• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@brsh Neboj se nic,budeme tady s tebou ....tedy jestli už dneska nepojedu :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @brsh @27verca .. tak já tady taky plakám ... a to budu ještě tolikrát s váma plakat, než budu mít svého prcka u sebe ... :slight_smile: ale neva, dám to s váma! Markét to je hezké, že jsi měla malou celou dobu u sebe .. tam kde budeme my, tak nám ho prý potom na několik hodin vezmou .. no doufám, že v porodnici mi pak řeknou něco jiného a pokud budu moci, tak bych ho chtěla mít hned u sebe. ale prý kontroly dětského doktora a táááák ... tak nevím nevím ...

Baru zítra na tebe budem myslet a holky tu s tebou určitě budou .. já tak z práce max. nakouknu .. neb toho mám hodně! No a ve středu budem držet palečky a těšit se na happy zprávičky! :slight_smile:

Veru, tak to jsem zvědavá, jak to bude v pátek a jestli náhodou tam nebudeš muset dřív. Hele tak ten aspik jsem nikdy nezkoušela .. ale od příštího týdne budu mít hafol času .. tak na něj asi dojde řada. :grinning:
3. únor 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca a tady mi známá teď poslala recept na bábovku co jsem u ní jedla nedávno a byla moc dobrá, tak vám to zkopnu taky

2 zakysané smetany 200 ml ( nebo jedna velká 400 ml ) - ta z lidlu je moc dobrá
1 kelímek cukru (dávám normální hrnky a toho cukru bych dala o trošku míň)
2 kelímky polohrubé mouky
1/2 kelímku oleje ( já dávám heru )
3 vejce ( já dávám většinou 4 )
prášek do pečiva, vanilkový cukr
vše smícháš a pečeš na 200 stupňu.
3. únor 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
3. únor 2014 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@majak78 :slight_smile: jéjda Nelinka má tolik vláááásků! je krásná a tady na fotečce je hezky velká ... ty fotky parádně klamou! :slight_smile: Krásná mamko, fakt krásná!
3. únor 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 ježiš, ta je boží, Markét :slight_smile: Krásná holčička, to musí být opravdu chlapi úplně bez sebe :slight_smile: Já očekávám spíš plešounka :grinning:
@coolik - s receptem jdeš s křížkem po funuse :grinning: ale uložím a snad udělám v následujících týdnech, díky :slight_smile: a děkuju moc za podporu :slight_smile:
@27verca - nejela jsi, že ne? :grinning:
@stankovamisu @pupan - kde jste dneska, žáby?! Snad jste se nerozhodly předbíhat, hehe :grinning:
3. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemám teď sílu Vás ani číst, ani psát, zde více, držte nám pěstičky.. A i vy se všechny držte..
http://www.modrykonik.cz/forum/zdravotni-problemy/drzte-nam-prosim-pesticky/
4. únor 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Klari mě je to tak líto!!! Drž se holka! Někdy doktoři plaší a jsou jen opatrní, moc držím palce, ať je to i tento případ a vyšetření vyjde dobře!!! Zvládněte to dneska, přeji hodně sil!
4. únor 2014 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já jsem byla včera a kontrole a je to na dobré cestě :slight_smile: jen mám uz druhý den sice nepravidelné ale dost bolestivé poslicky, doktorka rikala ale zatim, že na 2cm jim neporodim :slight_smile: tak to ještě potrvá, snažím se nějak nabrat silu moc jsem nepsala a ani včera nejedla nemám chuť k jídlu a ke všemu průjem :slight_smile: takže se nenudim :D
@majak78 Nelinka je naaadherna :slight_smile: ať jste pěkně zdravé a ať krásně rostete :slight_smile:
4. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Děkuji za receptík,určitě o víkendu vyzkouším :slight_smile: ...
@majak78 Nelinka je úžasná,tááák ti závidím,že už ji máš doma :grinning: ...
@brsh Ještě jsem doma,ale nevím,nevím...dnes ráno jsem měla na intimce hnědý výtok,sice jenom trochu,ale nevím zda něco dělat nebo nee...Tedˇ babo radˇ :confounded: .A jak se ti líbí v novém prostředí???
@pupan Držíme palečky Klári a myslíme na tebe. Atˇ všechno dopadne dobře ....
4. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jste tady některá už teď v očekávání, a plánujete porod na FNO?? Jsem 41 tt, a nic, miminkovi se nechce, tak si krátím chvíli...
4. únor 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Jojo, to je běžný postup v porodnicích, že miminko na chvíli odnesou, ale na několik hodin? fakt? Tady si právě na tom bondingu zakládají a jestli je to možné (miminko nemusí do inkubátoru nebo tak) tak ti ho hned nechají a měří a váží až za dvě hodiny, dr. vyšetřuje jen na břiše atd. Na pokoj jsme pak jely každá zvlášť, ale tam už mi ji přinesli vykoupanou a zas byla u mě. A kdybych chtěla, nemusela bych ji vůbec dát z ruky, jen teda na tu váhu a měření. Ale zas kdyby plakala a já byla vyřízená, je možnost ji dát sestrám a tak jsem to udělala i u obou kluků, při nejlepší vůli nebyla síla se o ně starat. To si nemůžem vyčítat.

Od příštího týdne jsi doma? Tak super.. Co vlastně čekáš, psala jsi? Víte to nebo bude překvápko?

@stankovamisu Průjem je někdy předzvěst porodu :wink:

@27verca Už se brzy dočkáš!
4. únor 2014 v 17:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dnes ze mě "vypadl " takovej kus pruhledneho hlenu tak si nejsem jistá jestli se jedná o tu hlenovou zátky nebo co :unamused: nemáte s tím některá take zkušenost?
4. únor 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca - tak to vypada, ze je vse na dobre ceste :slight_smile: drzim palce, at to svisti jako po masle! Treba budeme mit deti ve stejny den narozene! To plati i pro @stankovamisu - rekla bych, ze to byla zatka. Alespon co vim z kurzu. Muze byt i cira. :wink:

Holky, ja uz se valim na pokoji. Nakonec jsem sla na nadstandard uz dneska, aby mi ho nekdo nevyfouknul. Maji tu nejak plno. Jinak jsem po vysetreni, prijmu, prvnimu monitoru a podepsala jsě milion papiru. Nejak to ze me spadlo a jsem relativne v klidu, ale to mam vzdycky v nemocnici. Jsem takova odevzdana. Rano vstavam v sest, ceka me monitor, klystyr, cevku mi muzou dat az na sale - hura, neco mi daji vykapat na zavodneni a pak jdeme na sal. Nejdriv v pul devaty. Na osmou prijede Vilem. Bojim se a tesim :grinning: blazen
4. únor 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majak78
@brsh
@stankovamisu
Tak u mě se taky jedná u hlenovou zátku nejspíš,páč odpo už ze mě šel takový hnedý hlen. No tak uvidíme která z nás to bude mít první za sebou :grinning: i když asi ty Baru,závidím :wink:. To je dobře,že jsi v poho a klidu než aby si se nějak stresovala. Neboj se a těš se a budu držet palečky :slight_smile:...
4. únor 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca jen si nemysli, muzes mit odrozeno driv nez ja. Podivej na Market, jakej to byl fofr :wink: jee, pojd, buděe rodit spolu :grinning:
4. únor 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh držím vám všem palečky, holky, jste šikulky. Já byla dnes na KO, poté, co jsme přijeli z vyšetření s Domíkem. U nás nic nového, zatím se nic nechystá, malá má 3kg a jako by cítila, šikulka maličká, že teď musí počkat. Na rození teď fakt nemám pomyšlení.
4. únor 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh no Tobě držím palecky a ocekavame foto a info až Ti bude lépe :slight_smile:
@27verca tak to jsem zvědavá co z toho nakonec bude :slight_smile: dočetla jsem se, že to může klidně trvat i 14dni po odchodu té zátky :slight_smile: každopádně kdyby to na Tebe přišlo držím palecky :slight_smile:
4. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan hlavu vzhůru určitě vše dobře dopadne buď silna uz jen kvůli malemu ať nevidí, že je maminka smutna..vim, že se to asi lehko řekne ale zvladnes to určitě.
4. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Klari, jak jsem psala - drz se hlavne Ty a maly duveruj, ona poslechne a vydrzi v brisku! Hlavne, aby byl Domik v poradku a verim, ze bude!
@stankovamisu - dam vedet snad hned zitra :wink: diky
4. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Mě odešla zátka ve středu a večer se rodilo :slight_smile: Ale taky jsem slyšela, že to může trvat víc dnů, takže právě proto jsem nic nečekala.. Přeji a´t je to brzy!!!

@stankovamisu Tobě stejně tak! Bílý hlen ze mě teda padal už dřív, ale taky to mohou být části té zátky myslím..

@brsh Tak snad se dneska dobře vyspíš a zítra to půjde jak po másle!

Holky těším se na zprávy, moc! :slight_smile:
4. únor 2014 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majak78 já jsem to take četla je to individuální ale jak říkám bylo to čiré bez krve ale bylo toho dost rozhodne se to nepodobalo vůbec malému vytoku.
4. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca @stankovamisu @brsh čau kočeny! tak já mám pocit, že datum 5.2.2014 bude nějaké magické a že snad budete mít všechny zítra miminka vedle sebe .... :slight_smile:
4. únor 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 No Markét, právě PA říkala něco o 4-5 hodin .. ale možno že nám mimčo nechají ty dvě hoďky na pokoji a pak ho berou na to mytí a k dětskému dr. no zatím to neřeším ... myslím, že mi v porodnici k tomu řeknou víc a když bych přeci trvala na tom, že chci u sebe a byla já i prcek ok, tak mi ho určitě musí dát ...
@brsh .. takže již dnes nadstandard .. no doufám, že to máš se šampíčkem a růži k tomu za ty prachy! za 1400 se dá někde už docela luxusně přespat :grinning: no jestli vůbec něco naspíš .. určitě máš plnou hlavu myšlenek ... ale oni ti možná něco přimíchají do jídla .. no však uvidíš! :slight_smile:
4. únor 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, tak ještě přidávám ten jednoduchý, klasický chléb do pekárny. buď ho dělám takhle, nebo míchám mouky a něco přidám. program základní ... takže ten dlouhý. když jsem zkoušela ten kratší, tak mi příjde, že není tak nadýchaný. prostě všechno dobré, chce svůj čas! :slight_smile:

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2494
4. únor 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a vzhledem k tomu, že ta bábovka ze zakysaných smetan .. že tam mám palce nahoru .. tak přidávám na druhý pokus ty HIMALÁJE ... protože ty jsou teda fakt moc dobrý! je to taková "mokrá" buchta, která vydrží dlouho ... pokud se samo skoro hned nesní :slight_smile:

1. těsto: 1 prášek do pečiva, 2 hrnky hladké mouky, 1 hrnek cukr krupice (dávám 3/4), 1 hrnek vlažného mléka, 3/4 hrnku oleje, 2 celá vejce, 2 lžíce kakaa a citronová kůra

2.těsto: 2 tvarohy (250g), 1 vanilkový cukr, 1 vanilkový puding, 1 hrnek cukr moučka (dávám 3/4 hrnku krupice), 2 celá vejce, 1 hrnek vlažného mléka

1.těsto: vajíčka vyšleháme s cukrem do pěny, postupně přidáváme olej a pak i ostatní ingredience.
2.těsto: opět vyšleháme vajíčka s cukrem a přidáme ostatní ... puding se do toho sype sypký .. toto těsto je velmi řídké.
Na vymaštěný a vysypaný plech (dávám klasický pečící papír) dáme půl prvního těsta, na to druhé tvarohové a nahoru zbytek prvního těsta - je to takové cik cak, podle toho jak se vám to podaří na to "naložit". Nemám ten vrch buchty pokrytý celý tím tmavým těstem, jsou tam místa s tím tvarohem Upečeme pozvolna a necháme POŘÁDNĚ vychladnout.
4. únor 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak u mě to na porod zatím nevypadá :grinning: . Tedˇ jsem se pěkně nacpala a za chvíli šup do pelechu,myslím že to bude OK :slight_smile: ...
@pupan To víš že to malá všechno cítí a vnímá,takže ti dá určitě ještě čas.A Domča je silnej chlap a všechno bude určo dobrý. Myslím na vás...
@stankovamisu Myslím,že se u nás nic dít nebude,jsem docela na pohodu,i když teda bříško tvrdne každou chvilku :grinning:
@majak78 No uvidíme co a jak bude no :grinning:
Každopádně kdyby něco,tak dám vědět,to se nebojte :grinning: :grinning: :grinning: ...
@coolik Ty mi dneska děláš chutě :grinning: ,nejdřív bábovka a tedˇ tohle. Když budu o víkendu ještě doma,tak bábovku určitě vyzkouším :slight_smile: ...
4. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca .. himaláje jsou lepší :slight_smile: .. teda jestli máte rádi tvaroh ..
4. únor 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Tedˇ když to čtu,tak asi joo,půjdu do nich,jestli budu ještě celá :slight_smile: ...
4. únor 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik A to možná že hned zítra :grinning:
4. únor 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek