• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@brsh Ty jo,ty se máš :grinning: . Tak to máš za pár a my ti budeme jen tiše závidět :grinning: :grinning: :grinning: . Takže císař a to budeš uspaná jen od prsou dolu nebo jak to chodí??? Nevím asi jsem na hlavu,ale ještě jsem to nikdy s nikým neprobírala,takže fakt nevím :frowning2: . Každopádně budu držet palce i na nohou atˇ všechno dopadne dobře ,ale to ti ještě napíšu :grinning: ...
27. led 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no u mě jsou to sice k termínu ještě 3 týdny, ale mám 24 kg nahoře, takže taky úklid docela záhul :slight_smile:.. Mít nahoře 10kg, tak jsem jak laňka :slight_smile:.
Tak se ti to krásně blíží, co? Já se zítra dozvím, jak to vypadá, čípek minule zkrácený cs3, ale tak to ještřě nic neznamená, uvidíme, co zítra..
Ještě jdu v pátek na nehty, tak do tý doby prostě musím vydržet , to je jasný.. :grinning:
27. led 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tady nesněží, jen mrzne, na zemi skoro nic. Bylo by to hezčí s trochou sněhu.
Tak jsem to ještě zkusila, ale Elu už neprosadím, manžovi se nelíbí vůbec, naopak znal nějakou protivnou z mládí a má k tomu jménu tudíž negativní vztah. A nic jiného už nevyberem, to je pozdě. V mém okolí zatím ta Nela tak profláknutá není, znám jen dvě. Snad se jich tu najednou nevyrojí millión. Jojo, je to těžké vybrat, máme spoustu přátel a velkou rodinu s malými dětmi a to se pak vybírá těžko. A taky jsem se upla k tomu, že by se to jméno mělo hodit ke klukům a ti jsou Michael a Daniel, tak úplně jiné jméno nechci, chtěla jsem něco s EL.
To musí být zvláštní vědět už takhle dopředu termín :slight_smile: Já ho u Danečka věděla myslím pár dní dopředu taky, ale tolik ne.
Jak jsi obstála před inspekcí? :grinning:
27. led 2014 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan
@27verca Holky, tak třeba budem rodit společně 2.2., vy budete rády a já naštvaná :grinning:

Jsem zvědavá, co zítra poví dr., ale žádný posun nečekám, nemám žádné poslíčky nic. To vám teda trošku závidím, ikdyž příjemné to určitě není, zvlášť celou noc, to musí být masakr.
27. led 2014 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 - a co třeba Lea? To má moje kamarádka a přijde mi to super krásný :slight_smile: sice nemáš EL, ale máš LE :grinning: Ale tak Nelinka je krásný, mně se to taky hodně líbilo, ale a) termín to vyřešil a b) na naší dámský chalupě byly Nely dvě a to mi prostě stačilo :slight_smile: Ty bys měla začít s nějakýma těma vypuzovacíma praktikama (sex, horká vana, vínečko atd :grinning: Jináč inspekce dobrý, ale nějak mě to přestává bavit. A to chce jít pan domácí do práce od půlky února, což by znamenalo denní venčení panimámou a to bych asi nepřežila :grinning:
@pupan - koukej nám zítra dát vědět. Ale i za tebe doufám, že se tam ještě malá trošku zdrží a dopeče :slight_smile:
@27verca - jo Veru, budou mi dávat spinální anestezii. To je od prsou dolů. No z toho mám hroznej vítr. Mám nízkej tlak a vůbec se prostě bojim. I cévkování a zavádění infuze atd. Já to prostě nesnášim. Ale ven musí, tak co mi zbejvá :frowning2:
27. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@majak78
@27verca
@pupan čauky holky, vy jste dnes aktivní a to jako ne jen na psaní ... :slight_smile: sotva jsem vás dočetla a tolik věcí co jste dnes stihly .. fakt frajerky! baru, ty se snažíš asi porodit dřív a praktikuješ vypuzovací praktiky .. takovej úklid .. dobrej záhul! hele, někde jsem kdysi slyšela, že by těhotný neměly vůbec vysávat ... takže vytírat už vůbec ne ...
hele a kde to ještě sněží ... ?? jako v praze sněžilo? to musela být jen přeháňka ne? protože u nás nic .. a od vás by to mělo vždy dojít sem.
JInak s jménama je to fakt "sranda" ... mně už vůbec nebaví nad tím přemýšlet. Na holku jich máme několik a na kluka dvě ... a jak to dopadne zatím nevím. Mně se líbí moc říkat El ... jako Elen, Ellis, nebo tak něco ... manželovi vůbec :frowning2: Nela je taky hezká. Barborku mám neteř .. a líbí se mi to jméno stále a já vlastně vůbec nevím jaké jméno chce Bára ... ?? My máme ve výběru Klaudie, Sofie, Melanie, Julie .... a Tobiáše a Sebastiana .. jak to dopadne nevím. Říkal manžel, že ať jsem v klidu, že on TAM něco řekne ... :grinning:
Baru, neboj .. teď dvě moje kámošky byly na císaře a obě to zvládly bez problémů ... bude to dobré! :slight_smile: Je jasné, že máš obavy .. ale kdyby jsi rodila normálně, budeš je mít taky .. takže je to asi tak jako tak stejné.
27. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - no jo, když ta moje tchyně vždycky hrozně nenápadně proleze celej byt a kouká a já bych to prostě nesnesla, kdyby měla najít i třeba drobek.. vim, že jsem jak nemocná. Měla bych se na všechny vys*at a bejt v klidu, ale to víš, kozoroh. Blbá povaha, já tohle neumim. Jinak v Praze tedy kydalo celý dopoledne. Bála jsem se, že nedojedu do poradny, ale naštěstí bylo město prázdný a jelo se mi nakonec docela dobře :slight_smile:
A Eliška se ti nelíbí? To má moje kamarádka a stejně jí říkáme Elí a Elis :slight_smile: Julie je super, to jsem měla ve svým listu. Já jsem musela taky dost vybírat podle mýho přijmení. To je typicky český, takže na nějaký Sebastiany a Melanie nebyl prostor :grinning:
S tím porodem vím - to je spíš takový konstatování. Potřebuju se nějak zabavit :sunglasses: tohle bude dlouhej týden. Dneska jsme navíc málem proflákli správný datum porodu před partnerovou mámou, hehe :grinning:
27. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. no manželovi se nelíbí nic na tady ten způsob El ... on by chtěl hrozně Melanii ... ale to se zase až tak nelíbí mně ... Julinka je krásná :slight_smile: uvidíme, jak to dopadne.
ty jo, takovou tchýni mít, tak mě mrskne :angry:
hele já mám sem tam myšlenky, jestli by nebylo lepší rodit císař, než klasicky ... :unamused: takže vymýšlíme asi všechny furt něco :slight_smile:
Jo a s tou El to neklapne teď už vůbec .. dnes nad ránem se narodila synovcovi dcera, mají už dva kluky a psal do SMS Eli ... moje mamka mi volala ráno, že Eliška, ségra, že se jen malá už narodila a on Eli ... takže já vůbec nevím, jak se malá jmenuje ... vím, že pár týdnů zpátky mluvili o Elen ... ale s tou Eliškou mně mamka teda zmátla ...
27. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik .. jo a to byli včera v porodnici na kontrole a jeli zase domů ... že se nic neděje a že mají dorazit v úterý na vyvolávání. v jednu dovezli kluky na hlídání a před pátou byla malá na světě ... takže docela fofr ...
27. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Třeba se jmenuje jen El :grinning: My jsme měli hodně dlouho pracovní jméno Tonička. Ale pak jsem si to představovala v reálu a nějak mi to nešlo. Takže jsme ji přejmenovali ještě než jsme vůbec měli potvrzenou holčičku. Ale není to fakt sranda vybrat dítěti jméno, co? :grinning:
Holky, já se jdu natáhnout. Fakt mi nějak není dvakrát a to jedu ráno do Nera na předoperační...achjooooooooooo. Blbý nastydnutí
27. led 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. To je práce se jmény děvčata,co??? Já jsem ráda,že u nás to bylo víc než jasný hned od začátku :slight_smile:. Jinak krásných jmen je strašně moc,za mě by holčička měla jméno Izabela-Bela,Natálka ta chtěla zase Vanesku a přítel,ten to rosekl a že to bude Jiřík a taky to tak bude :grinning: :grinning: :grinning: .
@pupan Píšeš, že jdeš v pátek na nehty,tak že si se ptala a můžeš je mít??? :grinning: .Jinak 24 kg si ani neumím představit,já už mám 15kg a nemůžu ani na nohy, ani na záda,no nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@majak78 No to by bylo něco,kdyby jsme se shodly a rodily v jeden den :grinning: :grinning: :grinning: .
@brsh Tak to joo,ale ty to dáš,musíš.Ono u každýho je něco,ale říkej si dali to všichni,dám to i já :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak ještě atˇ vám dopadnou dobře kontroly :wink: ,já jdu až v pátek :grinning: .
28. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca na nehty jsem se neptala, ale řešila jsem je kvůli tomu plánovanému císaři, víš? A jelikož ten se nekoná, tak teď je rozhodně sundavat nebudu, dneska je má každá druhá holka.. Jinak těch 24kg by ještě šlo, ale já ještě 4-5 kg naberu, takže to zase bude k těm 30ti kg, jak jsem zvyklá v těhu :slight_smile:.. Ale tak zatím jsem to dvakrát sundala, snad tedy i tentokrát.. Nic jiného mi taky nezbyde, obnovit šatník na tuhle sloní postavu by stálo majlant :grinning:
Tak holky za chvíli mažu k tomu dr., pak písnu.. V noci jsem od půl 1 do 3h poslíčkovala, nijak silně, za to vytrvale, že mi to nedalo spát, tak jsem zvědavá. U dr, určo bude dělat, že ona nic, ona neviňátko :slight_smile:.
28. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem zpátky od dr. Malá váží odhadem 2900g, na monitoru několik krásných poslíčků, do dvou týdnů by se mohl porod rozběhnout. Malá zůstala PPH. Další monitor příští úterý a streptokoka naštěstí nemáme :slight_smile:.
28. led 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan @brsh @majak78 @27verca čauky holky, tak super, zatím samé zprávičky v pohodě :slight_smile: 2900g to je docela v pohodě ne?
Já jsem měla dnes divnou noc, byla jsem vzhůru v jednu a pak po třetí hodině. Nějak mě bolelo celé břicho, tak divně .. žádné píchání nebo tak něco .. prostě jakoby mi mělo prasknout kolem pupku :frowning2: spát se mi nechtělo a tak jsem trajdala po domku a dala prát pračku, pak ji po té třetí zase pověsila .. no magor prostě. ale nevím co si o tom mám myslet a mám dojem, že prcek je jaksi "všude" ... a něco mi říká, že se otočil .. že máme hlavičku nahoře ... :unamused: no zítra jdeme do poradny, takže budu vědět na čem jsme a nemusím dlouho čekat. tak do TP je to ještě skoro dva měsíce, tak se asi ještě točit může že?
jinak jsme dnes byli ve Zlíně. konečně jsme koupili matraci do postýlky. vzali jsme ten kokos s molitanem, takže tvrdší a měkčí strana. a taky jsme koupili deku s hrazdičkou :slight_smile: měli ji v akci o 400kč levněji než běžně, tak jsme neváhali. no a co je úplně super, tak tam zrovna měli kočáry na které jsem se chtěla podívat. konfrontovali jsme "naše" jané doma a jané na prodejně a všechno se jeví stejné, takže na 99% si ho necháme a měli tam roan marita a TY JSOU TÁÁÁK KRÁSNÝ! i manželovi se tady ty elegantní líbily a to je co říct ... takže když narazím fakt na nějakej šikovnej použitej, tak ho beru!
28. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny :slight_smile:

Projížděla jsem diskuze tady na konikovi a narazila jsem na tuto diskuzi až mi je úplně lito, že jsem ji nenašla dříve :slight_smile: já mám termín 9.2. A už teď se nemohu dočkat :slight_smile: ale stejně si myskim, že budu ještě přenášetostatní? Jak jste na tom ostatni? Jak Vám je takhle par dni před termínem? :slight_smile:
28. led 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik, no vzhledem k tomu, že jsem na začátku 37.tt, čili 3,5 týdne mám ještě legálně do porodu, mi přijde 2900g krásný :slight_smile:. Doktor se smál, že tu hranici 4kg tentokrát dám :slight_smile:. Teď prý dítě přibírá 250-350g týdně..No, tak kdyby to bylo za ty dva týdny, tak těch 3500g bysme daly.. Jo, jinak já mám za poslední týden 2 kg nahoře!! Je to prý ta voda, mám nohy a obličej jako bakule, prý se tím nemám nervovat, protože to po porodu ihned splaskn a tlak mám v pořádku, takže vše ok..
Jinak jak popisuješ ty stavy v noci, tak mi při čtení přišlo, jako bych to psala já! Dneska od půl 1 do 3h a přesně tyhle stavy. Slabé kontrakce, zvláštní pobolívání v břiše, nemohla jsem spát a chodila po bytě :frowning2:..
A pokud máš do TP 2 měsíce, tak to se ti ještě určitě otočit může, mně se otočila taky před 2ma týdny :slight_smile:. Neboj se nic.. Ty rodíš až v březnu?
@stankovamisu, já doufám, že rozhodně přenášet nebudu, pro mě hororová představa, ale tak po dnešní KO to na to nevypadá..Snad ne, zatím jsem obšě děti před tím nepřenášela, naopak byly dřív, tak snad to nakonec nebude jinak :slight_smile:
28. led 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan jj Kláry, já mám TP 22.3. .. takže relativně dost času ještě ...
jinak doufám, že dneska budu spát normálně :angry: fakt se těším!
No a s malou teda ta váha je víc jak super! Takže 4kg nedáš určitě ... :slight_smile:
28. led 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan já když jsem byla naposledy u své doktorky než jsem začala docházet do Podolí tak mi dělala monitor a přihlížela a rikala, že to nebude trvat určitě ani 14 dní a malá bude venku no a zítra je to 14dni od té doby co to tekla a stále nic :confounded: takže pro mě už to jsou také noční můry :slight_smile:
28. led 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik jako já doufám, že 4kg nedám :slight_smile:.. Ale tak nad 3500g bych ráda, no, uvidíme:slight_smile:. Stejně jsou to jen odhady, i když můj dr. se zatím vždy relativně pěkně trefil..
Tak to máš termín přesně měsíc po mně :slight_smile:
@stankovamisu, no to čekání ke konci je hrozný. Člověk už nechci nic načínat, co kdyby, každýho píchnutí se bojí a to musím jet tenhle pátek s klukem ještě na jedno vyšetření, pořád ho bolí šiška, tak musíme 30km do Strakonic, kde pak budu i rodit.. Tak jsem nadšená, doufám, že tu cestu ustojím :slight_smile:. Už má za sebou EEG i Ct a nikde nic nenašli, tak prý snad od zad..
28. led 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan teď to slicham nějak často o těch bolestech hlavy a právě je to většinou od těch zad. Tak hlavně at Vám to dobře dopadne :slight_smile: já už také striham takzvane metr a pocitam každý den každou chvilku :slight_smile: doma už máme uklizeno snad jako nikdy :D už nevím do čeho píchnout :D tak doufám, že každým dnem vyrážíme do porodnice s tím, že rodime :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já po poradně žádná velká změna, trochu se to posouvá, ale nijak extra, takže s porodem do termínu už nepočítám. Normálně jdu ještě příští týden ke své doktorce (den po termínu) a do porodnice až pak (dal mi teda na výběr, bylo mi to fuk). Takže naděje, že aspoň třetí dítě bude bez čekání do termínu se rozplývá :slight_smile: Ale neva, teď jsem i radši, obešel mě nějaký bacil, cítila jsem, že na mě něco leze a nakonec z toho je opar a afty v puse :frowning2: . To bych tu malou nemohla ani pořádně zpusinkovat. Tak snad se to stihne zhojit. Váhový odhad nemám, nedělal. Ale monitor prý super.
@pupan Nakonec ještě klidně můžeš porodit dřív než já, když už ti děloha pracuje, mě nic. Teda, 24 kg, to ti nezávidím, to už bych se asi neunesla. Já poslední měsíc nepřibrala, jsem na +14 kg. Ale jestli takhle nabíráš vodu, tak to zas snadno shodíš, já to vidím na kvalitně uložený tuk, půjde to dolů pomalu. Přeji, ať je to s malým v pořádku, to jsou pořád nějaké starosti, že. Já teď večer zas objevila staršímu na kotníku takovou měkkou bouli, nevím, co to může být, taky ho budu muset vzít k dr.

@brsh Vypuzovací techniky, haha. No vyzkoušíme všechno, ikdyž už je to teda dost na hraně únosnosti :wink:

@stankovamisu Vítej mezi námi! Neboj, teď už to uteče.
28. led 2014 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan jj já na to koukala před chvílí, že jsme přesně o měsíc :slight_smile:
@stankovamisu .. ahoj, já se musím smát, jak jsi psala, že jsi pročítala koníka a témata a že lituješ, že jsi nás neobjevila dřív. já jsem se k holkám taky přidala nedávno, ač mám TP až v březnu ... já jsem totiž chvíli byla v soukromé diskusi porod v březnu nebo tak něco, ale vzhledem k tomu, že se tam holky bavily už od toho července spolu, tak mi bylo takové divné tam nějak vstoupit v listopadu nebo kdy a představovat se. tak jsem tam jen sem tam nakoukla, pobrala poznatky, třeba, že johnsons vložky do podprdy jsou nejlepší - tak jsem je šla koupit - ... a než jsem se přemluvila tam přispět, tak mě zatrhli vstup :grinning: bylo to divné, dnes se tomu směju a ty holky tam samo chápu, že jsem tam jen načumovala a nic. no a tady jsem se s holkama dostala do kontaktu jen tak mimochodem a jsem ráda, že tady jsem ... :wink:
28. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca - Veru, to si přesně říkám :grinning: a pak ještě, že ven nějak musí, hehe :grinning: Dneska jsem byla v nemocnici na náběrech na předoperační vyšetření, tak jsem se hned rozvzpomínala :slight_smile: ležela jsem tam dvakrát na gyn porod odd. Takže jako doma :grinning: ve čtvrtek tam musím ještě na internu a pak už s kufříkem! Tobě držím v pátek palečky a jsem zvědavá, co malej - jestli se mu třeba nebude už chtít :slight_smile: dej vědět!
@pupan - ty čtyři kila Ti nepřeju :slight_smile: Ale myslím, že 3500 dáš krásně, když už máš teď takovej váhovej odhad. I když oni se fakt můžou plést. Sám můj dr mi říkal, že je to strašně nepřesný a nejlíp to pozná porodník podle pohmatu. Jen to moje dítě se nějak nezvětšuje - malá měla odhadem ve 36 tt 2500 a ve 38 2800. To není žádná buřtice :slight_smile: Docela jsem měla problém doma najít nějaký 50 oblečení, protože mám spíš všechno 56 a to jí bude obří. S malým držím taky palce, ať nemáte žádný velký starosti. Ale je fakt, že krční páteř je svinstvo. A těch příčin může být x. Pije dost?
@majak78 - se Ti vrátil opar? To je z toho počasí blbýho. Taky na mě něco leze. Asi jsem to fakt chytla od tchána. By mi z toho švihlo, když jdu za týden do nemocnice :frowning2: Snad se z toho vyhrabošim a nelehnu. Nevím, jak se to v tom případě řeší. Tak si jdu radši oloupat mandarinky, ať do sebe naperu nějaký vitamíny :slight_smile:
@coolik - Šáry, já jsem měla největší poslíčky tak kolem těch Vánoc, vždyť víš. A teď jak když utne. Teda, ne že by to bylo super, to fakt není :grinning: ale břicho mi tak netvrdne. Akorát předevčírem mě bolely záda a to se mi podařilo rozehnat sprchou. No ty vydrž, děvče, máš ještě času hromadu!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gratuluju k dobrýmu nákupu :slight_smile: a neboj, prcek se stopro přetočí!!!
@stankovamisu - ahoj, vítej tady u nás :slight_smile: Já jsem byla taky v tý soukr diskuzi únorovek, ale trávila jsem léto mimo net a než jsem se dostala ke psaní, tak už se holky znaly dost, tak jsem zůstala tady a nakonec jsme se tu takhle hezky sešly :slight_smile: Jinak máme termín úplně stejně :slight_smile: Já tedy podle utz 1/2 a podle ms 9/2 - což by mělo být přesnější, jsem po IVF. Ale nakonec jdu příští středu na sekci, protože mám malou koncem pánevním. Takže budeš rodit v Podolí?

Jinak holky, dneska tu byla ta moje kamarádka na kafíčku (dávala jsem jí úlovky z Lidlu :slight_smile: ) a my vypadáme, jak když máme mezi dětma minimálně měsíční odstup. Teda mezi břichama :grinning: Její malej má odhad přes 4,20 kg - takže ve čt rozhodnou v Podolí, co s nima. Protože má TP skoro za dva týdny a on je obřik...Já jsem zase vyvářela a pekla a teď tu ležim u telky a doufám, že mě přejde ta bolest v krku :frowning2:
28. led 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 v to doufaaam, že už to uteče :slight_smile: musím říci, že ty poslední týdny jsou strašně dlouhé :slight_smile:

@coolik já v jiné diskuzi ani nebyla jen jsem právě chtěla vědět nějaké tipy co s sebou do porodnice pro mimco za hygienu a narazila jsem tady na Vás :slight_smile:

@brsh ahooj, děkuji za uvítání :slight_smile: ... Ano budu rodit v Podolí, ty jsi také z Prahy? Kde budou delat Tobě sekci? Držím palecky ať vše dobře dopadne a jste obě pěkné zdravé :slight_smile:
28. led 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu Mě bude rodit můj gynekolog a ten má sice ordinaci na Senovážným náměstí, ale zákroky provádí v Neratovicích. Takže jdu tam :slight_smile: Jinak přirozeně bych rodila na Bulovce.
Doufám, že vydržíme do příštího týdne, protože to co malá předvádí asi od sedmi je dost šílený. Strašně se mi stahuje děloha, malá boulí hlavu a kope mě jak blázen. Teď jsem exla magnezko, snad se uleví. Tohle je děs. A jak Ty se cítíš, máš nějaký poslíčky nebo tak? A zabaleno do porodnice už asi máš, ne? :grinning: :sunglasses:
28. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh dobré ráno berunky, tak já už půl hoďky nespím, tak bylo zbytečné zůstávat v posteli. tak vás tady dočítám. hele baru, to jako myslíš, že to bolení břicha jsou poslíčci? to mě vůbec nenapadlo .. :unamused: no každopádně a naštěstí dnešní noc mnohem lepší! :slight_smile:
my dnes jdeme samé doktory. asi kolem osmé vyrazíme na chirurgii. jak měl manžel ten úraz na podzim a má šité to čelo, tak to má strašně nehezky udělané od PANA DOKTORA s velkým D ... takže se jdeme zeptat jinam co by se s tím dalo dělat a nedělat. tak jsem zvědavá. tomu hňupovi co mu to šil přeju, aby někdy dopadl stejně a to fakt nikomu takové věci nikdy nepřeju! ale úplně mě štve a to mluvím hodně slušně, že si někdo takovým způsobem odvádí svoji práci! udělat tohle na čele ženské, tak má doktor okamžitě problém se žalobou! :angry: no nic, nebudu se tady v 6.04 rozčilovat že ...
pak poradna a pak ten kurz. takže dorazíme domů až někdy večer zase ... chudák malej šíša čtyřnohej, další den bude sám ....
s těma nemocema je to teď zlí .. plno lidí kolem dokola je nemocných, tak by to byl malej zázrak děvčata, kdyby jsme to neodstůňovaly taky .. :unamused: (to je určitě velice spisovný výraz)

jo a jinak náš teploměr venku hlásí míííínus 10 .. tady je kosa jako hrom! auto je naštěstí v garáži, takže se naštěstí nemůže opakovat nestartovací sobota!
29. led 2014 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @majak78, holky díky, snad to s malým nějak zfoukneme, on je hyperaktivní, má za sebou už vyšetření na tu hlavu dvojí (EEG a CT) a nic tam nemá, je to spíš o tom, že je moc rychlý a ten organismus mu tou bolestí hlavy prostě občas dává najevo STOP!.. Jenže to on ne, on lítá i s bolestí hlavy dál, jen si na to postěžuje, ale nelehne si. A neuroložka právě říkala, pokud řekne, že ho bolí hlava, ale hraje si dál, zkusit nereagovat, až když by opravdu chtěl lehnout a zhasnout světlo, pak případně dát půl paralenu. On je prostě živej moc. A pije hodně, až dost bych řekla, od malička s pitím u něj nemám problémy.. Na očním jsme byli taky, vše v naprostím pořádku, tak uvidíme, co a páteř, ale říkám si, u takhle živého člověka bude sotva bloklá, ne? On lítá, skáče, cvičí pořád, chodí na dvoje sportovní hry týdně, takže to by asi cítil, kdyby měl páteř bloklou, nebo ne? No, uvidíme, chci tam dojet než se malánarodí, pak s mimískem bude vše složitější, stačí, že musíme tahat tu 2,5 letou sebou..
29. led 2014 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan .. to je na prd Kláry .. takhle když nevíš co mu je ... ale jestli všechny výsledky ukazují vše v pořádku, tak bych asi reagovala tak, jak říkala ta dr. až když opravdu bobek lehne, tak to řešit. příjde mi že má teda aktivit až "privela" a kdyby to tělíčko nezvládalo, tak by mu to dalo určitě nějak víc zásadně najevo. máte za sebou plno vyšetření, tak se asi nemusíš tolik strachovat. horší by bylo, kdyby to řekla jen dětská od stolu a hotovo a nikam vás neposlala.
29. led 2014 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh no tak to se vykurýruj, ať miminko můžeš pak muchlat, ono to fakt je naprd, rodit na tu zimu. Já si to naplánovala na jaro s tím, že radši začneme zkoušet v květnu a netušila jsem, že to klapne napoprvý.. Teď to mám :grinning: I když letos ani ten březen nebude ve znamení jara, o tom silně pochybuju, takže bych musela mít termín až někdy na duben-květen, tak to jsem zase ráda, že už to mimi budu mít venku :grinning:
Jinak k tomu porovnávání bříšek, já mám ve srovnání s každým ve stejném měsíci (ne jen týdnu) břicho tak o 2-3 měsíce větší. Jak už jsem tu psala, muž měsíc se mě lidi ptají, jak to, že jsem ještě neporodila a to mám termín 22.2. :grinning:..
No, 4,2kg to je teda pořádnej macek. Ale já jsem zastáncem toho, že čím větší mimi, tím líp pro něj i maminku, jako 5ti kilové nee, to se mnou na pokoji ležela posledně holka, rodila druhé a malá jí vážila 5,2kg a rodila přirozeně!! Fůůj. A to už první měla 4,9kg, takže nikdo nechápal, proč ji neudělali císaře. Řvala prý u porodu jako, kdyby jí vraždili.. Ale zase ta malinká miminka chytí žloutenku, nemají sílu sát, pak ještě, když zhubnou, což zhubne první dny každé, tak je to o inkubátor, takže nad těch 3,5kg nejmíň, spíš k těm 3,8kg, aby to pěkně ustály, ten začátek :slight_smile:
29. led 2014 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh dobre rano, tak jakpak je? Ja měla dnes téměř bezesnou noc zase :D tuhne mi už třetí den pěkně bříško tak jsem zvědavá zda z toho neco bude :slight_smile: ale jinak mě nic nebolí vůbec :slight_smile: do porodnice už zabaleno mám jen doufám, že tu hygienu pro miminko mají v porodnici to jsem zatim nekupovala.
29. led 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek