• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Já jsem si to trubka poslala sama sobě.
11. čer 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka koukám, že s náma nepečeš a píšeš si sama :grinning:
11. čer 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka tak to je docela mozny ze za dva dny už se pěkně zavrtavaly :wink:
11. čer 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andyinka ahojky, držím palce ať je vše jak má
11. čer 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zimka No tak já nejsem zas tak zvědavá. :slight_smile: Stejně by tam nebylo nic vidět. A mám to cca30km, tak se mi nechce tam jezdit častěji než musím. :slight_smile: jinak abys zjistila termín, tak stačí dát do vyhledávače google/seznam výpočet termínu porodu a vyjede Ti několik stránek, kde podle začátku poslední MS spočítá termín. Mě to teda v 1. těhu sedělo, tak myslím, že teď taky.
@andyinka Tak gratulace. Myslím, že si zavolej a sestře řekni co a jak a aby Tě objednala. Oni tě buď pozvou zrovna a vezmou asi krev a pak ještě jednou a nebo tě pozvou tak, aby bylo na utz něco vidět.
11. čer 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi vyšlo 13. 2. - asi budu ještě 1 den držet nohy křížem, vrámci získání pěknějšího data narození :grinning:
11. čer 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zimka první si měla na termín?? Já přenášela 3 dny
11. čer 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik zdravim :slight_smile: Jste toho holky napovídaly za tu dobu co sem byla v práci... ale už mám dočteno :slight_smile:

Já už se nemohu dočkat zítra snad na UTZ něco uvidím :slight_smile: Termín porodu mě vyskočil na 5.2.2013 bude to nezvyk když mám doma dvě říjnátka.
11. čer 2013 v 15:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi už dvě??? Jak stará?
11. čer 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Eliška je 14.10.2005 takže jí letos bude 8 let a Anička je 12.10.2008 takže jí letos bude 5 let tenhle třetí mrnous je hodně neplánovany :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kopalovi Eliška a Anička jsou krásný jména....takže do třetice princezna :D
11. čer 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb nene raději bych brala konečně toho prince do třetice :slight_smile: Ale je to jedno hlavně at je zdravé :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:26  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Taky o pár dní později - a to mi už týden předem říkali, že to může přijít třeba během
2 hodin. :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste tady toho popsaly:o) já jdu na ultrazvuk ve čtvrtek, mělo by být už vidět srdíčko, moje gyndařka to objednává až takhle, až je něco vidět... Poslední asi 3 dny je mi trošku špatně, což z prvního těhotenství neznám, ale zjistila jsem, že mi pomáhá nepřetržitá konzumace:o) takže dnes cucám bonbony. Termín porodu mi net spočítal na 5.2.
11. čer 2013 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a dceru jsem teda přenášela skoro 14 dní, porod mi vyvolávali, tomu se snad tentokrát vyhnu,stejně jako poporodním depresím:O(
11. čer 2013 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa můj doktor to dělá stejně jako tvoje :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:38  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel koukám, že máme stejně starý dcery:o)
11. čer 2013 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi přijde mi to rozumný, člověk ušetří cestu a pak vidí rovnou to nejvíc, co teď jde...jen teda musí dýl čekat..já si dělala v podstatě jen 2 testy a ten poslední už skoro před 14 dnama, takže doufám, že tam stále je vše jak má být.
11. čer 2013 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa holky teda to je super, že je vás tady hodně zkušenejch, pro mě je to všechno nové a poprvé a vzhledem ke komplikacím jsem ze všecho vyjukaná :D Dnes je mi asi nejvíc špatně ze všech dní, dala jsem si k obědu koprovku a od té doby je mi blivno, přitom ale bych jedla... jen nevím jak to jídlo do sebe dostat.. nějaké rady? :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jpetraa Bohužel se mi na tvém profilu ukázalo jen že máš holčičku M. Tak z toho těžko usoudím. :slight_smile: Tak Ti budu věřit. :wink: jak se jmenuje dcerka? Taky jdu k dr. ve čt. už se těším. :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka ráda poradím s čím budu moct, ale zrovna s nechutenstvím nemám zkušenosti...až maličko teď, ale na ty mně pomáhá právě to, že do sebe furt něco cpu.a je jedno co.zkus lízátka z lékárny, prý teda pomáhaj jen někomu, ale za pokus to asi stojí.
11. čer 2013 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_mel já toho v profilu moc nemám záměrně..dcera je Markéta a má 2 a půl.
11. čer 2013 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa lízátka mám, tak si asi jedno zkusím dát, myslela sem ze se spis berou az kdyz se zvraci.. ja jen mam trosku strach z toho ze sem toho málo snedla, aby mimco melo dost zivin..
11. čer 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akashka No mě bývá špatně, ale ne na blití. A jak už holky psaly, taky mi pomáhá pořád jíst a zobkat. Když nepojím cca co 2hod, tak je mi špatně jakoby od žaludku, ale ne na blití.
11. čer 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jpetraa Tak to je stejné. .-) Danka je narozená 8.12.2010. Tak mi to krásně vyšlo do konce Mateřské. :slight_smile:
11. čer 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel tak moje je o 2 dny starší:o)
11. čer 2013 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jpetraa Jé. Tak škoda, že jsme se nepotkaly už v jiné diskuzi. Nebo jsi sem před 3 lety nechodila?
11. čer 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel no hned od začátku myslím ne..nebo asi jen číst si.
11. čer 2013 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak teda taky doufam ze to nezakriknu kdyz se k vam pridam, uz nakukuju a docitam :wink:
Hodne vas znam ze starsich diskusi, a taky z ivf takze holky ahojky :wink: Jinak ja sem po ivf vysel nam az 5. Transfer tak snad to dotahneme do konce, na utz sem uz byla a je tam 1 mrnous ale jeste nebylo 6+0 srdicko tak 20.6. Jdu znovu.

Jinak po ivf se prave chodi na utz hodne brzy proto chodime vickrat a uprimne ja bych po te dobe chodila ted nejradeji denne :grinning:

Jo a holky po ivf -u nas se pocita ovulace jako den opu takze je ten termin porodu trosku posunuty :wink:
11. čer 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holk\y nasla sem super stranky :slight_smile: http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ pokud je znáte omluva za odkaz :slight_smile:
12. čer 2013 v 06:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek