt cítím.
22. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca kdyz se ti nechce chodit, doporucuju ten mmb, tam urcite poridis dobre, Veru. Jinak ja zatim teda nekynu, ale pali me zaha a boli hrozne zada. Uz se nemuzu dockat postele. Snad za tyden :slight_smile: a na zemi me uz nikdy nikdo neuvid, hehe :grinning: a jinak mam dve zavinky. Jednu z bazarku, druhou mi koupila tchyne ( nastesti jednoduchou bilou) a pak na jaro do kocaru pouziju vlozku z Lodger Bunker fusaku. Staci bohate + mam nejaky deky na leto.
@ema5 - tak mam za sebou tri hodinovou diskuzi s moji PA a asi budu fakt rodit na Bulovce. Porodnice bude vypadat uplne jinak a tak jsme resily porod ze vsech moznych stran... No jeste mam cca 6 tydnu cas na finalni rozhodnuti, ale spis to vypada na Buldu. Uz potrebuju fakt bydlet s hnizdit, protoze si pripadam jak uplnej dement, kdyz furt resim ten porod. Normalne mi hrabe z toho :grinning: s tema schodama mi ani nemluv. My paty patro, zadnej vytah, venceni 3krat denne + nakupy a jiny mimoradny vychazky. Sileny :wink:
22. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak proto tolik nepřibíráš! Máš hodně pohybu! Já sedím na zadku, max zajdu pro malého do školky (5 minut) nebo do obchodu (2 minuty), jinak všude autem. Musím pohybu přidat, ale jaksi to moc nešlo, když byli kluci dlouho nemocní atd. Bydlíme ve zvýšeném přízemí, takže vyjdu asi 10 schodů, to taky moc nedá..
:slight_smile:

A to máš svoji PA, kterou budeš mít i u porodu? Jakože si ji zaplatíš a ona s tebou půjde, do které porodnice chceš? Já zatím porod moc neřeším (teda bylo to období, pořešila jsem to a je klid :grinning: ), teď zas řeším ty věci na mimi, kde co ještě sehnat atd. Konkrétně teď ty deky a zavinky a to i ve spaní :grinning:

Jojo, na internetu se toho dá nakoupit hodně, i tady na modrém koníkovi, je těch serverů moře. Plus my máme i facebookovou skupinu - bazárek maminek z města, tam se taky občas něco objeví, navíc si to jde předat osobně, okouknout, takže odpadá poštovné, je těch možností dneska levně pořídit fakt fůra.
22. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky funím, to je hrozný, při sebemenší námaze, jak se zvedám nebo si sedám, jsem jak stará bába :grinning: .
Zavinovačky neřeším, využila jsem na děti, ale ty byly narozené na léto, teď využiji vyloženě jen na doma, ale mám zavinky moc hezké, nemám ráda takové ty volánky, fuj, takže jen ty čtverce se sucháčem, co se prostě dole zvedne roh a přes tělíčko se překříží a slepí. Na začátek (ty 2 měsíce) pro mimi super, cítí se tak lépe, jako v bříšku, pěkně bezpečně a jak říkám, na ven stejně kombinézka, tu mám novou růžovou, teda luxusní, protože děti byly v květnu, takže jsem žádnou na novorozeně neměla, tak jsem pořídila a pak mám dva pěkný fusaky, to se využije víc a i a další dva roky, mám ty, co se dolejšek odepne, a když je prcek dvouletý, chodí, tak se tam to na ty nohy zase připne a je fusak do tří let určo. Možná do čtyř..
Na mě něco leze, pobolívá mě v krku, v noci jsem blbě spala, asi z toho bude rýmička, ta je u mě na dva týdny, to znám :frowning2:
23. lis 2013 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - já jsem normálně hrozně líná sportovat...a když začnu a pustím se do toho, tak pak odpadnu, protože to tělo to vůbec nezvládá :grinning: No jsem zvědavá po porodu, ráda bych cvičila doma Jill Michaels, abych se dostala do formy trošku :slight_smile:
Jinak v rámci stěhovací demence už dva dny nemyslím na porod, tak díky za připomenutí :grinning: Ale moje PA je moje kámoška a nikam se mnou nepůjde, ale snad mě porodí tam. Uvidíme, jak to všechno bude.
@pupan - jak Ti je? Je to lepší?

Holky, já vám napsala tak dlouhej vzkaz a smazal se mi - přiznávám se bez mučení, nedopisuju to :grinning:
24. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jill jsem cvičila jednou, pak jsem se svalila do postele a usla, děti běhaly kolem mě, všechno jedno. A namohla jsem si ruku (cvičila jsem s činkama) a dva týdny mě bolela :grinning: Ale taky si říkám, že je to jediná možnost :slight_smile: Moje kamarádka podle ní cvičí a vypadá fakt úžasně.
Nerozumím větě, "nikam se mnou nepůjde ale snad mě porodí tam" :slight_smile: Nepůjde tam a bude tam? :grinning:

Stěhovat v tomhle stavu bych teda nemohla, jsi dobrá, že to zvládáš. A ten byt máte hotový, připravený, nemusíte ani malovat?

Mě začínají prudit dotazy na to, jestli nečekám náhodou dvojčata, každý říká, jak mám velké břicho. To jsem s klukama nezažilo, břicho bylo spíš menší. Představa, že tohle poslouchám další 2 měsíce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - :grinning: no, že jí nebudu platit, aby se mnou šla do jiný porodnice, ale snad bude mít směnu a bude mě rodit na Bulovce :slight_smile: :grinning: Jinak stěhování zatím docela jde, i když toho mám plný brejle. Spíš mě štve ten úklid, všechno tu pucuju jak blbá, protože sem půjde bydlet tchyně a nechci poslouchat žádný připomínky :grinning: Jinak my jdeme zase místo nich, takže se tam zrovna dějí různý úpravy mezi balením (malování atp), takže půjdeme do hotovýho, ale zase tam budem bydlet pár dní společně, než se upraví tenhle náš stávající byt (malování, nový koberec atp.).... homolkárna hadr :grinning:
Mně přijde, že mám břicho poslední dva měsíce furt stejný - ale to neznamená menší :grinning: Tak si z toho nic nedělej, taky se mě občas ptají na dvojčata... ale co, prdim na lidi :slight_smile: Momentálně jsem na sebe hrdá a chválím se, že je 24/11 a já právě koupila na netu poslední dárek k Vánocům, tj boží :grinning: teď už jen pár blbostí jako pozornosti, ale už naprosto bez nervů. Tohle se mi ještě nikdy nepovedlo :sunglasses: V úterý jedu snad se ségrou do Drážďan, tak tam přesně dokoupím ty blbinky pro radost :slight_smile:
A s tou Jill - no jsem na sebe zvědavá :grinning: myslim, že to nebude tak horký!
24. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh, děkuji za optání, je to lepší, ani ta rýma z toho zatím není, což mě překvapuje, piju teda pořád čaje, střídám to, jelikož nevim, co se smí a co ne, tak fakt denně několik čajů, ale snažím se, aby žádný nebyl dvakrát :slight_smile:
Zítra jdu na KO k dr. tak písnu nový přírůstek na váze, jak ten můj, tak i ten mimča..,:grinning:
@ema5, jj, dotazy na dvojčátka znám velmi dobře, první, druhé těhu a nyní už to také párkrát padlo... Ale co, hlavně, že má miminko prostor, že?? :grinning:
Příští víkend mi jede synáček k jeho tatínkovi do Německa (jezdí jednou za 3 týdny, má tátu Němce) a další víkend pak veze manžel obě dětičky k jeho rodičům na ten víkend, tak začnu ty následující dva víkendy péct, když bude volněji, kdo ví, jak mi bude, tak ať máme něco napečeno, nikdy člověk neví, jestli nezalehne a já se bez vánočního cukroví neobejdu :grinning:...
Holky mám to přesně za 89 dnů :grinning:.. Mi právě řekl syn, odstřihává si ty dny do porodu...
Prosím, doporučte nějaký hodně dobrý filmík ke stažení... Podotýkám, že jsem už skoro vše viděla, jsem filmový freek...
25. lis 2013 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Ja mam 76 dni, to je strasny!! A navic to bude urcite driv :slight_smile: uz se tu asi pomatnu. Dneska jedem do bytu po strejdovi a odvazime do novyho bytu cast veci (10 bananovek knih, novou pracku atp), takze uz se to konecne hejblo a akce kulovy blesk zacina :grinning:
Jsem rada, ze je Ti dobre! Me ten mesic na podzim, kdy jsem mela rymu a hroznej chrchel, malem zabil! Ja jsem si dnes dala desnou noc. Nejdriv jsem nemohla zabrat, pak jsem se furt budila a ve finale od peti cumim! A kdyz jsem v pul osmy usnula, tak mi v osm zazvonil budik na Pupankuv prasek na epilepsii - bere je presne v osm rano a vecer. Grrr.
Taky doufam, ze stihnu neco napect. Loni jsem toho mela a letos ani nevim, kde jsou plechy :frowning2: Tak snad stihnu aspon pernicky!
S tema filmama jsi me dostala. Ja ted z hlavy nejak nevim - ale davali Fightera ted a to je dobry + ja miluju americky psycho s Christianem Baleem, pak hodne koukam na serialy. Sons of anarchy,
2 broke girls, Dexter, ted je posledni rada How I met your mother... Staci? :grinning:
25. lis 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, neprudte s filmama, ja vůbec nemam cas se na nic divat! :grinning: :grinning: Ale po vikendu bude lip, pak uz se taky tesim jen na pomaloucke pripravy na vanoce.
Dneska rano je u nas snih! Ach jo! Deti nadsene, ja uz miň. Já mám zimu ráda, ale ne půl roku, jak bývá zvykem.

@brsh Stěhování je otrava, ale brzy to bude za vámi a budete si užívat v novém a ty hezky hnízdit :slight_smile: Tak ať je to co nejdřív a s co nejmenší námahou.

@pupan Tak fajn, že se ti nachlazení nerozjíždí. Naší kluci opět rýmujou :frowning2: Doufám, že to zůstane jen u rýmy tentokrát.
Závidím kontrolu, já až za dva týdny. Zvou si vás dr. na ten velký ultrazvuk přímo v 30 tt? Já jdu na něj až v 32 tt, tedy za 4 týdny od minulé kontroly. Včera jsem koukala do průkazky po nejstarším a tam jsem už chodila častějc, 28 tt, pak velký v 30 tt a zas 32 tt. Ta moje doktorka to nějak kašle :grinning: Ale teď po pravdě jsem v jednom kole, takže mi to do 32 tt určitě uteče...
25. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekverunka Tak jak je?
25. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 jasna vec, znam to dobre. Stehuju se po xty :slight_smile: s tim utz to mam jako ty. Byla jsem minuly pondeli a pak za tri tydny, pote az po novym roce a to jw dokonce po ctyrech. A to mam posledni poradnu. Pak uz porodnice, aaaaa pomoc :slight_smile: holky, fajn den, my jdeme do boje!
25. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Ahoj, zatím tak nějak v pohodě, jen se pořád strašně bojím o malou. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak uvidíme :unamused: Snažím se co nejvíc ležet, tak snad to k něčemu bylo :slight_smile:
25. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka :slight_smile: . Jak se máte??? Čtu tu jak máte všichni pěkný fofry,to já jsem na pohodu.Minulý víkend jsme vymalovaly a je hotovo.Tedˇ nic nedělám,jen to co musím, vařit,sem tam uklidit a prát,jsem taková dost líná :grinning: . Taky jsem si dala za úkol tento týden prát na mimi,už toho mám nakoupeno dost a vypráno nic :frowning2: ... Taky už u nás dnes napadlo něco málo sněhu a že bych skákala radostí to teda né :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jdu na kontrolu v pátek, tak jsem taky zvědavá na tu naši ledvinku,jestli pořád roste :frowning2: ,nemusela by...těm co jdou na kontrolu,držím palečky :grinning:
25. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 ty máš průkazku z minulých těhu?? Jak to?? Taky jsi ji "ztratila"? :grinning: Normálně se v Čechách přece odevzdává :frowning2:: To mě po prvním porodu teda dost dostalo, žila jsem předtím 10 let v Německu a byla odtamtud zvyklá, že tam je průkazka na tři děti a zůstává pokaždé matce a tak se může srovnávat, porovnávat. Tady Vám ji při porodu vezmou :frowning2:..
Ohledně další návštěvy dr. ti písnu zítra, na kdy mám další termín, to bude nějak na ten 31. tt tipuju...
@brsh no filmy, ne seriály :slight_smile:. Potřebuju nějaký tip na super film ke stažení, denně se dopol nudím, než dorazí kluk ze školy.
@27verca, tak prát já začnu někdy začátkem ledna, chci to koncem prosince probrat po malé a srovnat podle velikostí a to nejmenší pak vyperu. A pleny.. Ani teda teď přesně netuším, kde to je, asi ve sklepě :grinning:.. Zase když by to tu bylo vyprané 3 měsíce dopředu, tak to ani nemá smysl prát :slight_smile:..
Jinak ten živočich ve mně se teda fakt má čile k světu, spí málo a pořád se vrní, občas o nerva, fakt musím vstát a nesmím si sednout, to nesnáší. A už je až k žebrům, to je to nejúžasnější, už se těším na to strkání do žebra, to jsem faakt milovala. Hrůza, jak je to nepříjemný :slight_smile:..
25. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Ne, včas jsem si ji okopírovala, doporučuji. Ale u druhého syna jsem to nějak nestihla, takže mám jen tu jednu.
Já budu prát taky až v lednu, musíme ještě koupit komodu, tak ani není kam dávat.
25. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste mě s tím praním přesvědčily,ještě tedy počkám :grinning: ,ale moc dlouho to odkládat nebudu,jestli budu rodit ve 36. týdnu,tak abych to nedělala na poslední chvíli :slight_smile: .To náše mrně je dneska naprosto v klidu,moc ho necítím,jen tak nárazově asi jak se otočí :wink: ...
25. lis 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Jasně, u tebe je to jiné, pokud budeš rodit dřív.. to by vycházelo na začátek ledna nějak, že?
Ale snad se ledvinka upraví a nebude to nutné..
25. lis 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, hele já už průkazku kopírovat nebudu, jelikož je to poslední těhotenství, není na co, už jsem nad tím přemýšlela u druhého, ale nakonec jsem se na to vykašlala a teď to kopírovat už nemá smysl, když pak nebudu nic víc srovnávat :slight_smile:.
@27verca, ty budeš rodit už na začátku ledna??No, tak to je skoro 2 měsíce přede mnou :astonished: . Nebo se Ema překlepla?
Dneska odpol kontrola, už se těšim. Jsem zvědavá, jestli příště za 2 nebo zase ty 3 týdny. V tom 30.tt se chodí na tu krev, nebo až dýl? Na toho, mám dojem, streptokoka?? Už si to zase přesně nepamatuji..
26. lis 2013 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, tak jsem si našla, že ten krevní test je až kolem toho 33.tt :slight_smile:. Tak to mám ještě čas.. Holky, my máme venku poprašek :grinning:. Děti budou nadšený! :slight_smile: A včera už nám stavěli na náměstí strom, asi se tam dneska zajdeme podívat, sama se těšim. Letos ty Vánoce fakt nějak prožívám..
26. lis 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicky, vcera jsem temer dobalila, ale druhy byt jeste neni ready, takze si jedu dachnout se segrou do Drazsan :wink: napisu zitra. Paa
26. lis 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan No víš máme špatnou pánvičku v ledvině a jestli se to samo nespraví,jako že by mohlo,tak budu mít plánovaný porod v 36.týdnu a malej půjde hned na operaci :frowning2: .Tak proto,víš?
Já chodím celé těhu na kontrolu po 14 dnech a tedˇ mě čeká v pátek a příští pátek velký ultrazvuk :slight_smile: .My máme taky venku jenom poprašek sněhu,ale já moc nadšená jako děti nejsem :grinning:
@brsh Uží si výlet :slight_smile:
@ema5 No kéž by se to srovnalo samo,byla bych strašně ráda,ani nevíš jak. Asi by to vycházelo na začátek toho ledna,ale to je ještě daleko :slight_smile:
26. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, já vím, že jsi tu něco psala, ale to s tím porodem v 36.tt mi nějak uniklo. Ale tak snad se to zlepší! A jinak budeš holt dřív hotová a mít to dřív za sebou :slight_smile:. Jako začátek ledna to je ale hned, nechci ti brát iluzi, to fakt uteče jak voda, ono ten prosinec bude utíkat, aspoň nám jo, děti pořád žvatlají o čertech, Ježíškovi, pak pečení, přípravy na Vánoce a je konec prosince, ani se nenaděješ..
26. lis 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek