• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@stankovamisu .. taky na vás myslím a držím paleček, malou budeš mít určitě za chvíli vedle sebe :slight_smile:
@brsh @pupan @majak78 .. tak já děvčátka překvapení včerejšího večera .. pročítala jsem si porodnici ve šternberku co a jak a recenze atd ... a asi se mi to tááák zalíbilo, že jsem si to musela jet prohlídnout ještě v noci! než jsem šla spát, tak jsem šla samo na wc a zjistila, že na papíře krev ... tak jsem byla asi ještě 3 minuty v klidu a pak už ale vůbec ne. takže jsem žhavila linky doktorce a radši jet zbytečně než průšvih. takže jsme se tam jeli podívat. musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem. okamžitě mě brali na ambulanci, miminkovi natočili záznam, vypsali kartu a pak prišla dr. velmi pečlivě mě prohlédla, malého taky přeměřila a všechno a navrhla dvě varianty - buď zůstat u nich na ascorutinu a ležet nebo to samé doma a kdyby se něco dělo, tak okamžitě přijet a v pátek kontrolní ultrazvuk, když do té doby nenastanou komplikace. takže jsem doma a ležím ... poslední dva dny v práci se nekonají ... mám prý hodně prokrvený čípek, ale nezkracuje se, neotvírám se, ale dole v placentě tam kde mě tak nějak trochu pobolívá je kousek místečka - jako volného.. ale říkala, že to klidně může být a může to být v pořádku, že některé placenty to tak mají. tak nevím, je to místo, kde má mimčo hlavičku a kde to bolí od té doby co se tam tou hlavičkou otočilo, taky je to to místo, kde mě šíša vzal ve čtvrtek tím čumákem a taky je to to místo, které mě pobolívalo i když jsem těhotná nebyla. :confounded: řeknu vám, že jsem z toho špatná. vůbec jsem se nemohla nějak včera uklidnit .. ani po cestě tam, ani tam u toho vyšetření, ani cestou zpátky. ještě ráno jsem se třepala a samo myšlenky na to, že 33+2 je sakra brzy! tak se snažím být v klidu, ležet a myslet na hezké věci ...
6. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Jejda, to mě moc mrzí! Ale neboj, když se neotevíráš tak to na předčasný porod nevypadá ne? A aspoň tě teď už pohlídají, bude to dobré uvidíš. Ale chápu, že tě to vystresovalo, teď sis měla začít užívat volno a těšení na prcka a místo toho tohle! Fajn, že nemusíš být v nemocnici aspoň, tak odpočívej a miminko vykrmuj :wink:
6. únor 2014 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 ... děkuji. doufám, že to bude na chvilku takové lenošení :slight_smile: kdyby to bylo vážné, tak by mě domů určitě nepustili. tak doufám, že to bude ok :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Uřčitě to tak bude!
Prosím tě, na jak velký plech asi je ten recept - ty himaláje. Klasický velký?
6. únor 2014 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 .. jj klasika celej co se tam vleze přes celou troubu :slight_smile: to tmavší těsto je takové tužší, tak si udělám lžící hromádky po plechu a ty pak spojím .. to tvarohové je úplně vodové, tak to vemu žufan a opatrně to nalívám na to první a to tmavé nahoru dělám zase lžící, že to na to liju cik cak ... jééé já bych si dala! :grinning:
6. únor 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata. Hlásíme,jen ze je vše OK,všechno čtu jen není tem čas si tu s vámi klabosit jako před porodem :slight_smile: ,snad až budeme doma,napíšu něco víc. Mějte se a všem držíme palečky :grinning:
6. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coolik taky bych řekla, že to asi nebude nic nebezpečného, když říkáš, jak se tam o tebe pěkně starali, tak to by si tě jinak určitě chtěli pro jistotu nechat tam. A oddychni, 35.tt je už miminko krásně dopečené, i kdyby náááhodou něco. Odpočívej a hlavně už nic nepeč :slight_smile:
@27verca, užíjej si mimiňáka, posíláme pohlazení. Je to krásný, co?
Už se taky zase začínám uklidňovat, musím říct, že to jde pomalu, asi jak se u mě zaplo nějaké to "obranné" vnímání, tak teď se jako nemůžu pořád ještě úplně začít těšit a dělat, jako by se nic nestalo, ale dneska jsem zase měla kamarádku s mimi na návštěvě a pomalu se začínám jako by probírat z toho komatu, ve kterém jsem od minulého pátku byla. Včera mi odpoledne ruply nervy, byla jsem tak nějak mimo, ale asi to muselo být, byl to strašnej tlak na moje těhu nervíky.
Holky, ode dneška si dávám horkou vanu a začnu se víc hýbat, a příští pátek (to je ten můj vysněný datum 14.2.2014) chci rodit :grinning:
6. únor 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pupan já bych taky chtěla rodit 14.2.2014 - je to krásné datum :slight_smile:
6. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novaa to mam taky vybrane pro svuj drivejsi porod :slight_smile:
6. únor 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem celou noc poslíčkovala, se vším všudy, s bolením břicha, křížovýma bolestma, tlakem na konečník, tak jsem na to zvědavá, jak dlouho budu ještě takhle po nocích strašit. Jsem už 4. noc nevyspalá a přestává mě to bavit..S malou si přes den nelehnu, maximálně na hodinku v poledne, ale to se mi nechce podařit usnout, takže sotva lezu.
7. únor 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Klarko, my vas pekne zanedbavame, co? Doufam za Tebe, ze se Ti porod rozjede a budes mit malou u sebe. Na datum se vyprdni :wink: ja mam uplne zablokovanou krcni pater, cekam uz druhy den na terapeutku. Vsechno bych zmakla, ale tohle je dost peklo. Jinak mala krasne cumla prsa, ze ktery h zatim netece nic :slight_smile: vcera jsem ji mela skoro cely den. Dokud lezim, je to ok, jinak to s krkem moc nedavam @coolik tj i pro Tebe info, Saryku. Koukej hezky odpocivat, jeste mate cas! Ale nenervuj se zbytecne, vsechno bude v poradku. Posilame s Adinkem pusu :slight_smile: @stankovamisu - ty uz musis mit po akci :wink: doufam, ze je vse v poradku!
7. únor 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Verčo, užívej si to a ať jste brzy doma!

@pupan Ty si to teda užíváš, snad je to znamení, že už je to fakt blízko. Já vůbec nevím, co to poslíčci jsou a ty se trápíš už tak dlouho...

@brsh Krční páteř je prevít. Taky mě trápí, mě od ní bolí hlava, a celkově i záda nic moc, z toho shýbání, nošení, často kojím různě pokřivená... ale pomáhá mi cvičit, pár cviků a bolest ustupuje. Ale to ty zatím moc nemůžeš, co.. tak snad to poleví,
7. únor 2014 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Fajn, že se malá hezky přisává, mlíčko se určitě brzy dostaví. Hlavně kdyby tě začínaly bolet bradavky, dej si zkontrolovat jestli se přisává dobře, mě za první dny "rozkousala" bradavky, a to jsem kojila už dlouho dvě děti a tohle jsem neuhlídala. Bolí to jak čert. Má malou pusinku a neumí ji tak otevřít, aby vzala ten dvorec skoro celý, bere jen kousek a to je špatně. Tak přisátí ze začátku dost protrpím a skučím u toho. Ale pomalu se to hojí, tak doufám, že se vyhnu nějakému zánětu a bolest časem ustoupí.

Taky jsem zvědavá co @stankovamisu, snad už to mají za sebou.

@coolik Co ty, všechno ok? Pekla jsem včera ty himaláje a už jich je většina pryč :wink: Díky za recept, určitě zas někdy udělám.
7. únor 2014 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan já mám poslíčky už 3 týdny a to pořádný a furt nic :unamused: :angry: :slight_smile:
7. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novaa já taky už asi tak ty tři týdny, ale jen třeba hodinku dvě v noci, dneska fakt celou noc a večer po pár minutách, mysleli jsme s manželem, že ještě v noci pojedeme, ale teď nic. A to rodím potřetí a člověk si přesto není jistý :slight_smile:
7. únor 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak vás zdravíme děvčátka. Koukám,ze miminka nejak přibývají:slight_smile: ,ale to je dobře,jen si je tam ještě nechte pořádně dopect :slight_smile: . My už zítra frčíme domů,uz se nemůžu dočkat,ne ze by tu bylo zle,ale doma je doma.Rada bych vam poslala fotecku,ale nějak nevim jak :frowning2: . Tak holky zatim se mějte a držíme palečky :grinning:
7. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majak78 @brsh @pupan @27verca ahoj holky zdravím :slight_smile: takže dnes po kontrole se zdá být všechno v pořádku. nemám ovšem nic vymýšlet a radši víc ležet než někde trajdat. takže jsem hodná a jsem doma a fakt polehávám. koukám, že novopečené maminky si to užívají .. i přes ty některé negativní starůstky, které se do toho přikradly .. tak držím palec, aby se všechno hezky a dobře hojilo a aby dorazila i paní terapeutová :wink:
jsem ráda, že himaláje chutnaly .. :slight_smile:
Kláry, tak se držte .. je mi jasné, že tohle je nic moc ... tak třeba to už dneska "výjde" na ostro!
@27verca .. Very, všechno nejlepší a nejkrásnější k svátečku!
7. únor 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tety, posílám foto Dominičky :slight_smile: narodila se včera 7.2. V 17:36 hodin máme 3370g a 49 cm... Dala mi pěkně zabrat ale je krásná a zdravá stalo to za to :slight_smile: až bude lépe poslu prubeh. Jinak v podolí špičkové doktorky i PA.
8. únor 2014 ve 03:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@stankovamisu Míši, je krááásnááá! Přejeme jí nejvíc zdravíčka a do toho velkého života všechno NEJ! Odpočívejte a užívejte ... :slight_smile:
8. únor 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan já včera taky myslela, že pojedu, takový bolesti vystřelující do zad a pak nic...no břicho mi tvrdne fakt hodně a ty křížové bolesti jsou opravdu nepříjemné...taky uvidíme, kdy už to bude :slight_smile:
8. únor 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak všem novopečeným maminkám moc gratuluji :slight_smile: :wink: máte krásná miminka
8. únor 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @pupan @brsh všichni ... holky, jaký jste kupovaly teploměr? tohle nemám ještě pořešeno ...
8. únor 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu Veliká gratulace k mimískovi :slight_smile: Užívej si toho, tohle je to nejkrásnější :slight_smile:
@coolik, já mám normální digitální teploměr, každý dítě má svůj vlastní :slight_smile:) Pokud tedy nemyslíš do vany, ten mám taky klasický, kupovaný mám dojem v lékárně..
Dneska jsme postavily s Terezkou pro sestřičku konečně kolébku, to bude taťka koukat, až přijede z nákupu :slight_smile:
Domíka máme u jeho taťky v Německu do zítřka, tak doufám, že nezačnu dnes rodit, chci, aby tu byl a on by mi to neodpustil :slight_smile: Ale poslíčci pominuly, takže čekám, že dřív jak příští víkend to nebude. Pořád věřím na ten pátek 14.2.2014-. Krásný datum :slight_smile:
8. únor 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stankovamisu Moooc blahopřeji k holčičce, je krásná! Super, že jsi měla kolem sebe příjemné lidi, u porodu je to hodně důležité. Já jsem byla taky moooc spokojená až nadšená. Tak si užívejte první dny, přeji rychle zotavování vám oběma!
8. únor 2014 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Teploměr máme digitální z lékárny, do vody ani nemáme zkoušíme loktem :slight_smile:
Popřemýšlej, jestli budeš chtít jít do toho cvičení s epinem, jestli ti ho ještě nechat, jinak ho hodím na bazárek.
8. únor 2014 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu Ahoj, moc gratuluju k miminku :slight_smile: koukam, ze jsi rodila v Podoli, ceka me to co nevidet... nechali te prosim rodit prirozene, nebo cpali oxytocin atd? A nechali ti rovnou miminko u sebe? At se vam obema dobre vede :slight_smile:
8. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankovamisu Moc veliká gratulace :slight_smile: ,je úžasná a kásná a ještě ke všemu se narodila na můj svátek :grinning: :grinning: :grinning: ...
9. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca
@brsh Tak co holky, už jste doma?
10. únor 2014 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Ahojky. My už ano,pustili nás v sobotu,takže už si valíme šunky doma :slight_smile: .I když teda do dneska jsem uklizela a dávala to tu trochu do kupy :wink: . Taky nás dnes doma navstivila dětská dr a malej se ji moc líbil :grinning: . A co ty,vy???
10. únor 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už to máme taky za sebou :slight_smile: malá se narodila jestě 10.2.2014 ve 23:05 a je moc krásnába zdravá :wink:
11. únor 2014 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek