• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@27verca .. já myslím, že nebudeš :grinning: držím palec, zítra se ozvi, jak se cítíš. pa .. jdu do pelíšku .. přeci jen mám ještě 3x budíka na 4.20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca :grinning: :grinning: schvaluji .. dala bych si je hned!
4. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coolik JJ,ozvu se,dobrou noc :slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coolik dekuju moc a uzivej posledni dny v praci :slight_smile: jinak to mam bez sampicka a bez drog na uklidneni :frowning2: nuda. Ale jsem paradoxne v klidu, proti dnesnimu dopoledni doma. To jsem byla ve smrti. Dobrou a zitra pisu :slight_smile: ps: diky za recepty!
@27verca - Veru, tak kdyz uz tak 9/2 na tricetiny moji segry a muj puvodni termin :grinning:
4. únor 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca u nás také teď pohoda :slight_smile: takže my budeme klasicky přenášet :D kdy máš termín? Já jsem se také nadlabla teď dam sprchu a jdu spát :D doufám, že buzení v mokrý neproběhne :slight_smile:
@coolik mě mamka pořád říká abych pockala do 14. ze to je krásné datum :slight_smile:
4. únor 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu Veru prave psala sms, ze uz je Jirik na svete :slight_smile: takze fakt porodime spolecne alespon my dve, kdyz ty nic :grinning:
@27verca - paradicka, tesime se na foto a diky za sms :slight_smile:
5. únor 2014 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh akorát mi přišla sms :slight_smile:. To se to tu rozjíždí.. Už, abych měla výsledky z vyšetření Domíka a mohla se zase začít na miminko těšit... Ach jo. Závidím Vám moc, holky.
5. únor 2014 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pupan vydrz, Klar! Jste bojovnici a urcite to bude vsechno v poradku, jen priroda zkousi, co jako maminka vydrzis. Klasika. Na miminko se tesis urcite stejne, je to novej zivot :wink:
5. únor 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Dobré ráno berušky, tak Verča je už happy s Jiříkem ... já si to večer myslela, že už dnes žádné himaláje nestihne upéct! :grinning: Ještě jsem zvědavá na @stankovamisu ... :slight_smile: a u tebe Baru je to prostě jistota! :wink: .. takže na vás na všechny moc myslím!
Klári pevné nervičky .. musí to být dobré! :slight_smile:
5. únor 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, taky jsem to zrovna četla, paráda! Tak himaláje asi vyzkouším já, když jí to nevyjde :grinning:

@brsh ¨Doufám, že ses dobře vyspala! Moc na vás holky myslíme!
5. únor 2014 v 07:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja uz jsem po klystyru a sprse a skoro hodinovym monitoru - mala proste spala a to se jim nelibilo, tak jsem drepovala, lezela na boku, zadech, stala... Stejne jenza chvili venku, tak ji mohli nechat chrnet :wink:
5. únor 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh Ty jsi ale šikovná takhle po ránu! :slight_smile: Za chvíli tam máš Viléma .. tak nebudeš sama :slight_smile: a za necelou hoďku snad budeš mít malou v náručí????
5. únor 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @coolik holky mě teď ráno začala po troskach odtekat nejspíš plodova voda tak jeste čekáme doma jak se to rozjede a vyrážíme :slight_smile: držte kdyžtak palecky :slight_smile: dnes je opravdu magické datum :slight_smile:
5. únor 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh
držím moc pěstičky :slight_smile: já už se taky moc těším, ale zatím furt nic :slight_smile:....přenášet bych nerada-první dcera je přenášená a nebylo to nic příjemného, už tak se sotva valím :grinning:
5. únor 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu :slight_smile: tak na vás myslíme a těšíme se! držte se ...
5. únor 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu jee, ja se picnu :grinning: tak ze by? Drzim palce, at ficis a rodis dneska, hehe. @coolik - no moooc sikovna holka :grinning: uz jde na me s infuzi, to bude horor teprve. Na sal nejdriv v pul devaty, spis pozdeji. Napisu co nejdriv :slight_smile:
@novaa - dekuju a drzim palce! :wink:
5. únor 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuji moc :-*
5. únor 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stankovamisu Jejda, já to kdysi říkala, že se sejdem na jednom datu.. a nakonec to tak skoro bude. Držím palce!!!
5. únor 2014 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky moje, tak jsem právě volala na výsledky a prý to je ještě hraniční velikost té šišinky, takže dá se říct v pořádku, každopádně se to bude muset držet pod dohledem a jednou za rok projet rezonancí, aby se zjistilo, jestli se to nezvětšuje. Prostě není zrovna s touhle žlázou-orgánem tabulkový, ale rakovinotvorné bujení tam rozhodně není. Netušíte, jak se mi ulevilo. Moc se těšim na další zprávičky o nových človíčkách a všem přeju hlavně, ať jste zdraví!! Paa
5. únor 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky moje, tak hlasim, ze se nam v 9:42 narodila Adina - mela 49 cm, 3190 g a je to smudlik hodnej :slight_smile: za to ja nikdy nepochopim, jak muze nekdo chtit dobrovolne cisare. Do dvou jsem myslela, ze umru. Spinal neni nic pro me, to vim pro priste. Posilam fotku, tetky!
5. únor 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Adinka
5. únor 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pupan Super, moc vám to přeju a mám velkou radost! Tak teď už můžeš nechat starosti za sebou a radovat se z čekání na miminko!
5. únor 2014 v 15:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh Mooooc blahopřeji!!! Adinka je krásná, jak už bystře kouká, to ta naše takhle otevře očička ještě teď málokdy :slight_smile: Tak snad půjdou ty bolesti vydržet a bude to jen a jen lepší!
5. únor 2014 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ohromná gratulace k Adince, je nádherná, ještě písnu sms.
@majak78 mocinky děkuju, jste všechny moc hodné, opravdu je to úleva nepopsatelná, člověk má najednou úplně jinde hodnoty a je mi teda jak kdybych se znovu narodila :slight_smile:.
5. únor 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan Klári, super zprávy .. nejlepší z nejlepších! Jsem ráda, že to máte za sebou a můžeš zapomenout a můžeš se těšit na prďolínka! :slight_smile:
5. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, dekuju moc. Uz to nejhorsi mam snad za sebou, ale cisar je teda docela maso. Mala je bozi, uz jsem ji mela ctyrikrat prisatou. A furt kouka, kdyz je s nami. Jinak mam nakonec misto 12 hodin na luzku 24, takze lezim a strasne me z toho boli zada. Ale rano uz zacnu chodit. Jirecek od Verci je uzasnej, posilala mi ho rano jako motivaci :wink: a Misa podle me rodi, kdyz se nehlasi, co? Posilame vam pusu a zatim dobrou
5. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh gratuluji moc krásná holčička :slight_smile:
@pupan to jsem rada, že to dobře dopadlo :slight_smile:

No a jinak holky já ležím v podolí na rizikovem a vypadá to zítra buď na vyvolavacku nebo cisare :( teď mám antibiotika kvůli zvýšené hodnotě CRP :'( tak jsem zvědavá co bude dál... Plodovka odteka po troskách prý nějaká přední plodova voda ale zatím kontrskce žádné :( preji dobrou noc.
5. únor 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh moc moc gratuluji,malá je nádherná.Už se těším na tu naši:slight_smile:
5. únor 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu jejda, tak se drž, možná už to za chvilku budeš mít za sebou. Mně takhle přední plodovka, což je ta, co je před hlavičkou dítěte, tedy pod ním, odtekla s Terezkou taky, v 6h ráno a kontrakce začaly až v 17h a teprve v 19h jsem rodila. Ale do večera budeš držet svoje mimi v náručí :slight_smile:.
Budu na tebe myslet :slight_smile:
6. únor 2014 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vam uz se to tu hodne rozjizdi, co? :slight_smile: My breznovy uz pomalu taky zaciname a vypada to na spoustu unorovych deticek :slight_smile: je to masakr jak to uteklo :slight_smile: drzim palce, at je u vsech vse v poradku :slight_smile:
6. únor 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek