Termín porodu únor 2014

Ahoj holky. Je tu taky někdo, kdo bude rodit v únoru 2014? 😉 Tak honem sem do diskuze.
coolik
4. únor 2014
@27verca .. já myslím, že nebudeš 😃 držím palec, zítra se ozvi, jak se cítíš. pa .. jdu do pelíšku .. přeci jen mám ještě 3x budíka na 4.20 :-p
coolik
4. únor 2014
@27verca 😃 😃 schvaluji .. dala bych si je hned!
27verca
4. únor 2014
@coolik JJ,ozvu se,dobrou noc 🙂
brsh
4. únor 2014
@coolik dekuju moc a uzivej posledni dny v praci 🙂 jinak to mam bez sampicka a bez drog na uklidneni 😞 nuda. Ale jsem paradoxne v klidu, proti dnesnimu dopoledni doma. To jsem byla ve smrti. Dobrou a zitra pisu 🙂 ps: diky za recepty!
@27verca - Veru, tak kdyz uz tak 9/2 na tricetiny moji segry a muj puvodni termin 😃
stankovamisu
4. únor 2014
@27verca u nás také teď pohoda 🙂 takže my budeme klasicky přenášet 😃 kdy máš termín? Já jsem se také nadlabla teď dam sprchu a jdu spát 😃 doufám, že buzení v mokrý neproběhne 🙂
@coolik mě mamka pořád říká abych pockala do 14. ze to je krásné datum 🙂
brsh
5. únor 2014
@stankovamisu Veru prave psala sms, ze uz je Jirik na svete 🙂 takze fakt porodime spolecne alespon my dve, kdyz ty nic 😃
@27verca - paradicka, tesime se na foto a diky za sms 🙂
pupan
5. únor 2014
@brsh akorát mi přišla sms 🙂. To se to tu rozjíždí.. Už, abych měla výsledky z vyšetření Domíka a mohla se zase začít na miminko těšit... Ach jo. Závidím Vám moc, holky.
brsh
5. únor 2014
@pupan vydrz, Klar! Jste bojovnici a urcite to bude vsechno v poradku, jen priroda zkousi, co jako maminka vydrzis. Klasika. Na miminko se tesis urcite stejne, je to novej zivot 😉
coolik
5. únor 2014
@brsh Dobré ráno berušky, tak Verča je už happy s Jiříkem ... já si to večer myslela, že už dnes žádné himaláje nestihne upéct! 😃 Ještě jsem zvědavá na @stankovamisu ... 🙂 a u tebe Baru je to prostě jistota! 😉 .. takže na vás na všechny moc myslím!
Klári pevné nervičky .. musí to být dobré! 🙂
majak78
5. únor 2014
Ahoj holky, taky jsem to zrovna četla, paráda! Tak himaláje asi vyzkouším já, když jí to nevyjde 😃

@brsh ¨Doufám, že ses dobře vyspala! Moc na vás holky myslíme!
brsh
5. únor 2014
Ja uz jsem po klystyru a sprse a skoro hodinovym monitoru - mala proste spala a to se jim nelibilo, tak jsem drepovala, lezela na boku, zadech, stala... Stejne jenza chvili venku, tak ji mohli nechat chrnet 😉
coolik
5. únor 2014
@brsh Ty jsi ale šikovná takhle po ránu! 🙂 Za chvíli tam máš Viléma .. tak nebudeš sama 🙂 a za necelou hoďku snad budeš mít malou v náručí????
stankovamisu
5. únor 2014
@brsh @coolik holky mě teď ráno začala po troskach odtekat nejspíš plodova voda tak jeste čekáme doma jak se to rozjede a vyrážíme 🙂 držte kdyžtak palecky 🙂 dnes je opravdu magické datum 🙂
novaa
5. únor 2014
@brsh
držím moc pěstičky 🙂 já už se taky moc těším, ale zatím furt nic 🙂....přenášet bych nerada-první dcera je přenášená a nebylo to nic příjemného, už tak se sotva valím 😃
coolik
5. únor 2014
@stankovamisu 🙂 tak na vás myslíme a těšíme se! držte se ...
brsh
5. únor 2014
@stankovamisu jee, ja se picnu 😃 tak ze by? Drzim palce, at ficis a rodis dneska, hehe. @coolik - no moooc sikovna holka 😃 uz jde na me s infuzi, to bude horor teprve. Na sal nejdriv v pul devaty, spis pozdeji. Napisu co nejdriv 🙂
@novaa - dekuju a drzim palce! 😉
stankovamisu
5. únor 2014
Holky děkuji moc 😘
majak78
5. únor 2014
@stankovamisu Jejda, já to kdysi říkala, že se sejdem na jednom datu.. a nakonec to tak skoro bude. Držím palce!!!
pupan
5. únor 2014
Holčičky moje, tak jsem právě volala na výsledky a prý to je ještě hraniční velikost té šišinky, takže dá se říct v pořádku, každopádně se to bude muset držet pod dohledem a jednou za rok projet rezonancí, aby se zjistilo, jestli se to nezvětšuje. Prostě není zrovna s touhle žlázou-orgánem tabulkový, ale rakovinotvorné bujení tam rozhodně není. Netušíte, jak se mi ulevilo. Moc se těšim na další zprávičky o nových človíčkách a všem přeju hlavně, ať jste zdraví!! Paa
brsh
5. únor 2014
Ahoj holky moje, tak hlasim, ze se nam v 9:42 narodila Adina - mela 49 cm, 3190 g a je to smudlik hodnej 🙂 za to ja nikdy nepochopim, jak muze nekdo chtit dobrovolne cisare. Do dvou jsem myslela, ze umru. Spinal neni nic pro me, to vim pro priste. Posilam fotku, tetky!
brsh
5. únor 2014
Adinka
majak78
5. únor 2014
@pupan Super, moc vám to přeju a mám velkou radost! Tak teď už můžeš nechat starosti za sebou a radovat se z čekání na miminko!
majak78
5. únor 2014
@brsh Mooooc blahopřeji!!! Adinka je krásná, jak už bystře kouká, to ta naše takhle otevře očička ještě teď málokdy 🙂 Tak snad půjdou ty bolesti vydržet a bude to jen a jen lepší!
pupan
5. únor 2014
@brsh Ohromná gratulace k Adince, je nádherná, ještě písnu sms.
@majak78 mocinky děkuju, jste všechny moc hodné, opravdu je to úleva nepopsatelná, člověk má najednou úplně jinde hodnoty a je mi teda jak kdybych se znovu narodila 🙂.
coolik
5. únor 2014
@pupan Klári, super zprávy .. nejlepší z nejlepších! Jsem ráda, že to máte za sebou a můžeš zapomenout a můžeš se těšit na prďolínka! 🙂
brsh
5. únor 2014
Holky, dekuju moc. Uz to nejhorsi mam snad za sebou, ale cisar je teda docela maso. Mala je bozi, uz jsem ji mela ctyrikrat prisatou. A furt kouka, kdyz je s nami. Jinak mam nakonec misto 12 hodin na luzku 24, takze lezim a strasne me z toho boli zada. Ale rano uz zacnu chodit. Jirecek od Verci je uzasnej, posilala mi ho rano jako motivaci 😉 a Misa podle me rodi, kdyz se nehlasi, co? Posilame vam pusu a zatim dobrou
stankovamisu
5. únor 2014
@brsh gratuluji moc krásná holčička 🙂
@pupan to jsem rada, že to dobře dopadlo 🙂

No a jinak holky já ležím v podolí na rizikovem a vypadá to zítra buď na vyvolavacku nebo cisare 😞 teď mám antibiotika kvůli zvýšené hodnotě CRP 😢 tak jsem zvědavá co bude dál... Plodovka odteka po troskách prý nějaká přední plodova voda ale zatím kontrskce žádné 😞 preji dobrou noc.
novaa
5. únor 2014
@brsh moc moc gratuluji,malá je nádherná.Už se těším na tu naši🙂
pupan
6. únor 2014
@stankovamisu jejda, tak se drž, možná už to za chvilku budeš mít za sebou. Mně takhle přední plodovka, což je ta, co je před hlavičkou dítěte, tedy pod ním, odtekla s Terezkou taky, v 6h ráno a kontrakce začaly až v 17h a teprve v 19h jsem rodila. Ale do večera budeš držet svoje mimi v náručí 🙂.
Budu na tebe myslet 🙂
rozzaarka
6. únor 2014
Ahoj holky, vam uz se to tu hodne rozjizdi, co? 🙂 My breznovy uz pomalu taky zaciname a vypada to na spoustu unorovych deticek 🙂 je to masakr jak to uteklo 🙂 drzim palce, at je u vsech vse v poradku 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli