• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@coolik deti se proste zapit musi. Ja myslim, ze tohle bude taky velky a mrzi me, ze u toho nebudu. Vubec me mrzi, ze jeste nejakou dobu nikam nevyrazim. Jsem dost spolecenska a vecirky mi docela chybi :slight_smile: samozrejme je super, ze bude mimco a tesim se, ale mam rada i jiny veci :slight_smile: s tim Leftym to byl mazec, ale fakt je nase prvni dite, takze bysme ho proste nedali :wink: mysicka moje :-*
Jinak s tim jidlem - vezmi porci od obeda a dej ji na mrazak. Ja to takhle delam a uz tam ma jidelnicek na tyden :slight_smile:
1. únor 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca - i já Tobě budu držet palecky :slight_smile: tak včera porodila moje sestřenice a dnes ráno moje kamarádka tak teď uz jsem snad konečně na řadě já :slight_smile: kamarádka ta týden přenášela a narodil se jí chlapeček 2650g 43cm to je prtousek, že? :slight_smile:

@helinka84 - ahoooj také Tě tu vítám :slight_smile: je to za měsíc ale uteče to jako voda :slight_smile: a jinak já se také bojím :slight_smile: jak říká
@brsh strach máme asi opravdu všechny :slight_smile:
2. únor 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. tak jak píšeš, i mně mrzí, že na té zapíjecí akci nebudu :slight_smile: ale tak budeme mít drobečky u sebe a akcí ještě bude hodně! jinak jsem na tom stejně jako ty ... jsem tvor velice společenský a v podstatě chodíme všude a vždy, když se něco kolem dokola děje. bude mi to asi hodně chybět :frowning2: uvidíme. jako dneska mám jakousi depku z toho, že mám před sebou už jen 5 dní v práci. jako co já tady doma budu dělat?! já potřebuji kontakt s lidma, milion telefonů denně, milion zařizování .., doma můžu tak akorát uklízet furt dokola, čučet na telku nebo ležet .... a nic z toho mě teda nenaplňuje. když budu chystat věci pro mimčo tak se určitě zabavím ... ale to není na těch šest týdnů ... Asi musím vypnout ... přestat na to myslet a ono to nějak bude. Kdysi jsem si vymkla kotník a byla s tím šest týdnů doma. Na začátku depka a slzičky co budu dělat a nakonec to bylo fajn. Jenže to byl květen, červen a dovezli jsme si akorát štěně ...
Baru, jsi lepší přítelkyně, než já manželka! S tím jídlem jsem to myslela tak, že na to zapíjení musí manželovi pomoct tchýně, neb tolik lidí tam nemůže být jen na alkoholu :grinning: :grinning: Takže se bude muset postarat o nějaké maso a sekané a klobásy atd. a nevím co dál vymyslí. Zapíjeli jsme prcka před dvouma měsícama kámošovi a ten týden předtím zabil prase ... tak až tak dalece do toho nejdem :grinning: No s jídlem pro manžela po dobu co budu v porodnici jsem si ještě hlavu nelámala ... ale předpokládám, že bude chodit do práce a tam na obědy chodí a jinak je soběstačný teď, tak bude i pak :slight_smile:
@stankovamisu .. teda to je prďolínek! já bych mu neměla co oblíknout asi .... :slight_smile: ale zase na porod krásný a váhu i výšku doroste. z toho bych strach neměla! :slight_smile:
2. únor 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh No tak si mi nasadila pěkného brouka do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ještě uvidím. Tedˇ o víkendu je mi celkem fajn a tak zase nikam nechvátám :slight_smile: . S tím pečením jsme na tom stejně. Včera jsem pekla hraběnčiny řezy a ještě k tomu jsem dělala aspikový dort ,pořád bych něco pekla,ale nemá to kdo jíst :grinning: :grinning: :grinning: .My pejska zatím nemáme,ale taky o něm přemýšlíme,ale když to tu čtu,tak to je fakt jak mimčo,žádná sranda to není :unamused: ...
2. únor 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu Děkuji :slight_smile: . Tak se to rozrodilo,tak to už dlouho čekat nebudeš :grinning: :grinning: :grinning:. A malinkej je vážně malilinkej,taková živá panenka :slight_smile: ,hlavně že jsou v pořádku a zdraví :slight_smile: ...
2. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik neboj se, zabavíš se - vyrazíš konečně po těch nákupech, na couračku po krámech a kafíčka s kámoškama + užiješ si venčení a radosti s Šíšou. Má se zase oteplit, tak k tomu máš ideální počasí :slight_smile: Já jsem měla těch posledních šest neděl i přes Vánoce a Silvestra, tak to utíkalo fakt rychle. Teď už se těšim, až bude venku - fakt jako 40 tt, je to hrůza. V noci jsem zase skoro nespala. Malá je všude!!!!!! Hlava v žebrech nebo žaludku, tu už ani nezastrkuje :grinning: prostě mám furt bouli na pravý straně a nemůžu dejchat.
A vy zapíjíte děti doma, že tam máte i takový dobrůtky nebo jak to chodí u vás? :slight_smile: u nás se jde do hospody nebo baru a tam to lítá :grinning:
@stankovamisu - to je fakt drobek - já bych mu stopro neměla co oblíknout :grinning: jak mi poslední měsíc pořád říká můj dr, že malá bude myšička, tak jsem měla co dělat, abych urvala nějakou padesátku na cestu z porodnice :grinning: mám vše 56. Ale hlavně, že jsou ok :slight_smile:
2. únor 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca - nechvátej, vždyť si dělám legraci :slight_smile: Hlavně, že je Ti líp. Já chtěla jet v pátek na monitor, pak dobrý. A včera večer mi bylo trošku divně. Teď dobrý, ale cejtim dost břicho. Už jí to tam asi neba :slight_smile:
2. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca no Veru, já bych si asi taky radši tu tašku vzala ... jedeš autem? auto ji uveze .. takže pro jistotu ber :wink: vy mě tady zase "ladíte" ... hned mám chuť na sladký .. a to si od rána říkám, že bych se měla začít mírnit s tím jídlem ... :unamused:
já nemůžu jít péct .. nemám totiž kde .. tak nějak jsem si vyházela celou špajsku do kuchyně .. takže je všude a není nikde místo a hlavně .. se mi to nechce jít dodělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvařila jsem porkovou polívku, druhý je ze včera, Kamil odjel na hokej, šíša leží se mnou na sedačce .. ač to nemůže, takže jen když není manžel doma a mně se asi nic nechce a přitom jsem zpruzená, že se nic neděje. to jsou stavy jéžiš!
2. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. no uvidím, jak ten čas přečkám ... většina mých kámošek chodí teď už do práce. měli děti dřív než my, takže to mají už za sebou.
no u nás to chodí tak ... bydlíme na vesnici. když se něco děje, tak u toho většinou jsme, jakože spíš organizujeme. no a máme několik takových zázemí, které si můžeme pronajmout. takže někdo zapíjí v hospodě, někdo dělá akci doma, hlavně když je léto tak na zahradě s grilovačkou nebo celé prase se dělá a nebo si teď můžeme půjčit zázemí u dobrovolných hasičů, kde je všechno co potřebuješ, že i případně uvaříš a to tam měl minule ten kámoš právě a dělali jsme zelňačku, sekané, bůček, tlačenky .... a nebo je pak ještě možnost malého sálu - vinárna tomu říkáme - nad kulturním domem a to je takové lepší - víc kulturnější. hlavně tedy asi jde o to, že je tam stále teplo. v té hasičárně si musíš topit v krbovkách ..... takže u nás připadá v úvahu spíš ta vinárna - a nebo hasičárna. vinárna je sice na pronájem dražší, ale bude to skrz to topení určitě lepší. no a jinak klasika .. základ je pivo, takže bečky, tvrdý lidi určitě donesou, holkám se koupí víno a s jídlem to bude opravdu nejjednodužší zajet tady k vyhlášeným řezníkům a nakoupit sekané, tlačenky, klobásy atd.
2. únor 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca .. jj Veru, pořídit si psa není jen sranda .. určitě je víc těch povinností a závazků a hlavně je to na několik let. ale zase na druhou stranu, když si vezmu jak happy je ten pes každý den, co mi dává každý den ... tak jsem ochotná tohle vše absolvovat. mám psa od páté třídy základky a od té doby jsme byli bez něj asi rok. dýl jsme to nevydrželi. stále chodíme na procházky a tenkrát bez psa to bylo smutné .... takže jsme pořídili ridgebacka a rok na to ještě jednoho. vím, že pro některé lidi jsme blázni ... ale my je milujeme. jezdili jsme hodně po výstavách a pak po závodech - dostihy v rakousku a coursing po celé naší a slovenské republice. takže od roku 2006 do 2008 jsme si to s nima užili opravdu úžasně a bylo to moc fajn! poznali jsme plno nových lidí a máme nové přátele všude možně. jak jsme si pořídili šíšu bylo úplně úžasné sledovat, jak se vyvíjí ten vztah mezi dvouma psama a bylo to krásné, když byli dva :slight_smile: taky stále zvažuji, že chci další štěně. ale zatím si to neprosazuji, protože nevím co bude s miminkem .. jak to budeme zvládat. ale o prázdninách už to vědět budu ... a to za sebe fakt neručím! :grinning: :grinning: :grinning: jo a každopádně, tohle všechno se bavím o tom, když máš psa doma .. ne venku. já bych psa venku nikdy neměla, neboť nikdy bych nepoznala to co jsem poznala s klukama doma. to že reaagují na mrknutí oka, to že se chtějí tulit, to že se mi opírají alespoň o nohy, když stojím u linky a vařím ... prostě je to takhle úplně jiné, než když bych jim chodila dávat jíst jen do kotce ven.
2. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca - já chci aspikovej dort :grinning: !!! Já si ještě snad dojdu koupit nějakou prasárnu :grinning:
@coolik - to si pěkně cpete pupíčky :grinning: No já jsem takhle slavila u nás na vesnici svoje třicetiny v hasičárně, takže to bude asi v dost podobným duchu :slight_smile: Můj taťka se totiž odstěhoval tam, kde jsme měli celý život chatu. Takže žiju normálně v Praze, ale tam mám taky docela dobrý zázemí. Před dvěma rokama jsem koupila mobilheim a píchla ho na zahradu, takže už tam disponujeme i svojí chatičkou :slight_smile:
2. únor 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :grinning: jj to jsou velké akce, takhle když se tady znáš s každým a každý tě zve na různé oslavy. ještě to máme tak, že třeba někdo sebou něco upeče, uvaří, ukuchtí, no prostě donese ještě další dobrůtky k tomu všemu :slight_smile: jo obžérství se tomu říká!
tak ty tvoje třicetiny musely vypadat tak nějak stejně, jako u nás ... :slight_smile: a jinak to máte fajn, že můžete "vypadnout" z Prahy a jet na "chalupu"! i když ti řeknu, že všichni známí co v praze máme bydlí tak nějak na okraji, že výjdou z domu a jsou za chvilku někde u lesa, na louce nebo tak. nebo se jede na hvězdu a tam je to taky pohoda. ač už se psem, s kočárem, s kolečkovýma bruslema ... nevadilo by mi tam bydlet. hele, my jsme na vesnici a někdy se během roku ani nedostaneš tam kam bys chtěla ... protože všude jsou krávy a všichni statkáři si myslí, že jim to tady všechno patří a mají všude ohradníky! a to si nelajzneš tam jít, když jsou dnes ty krávy už divoké :unamused:
2. únor 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím,jak jsem to dokázala,ale za 14 dní jsem nabrala 2 kila,to je síla :frowning2: až se stydím :confused: .
@brsh Oni už tam moc místa nemají a tak neví kam by si prdˇolové vlezly,co? :slight_smile: .Taky se na dort těším až ho ochutnám,dělala jsem ho příteli,páč ho má rád a dnes slaví narozeniny,tak jsem si dala tu práci :grinning: :grinning: :grinning: .
@coolik Tak já si tu tašku tedy vezmu,když myslíš :grinning: ,jedu autem,nesnáším autobusy,to bych těch 30 km šla raději pěšky než jed autobusem,fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .S tím pejskem si to napsala moc hezky,no ještě uvidíme,když tedˇ budu doma,tak bych na měj měla čas,ale jak říkám,ještě se uvidí :slight_smile: ...
Jinak k tomu zapíjení mimi,to jde nějak kolem mě. Bylo mi řečeno atˇ si s tím hlavu nedělám a taky jsem tak udělala :slight_smile:...
2. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak vás všechny zdravíme, teď už z domova, dneska nás pustili. Díky moc, že jste na nás myslely a za všechny vaše smsky!!! Jdu vás dočíst a jak bude chvilka, napíšu něco víc.
2. únor 2014 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majak78 .. čauky Markét :slight_smile: .. vše nej N E L I N C E k dnešnímu svátku!
2. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca Veru, jaký dort jsi pekla?
2. únor 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Vítej opět mezi námi :grinning: . Také přejeme Nelince vše nej,hlavně zdravíčko :slight_smile:
@coolik Jen aspikový za studena,né pečený,žádný krémy,nic takového :grinning: :grinning: :grinning: ...
2. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca jo aha, jsem to přehlídla, jak jsem to četla ... no taky bych si dala. jako aspikový se šunkou a tak nějak ju?
hele holky, kdo máte pekárnu ... nebo jde to i bez pekárny ... tady ten recept na pizzu dělám a moc dobré těsto .. mám z toho dva a může být ještě kousek plechu, ale to je pak fakt už úplně tenoučké. hledám nějakou rychlou dobrou buchtu a narazila jsem na můj osvědčený, tak ho sem dávám http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3608
2. únor 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Zatím to nějaký zvláštní dopad nemá. Mám + 14kg a snad už to zůstane stejné :slight_smile:
2. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. holky jsem si do profilu zadala termín porodu a jaksi mi to divně počítá ty týdny. píše to 34 tt a přitom zítra začínám 33tt. vám to sedí?
2. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - já si neumím představit být jen v Praze a nemít možnost vypadnout na víkend. Já jsem s tátou na tý vesnici dva roky bydlela a docházela jsem tam střední - tak to mě teda taky extra nenaplňovalo :grinning: ale na víkend se sebrat a jet pryč, to je paráda. Teď jsem tam byla celý léto. Mám tam spoustu známých a kamarádů, jak jsem tam jezdila od dětství a hlavně tam má rodina chaty, takže jsem mezi svýma :slight_smile: parádička. ¨Pekárnu mám, Šáry, díky za recept - i když teď už jí nestíhám udělat :grinning: ale snad pak. A co se týká toho počítání - pokud jsi dneska 33+0, tak je to ok :slight_smile: Prima, žes dala i fotku - konečně víme, s kým máme tu čest :slight_smile: sympatický ksichtík :grinning:
@27verca - jsi vzorná partnerka :slight_smile: ale ochutnat ho musíš, když s tím byla taková dřina :grinning: Já bych ho pravděpodobně chtěla sežrat celej :grinning: Vážila jsem se teď a mám teda nahoře 9,5 kg, což je nádhera. Nicméně 3 kila z toho jsem přibrala za poslední necelý 3 týdny. Fakt jsem předtim tak nejedla jako teď. Teď si připadám jak to prase :grinning: Však ona mě vrátí nemocniční strava zpátky do reality, hehe
@majak78 - ahoj Maky, tak super, že jste doma :slight_smile: Nelince všechno nej :slight_smile: a co mužský, ty musí být nadšený z dcerky a ségry, viď? Až budeš mít čas, tak nám napiš co porod a jak se sehráváte :slight_smile:
2. únor 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik
@27verca
@brsh

Holky já teda snad nemám ani jednu 50 a myslím, že malá bude stejně větší :D no necham se prekvapit :slight_smile: v overalku ktery mám připravený na cestu z potisku bude asi plavat ale to doroste :slight_smile:
2. únor 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Včera jsem stihla jen zběžně dočíst, zajímalo mě, jak se máte a jestli už mě někdo nenásledoval :slight_smile: Tak to vypadá, že jsi na řadě Baru :wink:
Dost blbě se mi sedí u PC, takže jsem toho včera víc nedala, zadel docela bolí. Bohužel můj sen o porodu bez poranění nevyšel, ale díky EPINU to není nijak hrozné, jen povrchové trhliny, ale i tak to není nic moc, zašívat se pár stehů muselo a jak se to hojí, nikdy to není příjemné. Ale ožilo to až poslední dva dny, po porodu jsem seděla v pohodě. Kdyby šla malá dobře, tak porodím asi bez jediné ranky, bohužel špatně rotovala a natočila špatně ramínka a těma mě natrhla, hlavička prošla jako nic.
Tak teda náš neskutečný příběh :slight_smile: Odpoledne jsem ještě proseděla 4 hodiny na tom semináři, byli tam skoro všichni doktoři, PA, tak jsem si říkala, že to by byla sranda, kdyby mi tam lupla voda :grinning: Začalo mě trochu tlačit dole v podbříšku, ale přikládala jsem to těsným kalhotám :grinning: Když jsem odcházela, říkala jsem si, že ještě že zatím nerodím, že potřebuju aspoň týden, abych na to všechno zapomněla :grinning: Pak jsem vám psala, že mě nějak pobolívá, ale spíš jsem si říkala, že konečně se dostavily nějaké poslíčky aspoň. V sedm přišel manžel z práce tak jsem vlezla do té vany a doufala, že to přejde, ale nepřešlo. Mě na tom mátlo to, že ty kontrakce byly krátké, tak 10 sekund, ikdyž hned po 5minutách. V osm jsem se dala ukecat, že by bylo dobré pořešit děti, tak jsme zavolali dědovi, ať si pro ně dojede. Pořád jsem říkala, že určitě nerodím, ale že kdyby náhodou v noci něco, ať nemusíme plašit. Manžel mě přemlouval, ať jedeme do porodky a já pořád, že ne, že nechci být za blba, že při třetím těhu nepoznám porod :grinning: Abyste rozuměly, obě děti jsem rodila dlouhé hodiny, neotvírala jsem se ani po všemožných přípravcích atd. tak jsem chtěla jet, až to bude fakt na spadnutí. Ale v devět už byly kontrrakce hodně časté a bolavé, tak jsem se teda dala ukecat, že jedeme (původně jsem chtěla ještě do vany). Za deset minut jsme byli na příjmu s kontrakcemi po minutě, otevřená jsem byla na 8 cm a zbýval jen lem! Takže po rychlém vyšetření jsem přešla na pokoj, píchli vodu a napojili monitor, že musím 20 odležet. To jsem skučela, prosila, že to už nejde ležet, no natočili tak 5 minut a tlačilo se. Na 6x zatlačení byla malá venku (a to by byla dřív nebýt těch ramének). Připadala jsem si jak ve snu a pořád opakovala, že tomu nevěřím :slight_smile: Malou mi hned dali na břicho, kde mi ji nechali celé dvě hodiny, ona se plazila k prsu a sama se i přisála. No nádhera. Nevím, jestli jsem vám psala, že měla 3760 g a 50 cm, takže docela velká holka. Pak nás dali na pokoj, kde jsme byly první den samy, ona celou noc spala a já na ni koukala :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Poporodní průběh teda nebyl úplně jednoduchý, máte-li možnost, doporučuji ty peníze dát a zaplatit si nadstandard, ideálně s lůžkem pro partnera :slight_smile: Já to neměla nikdy, teď už mají i u nás rodinné pokoje, kde může být manžel celou dobu, já o tom neuvažovala, protože prostě máme další dvě děti doma, ale říkala jsem si, že by to byla ohromná pomoc. Malá celé dvě noci probděla a jak je člověk bolavý, je to fakt fuška. Hodně mě po porodu bolely kosti a to stahování dělohy po třetím porodu je fakt maras (bolí to s každým porodem prý víc). Moc by pomohlo, kdyby ji ponosil, podal, nemusela bych pořád skákat z postele ven atd. Teď jsme doma, tak je to super, v noci vstával manžel a já se super vyspala.

Tož holky tak, sorry za román :grinning: Přeji, ať to máte všechny co nejjednodušší a nejrychlejší. Bolest je to protivná a i při třetím porodu mě hodně překvapila, ale stojí to za to a zas to přejde. A fakt platí, že každý den je pak líp a líp.
3. únor 2014 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jdu od PC, ale pokusím se časem vám vložit i nějaké fotky.

Baru, ty nastupuješ zítra?
3. únor 2014 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Brečím tu jak želva, že ani na to ani nevím :slight_smile: ,moc se těším na prdˇouse...Prožila sis svoje a to nás čeká taky,ale strašně se těším a doufám,že to zvládneme a bude vše ok...
@coolik Tak jsem koukala na receptík,tak určitě vyzkouším :slight_smile: ,pekárnu mám,takže žádný problém.Jinak aspik dělám šunka,sýr,vajíčka,salát,paprika červená,okurka...no prostě co vám chutná :grinning: ....
@brsh To jsi moc nepřibrala,co bych za 9 kilo dala,já taky nabrala za posledních 14 dní asi nejvíc,no ale už to bude brzo dole :slight_smile: ,teda alespoň něco :grinning: :grinning: :grinning: ...
Jinak dnešní monitor asi dobrý,ale připadala jsem si jako blbka :unamused: . Doktor mi v pátek řekl atˇ přijedu na monitor hned ráno a když jsem tam byla, sestra se divila co tam dělám,že tam doktor ještě není,ale byl tam.Koukal na papíry na chodbě v 7 ráno,kde nebyla ještě ani noha a říkal,že už se něco chystá,tak uvidíme,kopečků na paríře bylo docela dost. Na další kontrolu jedu v pátek jestli vydržíme :grinning: ,ale jak čtu příspěvek od @majak78,tak už bych jela nejraději hned :grinning: :grinning: :grinning: ...
@coolik Stěma týdnama to mám taky tak,tak to asi tak mají,no....jo a hezká fotka :slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu - no já mám jen ty jedny dupajdy a ty beru na cestu z porodnice. A jsou navíc šedomodrý, takže kdyby náhodou nakonec vykouknul Hugo, je to pořešený :grinning: ale snad ne, hehe
@27verca - no pak to půjde samo snad :slight_smile: Já mám zase asi 6 7 kilo nahoře ještě z IVF a toho přechodu. Takže aktuálně jsem na 74 kg, ale před všema těma procesama jsem měla 58... no ale jsem poměrně vysoká, takže žádná krize. Jen bych si už ráda vzala třeba nějaký svoje oblíbený oblečení :grinning: žiju v legínách a volných tričkách, děs :grinning:
@majak78 - teda Markét, to jsi tak krásně napsala :slight_smile: a fakt porod dobrej, bych řekla! Kdyby ti tam malá takhle nenarotovala blbě, věřím, že jsi bez poranění. Jo, prostě epino má fakt něco do sebe :slight_smile: Já právě kvůli tý pomoci a pohodě chci nadstandard, ale uvidíme, jak dlouho budu v porodnici. Když se vejdeme do těch pěti dní, tak budu na nadstandardu, ale víc dní už bych platit nechtěla. Fakt stojí 1200 - 1400 a nemusím tam nechat celou mateřskou, která mi doteď nepřišla :grinning: Jinak mám nástup zítra a jsem hotová strachy teda :grinning: ale musim tam. Tak si dneska užiju doma poslední vanu, pak se oholim (to bude trvat tak dvě tři hodiny :grinning: ) a pak si pustim nějakej fajn film a zejtra.........ufffffffffffff! bojim bojim
3. únor 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jo, to je jasné, to je pálka. Já si právě říkala, že třeba na ty první dva, tři dny by to bylo fajn a pak se dát už na normální pokoj (ale nevím, jestli to tak jde).
Tak se drž, zítra na tebe budeme mooooc myslet a těšit se na zprávu!!!
3. únor 2014 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jéééé co to jsou normální věci :grinning: :grinning: :grinning: ,ale to je tedˇ jedno. Zítra se drž a budeme se těšit na zprávičku :grinning: . Držím palečky ....
3. únor 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @27verca - holky, no to si se mnou tady budete zítra pěkně psát nebo se asi zhroutim z toho čekání v nemocnici :grinning: myslete na mě hlavně ve středu ráno, zejtra se tam budu jen poflakovat a budu v nervech, takže MK to jistí, hehe
3. únor 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek