• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@stankovamisu To teda,bledá závist :grinning: :grinning: :grinning: .I když já dneska nemůžu,jsem sama doma,ale hned zítra by to šlo :grinning: :grinning: :grinning: ...
30. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan Jo kafčo a sušenky,to zní dost dobře :slight_smile: ,ale já mám vysoký tlak a tak se kafi raději vyhýbám i když chutˇ by byla :grinning: :grinning: :grinning: . Zítra budu držet palce,neboj,vše bude OK :slight_smile: . Tak vy budete mít samý jedničky,to se máte,u nás už je to trochu horší :slight_smile: ..
30. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca njn, zatím je ve druhé třídě, takže to zatím není tak horkýýý :grinning:. Já si dávám ráno kafe normální a pak odpol už jen bez kofeinu. Tlak mám normální, tak snad to neva :slight_smile:
30. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan My už v pátý a slušná puberta,ale válčíme s angličtinou :confounded: ,snad nedonese trojku,jinak budou dvě dvojky a jinak jedničky,ale ta angličtina nevím,no :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já měla vždycky tlak spíš nízký,ale tedˇ při poslední kontrole mi naměřil 124 na 83,tak říkal že je vyšší,tak kávu tedˇ raději vynechávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...uvidíme zítra no....
30. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca to jsou holt ty konce, je to větší nápor na tělo.
Tak to je malá taky šikovná, já se už teď tý poberty bojim, co nás čeká, ono stačí už teď, bude mu 9let a co si občas dovolí a co přinese ze školy, to je jako fakt hustý, my s bráchou se našich báli jak čert kříže, nedovolili bysme si tohle ani dneska.. Ale tak on se vždycky tak zarazí, když mu to dojde, že je doma a ne mezi kamarády, občas je to až vtipný. Jsem na to fakt zvědavá..
30. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca no já bych to chtela tak zítra pěkně na víkend :D i když zítra jde moje mamca na operaci s rukou takže by si malou asi ani nepochovala zatím :( tak budu muset kvůli ní vydržet ještě nějaký den :slight_smile: .... Jak jste říkala s tím větším tlakem to já před Vánoci ležela v Podolí také kvůli tlaku měla jsem vždy kolem 150/90 ale teď už to jev poradku naštěstí bála jsem se jestli to neni ten help syndrom. Ale naštěstí jsem neměla ani bílkovinu v moči.
30. led 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu Tedˇ už ten tlak je asi tak nějak normální,takže mě to nějak netrápí :slight_smile: ,zítra mám konrtolu,takže uvidím co a jak :grinning: :grinning: :grinning: . Ono až se prckům bude chtít ven,tak si řeknou,s tím mi nic neuděláme :grinning: :grinning: :grinning: ...
30. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca to nám pak dejte vědět jak jste dopadla :slight_smile: třeba si Vás už nechají v porodnici :slight_smile: To já mám TICHO PRED BOURI :slight_smile: tak bych si to dovolila nazvat :slight_smile:
30. led 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste drbny, dámy - člověk si na chvíli odskočí........ :grinning: Dneska jsem mluvila s tou mojí kámoškou, co čeká toho obříka a v úterý má naklusat do Podolí, kde jí primář řekne co a jak. Tak tajně za ní doufám, že si jí tam buď nechají a malýmu pomůžou na svět nebo že porodí do pondělí. Ale to zatím nevypadá. Kdyby rodila 5/2, tak máme děti stejně, což by bylo naprosto neuvěřitelný - jsme z jedný party lidí :grinning:
@27verca - Veru, zítra držím palčáky! Samozřejmě čekáme na zprávy :wink:
@stankovamisu - já jsem zase trpěla na děsný vyrážky na břiše a taky mě jedna magistra strašila gestozou. Ale naštěstí nic :slight_smile:
@pupan - jsem ráda, že je malej ok :slight_smile:
30. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh vyrazka mě trápila dost ze začátku tehu také mě doktor posílal na jaterní testy a vše bylo naštěstí v pořádku :slight_smile: můžu se zeptat kdy kamarádce rejki, že bude mít obrika? :slight_smile: mě už teď přijde, že mám malé plný bříško a říkám si ta bude mít krásných 5kg :D
30. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu se mrkni ke mne do alba, jak jsem mela sileny bricho. Svedilo to jak krava, fuj :slight_smile: jinak ta kamaradka ma malyho vetsiho uz od zacatku, takze ten predpoklad tam byl hned. Ale posledni mesic je to jasny. Mame termin 9/2 a 10/2 a moje mala mela treba odhad 2500 g a on 3500 g. Ted ma asi 4300 a do TP 11 dni. Al muj dr rika, ze uz je to blbost to ted merit utz, ze je to proste neodhadnutelny a je lepsi, kdyz porodnik brisko prohmata a podle toho lze lip rict, jak velky mimco je :slight_smile:muzes mit taky hodne plodovky!
30. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ty máš tedy termín stejne jako já :slight_smile: no mě v porodnici řekla doktorka, že plodovky mám právě snad trošku méně než je normální ale že to ničemu nevadí. Tak jsem sama moc zvědavá jak ta naše prdelka bude velká :slight_smile: užse nnemůžu dočkat až ji prvně uvidím :slight_smile: jsem prvorodicka tak se trošičku bojím ale naopak i těším :slight_smile:
30. led 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu moje ségra má devátýho třicátý narozeniny, tak se hrozně těšila, že bude mít dáreček :grinning: no ale nakonec to teda bude dřív. Jen si nemysli, já se taky bojim jak blázen - ale už mám nějaký pobyty v nemocnici za sebou a teď si odnesu jako bonus domů dítě :grinning: tak to snad nějak dáme. Nejsme jediný, ne?! :slight_smile:
30. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já mám také už docela dost pobytu v nemocnici za sebou a tohle bude urcite jeden z těch prijemnejsich :slight_smile: a kdy ze to tedy bude? A věřím tomu, že to určitě dáme :slight_smile: nejsme první ani poslední :slight_smile:
30. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu no holky, věřte tomu, nebo ne, ale dáte to :slight_smile:. Nic jiného Vám nezbyde:grinning: Jinak obavy má každá maminka před porodem, ne jen prvorodička, něco " pokazit se může vždycky" a jak říká můj doktor, žádný test světa ti 100% jistotu stejně nedá, dokud nedržíš dítě v náručí, nevíš, co bude. Takže nám všem zbývá jen věřit a být pozitivně naštelované. Já měla pozitivní tripple, plodovku odmítla, máme s manželem své přesvědčení (bohužel třikrát potvrzené mezi našimi přátely), takže to riziko potratu, které u nás vyšlo vyšší než riziko porození nemocného miminka jsme riskovat nechtěli, ale samozřejmě to hlodá a jsem z toho sem tam dost nervozní. Ale prostě to tak cítím, že je maličká zdravá a je naše, stejně bych ji pryč nedala, tak se nesmím nervovat :slight_smile:
Holky, jsem dneska utahaná jako kočka, už se těšim do postele. Tak krásný večer. Pa
30. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan určitě i u Tebe bude vše v pořádku :slight_smile: přeji dobrou noc :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stankovamisu já jsem byla furt ok a pak jsem musela ve 28 na krční mandle, ve 30 na laparku, v 31 na hysterku a tak :grinning: a můžu říct, že krční mandle byly naprosto nejotřesnější zážitek vůbec. Kam se pak hrabe skoro tří hodinová operace spodku... Jinak to bude ve středu :slight_smile:
@pupan teď zase děkuju za povzbuzení já :slight_smile: dooobrou
30. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh to můj jednoznačně nejhorší zážitek byl zánět slepého střeva, operace klasickým řezem. Tak si říkám, že cisarsky řez by také nebyla procházka růžovým sadem... :( ve středu? Je tak to už je za past :slight_smile: budí moc držet palecky :slight_smile:
30. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu ségra zase říkala, že kdyby věděla, jak jí bude bolet břicho po laparce slepáku, tak by se nechala fiknout :slight_smile: tj tak individuální. Moje mandle, to byla kapitola sama pro sebe. Ale mám kámošku, která říkala, že by raději znovu rodila než šla na mandličky :grinning: Mně to po operaci pořád strašně krvácelo, tak mě dvě hodiny po zákroku brali znovu na sál a všívali mi do krku tampony, velká dobrůtka. To jsem tam měla čtyři dny. Pak mi je doktor vystříhnul, no nechceš vědět víc, hehe :grinning: Ale to jsem fakt co čtyři hodiny zvonila na sestru, ať mi jde nakapat analgetika, protože jsem myslela, že chcípnu. V nemocnici jsem za sedm dní nechala osm kilo. Krasavica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ty blaaaaho no tak to musela být síla :confused: to doufám, že porodit nebude tak hrozné :slight_smile: jsem připravena na bolest a už teď si říkám, že se budu snažit myslet na to, ze to může být ještě horší :slight_smile:. Já se spíš bojím toho neznáma než samotné bolesti :slight_smile: ale zase všechen strach a bolest nám pak vynahradi ten první okamžik co maléuuvidíme :slight_smile:
30. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu no právě :slight_smile: a stejně zapomeneš na všechno, jinak bys už nešla do dalšího. A podívej na holky, jaký jsou hrdinky - třetí dítě :slight_smile: zmákneme to prostě. Je zbytečný se předčasně bát, když nevíme, co nás čeká :wink: Já když jsem byla na laparce na plastice dělohy, tak jsem taky nevěděla s čím se vzbudím. Vim, že jsem si první kontrolovala břicho, jestli tam mám jen dírky nebo mě museli fiknout :grinning: a bála jsem se hrozně tý bolesti a nakonec to bylo poměrně ok :slight_smile: Druhej den jsem fakt byla v pohodě, proti mandlím nádhera :slight_smile:
30. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh to bylo přesně to co jsem kontrolovala jako první po te operaci slepého střeva :slight_smile: já jsem ráda, že už jsem na konci tehu a že za chvilku bude po všem :slight_smile: že začátku jsem to měla dost krušné a myslela jsem, že ani malou nedonosim ale naštěstí koukej jsem 39tyden :slight_smile: se myslím že ty asi o tom víš sve vid? Já budu muset jít po porodu nejspíše na odebrání vaječníků tak jsem zvědavá co se vůbec za těch 9mesicu změnilo.
30. led 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu JO, taky to bylo celkem napínavý :slight_smile: teď už jsem nejvíc v klidu za celou dobu, co jsem těhotná. A proč myslíš, že Tě tohle čeká? Já taky nevím, co bude dál. Mám endometriozu - a rozhodně už nechci trpět s ms jako před otěhotněním.
30. led 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh vitej do klubu mám také endiometriozu :slight_smile: já jsem trpěla jak s ms tak při pohlavním styku :( doktor mi to sliboval už jen kvůli tomu, že mám moc zvětšený pravý vajecnik tak nevim nevím uvidíme co bude. Aspoň za toho jednoho prcka budu ráda :slight_smile:
30. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu já jak kdy, některý polohy ok něco peklo. A jak se to u Tebe řešilo, tys přišla do jinýho stavu přirozeně? Já jsem měla půlroční přechod a pak hsk a IVF
30. led 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já jsem byla objednává už na operaci k odstranění nějakých vyrustku uvnitř a musela jsem vysadit antikoncepci s tím, že jsem si říkala stejně je mi k ničemu protože doktor mě přesvědčoval o me neplodnosti a nějakým zázrakem jsem nedostala menstruaci a když jsem měla spozdeni 14dni udělala jsem si test a byla jsem velice překvapená :slight_smile: ty si se snažila o miminko dlouho? Musím říct, že jsem měla vlastně štěstí.. jak Ti na tu endiometriozu přišel doktor? Také laparkou? Právě jsem hrozně zvědavá co bude pak po porodu nikdo to denlu neresil bude to zase to samé asi vid? Bolesti atd.
31. led 2014 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu @brsh @pupan .. ahoj holky .. dočítávám vás a jsem jakási na měkko dnes :frowning2: včera jsem si stihla přečíst, že markét s nelinkou jsou už spolu, tak jsem jim ještě později večer psala sms. tak to mají holky za sebou a jsou určitě teď už happy :slight_smile: no a když teď čtu tady ty vaše problémy, tak je mi to úplně líto. člověk ani neví čím si jiní lidé procházejí a jak ten život je takovej jakej je ... taky to nemáme v životě jako procházku růžovým sadem, ale prostě teď jsem úplně v pohodě (klep, klep) a jsem za to strašně moc ráda! neuvěřitelně si toho vážím a stále si to uvědomuji. takže držím palečky moc i vám, aby to bylo všechno v poho a nějak se to vyřešilo!
jinak včera mě šíša bouchl čumákem do břicha, tam kde má prcek hlavu ... jako nebyla to nějaká mega rána ... ale stejně přemýšlím, jestli je všechno ok. ale tak nešpiním, nekrvácím, pohyby cítím, tak to asi není třeba řešit co? musí to mimino být přeci nějak trochu chráněné .. to se přeci může stát ne?
31. led 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @stankovamisu, holky, já nevidím do toho, co máte za potíže Vy, ale každopádně se po těhotenství a produ hodně věcí hormonama změní. Jako bolestivé-nebolestivé menstruacxe přes otěhotněním jsou o těhu naopak, menstruace se třeba zpravidelní, atd, tak uvidíte.
Jinak Barčo, já byla na mandlích s klukem před třema rokama, jako zvládl to nádherně, až na pooperační stavy, to byl děs, málem mi ho museli i poutat, jak vyváděl, já brečela, no hrozný, ale samotná OP super a ležel tam s námi klučina, bylo mu 17 let a ten měl po operaci příšerný bolesti celý ty dva dny, pořád mu dávali něco na bolst a pak sjem se o tom bavila se spoustou lidí, protože tě to samozřejmě zajímá a dospělí vždy, fakt vždy strašný průběh.. Problémy, krvácení, bolesti, někdo nemohl třeba měsíc jíst bolestí, nikdo by do toho nešel znovu. Fakt manbdle čím dřív se vyndají, tím lépě, když nedělají dobrotu.. Domíkovi ale tedy brali nosní, ale přesto je rpůběh u dospělých také zlý. Mně brali krční v 10ti letech a až na to, že mi dali špatnou dávku uspávačky a já se jim na sále probudila, o ničem nevím. Jen tři kapičky krve na polštáři pořád vidím :slight_smile:. Jinak fakt bez potíží.
Holky a porod je brnkačka. Tu bolest ihned zapomenete, jak Vám podají malé. Fakt ihned. A to, co pak sem tam píchne, bolí, to Vám nahradí to spící miminko vedle vás. Je to nádhera a já se na ten okamžik neskutečně těším:slight_smile:
@coolik neboj, miminku se jen tak nějakým ťuknutím nic nestane. Já už se několikrát praštila dveřma od lednice nebo špajzu :slight_smile:. Horší jsou otřesy jako pády, atd. Buď v klidu, to už, holky, dáme :slight_smile:
31. led 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu je zvláštní, že ti vůbec psal antikoncepci, když endometrioza tu neplodnost způsobuje. My jsme se snažili o mimčo asi tři, čtyři roky. Nejdřív jsem si myslela, že je to daný těma dvěma dělohama, ale přešla jsem k novýmu dr a ten mi fakt velmi dobře všechno vysvětloval, mj i to, že to určitě nezpůsobuje to, že nemůžu přijít do jinýho stavu. Takže pak jsem byla na tý plastice děloh (abych vůbec dítě donosila, musel se ten prostor vevnitř zvětšit a odstranit přepážka mezi nima - s tím, že mi zůstaly oba čípky) a při týhle operaci zjistil, že mám plnou dutinu břišní ložisek endožky. Ale měla jsem velký výrůstky i na močáku a dalších orgánech, takže to odřezat nešlo. Takže jediný řešení - umělý přechod. Brala jsem půl roku nonstop hormony a užila si přechod se vším všudy. Doba šestinedělí a první měsíc braní hormonů bylo totální peklo, furt jsem řvala, ale furt :grinning: labilní blázen, no něco strašnýho. Pak jsem šla na kontrolní hysteroskopii, tam se jevilo všechno dobře - vč krásně zahojenýho vnitřku a šli jsme rovnou na IVF. Takže zase hormony, kila hore a po celým tom masakru jedno vyprodukovaný vajíčko..... myslela jsem, že mě odvezou. No ale to je moje holčička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže strašnej zázrak nakonec. Co bude pak? To nevim. Nějak to musíme řešit, protože teď mám svatej klid, ale život s endožkou sama znáš a to prostě zpátky nechceme, viď?!
@coolik - a jsou na tom lidi i hůř. Nesmíme se z toho posrat :slight_smile: teď je to dobrý, budeme mít miminka a pak se uvidí :slight_smile: O bříško se neboj. Jak píše Klárka - já jsem se taky xkrát do něj bouchla dveřma nebo jsem někde štrejchla. Ale oni jsou tam jak ve vatě :slight_smile:
@pupan - on je fakt velkej rozdíl mezi nosníma a krčníma :slight_smile: a přesně jak píšeš, v tom věku. Protože na tom pravidlu, že kolik Ti je let, tolik dní se hojí rány, je velkej kus pravdy. Taky nejsem žádnej hovňousek, ale tohle bylo fakt peklo. Takže pokud by měla malá jednou takový trápení kvůli mandlím jako já, rozhodně by na to šla co nejdřív. Dospěláků je mi hrozně líto.

Holky, rýmy se snad nezbavim, to je děsný. Takže si kapu do nosu. Snad to malá nějak rozdejchá. Potřebuju zařídit tolik věcí před nástupem a nejsem vůbec fit. Grrrrrr. Snad to o vknd povolí a budu ready :grinning:
31. led 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my dnes začínáme 38tt a jak to tak vypadá, ještě se malá na svět nechystá. Takže po těch probdělých nocích, kdy jsem se bála, jestli se nenarodí ve 26tt, snad ještě budu přenášet :sweat_smile:
31. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek