• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@brsh no u dr. se o těch křečákách zmiň, on ti případně na to dá to, co beru i já. Já je na nohou nemám, jen v tříslech, což je teda vrcholně nehezký, ale měla jsem je i v těhu s Terinkou a vše po porodu zmizelo. Teď ale začaly dřív a dvě, předtím jsem měla jen jednu. Když ten lék nevezmu, jsou tvrdé a je to fakt nateklé jak hrozen vína :frowning2:. Hnus velebnosti.
Já ještě nemám ani najité, kde co mám, natož vypráno, vyžehlíno a zabalíno :slight_smile:. Ale po novém roce se do toho vrhnu. Manžel měl teď týden ten ishias, takže mi to nemohl vytáhnout ze skříně, já už to taky nechci tahat, takže čekám na toho 2.1. jako na smilování, abych s tím konečně začala..
30. pro 2013 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčátka. Tak jsem tu nějakou dobu nebyla a koukám co je tu nového :slight_smile: . Celé Vánoce jsem proležela,jak mi je na nic. Je mi pořád strašně zle od žaludku,na zvracení a tvrdne břicho :frowning2: . Je to strašný ,ale už to bere konce :grinning: . Já píchám tedy pořád do břicha,ale už to jde dost blbě,tak uvidím...Ještě se chci zeptat kolik balíků vložek si berete do porodky??? Látkový pleny jsem tedy nepočítala,ale myslím si,že jich kolem 60 mám taky,tak jsem za ně ráda,že nebudu muset hned po troškách prát :grinning:
@brsh Jinak mutaci mám stejnou jako ty i tu leidenskou :slight_smile: .Jinak mantinel mám taky z ikea,ale ten druhý,ten s obrázkama. Postýlku máš pěknou :slight_smile: .
@coolik Vítám tě mezi námi :slight_smile:
@ema5 A takhle já to mám celé Vánoce,tak vím jak ti je :frowning2:
30. pro 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě asi picne, smazal se mi celý příspěvek :angry:

@27verca To si teda vybíráš, a z čeho to je, myslíš, že jak tlačí děloha? To si nedovedu představit, mít tohle pořád. Mě je dneska líp, ale pořád popíjím černý hořký čaj, jím piškoty, rohlíky, už je nemůžu ani vidět. Zvláštní je, že když ležím, je mi hned líp, žaludek nebolí, když vstanu, za chvíli ho cítím. To moc nechápu, tuhle souvislost.

Vložky nevím, už si to nepamatuju, tak 3? My dostali něco i v porodce a doma už jsem je pak nepoužívala, to jsem už najela na normální vložky.

A v čem perete holky? Kupujete persil sensitive nebo tu lovelu?

@pupan Jsem na tom podobně, ale neboj, to stihnem :wink: Je to pak raz dva. Já taky ještě ve středu přivezu věci od druhé švagrové, koupím prášek a dám se do praní. Budu prát i kočár, potah matrace, lehátka, takže se to nasbírá..
30. pro 2013 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Vidíš, ty punčochy mám někde taky, nosila jsem u kluků... je fakt, že mám dost často tlak v lýtkách, možná by to pomohlo, co?
30. pro 2013 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupan - no ale kterýmu dr? Jsem to hlásila v trombocentru a tam mi řekla že mám jít na cévní, jestli chci napsat punčochy. No tak jsem nešla, kvůli třem stovkám zase chodit k dalším dr se mi nechtělo.... Já doufám, že to pak taky zmizí. Nemám křečáky jako takový, jen ty metličky a vypadá to taky děsně teda :grinning:
@ema5 - zkus to, uvidíš. Dáváš si nohy nahoru třeba večer, když zalehneš? Jinak mám persil i lovelu. Prala jsem oblečení v lovele a mantinely, fusak atp v tom voňavým persilu. Ale mám obojí jen proto, že jsem dobře koupila. Jinak bych se na to asi vyprdla :slight_smile:
@27verca - si říkám, kde jsi :grinning: no to se asi tělo připravuje na porod. To bývá špatně od žaludku. Za chvíli to máš za sebou, neboj :slight_smile: Vezmu si jeden balík, my bysme tam měli dostávat na Bulovce. A pokud bude třeba, partner doveze.

Holky, já tam tu berunu mám snad příčně. Jinak si to neumim vysvětlit. Jsem fakt zvědavá na ultrazvuk v pondělí. Cítím zřetelně prdelku vpravo - někdy vedle pupku, někdy víc nahoře, ale taky hlavičku na druhý straně vlevo vedle pupku. Na močák mi nic netlačí. Sem tam tam cejtim šimrání, ale jinak ani prd. JO a dneska jsme konečně byli na matrice, takže malá má ofiko otce :grinning: a moje přijmení k tomu, prima kombinace :grinning: :grinning:
30. pro 2013 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh no ke gynekologovi :slight_smile:. Teda u nás tohle řeší gynekolog, spadá to pod něj, když se ti to udělá v těhotenství, napíše ti léky i punčochy.. Pokud to máš běžně, pak je to možná jiná.
31. pro 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupan ty o tom taky vědí a nic. NO nevim, vezmu punčošku, udělám se krásnou a děj se vůle boží :grinning: jsem říkala, že budu vystrkovat nohy z pod sukně v těch punčochách a bude to vypadat, jak když jsem přiletěla z Karibiku, jak jsou hnědý :grinning: :grinning:
Asi se mi přetočila malá zase.......cejtim jen malou bouličku vpravo (řekla bych makovice) a měla jsem strašný pohyby večer a v noci v podbřišku + úleva na pravý straně, po deseti dnech jsem mohla na pravý bok. Takže si myslím, že jsme opět šikmo a KP :slight_smile: to je blázen. Ale třeba se pletu. Uvidíme v pondělí.
31. pro 2013 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ema5 Taky to tak mám,když ležím je to o dost lepší,ale to musím ležet jen ne levém boku,když ležím jinak,hned se mi navaluje a je konec :cry: .Taky jsem si říkala že tak dva,tři balíky snad postačí :wink: . Já peru tedy v lovela,není moc parfémovaná,kdyby náhodou nejaká vyrážka se vyskytla jako u Natálky,když byla malá :slight_smile: .
@brsh Ty myslíš,že už je to příprava na porod??? Jen atˇ tam ještě chvilku je :slight_smile: .To já vůbec nevím,jak to je u nás v porodnici,asi bych ji měla taky navštívit :grinning: co dostaneme a co nee...Já jdu na ultrazvuk zase v pátek,tedˇ chodím každý týden až tedy na minulý pátek,to jsem nebyla. My na matriku taky ještě musíme,hned po Novém roce,pořád to odkládáme a už je to za pár :grinning: :grinning: :grinning: ...
31. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh .. teda holky, tak to vám fakt držím palečky, takové blbé komplikace k tomu všemu. já jsem moc ráda a každý den za to blahořečím, že naštěstí u nás probíhá relativně vše v klidu. klep, klep a moc si toho vážím. včera jsem sice už byla večer totál vyřízená. bylo tady moc krásně, modro a sluníčko asi tak po měsíci, tak jsme s manželem a psem byli dopoledne i odpoledne na procházce a "mezitím" jsme od rána malovali ložnici a skončili ve 23 hod ... byla jsem totál mimo a manžel už toho měl taky plné brusle. zlatej, že se do toho pustil, když jsem si zamanula. nechtělo se mi další den dovolené jen tak proflákat u televize ... a výsledek je parádní, mám radost :slight_smile: jdu mu ještě pomoct nahoru a pak se tady ještě mrknu.
od kdy se pije maliník a lněný semínko? mastičku na bradavky myslíš bepanthen nebo nějakou jinou vychytávku?
31. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@27verca .. tak já jsem na doporučení známé co má dvou měsíčního prcka koupila persil sensitive, že je nejlepší .. aspoň pro ni a v penny mají teď v akci za 199. a prý na všechny fleky je nejlepší žlučové mýdlo nebo něco takového. na to jsem se nedívala ...
31. pro 2013 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@27verca - no Veru, to už fakt můžeš mít poslíčky klidně, ale to neznamená, že zítra porodíš :grinning: jen ať se tam ještě vyhřejvá pěkně, bude potřebovat sílu :slight_smile: a ty taky odpočívej! Jináč jsme byli na matrice asi pět minut, ale dokopat tam chlapa, to byl nadlidskej výkon. No kdyby měla malá příjmení po něm, tak by možná spěchal víc :grinning:
@coolik - ty jsi taky dobrej blázen s tím malováním :grinning: ale to je prý normální syndrom hnízdění :slight_smile: Já jsem včera dělala knedlo zelo vepřo, pekla takovej perník, dělala jsem ještě vanilkový rohlíčky (žiju s totální kyselinou na sladký :grinning: ) a uvařila koleno na dnešek. Takže jsem zase skončila o půlnoci, ale prostě sedět u bedny fakt nevydržim....Maliník snad od 36 tt, ale když ho budeš pít dřív, tak to určitě neva. A lněný semínko snad taky. Já ho ještě nemám, čekám na potvrzení porodu (ať přirozenýho, tak císaře), protože kdybych šla na CS, tak se nebudu mučit jezením odvaru ze semínka :grinning: a mastičku na bradavky jsem měla doporučenou od kamarádky. Je to taková žlutá tuba od značky Medela. Má výhodu proti Bepanthenu, že ji nemusíš vůbec stírat před kojením, tak jsem zainvestovala a pořídila si jí.
31. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@coolik Jj,žlučové mýdlo je fakt dobrá a levná věc,to používám běžně a super :slight_smile:
@brsh Dr. taky říkal už někdy v 30.tt ,že to budou poslíčči :slight_smile: ,dneska mě docela píchá dole,no ale to dáme :grinning:
...na kosmetiku od Madela jsem slyšela samou chválu a taky se chystám pořídit a to hlavně na spinkání do koupele,prej super. Sice nic levného,ale co pro ty naše zlatíčka neuděláme :slight_smile: . Docela vám závidím,co jste ještě všechny schopný dělat :wink:
31. pro 2013 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě se zeptám,na co je dobrý maliník a lněné semínko ??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh ty jo, tobě tam ta maličká lítá, já ji mám pořád stejně, proto s tím ani moc nepočítám, že by se ještě hnula.. Mám ji tak, jak popisuješ teď ty. Hlavička vpravo a je KP, dle doktora, takže to bude možná i u tebe stejně. Kdy jdeš k dr.? Pak hned písni, jsem zvědavá, jak ji máš :grinning:
@27verca, maliník se doporučuje pít po 36.tt, uvolňuje porodní cesty, urychluje průběh porodu, pila jsem s malou, ale tak teda nevím, no. Možná by to bez toho bylo pomalejší, ale zase jako taak rychlé to nebylo. Pít ho ale chci zase, pokud nepůjduna toho císaře..
31. pro 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh .. :slight_smile: no jo, ale barva byla koupená někdy od září ... čekali jsme až nám udělají nové schody, že se to sfoukne potom všechno a prostě na tu ložnici nebyl nějak čas. už jsem to celé uklidila, přestěhovala a ještě se chystám sprchnout kytky a hotovo. jenže si říkám, že bych spíš měla udělat nějaké chlebíčky atd. na večer. jdeme tady u nás do vinárny .. je to jako místnost nad kulturním domem, taková hezčí, menší na posezení a tak kdo si co donese, tak bude mít ... mně se zatím nechce chystat vůbec nic.
knedlo, vepřo, zelo .. dobré! :slight_smile: my včera dělali jen maso na hříbkách s rýží a zbylo ještě na dnes, tak dobrý. a pekla jsi perník a ještě rohlíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: frajerka! a pak že chlapi nejsou na sladký! já bych si tak dala nějakou buchtu s tvarohem ... doufám, že večer někdo donese, že nepoberou všichni vánoční cukroví .... já už buchtu nestíhám ... já jsem zralá tak na dvacet minut šlofíka :unamused: včera jsem měla hrozně nízký tlak a fakt jsem to i cítila. jako mám normálně nízký a prý teď je to ještě horší. měla jsem nějakých 56/97 ... a nebylo to nic moc.
jo děvčátka a u nás od rána sněží .... u nás kousek od Pradědu :slight_smile:
No a na Medelu tedy mrknu ... nemám vlastně ještě vůbec zmáknutou dětskou kosmetiku. To je taky názorů kolem dokola .... jedna známá říká Johnson vůbec, Niveu taky ne ... druhá si to nemůže vynachválit ... do toho nějaký Hipp ... jestli máte tip, tak sem s ním .... :slight_smile: jsem tak ráda, když někdo napíše, že má vyzkoušené to a to a to je pro něj nejlepší a nemusím shánět recenze atd.
Ale minule jsem koupila prsní vložky Johnsons, prý jsou dobré ... ovšem Chicco jsou snad ještě lepší ... prý zgelovatí, nesmrdí mlékem a nezůstává vata na bradavkách ... takže zkusím koupit ještě tyhle, jak na ně natrefím.
Jinak jsem koukala .. dívala jsem se na cumlíky a ta dvoj sada od Aventu stojí nějakých 179,- a tady nedaleko je jedna drogérka, kde mají neuvěřitelné ceny a to samé tam vychází na 98kč ... to člověk fakt nechápe, jaké marže ty obchody mají ...
A ještě jsem se včera koukala na soupravičky do porodnice a vůbec jsem nenašla nic, co by mi padlo do oka a byla bych z toho okouzlená ... berete do porodnice velikost 56 nebo menší nebo větší? Známé co mají teď prcky, tak tu 56 využili dva týdny ... to je nášup! Ale ta 62 by asi byla moooc velká? Takovej nějakej ten overalek ... tohle se mi líbí fakt moc .... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=70742643&tab=2 ale na 14 dní se mi to moc nelíbí .. to si to pak radši koupit v 56 a 62 hnedka ... :wink: .. tohle není sada, to je jasné, ale tak kdybych pod to dala bodyčko s dlouhým rukávem a na to pak ještě chlupatku, tak by to mohlo stačit .. si říkám.
31. pro 2013 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupan já myslím, že tím maliníkem se prostě nic nezkazí ... o tom jsem slyšela, ale o tom lněném semínku ani ne .. to až tady na pár forech. ještě sem tam mrknu na tu diskusi o E PINU ... a přemýšlím, zda do toho jít či nejít ... zatím teda nevím ... :unamused:
31. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak na silvestra tolik příspěvků, super, doufám, že to tak bude i příští rok, ať je co číst :grinning:
@coolik S těma velikostma je to tak, že každá značka to má jinak. Já třeba vezla kluka (3620 g a 53 cm) z porodky v kompletku velikosti 50 a měl ještě rezervu, byl ale z HaM a tam mají všechno trošku větší. A kombinézku mám newborn (do 4,5 kg) od nextu a to mu plandalo, vypadal legračně :slight_smile: Takže dle mých zkušeností ta 56 taky chvilku vydrží, ale moc bych ji nepořizovala, to je jasné.

Kosmetiky já celkově používám dost málo, měla jsem bubchen, ale asi jen olejíček a pak něco na koupání - baby bad, ale dávala jsem toho hodně málo a často i vůbec nic. Bála jsem se vysušování a exemu. Na zadeček jsem to střídala, zkoušeli jsme i smradlavou rybilku :slight_smile: Nejlepší prý je ale sudocream, ten se mi tu někde válí, takže budem asi používat ten. Ale celkově se mi děti v těch látkovkách neopruzovaly.

A dudlíky jsme měli NUK a AVENT, ale ono každé mimčo je jiné a nemá smysl dělat velkou zásobu dopředu, někdy je třeba vyzkoušet víc, než si mimi dudlík vůbec vezme. Vím, že jsou dva druhy - silikonové a pak latexové, ale už nevím, které jsou lepší.. a nechce se mi to zas znova studovat, tak když tak někdo napište, jaký dudlík je teď IN :slight_smile:
31. pro 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupan Tak to tedy taky zkusím,asi ho koupím v lékárně,co?? :slight_smile:
@coolik Já si do porodky koupila sadu 56,tak doufám,že to bude ok :wink:, je v tom body,dupačky,kabátek,čepička a dečka. Na to dám chlupatou kombinézku a do fusaku. Myslím,že by to tak mohlo stačit :slight_smile:
31. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coolik A na bradavky jsem u kluků měla taky ten PURELAN od MEDELy, v době kdy jsem měla prvního syna to tady ještě moc známé nebylo a v porodnici si to ke mně chodily sestry půjčovat pro jiné maminky a hodně to všechny chválily. Je to sice drahota, ale jde to pak vymazat i na zadeček, když zbyde.

Na maliník a lněné semínko se chystám taky, ale přesně jako brsh až po kontrole, až bude potvrzeno, že nic nebrání přirozenému porodu.
A na cvičení s epinem se chystám taky, už ho mám doma. Koupila jsem nový, ale přes kamarádku, co dělá v obchodě za 1700 a věřím, že ho prodám dál, ty 2,5 tisíce by se mi asi moc dávat nechtěly. Já měla nástřih u obou kluků, u prvního šílený, rok trvalo, než jsem cítila, že je vše zase OK (ikdyž následky zůstaly), u druhého menší, ale stejně 3 týdny dost nepříjemné a to šití, to byl děs. Takže jsem zvědavá, jestli epino pomůže.
31. pro 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Ty jsi teda fakt akční, já dnes uvařila polívku a musela jsem si jít lehnout, jak mě to zmohlo. ALe snad je to ještě následek té nemoci a energie se ještě vrátí.
Já vůbec nevím, jak malá je, vystrkuje mi neustále něco na pravé straně břicha, tak v půlce, to bych tipla na nožičky, není to tak velké jak zadek, ale často mi někdo hrabe i na močák, že by ručičkama? No ale když si lehnu na bok, rázem mě dlubě někdo na levém boku. Takže fakt nevím, jak tam je. Já jdu v úterý, už se těším. Jdu už na první ozvy a pak už asi každý týden se chodí, ne? To už uteče..
31. pro 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@27verca jj, já ho kupuji v lékárně
@coolik maliníkem se jistě nic nezkazí, ale pokud nechci začít zbytečně brzo rodit, jelikož malá už šla o 14 dní dřív a já nechci riskovat přirozený porod zadečkem napřed, tak ho pít nebudu. Jen, pokud se mi malá do toho 36.tt otočí hlavičkou dolů a já budu rodit přirozeně, víš? :slight_smile:
Holky, tak kolem nás už to bouchá, přeju Vám všem, našim rodinám a miminkům v bříšku, ať je ten 2014 po všech stránkách šťastný, úspěšný a hlavně zdravý a ať to máme bez problémů, v pohodě a rychle za sebou :grinning:. Krásně to oslavte, připiju si na nás na všechny. Pa v novém roce
31. pro 2013 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem přeji krásného silvestra a ještě hezčí Nový rok 2014 :slight_smile:
31. pro 2013 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupan .. tak to je jasné, že pokud hrozí předčasný porod, tak maliník vynechám .. myslela jsem, že neublíží pokud je vše v normálu :slight_smile:
@ema5 .. tak jsem koukala na ten purelan a není to až tak hrozné, myslela jsem, že je to i dražší ... každopádně jsem našla k recenzi tohle - nemáte někdo zkušenost? cituji: Výborná věc, ale úplně stejně poslouží vážený lanolin z lékárny, který stojí zlomek ceny (50g kelímek za cca 50 Kč). Škoda, že jsem to nevěděla dřív, že jde v lékárně koupit, ušetřila bych
@ema5 .. tak s tím epinem jsem zvědavá, já mám termín 22.3. tak "počkám" na vás, jaké budou zkušenosti. každopádně držím palec, aby to fungovalo, když už sis s klukama užila tolik :frowning2:
.. tak já se jdu chystat na večer. musím vzít i to naše čtyřnohé děcko! http://cooliik.rajce.idnes.cz/PODZIM_2011/#001.jpg nehne se ode mně ani na krok, furt mi ocáskuje a kouká do oken .. ty petardy jsou strašné. mám dojem, že když ho nechám samotného doma, tak zblbne. ještě, že je tak hodnej a skladnej a vleze pod stůl a bude v pohodě :slight_smile:
Takže VŠEM přeji úžasný vstup do nového roku 2014! Ať je celý krásný a veselý!
31. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak vám přeju krásný nový rok 2014 - hlavně, ať jsme v klidu a zdravé a mimina, ať nás netrápí svým příchodem na svět :grinning:

@coolik - já žádnou kosmetiku na malou nekupuju. Zatím si vystačíme s olejem z lékárny a lihem na pupík + mám teda Sudocrem, ten je osvědčenej a Niveu do mrazu. Koupila jsem teď ještě v akci za 200 kojeneckou koupel od Weledy, ale na tu je dost času. Brala jsem jí jen kvůli ceně. Co se toho krému na bradavky - nevím, jestli lanolin nemusíš z prsou omývat.... já to dělat nechci, tak mám mastičku za dvě kila a bude klid :slight_smile: Jinak do porodky na cestu domů vezmu velikost 56. Malá asi moc velká nebude.
@ema5 - já furt studuju břicho a říkám si, jak tam asi leží :grinning: protože někdy jsem si hrozně jistá, že je zadek zadkem a hlava hlavou a určitě je všechno jinak. No už jen vydržet do pondělí a pak se uvidí, jaká je pravda. Koukej hned napsat, až přijdeš z prohlídky. Já myslím, že už se fakt chodí pak jednou za týden. Ale ty jsi zasloužilá matka a měla bys to vědět :grinning:
@pupan - no v pondělí se hlásim :grinning: teď už mi přijde zase, že mám pod pravýma žebrama zadek a hlavu vlevo vedle pupku. To je věda :slight_smile:
1. led 2014 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
JO holky, škytají vám mimča? Já si myslím, že malá škytá, ale nedokážu to přesně identifikovat.... ale kde to cítíte? Já přesně nad stydkou kostí - podle toho bych tam teda měla mít hrudník?
1. led 2014 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky vám všem přeji krásný rok 2014 :slight_smile:
@coolik Tak to s tím lanolinem si teda zjistím, teda manžel mi už odsouhlasil, že to prodávají jako surovinu, ale není si jistý trvanlivostí, jestli se to nekazí. Ale já třeba bradavky mazala max 14 dní, ony si zvyknou docela rychle, tak by to možná šlo řešit takhle. A purelan je taky 100% lanolin, tak to omývání by nemusel být problém. Jestli ještě něco zjistím, dám vědět.

@brsh Mě škytá někde dole vlevo, myslela jsem spíš, že škytat bude ta hlavička ne? Jakože poskočí :slight_smile: Naše mimi včera vyvádělo neskutečné věci, pod pravými žebry vystrkovalo nožičku, ale to jsem myslím u kluků nezažila. Nebyla to jen obyčejná boule, ale boulisko, jasně šlo poznat, že je to nožička, ale sotva jsem na ni šáhla, schovala se a za chvíli zas. No škoda, že to nešlo vyfotit.
Je taky super, jak začnou břicho hladit kluci a povídat, jak je najednou klid, jak by poslouchala :slight_smile:

Já mám kontrolu až v úterý, takže budeš dřív. No a s těma kontrolama, mě příjde, že u kluků jsem už chodila častěji, od toho 30 tt už aspoň co 2-3 týdny. Každý dr. to má asi jinak, teď mám jinou doktorku. Ale od toho 36 tt už to každý týden bývalo, uvidím, co tentokrát.
1. led 2014 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem si od švagrové přivezla další pytel oblečení a spoustu věcí, co jsem měla uskladněných u rodičů - monitor, hračky, plínky atd., takže začne praní a třídění :slight_smile:
1. led 2014 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ema5 - já jsem tu mast nestihla včera vyzvednout. Přijela jsem pro ní v půl třetí a měli jen do dvou - ale tak, jestli je to 100% lanolin, tak je fakt, že lze takhle ušetřit. To jsem netušila. NO nic, už ji mám zařízenou :slight_smile: K tomu škytání - Ty když škytáš, tak se Ti klepe hlava nebo hrudník? :grinning: Já zrovna jak na potvoru teď neškytám, ale řekla bych spíš, že hrudník :-P S tím hlazením a mluvením k bříšku je to naprostá klasika a zákon schválnosti. To prostě nikdy ty miminka nereagujou :confounded: U nás to samé - a fotit ty boule pořádně nejdou, je to škoda. Já jdu teď na kontrolu po čtyřech týdnech, to je hrozná doba. Už se nemůžu dočkat pondělka. Tak to pak hned napíšu, ale řekla bych, že už je zadečkem nahoře - akorát nevím, jestli příčně nebo hlavičkou dole. Ale tak už jen pár dní.
Pěkně si to připrav - kolem mě se všechny dětí rodí nějak dřív, natož to třetí :slight_smile:
1. led 2014 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh No s tím škytáním fakt nevím, fakt je, že to škube hrudníkem, ale myslela jsem, že to, co cítím, je jak poskočí hlavička, ale nevím :slight_smile: Každopádně den před minulou kontrolou jsem měla škytavku úplně v žaludku a podle dr. tam druhý den byla hlavička ...
Já chci rodit tak od 20.1., 17,1. ještě zapisuju zápočty, takže dřív to prostě nejde :grinning: Manželovi by se to hodilo zas až kolem 7.2., protože začíná olympiáda a on se chystá vzít si 14 dní volno (kvůli miminu, ne olympiádě :grinning: ), takže si plánuje natřásat mimču dupku při TV :grinning: Ale doufám, že mu to nevyjde, nechci přenášet..
1. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ema5 - koukala jsem na to složení a je to fakt 100% lanolin, tak to jsem možná teda prodělala :grinning: ale mám zase krásnou mastičku, hehe. No nevadí. Pro příště jsem poučená.
Já si tou škytavkou ani nejsem jistá - jestli je to škytání nebo pohyby :slight_smile: Jinak bych ráda taky porodila ještě v lednu, má být teplo :grinning: hehe. Uvidíme, jak nám to vyjde. 17týho snad ještě rodit nebudeš, to je brzo. Ale tak ten poslední týden v lednu už bysme mohly, viď? Ale já zatím nic moc k porodu nepociťuju. Některý holky si už stěžují na poslíčky a já bych řekla, že je mi paradoxně teď úplně nejlíp - když odpočívám :slight_smile:
Tak jedu k babičce vyzvednout novej techničák a odvezu rovnou na chatu výzdobu z Vánoc, ať mi to tu nestraší. Psala jsem do prodejny, ať nám sestaví kočárek, že ho vyzvedneme, takže pro ten zajedu zítra nebo v sobotu a pak ještě musím vyzvednout košík pro malou a pěkně ho doma povléknout :slight_smile: a mám to complete menu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2014 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek