• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@brsh .. a jaké náušničky? pak hoď určitě fotečku ... to nevypadá na žádnou bižuterku, když to tak píšeš. já jsem na to ujetá ... myslím, že kolem 50-ti náušniček doma určitě mám ... :slight_smile:
24. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - no při mým štěstí bych určitě něco objevila a hrozně nutně bych to potřebovala :grinning:
Nám tedy taky porod nepouštěli - ale hned na první hodině proběhla exkurze po porodnici, protože pak byla měsíc zavřená a ani tam mi nebylo nejlíp, hehe. S těma zavinovačkama Ti neporadím, ale řekla bych, že Tvůj nápad je ideální. My jsme je měly se ségrou i jako děti na hraní a přesně byly vycpaný nějakou slabou dekou, peřinkou nebo tak něco :slight_smile:
Jinak Lefty to cítí určitě - a) od začátku se přestal po mě sápat, v tom smyslu, že mi rozhodně neskáče na břicho (což byla běžná praxe :grinning: ) a teď už je nervozní mi přijde, že tu jsou ty věci na mimčo a nesmí do postele atp. Snad to zvládne. Taky to dost řešíme doma - máme ho jak první mimino, všude vždycky mohl a v podstatě jsme spolu nonstop, tak doufám, že to zmákne co nejlíp a budou s malou kámoši. Ono to bude docela náročný od půlky dubna, kdy jde můj mužskej do práce a tzn, že jsem valnou většinu týdne sama doma. Asi si budeme muset najmout nějakýho studenta na večerní venčení, protože nevím, jak bych to třikrát denně dávala se špuntem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to u vás proběhne taky v klidu. Hodně se o tom bavíme i s mojí kamarádkou, co má termín den po mně a doma stejně starou čubinu :slight_smile:
Náušničky pak třeba vyfotím, nejde o nic zásadního :grinning: Spíš si chci udělat radost - diamanty si kupovat nebudu, hehe. A jsem taky dost ujetá na šperky :slight_smile: to bysme si rozuměly! Ještě miluju laky na nehty a boty. To jsou moje tři úchylky :grinning: Nevyrábíš si doma nějakou bižu, Šáry? Já jsem v tom jednu dobu docela jela :slight_smile: Jsem teda strašná nešika na tyhle ruční práce, ale bavilo mě to.
25. led 2014 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik, tak ten kočárek si právě koupila švagrová, jsou nadšení a i recenze na něj prý super. Mají 3-měsíční holčičku a předtím měli kočár také nový, vzhledově hodně podobný tomuhle, ale jinou značku a byla nespokojená, už po těch 3 měsících rozvrzaný podvozek, prý na procházky do lesů (mají pejska a chodí s ním hodně ven) absolutně nešel, tak ho prodalal a kouila tenhle a prý super..Má ho v té světle zelené.
A k pejskovi, ten jejich, kterého má už asi 8 let, tak to cítil, pořád se ke konci těhu na ni lepil a kňoural :slight_smile: a když přijeli z porodky, nechala mu maličkou očuchat hned ve vajíčku a dneska jsou to největší kamarádi, ale on děti miluje, takže tam nebyl problém..
Holky, u nás dneska taky konečně sněží, snad taky trochu něco zůstane ležet, kvůli těm dětem, těší se na sníh jako divé :slight_smile: Já oboum koupila geniální kombinézy, malé za 800,-Kč v Tescu a teď mám strach, že ji ani nevyužije a za rok jí bude malá. Ještě, že čekáme zase holčičku, snad ji využije pak za dva tři roky aspoň ona :slight_smile:
Všechna čísla mám v telefonu, určo je lepší napsat aspoň dvoum holkám, kdyby jedna z nich také zrovna rodila, aby to tu ta druhá zveřejnila:slight_smile:. Já budu dneska sama, kluk mi jde spát k babičce a manžel jel s malou k jeho rodičům, tak snad nezačnu rodit a když jo, tak to pro všechny holt bude překvápko a já to tam možná zkusím přežít kvůli tomu překvapeníčku sama :slight_smile:. Ale je to naposledy, pak do porodu se odsud manžel nehne, tak jsem chtěla, aby vzal malou ještě k babi a dědovi, kdo ví, kdy je uvidíme příště, po porodu ho tu chci mít pořád, než si na ten nový rytmus se třema dětičkama nějak tak zvyknu :slight_smile:
25. led 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. takže berunky, sedím doma na prdeli .. žádná Olomouc se nekonala ... ráno jsem se hodila do gala, namalovala, vzala GPS a šla do auta ... vzhledem k tomu, že bylo ráno -15 a v noci foukalo .. tak nám nějak zamrzla nafta či jakýsi filtr :grinning: :grinning: :grinning: takže nastartovat nelze ... . přes okno je tam luxusně a venku je kosa jako blázen!
Baru musela jsem se ráno smát, když jsem četla tvůj příspěvek .. asi by jsme si fakt rozumněly .. protože další mé malichernosti jsou taky laky a botičky ... neříkám, že za to utrácím plno peněz, klidně přiznám, že botky na léto jednou v oranžové, bílé, zlaté, červené či zelené ... koupím na těch pár týdnů i u ťamanů, protože k nim kolikrát doladím okamžitě i kabelku za pár korun .. No vlastně loni na zimu jsem si taky vybírala nějaké parádní teplé a kvalitnější v obchodě, ale nakonec jsem náhodou vlezla k ťamanům a koupila si hnedka troje v barvách a stylech co mě lákaly :grinning: No s klidem můžu říct, že slouží naprosto v pohodě dodnes! Kámošky ze mně mají srandu, že v tomhle jsem fakt ulítlá a že si VŽDYCKY musím nějaké koupit. Ale třeba trekové nebo ty co vím, že potřebuji kvalitní, tak jedině v dobrém obchodě a za trošku víc peněz.
Bižuterku jsem nezkoušela dělat, ale mám kamarádky, které si s tím hrají, takže jsem zásobovaná fest. Jen, teď když už toho má člověk plno, tak fakt vybírám a kupuji jen to co mi už opravdu padne do oka! No minule jsem jela busem domů a je to nějakých 6km .. jela tam nějaká paní co říkala, že jednou za dva měsíce jezdí ke známé s bižuterkou a zásobuje ji. No tak to byl zrovna den D .. a ona jela už domů. Přes naši dědinu jen projížděla .. no dopadlo to tak, že na trase 6km jsem si nakoupila cestou domů hnedka dvoje náušničky i korále :grinning:
Hmm tak s Leftym zajímavé ... Šíša se moc nechová, že by věděl o prckovi. Jako on nikdy neskákal na nás nebo něco takového, takže s tímhle přestat nemůže. Z ložnice byli kluci vytěsnění už před pár rokama, takže za to jsem na jednu stranu ráda, že to nepřišlo až teď s malým, aby si to nějak špatně nespojil. Ale vůbec se nebojím, že by k něčemu zlému mohlo dojít, on má děti rád, takže myslím, že se spíš bude cpát až do postýlky. V září nám umřel ten první ridgeback a ten děti miloval nade vše ... moc jsem se těšila, že budeme mít mimčo a že si to Bambulák konečně užije ... ale bohužel se nedočkal :frowning2:
No taky přemýšlím, jak je pak seznámíme .. vím, že spousta našich známých nechala právě malého ve vajíčku a nechala psa, aby si ho oňufal ... nemám strach, že by se něco stalo, ale asi o tom ještě chvilku přemýšlet budu :slight_smile:
Kláry, který kočárek teda koupili teď? ten Roan a nebo ten sportovní Jané? Ten Jané mají odzkoušeno naši známí z Bratislavy i Prahy co mají taky ridgebacky, tudíž procházky, terény a tak a vím, že je dobrej. Ten roan je takovej krásně čučavej na "machrování" Nevím, jaký by byl do terénu ... ale vím, že na tady těch elegantních kočárech vypadají strašně srandovně a někde až nehezky ty sporťáky .. některé jsou takové, jakoby tam byly omylem nasazené :grinning:
Jo a jinak na tebe myslím a dneska se do toho ještě nepouštěj ... určitě ti bude líp, když s tebou bude rodit manžel ... :slight_smile:
25. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme strávili den u rodičů, celý den jsme jen seděli a jedli a je mi z toho docela šoufl. Celé břicho tlačí, chvílema jsem myslela, že se něco děje ale spíš to bude jen z jídla :grinning:

@coolik Podobný kočárek jsem měla u kluků: http://www.kocarkypeg-perego.cz/peg-perego/eshop/22-1-Hluboke-kocarky/0/5/129-Kocarek-Peg-Perego-YOUNG-Auto-Denim-black, ale trochu starší verzi. Velká výhoda velká korba jak skoro u žádného jiného kočáru není a pak samozřejmě luxusně houpá. Měla jsem ho nějakých 9 měsíců a pak jsem přešla rovnou na robustnější golfky. Ale teď jsem chtěla přeci jen něco s čím se líp manipuluje (otočná kolečka)a větší koš. Takže jsem přešla na tu gt3, tenhle mám taky a nechám ho asi u babičky, na zahradu.

Epinování jde pomalu, ale nějaké pokroky jsou. Příjemné to dvakrát není, dost to tlačí, ale věřím, že to úsilí bude stát za to a že nebudu litovat. Doufám, že stihnu docvičit na těch 31 cm, někdy se to zdá nereálné, ale už jsem na 27 cm a začínala jsem na 19, takže snad už to nějak dojedu.
25. led 2014 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik koupili ten Roan a právě proto, že je super do terénu. Aspoň si ho vychvalují fest, ale mají ho teprve týden :slight_smile:.Ale i podle recenzí prý na ternénní prochajdy super.
25. led 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dneska taky málem nevyjeli, -12, zamrzla nám ruční brzda! Doufám, že auto nastartuje, až bude třeba jet do porodnice :grinning:
Uklouznutí se taky bojím, ale radši už teď vyjdu pěšky (na bus) než autem, z toho mám ještě větší respekt. Ale je fajn, že trochu přišla zima, už kvůli dětem. Ale chtělo by to menší mrazy ale více sněhu, u nás je jen poprašek.

Zítra musím konečně sbalit tašku, ještě ji normálně nemám, jen věci na hromádce a to zdaleka ne všechny. Ale dneska v noci jsem měla pocit, že mi teče voda, tak jsem si nadávala, že ji ještě nemám sbalenou. Ale byl to planý poplach :wink:
25. led 2014 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - jéééééé, takže výlet žádnej :frowning2: no to je pešek, ale zase jsi ušetřila určitě :grinning: Já jsem ráno vyrazila pro ty náušnice, který ale byly vyprodaný, takže mi je paní zarezervovala na jiné prodejně a vyzvednu si je v pondělí před poradnou (mám to za rohem). A k tý psí seznamce - mrkni na net, jsou tam rady jak na to :slight_smile: Já se musím taky znovu podívat, protože už si to samozřejmě nepamatuju :grinning:
@majak78 - už jsi na 27 cm? To jsi hvězda náhodou!!! Uvidíš, jak se Ti to krásně vrátí a vyplatí - vydrž :wink: A koukej si zabalit, ty ostudo, hehe. To už i já mám kufr zabalenej a včera jsem vyplnila ty papíry s křestními jmény :slight_smile: Ještě musím ofotit občanky a je to komplet.
@pupan - podívej to počasí, to jsme dopadly :frowning2: Budeme rodit a nikomu nám nepojede auto :grinning: I když teď mají být mrazy a za týden snad kolem nuly, tak to potřebuju, když mám v úterý v poledne nástup :slight_smile:

Jinak já necítím nic, malou skoro vůbec - je to dost nepříjemný. Byla jsem zvyklá na pohyby jak blázen a teď se přistihnu několikrát denně jak bádám a šťouchám do břicha, aby se pohnula. Asi je tam už nacpaná jak blázen. Dneska šel pan domácí na fotbalový ples :grinning: tak jsem mu říkala, ať se hlavně nezmastí, kdyby něco :grinning: ale vypadá to, že se tu spíš unudim než že bych rodila, hehe
25. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh A kde jsi vzala ten papír o jménech, to máš z té matriky? Já myslím minule už to taky měla s ssebou a teď nevím, kde bych ho vzala...
25. led 2014 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 na stránkách nemocnice. Bylo to tam ke stažení. Plus z matriky ty s příjmením, ale tam teda křestní jména nechtěli. Prý dost záleží na úřednici :slight_smile:
25. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 .. čauky, mně taky příjde, že 27 je pokrok .. to určitě dáš a snad to bude po zásluze odměněno :wink: ten tvůj perégo nevypadá taky vůbec špatně :slight_smile: no a se sbalenou taškou jsi teda frajerka! :grinning:
manželka od mého synovce měla rodit 18-tého a ještě nic. no před pár hodinama volal, že kde máme auto, většinou nám stojí u domku ... tak jsem mu říkala, že nám zamrzla nafta a že je v garáži a on, že je na tom úplně stejně :unamused: tak jim držím palec, aby dnes rodit určitě nezačali ...
@pupan .. jo tak ten roan, tak super, uvidíme co se zadaří.
@brsh ... baru, měla jsi jít s manželem ... možno by byla malá po pár tanečkách do rána na světě :grinning: :wink:
25. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - v nejhorším si zavolají taxika :slight_smile: Prej s manželem, hehe. Pán mě o ručku nepožádal, takže ho tituluju většinou pan domácí :grinning: a rodit koncem pánevním bych fakt nechtěla, jen ať pěkně vydrží do termínu cs :slight_smile: Už se tu zase děsně nudim, svědí mě nohy - to je večer :grinning: zítra jedem k tátovi na návštěvu, tak aspoň program přes den, hurá.
25. led 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. ok, tak pan domácí .. :sunglasses: .. požádal, nepožádal .. hlavně jde o to, jestli bys ho vůbec chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
.. no já se taky budu doma nudit .. už to vidím! nějak se mi té práce nechce vůbec vzdát ... :unamused: je mi jasné, že až bude prcek na světě bude to jiné .. ale do té doby .. sama doma ... v zimě ... :confounded:
25. led 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - no teď už bych ho snad ani nechtěla :grinning: jednou snad možná...nevim. Ale naštval mě s tím. I to je jeden z důvodů, proč bude mít malá příjmení po mně :sunglasses:
Já jsem nenudila, ale teď ten poslední týden, kdy už je bříško velký a fakt už mi moc věcí nejde, je to peklo.......jen čekám a jsem fakt spíš už zalezlá. Třeba už bude zase hezky, až ty budeš rodit :slight_smile:
25. led 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no tak my máma auta dvě, tak doufám, proboha, že aspoň jedno pojede :slight_smile:. Pokud se nám tedy nestane to, co vloni kamarádce, začala rodit, kyž byl zrovna náhodou sníh, všechny auta v ulici na sídlišti zapadaný se sněhovou čepicí a ona jela ten den naposledy a v těch kontrakcích si zaboha nemohla vzpomenout, kde zaparkovala, takže manžel musel nejdřív odhrabat zčásti asi 5 aut, než to jejich našel :grinning:..
Ale jak píšeš, ža týden mají mrazy polevit, ale věř jejich předpovědi, že..
Tak co pan domácí, s jakou dorazil? :slight_smile:
Ty jo, ty už nastupuješ tohle úterýýý? Naháníš mi hrůzu, jak se to blíží, já fakt budu mít za chvíli tři prcky domaa?? Musím vydržet do poprázdnin :grinning:. Ty končí 7.1., pak můžu klíďo rodit.. Hlavně ne před, protože být doma se všema třema, to by pro začátek byl záhul, aspoň kluka potřebuju mít půl dne ve škole, než si zvyknu na ten frmol.. A ráda bych, aby to začalo nějakou sobotu ráno, aby byli jak naši, tak manžel, tak děti pěkně pohromadě doma a já neměla stres s naháněním rodiny..
26. led 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik
@brsh Díky holky za povzbuzení, no ono to je na 27 cm už tak tři dny a moc tím nejde pohnout, tak proto mě to prudí. Navíc bych už chtěla rodit, ale pak si vždy řeknu, že ještě nemůžu, že nemám nacvičeno :angry: To zní, jak by to rození šlo ovlivnit, co? :grinning: No ale leden pomalu končí a já doufala, že to stihnu v lednu :slight_smile: Taky kvůli toho jména, páč jsme rozhodnuti pro tu NELU a ta má 2.2. svátek! Jako nejsme schopni se shodnout na ničem jiném (já bych tipy měla) takže svátek, nesvátek, Nela to bude, ale přímo 2.2. bych rodit nemusela, že.. doufala jsem aspoň v týdenní odstup.

@pupan Já myslím, že brsh myslí příští úterý. Jinak ty jsi teda ranní ptáče, píšeš tu vždy tak brzy, to už jsi vzhůru dobrovolně? :grinning: Já dneska vstávala v devět, ale tak manžel doma, kluci už větší, oni jsou teda ranní ptáčata, takže vstanou sami klidně v šest a pak si hrají, pustí si pohádku, a já vychrapávám :grinning: Jinak starší se nám roznemohl zase, takže místo abych měla poslední či předposlední týden odpočinku, tak bude doma a on ty nemoci vesměs nese dost těžko, takže to asi bude stát za to. Ach jo.
26. led 2014 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan - pan domácí dorazil v půl čtvrtý ráno, ve dvě jsem z něj vydolovala po sms, že už jede :grinning: a pak usnul v křesle, odkud jsem ho v půl šestý ráno musela vykopat do postele :grinning: Ale on nikde nebyl snad tři čtyři roky, tak jsem se ani nezlobila.
A já nastupuju to další úterý 4/2 - jsem to blbě napsala :slight_smile: ale třeba je malá hlavou dolů a nástup nebude. Fakt už vůbec nechápu, jak je v tom břiše složená. Ty vydrž, ale do 7/1 být Tebou nedržím, to bys byla jak slonice - dva roky těhu :grinning: :grinning: :grinning: Jsi se přepsala :slight_smile: Sedmýho je pátek, tak to asi budou všichni zapíjet naší malou. My jsme i rodině řekli jiný datum porodu než jaký je plánovaný, aby nás neotravovali a zbytečně nestresovali sebe i mě :slight_smile: Už takhle mi docela hrabe z toho zákroku.
@majak78 - Já bych řekla, že 27 je krásný!!! I když se tady podíváš do fora o epinu, tak zjistíš, kolik holek má určitý dny problémy, že se nemůžou posunout dál a najednou to zase jde. Jak to šlo dneska, lepší? Jinak to by právě byla největší pecka pro mě, kdyby se malá na poslední chvíli rozhodla otočit a já neměla natrénováno :angry: Jinak Ti budu držet palce, ať tedy druhýho nerodíš :grinning: Nebo můžete zkuset vymyslet jiný datum, kdy bude malá svátek slavit. A co máte za klučičí, pro jistotu? :slight_smile: Já tam napsala Huga. Potencionální tchyně se málem utopila ve skleničce s vodou, když jsem řekla, že by byl kluk Hugo :grinning: Tak snad nebude, aby ji netrefil šlak, hehe
26. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 jj, já vstávám dobrovolně každý den kolem páté, maximálně půl šesté, jsem ranní ptáče, a dokud dětičky spí, tznl tak do půl šestíé, šesti :grinning:, mám pak čas něco málo pdoma udělat.. Proto tu píši rána včera jsem byla sama doma až do večera, manžel měl děti na víkend u jeho rodičů, abych si oddáchla, takže jsem se celý den jen flákala :slight_smile:.
@brsh jj, já si to myslela, že to máš toho 4.2 a u sebe jsem samozřejmě myslela 7.2., ještě, že jste tak důvtiplné a došlo Vám, že nerodím až za rok :grinning:..
Venku sněhu docela dost, hrabat auto asi nedám, takže dneska budeme s malou lítat pěšky, což je na dlouho, já už sotva lezu a mám toho zrovna na dnešek tedy dost.To, abysme se oblékly jako na Sibiři..
Zítra další monitor, jsem zvědavá na tu váhu maličké, minule jsem se ani nezeptala, jak mě ta změna na PPH rozhodila :slight_smile:
27. led 2014 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky jinakjsem se přímo tady na stránkách koníka dočetla, že Maliník se pije od 34. až 36.tt. začíná se na dvou denně a postupně se pijí 3-4 denně, takže přidávám tenhle týden na tři denně,m jelikož mi fakt chutná a určo už tím nic nezkazím, co?
27. led 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Včera jsem se dostala na 27,5. Ono se to taky dost blbě, nepoznáš, nakolik to máš vevnitř nafouklé, to až to je venku. Jde si počítat ta zmáčknutí, ale zas pokaždé zmáčkneš jinak intenzivně, takže to taky nejde dobře utrefit přesně tolik, kolik chceš trénovat. Takže se posouvám opatrně. Včera jsem radši cvičila dvakrát, ať se to trochu hne. Ale ono zas je to pak takové bolavější celé.

Užij si poradnu dneska, já mám zítra, i hematologii. No a termín příští pondělí, takže to už půjdu do poradny do porodky. Dneska 40 tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak tašku jsem včera úplně nezbalila, ale vše je na hromádce, ještě musím pak dobalit nějakou vodu a sváču pro manžela, kdyby to bylo na dýl :grinning: A hroznový cukr pro mě :slight_smile: Vypsala jsem taky porodní plán, co má nemocnice na stránkách a zjistila, že součástí je ta dohoda o jménu, takže mám už i to. Na kluka jsme napsali Pavel :sunglasses: Hugo je dobrý :grinning: Mě se kromě NELY líbí ještě ELA, ale chlapy ne a ne přesvědčit :angry:
27. led 2014 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Tak to sis užila odpočinek, já mám dneska naopak doma oba kluky. Ale teploty jsou pryč, tak uvidíme jak dneska a kdyžtak zítra pomaže starší do školičky.
27. led 2014 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 no my máme příští týden jarní prázdniny, respektive od tohoto čtvrtka, kdy už dostanou vysvědčení, takže přijde už po osmé hodině domů :grinning:. Ironické, že? Jarní prázdniny a to začala zima :slight_smile:.. Takže celý další týden to bude frmol, stačí vždycky víkend a týden se z toho probírám :grinning:. Jsou to divoši, pořád se honějí, neposlechnou, křičí a já na to teď nějak nejsem v tom správném, klidném rozpoložení, takže stres jako blázen, k tomu mi při tom jejich křiku tvrdne břicho, malá tedy v blříšku každopádně slyší velmi dobře, tak už teď se na příští týden moooc těším :slight_smile:.
27. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady sype jako blázen! To abych vyrazila ještě o dvacet minut dřív a šla se prohrabat k autu :grinning: Tak to bude celkem jízda dolů. Sídliště, kde bydlim je na skále, takže musím dolůůůůůůůůů z kopce, je to občas adrenalin, když je takový počasí, hehe.
@pupan - maliníkem určitě nic nezkazíš, takže navyš dávku je to ok :slight_smile:
@majak78 - zkus prosadit tu Elu, Nelinek je docela dost teď a navíc ty narozky a svátek ve stejným termínu :slight_smile: Já jsem vždycky argumentovala tím, že v porodnici jsem já a nakonec si tam můžu napsat co chci :grinning:
Napíšu po poradně, teď uklízím - opět mi sem jde tchyně...tj děs. Dvakrát tejdně uklízim jak blázen, protože když přijde, tak mi hned okoukává domácnost, jestli tu není chlív :grinning:
27. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jeď opatrně, já jela dneska taky autem, ono to šlo krásně ohrabat, nebylo to vůbec přimrzlý, ale za to to klouže jako blázen. Ale bez auta bysme dneska s malou šly dvě hodiny, ona jde jako šnek a já taky a navíc ji musím jako by táhnout, aby vůbec šla, tak to mi hned ztvrdne břicho,t akže zlatý auto..
@majak78, určo dej po poradně vědět, už by se u tebe mohlo začít něco dít :slight_smile:. Jinak já chtěla taky Elinku, ale neprošla ani náhodou.. Zlatá Barunka :grinning:.. Já uklízím denně, i když mám tchýni 65 km pryč a vidím ji jednou za čas, ale asi hnízdící syndrom, nebo co, prostě pořád si říkám, kdyby to na mě přišlo, ať je tu uklizeno, kdo ví, kdo z našich nebo nakonec z našich přátel přijde hlídat, v nouzi budeme volat kde komu a tak, abysme měli čisto :slight_smile:. Ale teda dneska už se fakt neohnu, je to hrozně namáhavý, jsem zvědavá, jak vyluxuju, mám odpoledne němčinu, dávám 2x týdně hodiny a na ty teda fakt uklízím dost, jsem hrozná, tak to jsem zvědavá. Zatím jsem nakoupila a vyprala a pověsila prádlo, a teď tu už půl hodiny sedím a funím..
27. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata :slight_smile: .Doufám,že se přes víkend nic nezměnilo a všechny jsme 2v1 :grinning: . I když já měla dnes v noci na málem,takový posly co jsem měla a celou noc,to jsem ještě nezažila,ani otočit v posteli ani na záchod si dojít,to nešlo :confounded: . Tedˇ v poho i když malej mě dost tlačí na spodek,no doufám,že dneska ještě nikam nepojedem :grinning: :grinning: :grinning:,venku je pěknej hnus . Auta sice máme v garáži,ale stejně :grinning: .To s tím maliníkem teda taky udělám,zvýším dávku,chutná mi takže žádný problém :wink: .Ještě k těm termínům. Já bych ráda rodila 2.2.,to má totiž přítel narozeniny a byl by to pro něj ten nejhezčí dárek :grinning: a já nemusele nic velkého vymýšlet :grinning: :grinning: :grinning:....
27. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@27verca my jsme se 2.2. s manželem seznámili, takže u nás by to bylo docela hezký, ale zase o dost dřív, takže si ještě ráda dva týdny počkám :slight_smile:, jen ať je malá dopečená.
Já se nemůžu v posteli otočit už asi dva týdny, fakt si musím přidržovat břicho a někdy i nadzvedávat jako by zadek :grinning:, no hrůza, hekám u toho, je to od té doby, co se malá otočila, takže jsem ráda, že byla celou dobu KP, byl aspoň klid, nikde nic netlačilo, i když pohyby byly bolestivější než teď. Ono každý má něco.
27. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Tak to by bylo taky pěkný,ale jak říkáš, atˇ tam ještě jsou :grinning: . S tím otočením to mám taky strašné,ale já měla dnes v noci strašný křeče v podbříšku,že to nebylo ani možné vydržet,ale dala jsem to-bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: ...
27. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca no mě právšě chytají ty křeče při tom otáčení se z boku na bok. A jako tak silný, že musím chvilku počkat, nebo jako pohnout s břichem, aby se to povolilo a já se mohla otočit :frowning2:. Nic moc, no. Ale tak už je to za pár..
27. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Tak to bude asi to samé :unamused: .No, ale my to dáme :grinning: :grinning: :grinning: ...
27. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan - já mám taky ráda pořádek, ale přeci jen jsem asi čtyři dny před prvním termínem, tak už se to nedělá tak snadno :slight_smile: Dneska jsem zametala, vytírala, luxovala, utírala prach, myla koupelnu i hazjlík...no prostě klasika všechno a fakt už mám dost.

Holky, jsem zpět z poradny a je to jasný. Příští úterý nástup, středa rodíme. Prej si můžeme povídat o počasí, abych nebyla nervozní na sále :grinning: tak to jsem na sebe zvědavá, jsem docela nervní z toho zákroku :confused:
27. led 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek