• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@darkwitch dělej že mě tu zatím nevidíš, jo?!
13. čer 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ráno všem,
včerejší kontrola nic moc...nebylo nic vidět, s tím jsem tak nějak počítala, ale doktorka mě přessvědčovala, že už něco uvidíme, když mám test pozitivní tak dlouho. Nakonec teda neviděla nic a říká mi....No nechci tě strašit, ale klidně by to mohlo bejt mimoděložní.......Dneska a zítra jdu na krve....dnes už jsem byla výsledky budou ve dvě, dostanu se pro ně po 4. no a další UTZ příští pátek. To budu 5+5...tak to už by něco vidět být mělo. Takže asi tak.
13. čer 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb jasně zatím tě nevidím... ale příští týden přestaneš být neviditelná :wink:
13. čer 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jj, ale chtěla bych to nechat až na příští týden až budu po kontrole a doufám, že i se srdíčkem. No a co ty? Nepsala si před měsícem že HCG klesá? Vy jste jeli hned další kolo?
13. čer 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dobré ráno :slight_smile:

taky bych se mohla představit, tedy napsat takové ty obvyklé věci, když už jsem sem tak vpadla ani se nezeptala :slight_smile: mám za sebou čtyři transféry, které všechny skončili biochemickým těhotenstvím, po posledním biochemickém těhotenství v dubnu, jsem čekala na další ms a ona nikde :grinning: když už to trvalo dlouho odhodlala jsem se minulý čtvrtek udělat si test a koukli na mě dvě... no moc jsem tomu nevěřila, pak mi volali z Gennetu kam jsem měla jít na konzultaci, že se jim uvolnilo místo na pátek a jestli nechci přijít, tak jsme šla a na utz byl vidět gestační váček a na kontrolu jdu 19.6. tak doufám, že už bude vidět srdíčko :slight_smile:
13. čer 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb stal se zázrak a otěhotněla jsem přirozeně :grinning:
13. čer 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to mi kecáš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ No tak to je pecka Kláro!!!!!!!
13. čer 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to je prostě naprosto skvělý!!!!!
13. čer 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb jako vůbec jsem nechápala, ten test jsem si dělala jen abych měla jasno až si budu volat na gyndu aby mi píchli vyvolávačku :grinning:
13. čer 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb a luci taky to ještě neříkej já to pak holkám napíšu ve středu po tom utz... s těma zkušenostma co mám jsem v tom oznamování radši opatrnější...
13. čer 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a máš fotečku? Testu a z utz?? Na kdy ti vychází termín??
13. čer 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch neboj, nikomu to říkat nebudu....i já už jsem opatrnější jak vidíš
13. čer 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb z utz fotečku nemám byla tam "jen" dutinka... a test jsem taky nefotila, ale to se dá napravit :grinning: s termínem já moc nevím, protože naposled jsem začla krvácet ještě v době kdy jsem byla těhotná a podle utz jsem byla v 5tt, ale podle toho, co se dá počítat za první den ms jsem měla bát v šestým, tak je to takové kdo ví :grinning: ale asi tak nějak přelom ledna a února :slight_smile:
13. čer 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme pozitivní test cca 20dní.. S kontrolou u doktora nespěchám.. Stejně nepůjde zatím nic vidět.. Jsem objednaná na 25.6. tak uvidíme, co se dozvíme.. Jinak termín máme cca 9.2. Vtip je v tom, že manžel je narozen 8.2. a já 10.2. :slight_smile: Tak jen aby se nic nestalo :slight_smile:
13. čer 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch tak to je fajn, já byla včera 4+3 a jak jsem psala nebylo vidět vůbec nic...jen vysoká sliznice, která by prý těhu odpovídala

@zuzkanka12 super, držím palce.
13. čer 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb tak to bude všechno v pořádku a na dalším utz už bude vidět to co vidět být má :slight_smile: to je super :slight_smile:
13. čer 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Tak bezva! :slight_smile:
13. čer 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jo, myslím, že jo, testy sílí jak má a že jsem jich dělala :D a mezitím ještě nějaký 25kový testy a tak :D Tak mi neříkej, že kdyby bylo něco špatně objeví se ta druhá tak brzy a bude takhle krásně sílit :D
13. čer 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a ještě jeden ze včera :D
13. čer 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a kdybys mi chtěl říct, že jsem magor, tak nemusíš....vím to :D
13. čer 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb takhle silnou jsem v životě neviděla, myslím, že můžeš být klidná :grinning:
13. čer 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch dneska je zase o něco silnější, ale prostě ta doktork amě všera rozhodila
13. čer 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb je mi to jasné... člověk se pořád bojí...
13. čer 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch bojí no......ale tak budem věřit že to tu společně dotáhnem až do toho února
13. čer 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb určitě :slight_smile: vše se mění k lepšímu :slight_smile:
13. čer 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch jo, to je pravda :wink: Jsem zvědavá odpo na výsledky z krve
13. čer 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb mě taky krev brali, ale ani jsem tam nevolala :grinning:
13. čer 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. čer 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb kdybych neviděla ten utz a šla na krev dvakrát tak volám, ale takhle by mi to stejně nic neřeklo...
13. čer 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch jo já jdu dnes a zítra no
13. čer 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek