• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
tak je to tady, dnes se uvidí :_) bojím, bojím, ale vím, že to bude o.k :slight_smile: mám to až na 15:30, tak tady budu až večer, až uspím matouška :slight_smile:
tak hezky hladit bříška a odpočívat :slight_smile:
12. čer 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :D
12. čer 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ahojky, jsem ráda, že si tady :-*
12. čer 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrýráno holky, tak dnes m opět není moc do skoku, žaludek na vodě, tak do sebe už cpu bonpary. k tomu bych jen spala a spala, v tomhle bylo první těhotenství jednodušší, člověk nemusel být v takovým zápřahu kvůli druhýmu prckovi. nás dnes čeká celodenní výlet ke kamarádce.
12. čer 2013 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to jsem ráda, že jsi tu ;)
12. čer 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy držím pěsti, určitě to bude ok ;)

@jpetraa já dnes ráno taky trošku žaludek na vodě, tak mám radost, že se něco děje :D Do pondělního utz daleko, tak aspoň takhle se mi miminko hlásí, že je v pořádku :slight_smile:
12. čer 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ahojky i tady :slight_smile:
12. čer 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi To budete mít pěknou skupinku. :slight_smile:
12. čer 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky tak se hlásím mám po kontrole. Bublinka tam byla ale mimi videt nebylo. Sice bublinka byla videt poradne ale potom co pan doktor rekl no neco se nam tam klube ale na ty tydny je male asi to skoncilo tak me teda dostal. Na dalsi kontrolu jdu 20.6. Holky ja ted nevim co s tim :frowning2: jak se s tim poprat :frowning2: Mam plasit nebo ne??
12. čer 2013 ve 12:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kopalovi Já bych neplašila. Jestli se díval, jak by mělo být velké podle MS a ty jsi otěhotněla třeba před vynechanou MS, tak může být jen prostě o pár týdnů jinak. Pokud nedostane MS, tak neplaš. Zatím se drží a povyrůst může. Ty už jsi byla před touhle KO na nějaké KO? Jestli to měl s čím srovnat, jak plod roste, víš?
12. čer 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel ahojik nebyla sem tohle byla prvni KO spise potvrzeni tehu.
12. čer 2013 ve 13:23  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kopalovi No vidíš. A to Ti potvrdil. A pokud nevíš datum oplodnění, tak může být klidně vidět jen to, co jste viděli. :slight_smile: Do toho 20 určitě povyroste. :slight_smile:
12. čer 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel vydela sem vacek ale prazdny testy vychazej dal ja pockam do toho 20 a pak se uvidi co dal... zbytecne plasim jen me fakt vydesil
12. čer 2013 ve 13:33  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kopalovi No to je jasné, že to člověkovi nedá a hned se zhrozí. Já bych zatím neplašila. Prostě to chce vydržet do toho 20. A i kdyby náhodou to nevyšlo, tak máš přece 2 děti, které dělají radost. :wink: Ale já věřím, že se mimi udrží!!! :dizzy_face:
12. čer 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi To je teda dneska den! Ty určitě neplaš, to bude dobrý! Já zas dnes krvácení (malé, ale přece), na ultrazvuku bylo 1 mimi, druhý ne, tak to vypadá, že asi odešlo to druhý dvojčátko. :frowning2: Jinak už nekrvácím, ale veselo mi není, protože prostě nevím co čekat. ach jo.To druhý vypadalo v pohodě, jenomže oni stejně akorát poznají, že tam je, ale jestli je živý, to se ještě nedalo vykoukat.
Ale ty neboj, malý taky dobrý! A příště jim řekni, ať tě nelekají, darebáci.
12. čer 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka držím též palečky at je vše ok a děkuji za podporu :slight_smile:

Mě to dnesk nedalo a udělala si test a ta čárka naběhla do tmava takovým fofrem, že jsem se nestačila divit.

Teď jsem dorazila s holčičkama od zubaře /nového/ a bylo to naprosto v pohodě nikdo tam nekřičel, když se Eliška (starší) bála to bylo super. takze sem holčičkám oběma udělala radost http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52573339&tab=4 moc si to přály obě dvě tak sem byla dneska za hodnou :slight_smile:
12. čer 2013 v 17:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_mel já vím, že mám doma dvě malé princezny ale i přesto že tohle bylo neplánované tak sem si na myšlenku třetího miláška doma zvykla a bylo by to to hodně těžké se smířit s tím, že není. Ale to pro každou :frowning2:
12. čer 2013 v 17:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je tu vůbec někdo??
12. čer 2013 ve 20:20  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi ahojky, já si dnes dávala od MK oddech.. Určitě to na příští kontrole bude dobrý, neboj, jak doktorům všechno nesedí do tabulek tak straší, ale neboj :wink: mě je dneska celý den blbě tak jen ležím jak mrtvola...
12. čer 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka dikys a at je brzo lepe :slight_smile:
12. čer 2013 ve 20:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět - matoušek uspinkaný, tak píšu. dnes teda ofiko potvrzeno - těhu 6+2, žloutkový váček, malá čočka a??? srdíčkoooooooooooooooo :slight_smile: mám radost, jen mě vždycky mrzí, že dr. řekne, ať se ještě neradujeme a nikomu nic neříkáme, kdyby náhodou, tak jsem mu řekla, že nečekám nic špatného a u matouška jsme to řekli hned.

jako z dr. si moc toho neberte, oni se prostě snaží nás držet při zemi, ale taky mě to sere :-/
12. čer 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megy gratuluju
12. čer 2013 ve 20:50  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi ěkuji, děkujii:slight_smile:
12. čer 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb ja taky :wink:
@akashka @zimka ahoj holky :slight_smile:
12. čer 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi urcite neplas, my jsme nemeli srdicko taky jeste..Ale urcite bude..
@megy krasny gratuluju! To ti rika? To je blbec!
@zimka berusko to nemuzes vedet, treba se proste uz nechytil a tohle bylo z neceho jineho.. Bud rada za jednoho broucka, u nas je to zazrak!
12. čer 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb zlato kde si??
12. čer 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no řekl, ale co naděláme, že?? jako já mu řekla na rovinu, že nepředpokládám nic zlého. když jsem byla poprvé těhu, tak mi řekl něco jiného, ale to je fuk, vím, že je vše o.k :grinning:
12. čer 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky pokud se něco nepokazí, tak mi asi taky vychází únor :grinning:
@luckamb co ty tady?
12. čer 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no ja jsem po ivf , 5.pokus tak mam strach strasny! Ale rict mi tohle dr tak ho fakt nakopi..

Jinak ja zase dneska mela furt hlad tak doufam ze to je teda tim ze miminko roste, protoze nerada bych mela 100 kg a mimi nikde!
12. čer 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo tady je koukam plno znamych tvari
12. čer 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek