• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej”
26. lis 2013 ve 14:11 • luckyhoney
Tak se hlásím po kontrole. Vše v pořádku, malá leží tedy šikmo (mrška :angry: , váha kilo, vše v pořádku. Příště za 3 týdny a to i na krevní testy.. To budu ve 31.tt. Jo, a mám další 2 kg nahoře :grinning:
26. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan Tak super, že je vše ok. Mě se tam naše mrně taky ještě asi točí, včera nemohlo být ani náhodou hlavou dolů podle toho, kde všude mě dlubalo :grinning:
U nás se zas marodí, kluci oba nachlazení, takže noc stála za to. Mladší celou noc kašlal, 2x jsme dávali dithiaden, aby se vůbec trochu vyspal (a my taky). Tak mě v noci chytla lehká depka, co nás to čeká za zimu, jestli tohle bude pokračovat až do dubna, do toho mimi, to bude maso. :confounded:
27. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Snad sis užila nákupy :wink:
27. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan No právě a proto jsem se včera dala do toho praní. Večer přišel přítel domů a říká mi,co je s tím prádlem,nesrazilo se ti náhodou??? :grinning: :grinning: :grinning: Smíchy jsme se mohly potrhat :slight_smile: .Jj,prosinec se přehoupne raz,dva a už konečně budou naši mrňousci s námi,nemůžu se dočkat...
27. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,tak jsem doma od Dr. prcek váží 1328g,už je to pěkný kousek :grinning: . Pánvička v plotýnce opět povyrostla :frowning2: a poloha mimi je prý labilní,nevím co si pod tím mám představit. Dneska byl Dr. nějakej divnej a tak jsem se raději na nic neptala a počkám si na příští pátek,to jedeme opět na genetiku...
A copak je nového??? Kromě zimy a sněhu venku :grinning: ...
29. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Ahojky, tak váha fakt pěkná! Ta pánvička mě mrzí, uvidíš co na genetice.. A ta poloha mi taky příjde zvláštní, možná tím chtěl říct, že se ještě hodně střídá :slight_smile: Ale jak to moh poznat, to nevím :slight_smile: Jojo, dr. jsou někdy divní, já od takového odešla, super odborník, ale nálady se střídaly, jednou ňuňuňu, jindy sotva mluvil. A to mě nebavilo teda.. CHodím dál k němu do ordinace, ale k jiné doktorce.. ta má zkušeností málo, je mladá, ale moc hodná, příjemná, fakt si to s ní užívám. Komplikace nejsou, tak odborníka nepotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca A co věcičky, pokochala si se? Já už se taky těším, až dám ty mini hadříky dokupy a budu prát :slight_smile: Já jsem dneska KO, celý den v práci, na nohou, tak jsem ráda, že sedím. :slight_smile:
29. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kontrola nedopadla úplně špatně, malá je sice pořád o 2 týdny menší, ale hlavně že roste. Čípek se mi prodloužil, akorát to děložní hrdlo je pořád trochu otevřené. No ale je to stejné jako minule, tak aspoň se to nezhoršuje. Akorát musím pořád ležet s nohama nahoře a na kontrolu v půlce prosince :slight_smile:
29. lis 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca, poloha labilní neznamená nic víc, než, že je mimčo zatím v poloze nijak nefixované, ještě se to má čas ustálit, řeší se to definitivně až po 34. tt. Já mám polohu šikmou, která je hodně vzácná a hodně doufám, že se malá ještě umoudří a dá se do PPH polohy, protoře tohle by nebylo dobré.. A proto mě tak bolí veškeré její pohyby, jelikož kope a šťouchá tam, kam mimča normálně vůbec nedosáhnou.. Proto jsem si tu tak často stěžovala, jak jsou ty její pohyby bolestivé, leč jsem to ani v jednom z minulých dvou těhu nezažila..
@prcekverunka, tak poořád musíš ležet? to je hrozný, viď? Ale určitě to stojí za to a buď ráda, že nemusíš do nemocnice.. U mě by to nefungovalo, já bych ležet doma nemohla, s těma dvouma dětičkama, takže si aspoň odpočineš, ono po porodu se ti to bude pak hodit :slight_smile:
29. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan jojo, pořád ležet s nohama nahoře. Je to děs, ale jsem ráda, že můžu ležet doma. Co bych pro ten náš poklad neudělala :hearts:
29. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prcekverunka Je to drsné, nedovedu si to představit. A naspat a odpočívat do zásoby nejde, to tak člověk pak akorát je ještě víc rozlámaný. Ale dobře, že se to nezhoršuje, miminko roste, zas bude líp. Já někdy sním o takovém dni, ale myslím, že jeden by mi stačil :grinning:
29. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, tak dneska je den D a za chvili vypukne presun! Ale vzhledem k tomu, ze rodice nejsou zabaleni, tak se jen odvezou nase veci a ja jdu na nekolik dni k moji mamce. Vanoce nestiham (cukrovi, vyzdoba) a snad stihnu pak vsechno odeprat a pripravit, protoze mala to moje uklizeni a baleni nejak tezce nese...snad ji udrzim co nejdyl v teplicku. Napisu vic od mamky, tam si beru notas a bude cas. Opatrujte se vsechny!
30. lis 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Joooo, kdyby se dalo naspat do zásoby, to bych to prospala až do porodu :grinning:
30. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, no je pravda, že naspat do zásoby nejde, ale ten odpočinek jí víc než závidím, nás malá budí ve 4h, přičemž se fakt pak vstává, neexistuje, že by jsem mohla ještě polehávat, takže fakt nějak netuším, jak to má fungovat, až budu třeba třikrát za noc kojit mimčo a ve 4h musím vstát :frowning2:.. Přes den už si pak asi nelehnu, jelikož malá přestává v poledne spát, takže fakt nevim. Vyloženě bych teď občas ráno zůstala ležet, i když i já jsem ranní ptáče a nevydržím ležet po 6.h, ale teď začínám být tak unavená, že bych si ráda odpočinula tak, abych na porod a na první měsíce s miminkem byla odpočatá. Jenže to nejde :frowning2:..Ale tak manžel mi naštěstí pomůže, je z těch chlapů, kteří péřebalí, nakrmí, vykoupou, jdou s dětma na chvíli ven, tak snad to nějak tak pak bude fungovat, že zalehnu až přijde v 16h z práce...
Zítra se chci vrhnout do pečení, už se na to těšim :slight_smile:.. A příští víkend chci balit dárečky, dětičky jedou s manželem k babičce a dědovi, takže budu mít po dlouhé době víkend sama pro sebe.. Bude ve znamení pečení a balení dárků a svařáčku s kamarádkama :slight_smile:
30. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Tak 4 hodiny ráno, to je drsné :slight_smile: Po mě kluci lezou od šesti, ale ještě ležím aspoň do sedmi.. a kolikrát jsem v devět (ráno) tak hrozně unavená, že bych spala, kdybych mohla. :slight_smile: Takže tě chápu, taky bych potřebovala víc odpočinku. Tento týden začnu mít konečně volněji, tak i toho odpočinku bude snad víc a nebudu muset mít rozplánovaný každý den. Ikdyž mě čeká nějaký úklid, chci pomalu umýt okna, udělat vánoční výzdobu a tak, ale to už jsou takové příjemné věci, které budu dělat, až se mi bude chtít a bude na ně prostor.
1. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Vybrala jsi už nějakou tu deku? Já taky vybírám a váhám, koupila by jsi deku pro mimi v Číně? Jsou tam krásné, vyjde to levně.. ale..
Na druhou stranu nevím, jestli deky, co koupím tady, dovezené, nejsou stejného původu :wink:
1. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5, myx si včera vyzdobili tak lehce obývák a okna, ale jen lehce, adventní svícen, mám hotový, jen se na něj postaví svíčky a na podnos u něj se položí výzdoba, větvičky, kuličky, atd, mikulášky do okna a větvičku s i ozdobily děti :slight_smile:. Hned je to vánoční a nálada jiná :slight_smile:.
Jj, 4h jsou hrozný a i já v poledne s malou lehám, ale já prostě neusnu, jen tak třeba tu půl hodinku, hodinku ležím a vegetuju..Ale jak říkám, už dlouho spát v poledne nebude, zabere po půlhodince na maximálně hodinu..
Děšku v Číně fakt netuším, spíš ti ne, nevím. Já tam ani nekoukala, možná změním názor, juknu. Mě to nijak netlačí, mám tu krásnou po Terezce, 2,5 roku starou růžovou, huňatou, takovou tu drahou měkkoučkou, tak dám asi tu a koupila jsem si pěknou tlustou velkou na kočár na ty první zimní měsíce velkou pod nánožník, který samozřejmě stejně vše zakryje, takže na deku pro mimi je relativně čas až na teplé období.. A tu velikou krásnou, co jsem koupila, ta je světle šedá s tm. šedými koly, pod tu se pak budu válet na gauči. Ulítávám na dekách,mám jich tu už pět a střídám je :slight_smile:
Holky, jak přinutím to moje paličatý mimčo, aby se otočilo hlavičkou dolů?? Já nechci císaře :frowning2:
2. pro 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan a dostala jsi ten letak se cviky? Poslu ti ho kdyztak!

Tak devcatka, jen jsem vas chtela docist. Veci mame prestehovany a bydlime u moji mamky, takze ja letos asi Vanoce mit nebudu. Ale aspon uz jsem v teple a spik v posteli :wink: napisu vic snad zitra, max ve stredu. Btw: taky myslim, ze mam malou porad KP. Uvidim v pondeli na kontrole.
2. pro 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jaký leták myslíš? Nedostala jsem nikde nic :frowning2:
3. pro 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan tohle jsem dostala ja :slight_smile:
3. pro 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh To mě mrzí, že to stěhování do vánoc nevyšlo.. tchánovcům se nechce? NEbo to nejde technicky?

Tak ty polohy vypadají vtipně, o té první jsem slyšela.. no ale říká se, že když mimi je hlavou nahoru, má nějaký důvod, tak tam nejspíš zůstane. Ale vyzkoušet to určitě stojí za to, to zas jo.. Ale kamarádce se malá přetočila z příčné polohy až v 38 tt, tak najednou byl z císaře klasický porod a pak když přišla na termín, zas na šikmo, takže nakonec ten císař byl. Takže ono je to tak, že člověk stejně neví do poslední chvíle..

Já myslím, že naše je jak má teď, ale ještě se přetáčí minimálně do příčné polohy, podle toho, že někdy hrabe úplně jinde. Na kontrolu jdu za týden, tak uvidíme.
3. pro 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ode dneška za dva měsíce mám termín :slight_smile:
3. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčata. Tak jak se máte??? Já jsem tedˇ v jednom kole. Vánoční úklid,do toho praní a žehlení pidi věciček a konečně shánění nějakých dárků,ale jinak v poho.No tedy uvidíme v pátek co mrňous :wink: ...
@brsh To stěhování je na prd,nezávidím ti,ale alespoň si více odpočineš,když budeš u rodičů,né?? :wink: ..
@ema5 Jj utíká to sraršně rychle,co? Vánoce se přehoupnou a je to tady raz dva :slight_smile: .Strašně moc se těším :grinning: :grinning: :grinning:
@prcekverunka Malá bude v poho,neboj a když bude menší,tak ona to dožene až bude na světě :slight_smile:. Jinak budu
držet palečky...
Jinak co jdou tento týden na kontrolu,tak držím palečky všem :slight_smile:
3. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh a @ema5, ale já nevím, jestli můžu cvičit tyhle cviky, já ji nemám KP, ale šikmo, což je úplně neobvyklá poloha a většinou se prý přetočí, takže to dr. zatím absolutně neřešil, jsem teprve 29+3.. Tak to to radši cvičit nebudu, co? Abych ji nedostala někam, kam nechci.. Ona se snad přetočí. Nebo kdybyste někdo měl nějaké cviky na polohu ne příčnou a ne KP, ale šikmou, tak beru ráda :slight_smile:. Jinak ty cviky teda vypadají fakt hodně nepohodlně a jelikož já se ani rychleji nesmím zvedat, natož sklánět hlavu, pro mě by to asi nebylo ani realizovatelné, omdlela bych.. Už takhle si musím několikrát za den sednout, jak se mi občas zatočí šiška :slight_smile:
Mně se prvorozený tenkrát přetočil napříč taky asi ve 37.tt, do té doby byl správně, a pak asi po 3 dnech se v noci zase hodil zpátky :slight_smile:.. Já mám prostě divochy.. Jako já tohle neřeším, pokud bude v jakékoli jiné poloze než hlavičkou dolů, jdu na císaře, i kdybych si měla hledat na to kliniku, protože to ani já a hlavně manžel riskovat nechceme.. Ale jinak se císaři snažím vyhnout, jak to jen jde. Ale své výhody to má..Třeba to, že člověk si může vše přesně naplánovat, když má termín, hlídání, atd.. Toho chaosu, pokud nás to chytne někdy v noci se maličko teda bojím, co s dětičkama, naši oba ještě pracují, roidče manžela bydlí 65 km pryč od nás, takže sranda..
3. pro 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 ahojky, tak se hlasim. Ale koukam, ze moc nezvanite :slight_smile: siituace se ma tak, ze cekame, az rodice vyklidi byt, abychom se tam my mohli presunout. A my jsme mezitim u moji mamky, s tim ze v novym byte mame prestehovan vsechny veci, ale pouze v loznici, ktera je jedina volna. Jinak jsou tam jeste rodice a jejich veci. Muzu ti rict, ze je to docela peklo. Ale po vikendu uz se snad budu moct jit zabydlovat. Jinak jdu v po na kontrolu, tak jsem zvedava na malou. Pohyby mam sileny, ale nevim, jestli se otocila. Prijde mi, ze je tam zase pricne a ani ne koncem panevnim. Ty mas ko taky v pondeli?
@27verca - no o odpocinku neni moc rec. Mamka i pritel makaji, takze litam a furt neco presouvam a zarizuju. Jeste mame spoustu veci kolem umrti myho strejdy - desne se to tahne (vyklizeni bytu, prodej invaldinich veci, papiry) - pomaham s tim prarodicum, je jim skoro 80 a 90 let, takze masakr
@pupan - tak zavolej na gyn a poptej se. Ten. Predklonu teda nezkousej, ale vycpat si zada urco muzes :wink:
Holky, letim vencit a na predporodni. Dneska mame 6nedeli :slight_smile:
A jeste vam nahraju foto nasi uzasny loznice, kde je celej nas byt slozenej na hromade :grinning:
5. pro 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky! Tak ložnice paráda :slight_smile: Ale je pozitivní, že už příští týden budeš snad moct zabydlovat, jednu výhodu to stěhování má, nemusíš dělat vánoční úklid :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať to jde raz dva, i ty další věci, co zařizuješ..
Já mám poradnu v úterý, v pondělí hematologii. Jsem zvědavá, kdy mě pak pozve.. jestli tam jsou i mezi svátkama nebo jak to bude, budu muset už kvůli PPM, tu bych měla nastupovat nějak kolem štědrého dne. Jak to máte holky vy, kdy nastupujete na mateřskou? Je to teď myslím tak, že si sama můžu vybrat, který den, v rozmezí 6-8 týdnů. Tak 8 to už pomalu mám, ale nechám to na těch 6, ale přesně to nevyjde, protože jsou tam právě ty Vánoce. Tak to budeme muset nějak pořešit. Navíc mám chaos v tom termínu, nevím od kterého to počítat.
No moc se tu nekecá, já se teď vrhla na úklid a předvánoční přípravu, konečně :slight_smile: Plus ve škole třídní schůzky, včera vánoční tvoření s rodiči, nějaké nákupy, pořád něco :wink: V sobotu budeme malovat, teda jen část ložnice a koupelnu, tak se zas nudit nebudem. Ale aspoň už pak bude i na mimi hotovo. Dneska asi sjedem koupit komodu a o víkendu bych měla dostat ty věcičky, tak začnu třídit, co mám a co ne.
5. pro 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Užij si zítřejší kontrolu! Já už se moc těším na úterý, tento měsíc to sice uteklo, ale i tak se nemůžu dočkat :slight_smile: Pak už to asi bude častěji a častěji.
5. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek