• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@pupan hmmm .. tak to taky nevadí ... tak to bude o nějaký den později :slight_smile:
14. únor 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se stále jestě z porodnice,pobyt se nám protáhl o žloutenku,malá je na fototerapii.Jinak krasně papá a je moc hodná.Dnes nás jestě nechtějí pustit,tak snad zítra.Pevně doufám.
15. únor 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novaa To mě mrzí.. nám taky hrozili, ale naštěstí začaly hodnoty klesat. Tak přeji ať už to zítra vyjde a můžete být doma.
15. únor 2014 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novaa jejda, já se toho taky pokaždé bála, poprvé to hrozilo, ale nakonec nás pustili s tím, že kyby něco, tak na kontrolu k naší dětské a podruhé to bylo ok. Měla jsem prcky pořád u okna na sluníčku, obě děti byly letní.. Tak snad vás zítra pustí, už jste tam docela dlouho, co?
My se na porod pořád nechystáme, sice sem tam nějaký poslíček proběhne, ale jinak mi to nepřijde jako, že bych měla do týdne rodit :slight_smile:. I když budu..Poslední tři noci skoro nespím, pitomej úplněk, to je hrozný, do dvou hodin špatně, jdu třeba i pětkrát na záchod a od půl třetí pak už nespím vůbec :frowning2: V poledne si lehám s malou, ale nezaberu, jen tak ležim. Ach jo.. Jsem celá nateklá a už se fakt začínám těšit, až ji vyprdnu :slight_smile:
15. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan jj od pondělí,už je to fakt otrava,jestě když tu nemám malou u sebe. :unamused:
15. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novaa ty ji nemáš u sebe?? A proč? To ti ji nefotí na pokoji??
15. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan ne ne,to se na pokoji nedělá,je na Jipce a já ji chodím kojit. :astonished:
15. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novaa No u nás teda mají děti na pokoji, dají jim tam ten vozík s tím ozařovacím strojem :frowning2:. Měla jsem to tak pokaždé se spolubydlící. Při klukovi i holce. Jedině, že by vám dělali něco jiného?
15. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo,tak to je super,že to tak jde :slight_smile: jedinou výhodu to má,že si jestě před odchodem domu trošku odpočinu a pak to nastane :grinning: ,ale to víš,že bych ji měla radši u sebe :wink:
@pupan
15. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás docela fičák, malou asi hodně bolí bříško, nebo já nevím, co ji trápí, včera celý den na rukou, zdřímla celkem 3x na půl hodinky a večer křičela dvě hodiny, nepomáhalo nic. Doufám, že se máte líp, já už zas musím běžet, je po spánku. :confounded:
17. únor 2014 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 To je mi líto :frowning2:. Když to tak čtu, ať tam ta naše maličká ještě chvilku je :slight_smile:. Sice se nevyspím, ale aspoň se netrápím tím, co trápí ji..Tohle je to nejhorší. A do toho se nevyspí celá rodina, stěny v bytě máme slabé, ach jo. Už abysme měli postaveno, ale to ještě chvilku potrvá :frowning2: Tak se držte,snad to brzo přejde.
17. únor 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak Laurinka už je na světě emoticon Narodila se 12.2. ve 22:22 a je naprosto úžasná emoticon
17. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@prcekverunka Mooc blahopřeji, ta si to teda uměla načasovat :slight_smile:
17. únor 2014 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčičky - tak my taky bojujeme :grinning: já myslim, že si víc napíšeme někdy v dubnu, až se všechno uklidní, hehe. Tak my jsme zažehnali hlad, malá je prostě na Nutrilonu a já mám klid v tom smyslu, že má plný bříško a nebéká pořád po mlíčku. Taky se nám samozřejmě rozjely prdy - ale řekla bych, že jsme zatím na tom docela dobře. Pláče "jen" mezi podvečerem a nočním spaní. Což je tak od 18,00 do 23-24,00. Pak vytuhne a spí většinou čtyři hodiny. Dneska dokonce skoro pět. Pak jsem jí dala mlíčko, odkrkla a zase vytuhla do osmi. Takže se to snad srovná všechno a bude to dobrý. Už se těším na převážení, jestli už nabrala aspoň na svojí porodní váhu. JInak jsme byli včera na focení, uspávali jsme jí přes hodinu a půl, hrůza :grinning: ale fotky budou krásný, těšim se na ně hrozně. Udělala jsem si na fotoblogu album, tak se mrkněte - jsou to sice fotky z mobilu, ale aspoň něco. Ještě jsem nenabila foťák, co jsme doma, děs :grinning:
@pupan - Klárko, důvěřuj holčičce, určitě tě vyslyší a narodí se na termín :slight_smile:
@coolik - Šáry, já taky funěla. Poslední dva týdny už jsem ani ven nechtěla :grinning: vydrž, stojí to za to. My se tu furt dojímáme jak dva tydýti :grinning:
@majak78 - a co zkoušíte, Markét? My ode dneška espumisan. A máme polštářek s hroznovýma pecičkama. Jinak jsem včera cvičila s nožičkama, vykákošila se a byl klid :grinning:
@prcekverunka - Veru, gratuluju moc! Jiřík od @27verca je zatím jedinej chlápek mezi těma našima holčičkama :slight_smile:
17. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekverunka gratulace veliká :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Tak hlavně, že už je malá spokojená! Naše je dneska trošku lepší, byly jsme na procházce, tam vytuhla a pak spala ještě dvě hoďky doma v kočárku. Teď taky usnula, tak uvidíme. Jo, taky zkoušíme espumisan. Ale včera celý den a efekt nula nula nic. Malá už je i opruzená, pořád kaká, při každém kýchnutí má trochu v plíně, musela bych přebalovat co 5 minut,aby byla záruka, že je suchá. Snad se ji to brzy zhojí.. Jo a jinak máme už i rýmu. Ještě že jsou kluci na prázdninách, jsme na ty boje samy dvě. A ten polštářek nahříváš a dáváš na břísko?
Focení už máme taky za sebou, byli jste tam celkem 3 hodiny a nevytuhla pořádně za celou dobu. Vždy jsem uspala, položili jsme ji a byla vzhůru. Takže moc fotek nebude.
17. únor 2014 v 15:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy. Čtu vás docela poctivě,ale na psaní už tolik času nezbýlá jako dřív :frowning2: . My zatím všechno zvládáme v poho, až na to že kojím a malej nepřibírá :unamused:. Zítra se jdeme převážit a tak uvidíme jestli najedeme na flašku nebo nee. I když je divný,že prcek přes den vydrží 3 hodiny a v noci 4 i 5,jak kdy :unamused: . Takže se uvidí zítra.Ledviny máme zatím v normě a na další utz jdeme ve 3 měsících,ale mělo by být všechno OK :wink: . Dneska je venku nádherně a mě taky konečně naše slečna půjčila kočárek a já mohla poprvé vyjet :grinning: ....
Ještě holky,jak poznáte že mají mimča prdíky??? Já si teda myslím,že je zatím nemáme nebo to nepoznám,ale prdí a kaká skoro pořád :slight_smile:
@prcekverunka Gratuluji k Laurince,atˇ jste obě v pořádku a zdraví :grinning:
17. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. únor 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady vám posílám dvě moje zlatíčka :grinning:
17. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Natálka je krásná velká ségra :slight_smile: Veru, jsem moc ráda, že jste v pořádku - co se týká tý ledvinky, snad to byl jen strašák z těhotenství a budete mít už svatej pokoj :slight_smile: Prdíky já teda osobně nepoznám. Myslela jsem, že když kadí, tak zároveň i prdí, ale dneska mi to sestra vysvětlila, že to není pravda. Je fakt, že jsem si jí dala včera na přebalovák, pokrčila jí nohy na bříško a tlačila - ono z toho vytlačila bobek :grinning: Pak jsem jí hned dala ten -polštářek, zabalila do zavinovačky a do pěti minut byla tuhá :slight_smile: Jinak mi taky nepřibírala, spíš hubla a ještě nejsme ani na porodní váze - takže my jsme prostě na flašce. Už jsem s tím srovnaná a hledám v tom hlavně výhody. Jako, že třeba teď můžu v klidu jezdit za mým tátou do nemocnice a nechat malou doma s tatínkem :slight_smile:
@majak78 - jj, ten polštářek dám asi na 15 vteřin do mikrovlnky a pak ho vyzkouším, aby nebyl moc teplej a šup na bříško a zabalit. Ale včera fakt pomohlo to vykáknutí, aspoň myslim :slight_smile: Mají ho v DM, ale určitě se dá sehnat i jinde. Jinak je to hrůza, když malá řve - fakt vydrží od šesti třeba do jedenácti. Tak doufám, že se to zlepší. Jinak je zlatá. taky mi akorát dospává procházku v kočárku :slight_smile:
17. únor 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Děkuji :grinning: .No s těma prdíkama je to děs,člověk by rád pomohl,co? No uvidíme jak to bude teda u nás :unamused: . Espumizan raději máme nachystanej :grinning: . S tou váhou to taky máme stejný. V pátek jsme taky ještě neměli ani porodní váhu,tak uvidíme zítra :unamused: . Píšeš,že jste na flašce a to už z prsu nedáváš vůbec nebo to střídáš??? S Natálkou jsem problémy s přibíráním neměla, takže nevím co mě čeká :confounded: . Jj nějaký výhody to má, to máš pravdu,ale kojení je kojení,ale svět se přeci nezboří,že???Jinak tatínkovi přeji brzké uzdravení....
Jinak dala jsem i pár fotek do alba,tak můžete juknout :grinning:
17. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca krásná fotečka, velká ségra je pyšná, co? ale jsou to starosti s těma drobečkama, co? Proto chci, aby tam ještě byla a něco přibrala, i když půl kila už to asi nebude, i kdybych pár dnů přenášela. Ale tak každý deko dobrý :slight_smile: Jak říkám, pak zhubnou a jsou to takový bobíškové hubení, tak radši větší mimi :slight_smile:. Holky, zítra jdu na gyndu, podruhé proběhne Hamilton, tak uvidíme, co na to malá :grinning:
17. únor 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prcekverunka .. tak velké gratulace k Laurince, ať je zdravoučká, hodňoučká a prostě přejeme jen to NEJ do života! :slight_smile:
18. únor 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca @brsh @pupan @majak78 ahoj berunky, tak jsem vás včera večer dočetla. každé miminko jiné, každé starosti jiné ... ale závěr stejný ... stojí to za to! :slight_smile: tak na vás myslím, jak se máte a jak to jde ... je jasný, že nemáte čas tady trajdat po netu, tak jsme rádi za každou zprávičku z domova!
Baru ten nutrilon má nějak víc druhů ne? Známá krmila tím jakýmsi a malej jí 14 dní v kuse plakal, než přešli na nějakou tu řadu lepší a samozřejmě dražší a mají úplný klid od prdíků a bolení bříška. Taky používá nějaké probiotické kapky na tyhle problémy, mám to dole odtržené, tak tam za chvilku dojdu a napíšu vám to .. třeba to bude lepší než ten espumisan. Kupují to všichni na netu, neb to výjde prý o stovky levněji než v lékárně.
Holky, v jaké velikosti jste odcházeli z porodnice s miminkama? 56 nebo míň?
Hele, manžel mě od víkendu plaší, že si mám nachystat tašku do porodnice ... na itěhotenství píšou, že od 35 tt je to již vhodné a tak mi to stále připomíná ... myslím, že není třeba až tak plašit ne? Já jsem ráda, že mi včera přišel mail z mami tati a posílají mi ten zbytek do postýlky .. takže už to budeme mít skoro komplet, krom toho nákupu v IKEA a tam se snad dostanu nejpozději do konce příštího týdne.
Na tom serveru píší, že ty prodyšné vložky do porodnice min. 60ks ... to jste si toho brali opravdu tolik? příjde mi to moc .. ale netuším, jaká je praxe .. tak prosím o rady zkušených maminek! :wink:
18. únor 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@27verca Veru malej je krásný, vypadá spokojený a v pohodě :slight_smile: Jak je focený sám, tak je takovej velkej a jak je pak v tom koši, tak je takovej prďánkovatej malinkej .. jak ty fotky strašně klamou! :slight_smile:

@majak78 @brsh holky na jakém jste byli focení? a proč uspávat? a jak jste uspávali? já o tomhle teda neuvažuji, protože máme celkem kvalitní foťák i objektivy .. dokonce Kamil min. měsíc objednal právě objektiv do interiéru na miminko s větší světelností, aby jsme nemuseli používat blesk a bleskovat mu do očiček, takže se těším, že se v tomto směru vyřádím sama ... :slight_smile: ale tak pro inspiraci a radu si od vás klidně řeknu :slight_smile:
18. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Kláry, jsem zvědavá s jakou příjdeš z kontroly :slight_smile: .. četla jsem si co je to ten hamilton a moc se mi to teda nelíbí ... prý to bolí .. proč to dělají? to mimčo přeci jednoho dne prostě ven musí .. :slight_smile:
18. únor 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @majak78 .. no jo, tak už jsem to viděla v albíčku. mrňavou ochutnávku .. tak to budou krásné fotečky! o tom uspávání by jste mi však písnout mohli .. :grinning:
Baru jinak krásné fotečky, i když jen z mobilu .... malá je úžasná! A ten kočárek vypadá parádně! Určitě se lidi za váma otáčí když vyjedete co? :wink:
Já jak na vás narozený koukám, tak už chci taky prďolínka doma ... no nic, tak asi začnu tedy chystat a prát věci. Už je čas? 35tt? Včera dorazil pan stolař s hotovýma komodama ... takže opravdu můžu začít plnit .. ještě musím mrknout na net do IKEA na nějaký úložný systém .. třeba by to bylo vhod ... :slight_smile:
18. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @27verca @majak78 takže ty kapky jsou od BioGaia PROTECTIS - kapky s lactobacillus reuteri pro děti, doplněk stravy tak na to zkuste mrknout. Jinak vy jste měli ten espumisan v zásobě dopředu? .. nemám :unamused:
18. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coolik Hamilton nebolí, je to jen nepříjemné, ale tak máme před porodem, tak tohle zvládneme. A neprovádějí to, když to nechceš :slight_smile:. Já to ale chci, chtěla jsem to vždy, u kluka jsem jela ten den, co mi to udělal, u holky mi to dělal dvakrát a dnes jdu zase podruhé i tentokrát, chci si o něj zase říct, povolí ty blány kolem čípku a když jsou porodní cesty připraveny, rozběhne se porod, když ne, nestane se nic..Prostě odejde zátka, to ti asi řekne víc :slight_smile:. Dost na to dnes vsázáím, posledně říkal, že hlavička ještě úplně nepřiléhala, tak že se to nepovedlo jak by mělo.. Dneska už snad joo a večer pojedeme :grinning:
18. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek