• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@ema5, tak u Vás taky u kluka vyšly špatně trippl testy a odmítli jste? Mně to můj dr. také právě schválil, že nevidí důvod riskovat potrat zdravého dítěte, v našem případě nebyko riziko až tak veliké :frowning2:.. Taky si myslím, že ji pořád budu sledovat :grinning:.
@brsh, jj uvidíme, ono to nějak dopadne. Když se Vám holky takhle pozdě otočily, tak třeba se otočí i mně :slight_smile:. Kamarádka byla teď na domluvě na císaře, jelikož měla první porod před osmi lety hodně ošklivý, tak jí slíbil, že jí ho teď udělá a dal jí termín na den, kdy bude 38+1. Takže to sice je 39, ale o fous :slight_smile:. Já se tím nechci zabývat, jen jestli si radši předtím mám doma udělat pořádek, a vše manželovi pořádně ukázat, kde co na děti najde, protože za týden bych pak nemusela vše stihnout, ale tak pokud to bude nasazené na začátek 39.tt, tak je čas, ale to nejspíš začnu rodit ještě před :slight_smile:. Dr. právě kamarádce říkal, že se bere ohled na to, kolikáté je to těhu, na velikosti dětí narozených před, i tohoto a na věk matky.. Proto to u nás vidím na bližší termín :slight_smile:.Pomalu jsem se začala balit, ale stylem tohle tam hodim a ještě tohle a tohle, a dobalím to pak nějak po svátcích, nějak na to nemám teď, přes ty svátky hlavu :slight_smile:. V lednu se nám všem uleví a můžeme se začít plně koncentrovat na ta naše příchozí miminka.
23. pro 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Jojo, měli jsme to tak u prvního kluka, tehdy jsem ještě doma neměla net, kde je spousta informací o tom, jak často vychází tripply blbě, takže jsem byla vyplašená dost.

No já spíš myslím, že to na mě po Vánocích právě padne, teď mě pořád zaměstnávají Vánoce a vše kolem nich, takže nemám ani čas spoustu věcí řešit, ale pak už to bude nevyhnutelné. Teď mám pořád ještě pocit, že je to daleko, ale pak už to pojede :slight_smile: A lehce mě to děsí :wink:
23. pro 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 no ja jsem to minulou stredu citila, ze je to vsechno nejak jinak - mnohem vetsi boule vpravo a moooc pohybu. A ve ctvrtek jsem byla ukoncit neschopenku a poprosila sestricku, at mi promacka bricho. A ta mi rikala, ze si mysli, ze jo - ze je otocena. A uplne mi ustsly skoro pohyby v podbrisku a kazdej vecer se mi hrozne vyboulil ten zadek na pravy strane nahore...az na dnesek ale, tak uvidime toho sestyho :grinning: dneska jsem se vecer zasekla a nainstalovala monitor dechu. Jinak s tim epinem - ani bys driv cvicit nemela, takze ctyri tydny pred terminem jsou uplne akorat :wink: ja si ho koupim po kamaradce, ale prave cekam na kontrolu, abych nevyhodila 1500 do luftu. Uz takhle nemuzu najit listky na delfini show, ktery jsem chtela vratit :frowning2: tj 1600 a jeste nemuzu najit malej technicak od auta po strejdovi, kterym ted jezdim ja. Ale velky taky nemame, ten jsme u nej nenasli. Tj k posrani. No snad nekde vyskoci, protoze si neumim predstavit, jak moje babicka lozi po uradech a vybehava novy doklady kvuli moji demenci :frowning2:
@pupan - rozumim ti naprosto presne, s tim naplanovanim je to opravdu fajn :wink: kor, kdyz mate deti a musite je nejak pochystat. My musime zajistit pejska :wink: ten uz spi tyden jenom v pelisku, sikula muj. I kdyz to moc nechape, temer po sedmi letech, kterry stravil u nas v posteli.

Holky, uzijte si to zitra s detickama :slight_smile: krasny Vanoce a hlavne zdravi nam vsem preju!
23. pro 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kluk se mi probudil se strašným kašlem, fakt takovým tím bolavým, co se rve z průdušek a má 38 horečku.. Takže Vánocům zdar :frowning2:.. A to jsme chtěli děti odvézt bavičce a vše tu připravit, teď vůbec netuším, jak to uděláme.. Zítra měli jet ke druhé babičce a dědovi, tak asi ojede jen malá s manželem, je mi kluka líto, já se zvencnu.. Tak si to užijte i za nás a hlavně se držte všichni zdraví...
24. pro 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce přeji všem :slight_smile:
24. pro 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné Vánoce holky!
@pupan Je to smůla, tak ať jste brzy fit!
24. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan ty mas pech :frowning2: tak at je brz zdravouckej!
Ja uz se asi tri hodiny doslova nudim - jak jsem zvykla furt neco delat, tak neumim lezet u televize a cumet a odpocivat. Prijde vam to normalni? :grinning: no uz se tesim zitra na navstevy, ze aspon vypadnu z bytu. Jinak jsě, ja blba, ztratila asi fakt ten malej technicak. Me odvezou. No nic, holcicky - jdu cumet zase na bednu a posilam vam pupik z dnesni valecky s dvojkou cervenyho :wink:
24. pro 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
24/12/13 :heart:
24. pro 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@brsh ani mi nemluv, ale naštěstí je už od včera poledne bez teplot, jen ten kašel má fakt ošklivej. A to měl zítra jet na týden k táťkovi do Německa, tak to musíme trochu posunout, takhle ho tam nepustím :frowning2:. Ale tak dneska si stejně hraje s tou hromadou dárků, co dostali a snad bude do pátku natolik ok, že bude moct vyrazit do Skopčákova. Já se dneska budu taky válet, včera mě to nějak zmohlo, ten stres s malým, do toho jsem vše připravovala já, protože jsem měla i velký překvápko pro manžela, takže šel s dětma k našim, kde rozbalovali dárky, zatím co já tu lítala a vyndavala z všemožných koutů shované dárečky. A pak jsem sotva lezla :slight_smile: Ale stálo to za to a to je hlavní. Dneska budu jen válet šunky u telky a cpát se, jak se patří :slight_smile:.
25. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, mám termín v březnu, ale tak tady trajdám a pročítám a sbírám cenné informace :slight_smile: o některých oblastech nemám ještě ani páru .. tak to někdy musím dohnat.
Mám poznámku pro paní co bere macmiror ... já po zavedení jedné jediné globule měla už během noci takovou alergickou reakci, že jsem se z toho vzpamatovávala celý týden a jsem ráda, že jen týden. okamžitě jsem to vysadila a začala léčit. nejdřív svědění, ale ještě ten den otok, bolestivost a nic příjemného to nebylo. pak mi to ještě potvrdila tahle diskuse a děkuji, již nikdy více ... http://diskuse.doktorka.cz/macmiror-a-precitlivelost
25. pro 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych se zeptat, kde jste kupovali normální látkové pleny a kolik jich máte? Nemyslím na přebalování, ale jen jako podložky atd. děkuji
25. pro 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan - ségra moje má taky strašnej kašel :frowning2: no to je tím počasím, co chceš, viď - vždyť tohle není normální. A vsadím se, že až pojedeme z porodnic, budou kalamity :grinning: My už máme za sebou návštěvu u mojí mamky a pak odpo u taťky, tak jsem ráda, protože už mě čekají zítra jen prarodiče a pak v neděli potencionální tchánovci. Si teď tak říkám, co vlastně budu celej leden dělat, když už mám skoro všechno hotový :grinning: Nějak neumím odpočívat, jak jsem byla furt v zápřahu.
Malá mi hrozně řádí v břiše, dneska jsem nemohla ani řídit skoro, roztahuje se tam jak blázen :grinning: a nevim teda moc s tou polohou, cejtim jí momentálně úplně všude. Přijde mi, že zadek mám pod pravýma žebrama, ale jinak furt všude čutance a boxování... a dneska mě pěkně bolí bedra jako na ms. Snad bude vše ok.
Holky, kam pícháte? Já už moc nevím, kam s tím teda :frowning2:
@coolik - ahoj, vítej :slight_smile: Já mám pleny z Ikea a pak nějaký, co jsem kupovala na veletrhu v Letňanech + ty Kikko na koupání. Dohromady jich mám asi 15 těch normálních a tři osušky na koupání :slight_smile: Ale nevím, jestli je to dobrej počet. Čekám první miminko :slight_smile:
25. pro 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh, tak v lednu přijeď k nám, já pro mimčo nemám ještě připravené nic, nemám ani najité, kde co přesně v jakých velikostech, respektive v těch newborn velikostech vlastně mám, takže to musíme s manželem, který teď týden bral léky na ishias, a tím se tedy nehnul a nemohl mi pomoct, tak to musíme najít, vytahat a musím začít prát a následně žehlit. Nejvíc se těším na těch svých 60 plen, které zrovna vyžehlené být musejí důkladně a na bodýnka, těch mám taky tak kolem 60 ti od vel.54 do 62 chci vše vyžehlit, kdoví, jak pak se třema dětma budu stíhat.. Ještě, že budou ty kalamity, jak píšeš (i já s tím počítám), takže stejně budeme dřepět doma měsíc, tak si za tu dobu snad získám nějaký rytmus. Když se mi narodila maoá před těma 2,5 lety, tak klukovi bylo už 6let a byl samostatný, teď to bude záhul... Jinak malej dobrý, už jen mírně pokašlává, zvládli jsme to bez antibiotik, jen se stoptussinem..
26. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRSH .. kikko to jsou ty bambusové ju? dostali jsme jednu bambusovou osušku na vánoce pro prcka, tak bych chtěla ještě přikoupit taky asi to balení po třech a pak teda ty normální. počítám, že kolem 20-ti asi ano. známá má teď prcka a používá plíny jen jako podložky a říkala, že dvacet je někdy málo :confounded:
PUPAN - 60 plínek? to budete klasicky přebalovat tedy? no já jsem byla docela nadšená u jiné známé z Bratislavy, že používala ty látkovky. objednávala to v anglii, protože to vyšlo líp jak u nás i u nich. no ale teď jsem se na to koukala a příjde mi to jaksi složité. v tuto chvíli nevím, kde bych začala, takže to asi ze začátku nebudu vůbec řešit. taky čekáme první mimčo a tak v tom všem nemám moc jasno :unamused:
26. pro 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik musíš před přezdívku dát zavináč, aby se nám to označilo :slight_smile:. Nebo dát odpovědět.. Ne, nebudu klasicky přebalovat, na to jsem pmoc pohodlná, ale z vlastní, a celkem bohaté zkušenosti vím, že míň je málo, já tím dětem utírám pusinky, ručky až do 3 let, děti si do toho pak utírají packy, když se někam jede, bereme 10 plenek, ono se to vždy může hodit, když se polijí, nebo v autě něco polijí, ublinknou, prostě když nechci pořád dokola prát 30 plen, tak jich mám radši víc.. Já vše dostala na prvního kluka a od té doby to prostě mám:slight_smile:. A naše tříletá si tím teď utírá pusinku, ručičky od čokoládky, atd :slight_smile:. Mám klasickou velikost bavlněných čistě bílých, ale také s obrázky, a pak i ty větší s obrázky, ty dávám do postýlky, kolébky a kočárku pod hlavičku.
27. pro 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás se taky marodí, nejstarší má od včera teplotu, bolí ho hlava, kosti, bříško, asi nějaká chřipka :frowning2: Jsem ráda, že aspoň na svátky byl fit a užil si to, byli jsme u babiček, všude spousta dětí, tak řádili. Možná je i přetažený, on někdy takhle reaguje. O nás s manželem se taky něco pokouší, v noci mě škrábe v krku a kašlu. Přes den jakštakš.

@coolik Ahoj! Já ti neporadím, mám ještě po dětech a zatím nevybaleno, takže nevím, kolik jich mám. 60 určitě ne... Já myslím tak 30. A ikdyž druhý syn měl reflux, stačilo, stejně jsem ty poblinděné musela průběžně prát, nebylo to kde dlouho skladovat. Já patřím k těm, které se chystají látkovat, látkovala jsem u obou synů, vyhovuje mi to. Ale kombinuju i s jednorázovkama a v šestinedělí budeme asi výhradně na nich. Používám vícevrstvé plenky a na to svrchňáčky - od bambiomio, imse vimse a podobných značek. Něco asi budu muset dokoupit, ale to už asi i s miminkem, podle toho, jak to půjde, co bude chybět a tak.

@pupan Tak fajn, že je malému líp! Ty jo, 60 bodýček, to ani ve velikosti do půl roku :slight_smile: Já bych to hlavně neměla kde dávat, mám na mimi jednu komodu.

@brsh Super fotka s pupíkem! No vidíš, já ti říkala, nech to žehlení na leden :grinning: To já se nudit nebudu, mám toho naopak až moc, co musím stihnout. Chci si ještě ušít mantinely do postýlky a potah na péřovou zavinovačku - po klucích to mám v modré a už dost jeté. Plus třídění, dokupování, praní :slight_smile: A ještě dvakrát školu. No hlavně ať jsou děti zdravé a půjde všechno.
27. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 ne 60 bodýček, ale hadrových plenek :grinning:. Ale bodýček mám teda taky kvanta, ale ne 60,i když možná tak pak dohromady, do těch 2let, to bych asi možná i 50 ks dala :slight_smile:
27. pro 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan to víš, že jo :grinning: já jsem ráda, že mám svoje odžehleno. To je činnost, kterou teda bytostně nesnášim. Tak já se zabavim nějak jinak :grinning: Když to tak čtu, tak možná taky ještě nějakou tu plínu přikoupím.
@coolik - ty osušky mám tyhle. Kamarádka je používá do dneška na dvou a půl letýho chlapečka :slight_smile: http://www.mall.cz/detske-osusky/#!b[]=kikko
@ema5 - díky :slight_smile: No počkej s tím žehlením :grinning: včera jsme byly s kamarádkama a dětma celý den ve městě a večer jsem si říkala, že snad pojedu do porodnice na kontrolu. Bolelo mě celej den břicho, malá se ani nehla. Byla jsem už na nervy. Ale asi jsem to jen přepískla. No a jak bych byla ráda, že mám hotovo, kdyby byl průšvih :grinning: Já mám mantinely troje a nakonec jsem dala do postýlky bílý z Ikea, vypadají tam nejlíp - pak mám krásný Mothercare s medvídkem Pů, kupovala jsem na bazoši. A ty dám do koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už fakt nevím, kam s těma injekcema. Měsíc jsem měla pokoj od vyrážky a teď se mi zase udělala na bocích, kam mi jedině jde ďobat. Nechci ale furt přistoupit na píchání do nohou :frowning2:
Jinak holky, musím se pochlubit. Udělala jsem si radost a koupila včera kávovar. Navíc byla akce v Nescafé showroomu a vyfasovala jsem kapsle v hodnotě 1500 Kč - takže mám kávu tak na rok :grinning: večer už jsem si dělala latté, no úžasný. Tak furt chodim a směju se na robota, hehe :grinning: a do toho jsem konečně přivezla z chaty pekárnu, takže teď peču první chleba. Jsem dost zvědavá, jak bude chutnat. Zítra mají přijet tchánovci na Vánoce (byli pryč), tak možná udělám k tomu domácímu chlebu i paštičku :sunglasses:
28. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ahoj holky, dík za info, jak se tady pohybovat :slight_smile:
Tak tady tu osušku jsme přesně dostali na Vánoce, takže ještě nějakou přikoupím a pak teda ještě ty obyč. plíny. No je mi jasné, že čím víc jich bude, tím asi líp. Mám založený třeba tady ten odkaz, ale kupovat to takhle z obrázku se mi moc nezdá a na druhou stranu, když si to v obchodě stejně ošahám, tak mi vůbec nepříjdou tak kvalitní jako byly kdysi :unamused: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49638004&tab=13
@ema5 s tím látkováním taky uvidím. hned od začátku to nevidím, ale možná potom ano. možná až přestanu chodit do práce, tak se budu věnovat studiu plínkování a něco vymyslím. takže děkuji za zmíněné značky, pak na to kouknu.
@brsh takže jsi pořídila dolce gusto? to jen schvaluji, kávička z něj je dobrá mlska. máme ho asi už 4 roky a stále je to fajn. nejsme žádní kafaři, ale zase když mám jednou za týden chuť na kávu, tak si to užívám. no a nejvíc samo návštěvy. já si třeba teď už dělám víc jen presso nebo lungo, ale pro návštěvy MUSÍM mít vždy v zásobě latté ... :slight_smile: a pekárna je taky fajn. budeš péct z kupovaných směsí a nebo klasika mouka a droždí? mám osvědčený úplně obyč. chleba z mouky a je super. jsme schopní ho sníst s manželem ráno na snídani sami ... strašné! :slight_smile: miluju, když tam dám časovač a ráno vstáváme a voní celý domeček upečeným chlebem .. a pak už stačí jen máslo a sůl a je to úžasné! samozřejmě taky nejvíc využíváme, když přijede návštěva ... je to jak se vším, jak je to doma nové, tak se to používá stále a pak to upadá.
jo a ještě k té kávě .. to karamelové nebo vanilkové latté je taky moc dobré :wink:

já jsem teď trajdala na MMB a našla jsem takové krásné věci, takže asi za Ježíškovi penízky budu utrácet ... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=69781960&tab=0 jen si říkám kolik asi tak zbytečných věcí nakoupím. ty mantinely z Mothercare jsou krásné ... ale ta cena za nové je docela mazec. na kterým bazošu tak nejvíc nakupujete? mně asi nejvíc vyhovuje MMB ...
28. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnešek jsme totálně proflákali, jedno dítě nemocné, já mám "jen" kašel, ale nespala jsem kvůli něho od čtyř a pak jsem byla celý den hrozně unavená, takže jsem hodně polehávala, pospávala. Manžel v práci, takže to bylo o fous, ale kluci byli docela hodní, tak se to dalo. Zítra to vidím na podobný program. Snad už bude příští týden líp, máme v plánu nějaké návštěvy, já mám v pondělí hematologii a už bych taky začala něco dělat s věcičkama..
@brsh No já lítat celý den někde venku, tak jsem taky hotová, břicho mě bolí po chvíli chůze. Na mantinely i ikea jsem se taky dívala.. zdál se mi moc obyčejný, ale možná by to byla dobrá volba.. Tak možná budu ještě chvíli koukat po bazarech a radši něco objednám, než se s tím dělat.
Injekce teď posledních pár dní píchám do stehen, už tak do půlky protože výš si nevidím :grinning: Na břiše už se mi v těch místech, kde by to šlo, dělaly takové zatvrdlé boule, tak jsem se na chvíli přemístila na ty stehna. Ještě že na ně moc nevidím, je to pohled, modřina vedle modřiny :frowning2:
Teda, ty jsi akční hospodyňka, chleba, paštička.. Já pekárnu nemám, právě se bojím, že by mě to bavilo chvíli a pak by chytala prach v mé pidi kuchyňce.. Ale možná se k tomu někdy taky dostanu.

@coolik Já koukám někdy i na ten co je na seznamu, vesměs už se ale dívám jen po našem okrese, aby se to když tak nemuselo posílat poštou. Ty osušky vypadají fajn, taky budu muset ještě aspoň jednu dokoupit.
28. pro 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 .. no tak to je u vás nic moc :unamused: tak hlavně, aby jste byli všichni brzy fit a ne ještě hůř s tou nemocí! furt všude něco řádí a ty nemoci teď mají úplně jiný průběh než klasicky. já byla včera konečně u dr. na rehabilitaci. blokla jsem si prý esíčko ... sice nevím jak a tudíž jak tomu zase předejít, ale mudra na mě skočila, jednu část těla tlačila sem a druhou tam, porupalo to a fakt je, že je mi o dost líp. :slight_smile: tak jsem skoro happy. druhého se jdu domluvit na nějaké rehabilitační cvičení, tak uvidím. jo a taky mi napsala nějaká homeopatika prý na to, jak začne porod .. arnica Montana 9ch .. no já tady těm věcem moc nerozumím, tak si musím něco přečíst.
s tou pekárnou je to klasika ... jasně, že ze začátku pečeš stále a pak je to horší. ale nedám na ni dopustit. dělám v ní úžasné těsto na pizzu a taky na vánočku. nikdy jsem nedělala kynuté těsto sama, ale v tomhle je to pohoda. všechno tam nahážu a vytáhnu až je hotové. známá v tom zkoušela i škvarky a taky super. myslím, že teď na to období jak budeme doma, tak že se bude docela hodit.
koukala jsem na IKEA .. všude hlásí jak jsou slevy, ale tady těch dětských věcí se to asi vůbec týkat nic nebude ... taky tam chci pak ještě zajet. asi pro ty plíny, tu nepropustnou podložku na matraci do postýlky a možná i nějaký ten jednoduchý přebalovací pult. musím to nějak pořešit .. myslela jsem logicky, že bych měla mít přebalovák nahoře v ložnici u postýlky, ale když budu s prckem vlastně celý den dole, tak je to asi hloupost chodit přebalovat po schodech nahoru. no nevím, nějak to nemám ještě pořešené ...
28. pro 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - ty obyč plínky fakt můžeš koupit v Ikee. Jsou dobrý a stojí pár korun. Já už teď žádný kupovat nebudu a když budou třeba, zajede partner. Máme jí kousek :slight_smile: Ty věci z mmb jsou krásný!!! Já už nemůžu nic, už se mi to nikam nevejde :grinning: Jen jsem dneska v H&M koupila za 150 takovej komplet na léto, přišlo mi to vtipný a za pár korun. Ještě jsme tam ušetřily 600 se ségrou - jen tak jsme tam vlítly, že mrkneme na bundy a ona si tam jednu vybrala za 3000. A já jsem měla slevovou kartu z Marianne - za každých 500 Kč dostaneš 100 Kč slevu. TAkže krásných šest stovek ušetřených. Ségra byla nadšená :slight_smile: Jinak nemám Dolce Gusto, to máme na chatě a mě to zase tak moc nebaví. Koupila jsem si De Longhi, Nespresso - je to fakt rozdíl v těch kapslích a kafíčkách. Mrsknu sem odkaz........... http://www.mall.cz/espressa/nespresso-delonghi-umilk-en210bae?gclid=CIjrz9Hc07sCFQPmwgodcWYAnQ
A pekárnu - já jsem jí chtěla hrozně dlouho. A právě proto, že když se nedostanu do krámu (jsem dost sama doma a pak s mimi, no nevim..), tak abych mohla přes noc upéct :slight_smile: Zatím jsem zkusila selský a ciabattu z hotový směsi a je to super. Tak kdyžtak pošli recept na ten váš úžásnej, ráda se inspiruju! :sunglasses: Já v tom chci dělat v létě marmelády a vůbec ty těsta kynutý. Přesně jak píšeš - jinak se mi s tím nechce patlat :slight_smile:
@ema5 - to víš, je vás moc - to jeden prskne na druhýho ani nevíš :frowning2: Tak snad bude brzo líp. Aspoň vidíš, jaký je to nespat a v noci čučet :grinning: ne, blbej vtip. Já když si dám dvojku červenýho a beru ty homeopatika, tak je to o vous lepší a někdy spím i pět hodin nonstop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nahraju Ti sem fotku postýlky, abys viděla, jak tam ty manťáky vypadají. Já si tam do ní dám potom ty z Mothercare, ale jsou moc vysoký a nevypadaly tam pěkně, takže musím počkat, až dám lůžko na druhý level a nebude tak vysoko. A ty bílý tam vůbec nejsou špatný :sunglasses:
Jinak doufám, že do stehen nebudu muset píchat ještě aspoň dva týdny. Jsem na tom fakt bídně s nohama, to bolí jako kráva a to nechci, viď :grinning:
Holky, dneska jsem odešla z mojí stávající banky, z čsob a přešla k air bank - tak jsem dost zvědavá. Snad nebudu litovat :slight_smile: Zítra přijedou tchánovci, tak jsem upekla koláč a nakoupila delikatesky, ať se předvedu, ale malá řádí jak černá ruka, tak už asi lehnu k telce a nebudu dělat nic. Přijde mi, jak když tam mám tisíc čertů v tom břiše :grinning:
28. pro 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Krásná postýlka! Mantinely tam vypadají moc hezky, k bílé postýlce super. A to s tím medvídkem to je nějaká deka jakože přikrývka? Já jsem dneska objednala taky ten z ikea, ale s těma barevnýma zvířátkama, za 100, no nekup to :grinning:
Hele a v HaM nebyly nijak velké výprodeje na ty dětské věcičky? jsem se tam chystala, ale teď jak jsme nemocní, tak to nevyjde a vcelku mě to mrzí .. Tak potřebuju slyšet, že tam nic není :grinning:
My už jsme roky u mbank a bylo to super rozhodnutí, neplatíme fakt za nic.. tak snad budeš taky spokojená!
U nás se taky řádí, prostřední dneska "poslouchal" škytavku a byl z toho ťukání nadšený :slight_smile:
28. pro 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 jj souhlas s ema5 ty bílé vypadají moc hezky a to s medvídkem je úžasné! taky by mě docela zajímalo, zda jsou někde nějaké slevy na mimča ... ví někdo? my to máme do Olomouce 50km, takže jet se jen podívat, když není až tak moc nutnost je trochu z ruky :unamused:

@brsh jj na ty plínky mrknu v IKEA a hotovo. takže ten presovač de longhi? to se teda přiznám, že ani neznám. ale bude to už lepší stroj ještě než je dolce gusto. ono taky záleží nejvíc stejně na kávě.
mrknu pak na ten recept toho obyč. chleba a písnu ti to. no marmelády jsem nezkoušela, ač jednou už jsem to měla nachystané a pak odložila ... takže jsem docela zvědavá, jak by to z toho vypadalo. hlavně s tím není práce. to kynuté těsto z pekárny je naprosto úžasné! ale jestli ty děláš domácí paštičky, tak jsi stejně frajerka! :slight_smile:
holky co si to pícháte? asi bych to někde vzadu našla .. no každopádně vám to nezávidím a myslím na vás, aby to bolelo co nejmíň ... :unamused:
29. pro 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 já jí koupila z druhý ruky! Ale bílou jsem chtěla. Ta deka, tj mothercare - mám k ní i stejný mantinely, co půjdou zatím do košíku a polštář a prostěradlo. Ale deku bude mít tak za rok, teď jsem jí kupovala jen kvůli ceně, když likvidovali MC v jednom nákupáku v Praze.
V tom H&M nějaký věci mají, ale spíš prd. Já tam fakt vzala jen takový tílko triko s legínama. Jinak mě nic nezaujalo. Takže nemusíš vyrážet :grinning: Ale zase na druhou stranu, slevy jsou všude. Včera na Harfě byly opravdu v každým obchodě. A tady jsem četla, že měl Next padesátky, ale že to byl masakr, takže jsem nevyrazila :grinning:
Zítra jedu s babičkou vyřídit ten techničák, už jsem se musela přiznat. Chuděrka, málem jí odvezli...no jsem blbá těhulína :grinning: :frowning2:
@coolik - ty z Ikea jsou úplně dostačující, bych řekla. Já jsem toho hodně koupila na baby veletrhu, ale to už bylo někdy v září/říjnu. Nevím přesně. A taky jsem využila Dnů Marianne a objednávala jsem věci tam, se slevou. Jináč ten kávovar je taky od Nesca, ale na trošku jiným principu. Není to důležitý :slight_smile: Já jsem šťastná, že si můžu dát kafe jako v hospodě, protože ho mám fakt ráda a když je chuť na latté, ušlehá mi to pěnu, že se mi o ní ani nezdálo :grinning: My si pícháme injekce na ředění krve. Je to opruz, ale nutný zlo :unamused:
Jinak mám, děvčata, za sebou tu poslední vánoční návštěvu. Všechno jsem stihla a bylo to fajn. Ale jsem ráda, že už nemusím zažívat dny jako dneska - od osmi od rána zase kmitání v kuchyni, myla jsem koupelnu s hajzlíkem, vytírala atd, no mám dost. Takže teď jsem odpadla k tv a budu jen hnít :grinning:
29. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. a tak to jsi borec! takhle od rána makat .. byla bych vyřízená a asi bych to všechno ani nedala a to nejsem "ani tak moc" těhotná jako ty :slight_smile: nevím, jestli bys měla až takhle fungovat.
jo tak ty ... už je mi to jasné .. tak už to máte holky skoro za pár, tak musíte ještě chvilenku vydržet :frowning2:
29. pro 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já beru na ředění krve (kvůli těm ošklivým křečákům v tříslech) Cyclo 3 fort, proč si pícháte? To mi nějak uniklo..
30. pro 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No beztak se ten techničák najde, sotva vyřídíš nový, to tak bývá :wink: To jsi teda byla akční, fajn, že návštěva vyšla :wink:
@pupan
@coolik Pícháme si kvůli krevním mutacím, co máme. Já mám nějaké ne moc významné, ale protože jsem víckrát potratila, tak mám ty injekce jako prevenci. Takže si každý den ráno píchám do břicha nebo stehna fraxiparin. Patří k tomu pravidelné kontrolní odběry na hematologii. Už se těším na poslední injekci.

Mě je už druhý den hodně divně od žaludku, nemůžu nic jíst a přitom žaludek bolí jak u hladu. Dneska se aspoň trochu vrátila energie, snad už to půjde k lepšímu.
30. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - tak už je to jedno, s tím techničákem. Nenašli jsme ani velkej, strejda ho měl asi dobře ukrytej :frowning2: takže babička tam jede ve čtvrtek a musí vše vyřídit sama a na jednom místě. A pak bude klid.
@coolik - vydržíme :slight_smile: já už se těším na šestinedělí a nějaký ty špíčky, aby bylo zase víc místa :grinning:
@pupan - já jsem si dneska koupila ty punčochy, protože mám hrozný metličky pod kolenem a docela mě to bolí + je mám nějaký zapálený, to místo je teplý. Vadí to nějak? Nechci plašit u dr hned. Jinak mám špatný ty krevní mutace - mthfr (to má hodně lidí) a leidenskou. To už je horší.

Holky, malá mě tak tlačí do žeber, to je děsný. Nejde vůbec sedět v polosedě :frowning2: Dneska jsem dokoupila věci do porodky, takže už můžu zabalit tašku. Ještě jdu zítra vyzvednout mastičku na bradavky a musím někam do potřeb pro lněný semínko a maliník. A jsem ready.
30. pro 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek