• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@coolik .. jako když je třeba nějaké maso na šťávě, kde se vždy první udělá cibulka a pak se dává maso, tak to nemůžou kojící ženy? co z tohoto bych nemohla?

Pondělí: polévka kmínová s vejci
vepřový guláš, chléb

Úterý : polévka papriková s bramborem
kuřecí srdce na slanině, dušená rýže,
kyselý okurek
Středa : polévka drožďová
dušená mrkev, vepřový plátek,
vařené brambory

Čtvrtek: polévka hovězí s těstovinou
rajská omáčka s hovězím masem,
houskový knedlík

Pátek : polévka mrkvová s cizrnou
zapečené flíčky s bramborem,
červená řepa
24. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik @majak78 @pupan @27verca - ahoj kočiny, já nestíhám dopsat. Lefty měl ve středu epileptickej záchvat (třetí za poslední měsíc a půl), takže fakt asi nevydejchává, když malá pláče. A ve čt mi zase vyděsil monitor - letěla jsem do ložnice a vytáhla malou a přišlo mi, že nedýchá. Tak jsem jí otočila hlavou dolů, bouchala do zad, pak to samé na posteli a nic. Byla jak kus hadru - ale modrá ne. Tak se spustil kolotoč vyšetření, byly jsme spolu dva dny na Bulovce v nemocnici, dneska jedeme na utz hlavičky, ve středu na kardiologii, pak ještě na neurologii. No snad to bude vše ok a jen prostě špatně dýchla nebo tak slabě a byla tak vytuhlá, že jsme to ani já ani monitor nepostřehli. Málem mi švihlo.
Jinak krásně v noci spí - po velkým mlíčku vydrží i šest hodin bez jídla, pak si dá lahvičku a spí další tři čtyři hodiny. Takže dneska v noci jsme např vstávaly jen jednou..
Šárynko, já nekojim a malá taky trpí na prdy. Právě kolem čtvrtý až šestý ráno nejvíc skučí. Ale hodně jí pomohly kapky Babycalm. Fakt do toho jdi - je to jen fenykl, máta a anýz. Julinka bude krásně prdět.
Moc vás zdravím a zase napíšu, co nejdřív.
Pusu dětem, holky, pá
24. bře 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ahoj Barunko, tak to máš teda pozdvižení .. když neřešíš Adinku, tak Leftyho ... to vypadá, že opravdu nějak nedává tu změnu. no doufám, že to bude lepší a že se s tím nějak srovná a nebude to řešit záchvatama ... s tím dýcháním jsi mě úplně vyděsila ... určitě to bude vše v pořádku a byl to jen nějaký hnusný omyl ... ještě, že jsi v praze .. ta vyšetření jsou tam asi líp proveditelná než tady u nás, kde široko daleko kvalitní nemocnice není.
tak vám moc držím palečky a myslím na vás! papa
24. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jé, tak to máte taky radosti, co? Ach jo. Tak snad to nebude nic vážného, ono ti mimísci ještě neumí pravidelně a bez chybičky dýchat, tak jim to občas vynechá, snad to bude ono.
Holky, čtu Vás, ale nestíhám odepisovat.. Mám toho teď nějak dost.
24. bře 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata.Tak koukám,že nejsme jediný co nás něco trápí. Je to děs čím vším si musíme projít,co??? Hlavně ty Baru. Já už váhu Jiříka neřeším,prostě bude míň přibýrat a nic s tím neudělám.Je spokojenej,klidnej a tak to prostě nehrotím. Tedˇ má 3925g tedy za sroro 7 týdnů přibral 575g,ale pořád lepší než nic :slight_smile: . Jídlo to taky pořád řeším,asi budu na suchém chlebu a vodě,začala jsem dávat i čaj od hipp,ten na prdíky a řekla bych trochu lepší to bude....
Jinak všechno se snažím číst,myslím na vás a držte se maminy ...
24. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@coolik
@pupan
@27verca
Baru, to je děs, doufám a věřím, že vše bude v pořádku a byl to planý poplach. To musel být šok, je mi z toho úzko.
Šary, já teda ty alergeny až tak neřeším, jo první měsíc jsem nejedla mandarinky, pomeranče atd., teď už si dám. Třeba grepy miluju a dokonce působí pro úpravu zažívání a proti nadýmání, tak bych řekla, je vhodný a už si dám. Malá se mi neosypala nikdy po ničem, takže alergenní nealergenní, to moc neřeším. Spíš řeším to nadýmání. Jo, polívky, omáčky, které jsou na cibulce moc nejím, ale ne 100%, už jsem zkusila, nějakou změnu k horšímu jsem nepozorovala. A ta červená řepa co tam na tom jídelníčku jednou je, je dokonce velmi vhodná k úpravě zažívání jsem četla! A zeleninu jim, samo ne kedlubny, zelí atd. ale rajčata, papriku, okurku normálně. Zas potřebujem slušnou a výživnou stravu, když kojíme, nejde vyřadit všechno a být na starém chlebu.

My jsme včera měli dost náročný den, skoro nespala, hodně plakala.. v noci pak spala v kuse do půl páte, a dneska byla jak vyměněná, vůbec takové dítě neznám. Jenom spala nebo ležela a koukala, smála se, dívala na hračky. A pak si zas sama usnula. Dneska jsem ji nosila snad 2x chvilku, jinak jen ležela. Myslím, že je unavená po tom včerejšku asi, ta dospavá, snad teda, až se trochu bojím, jestli se ji něco divného nestalo, jestli na ni něco neleze nebo tak.. to je divné, co? Člověk má hodné dítě a bojí se nemoci :grinning: Ona ale jinak fakt neleží spokojeně ani 5 minut..
24. bře 2014 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 .. no tak my jsme na tom obráceně. včera byla Julinka celý den úplné zlatíčko, přesně jak píšeš dnes ty, usměvavá, usínala si sama kdekoliv, koulela kukadlama no prostě pohodářka a dnes se vzbudila s příšernou náladou. tak jsem ji dala baštu a nechala spinkat u sebe v postýlce a doufám, že až se za dvě hoďky vzbudí, tak bude jak včera ... :slight_smile:
jinak děvčata, u nás nasněžilo a je hnus ... jako nedrží se to, ale oproti té úžasné sobotě je tohle zlej sen!

@majak78 děkuji za ty informace ohledně jídla :slight_smile:
25. bře 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. bře 2014 v 09:13 • mereni_iq
@majak78 @brsh @pupan @27verca ahoj berunky, tak my máme dnes po poradně s Julinkou. a všechno dobré .. od minulého pondělí jsme přibrali 300g, takže končím s kojením co dvě hoďky u prsa a buzení v noci. jsme úplně happy .. bylo to dost vyčerpávající. vím, že se bude na to jídlo určitě budit, ale určitě to nebude tak často.
tak všem přeju, ať se máte dobře a je všechno super! no a taky nám všem přeju, aby se změnilo počasí .. protože v tomhle se ven opravdu nedá ....
25. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik @majak78 @brsh @27verca Šáry, ty malou budíš? Já na to nemám srdce. Jako drásá mě, kolikrát, když mi usne večer v půl sedmý a pak se vzbudí až třeba v půl druhý na jídlo, tak mezi tím taky přemýšlím, jesti ji nemám vzbudit, ale jelikož vím, že rozespalá stejně moc pít nebude a když ji pak opravdu namáhavě proberu a zase budu třeba kdo ví jak dlouho uspávat, tak ji nechávám. Přibírá, tak to v noci neřeším. Vlastně ani přes den ji nebudím. Většino se po těch 2h vzbudí nebo si prostě i když je vzhůru řekne sama a jen jednou má takovou delší spavou, že i přes ten den schrupne na 3-3,5 hodinky a to ji taky nechávám. Říkám si, že si řekne, celý den hlady nebude :slight_smile:. Je fakt, že by třeba přibrala víc, kdyby jedla, co dvě hodinky, ale tak má za těch 5 týdnů 800g nahoře (zhubla v porodce z 4100 na 3700g) a máme 4,2 kg, takže uvidíme, co nám řekne dr. za 3 týdny na kontrole při prvním očkování...Pak nás čekají křtiny, to zase bude mazec, obléknout dětičky, při Terezce jsem sháněla šatičky snad tři měsíce, protože jsem magor a vše musí být prostě bez chybičky, takže jsem chtěla mít děti sladěný a teď sladit tři, to bude fičák :grinning:.. Ale už se těším..
Jo a jinak jsme včera začali s Vojtovkou, aby rozhýbala ten sval, co nepoužívala kvůli té krevní podlitině. Ta už mizí, je maličká, ale hlavička není zvyklá se natáčet na tu stranu, takže to bude boj, není to sranda, ale zvládeneme to..
26. bře 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan @majak78 @brsh @27verca .. jj Kláry, budila jsem ji. skrz tu zvýšenou žloutenku, aby neztratila sací reflex a já mlíko. takže jsme museli. říkala mi známá, že její chlapeček právě skrz tu žloutenku jeden celý den prospal a ztratil sací reflex ... tak jsem se toho bála a taky proto jsem hned v tu sobotu žhavila linky na laktační poradkyni atd. ale tak myslím, že je to za náma a bude fajn. co jsme přišli z porodnice, tak máme do včera nahoře 530g a to je víc než dost na to, že malé je dnes 16 dní ... :slight_smile:
no jinak jak jsme se včera s kamilem těšili, že se konečně trošku víc vyspíme, když už v noci nemusíme pravidelně budit .. tak Julinka byla zcela jiného názoru ... ta malá potvůrka se budila celou noc ještě dřív než kdybych ji budila po těch 3 hodinách ... takže noc vlastně horší než ty doposud. :grinning: No a pak se na něco těš a naplánuj! No každopádně dnes se budí úplně sama a je to taky pomalu dřív než ty dvě hodiny co jsem ji budila já ... jsem zvědavá, jak se to pak nějak ustálí.
Tak já už se těším na nějakou fotečku z těch budoucích křtin :slight_smile:
To je super, že ta podlitina mizí a že to bude ok. Vojtovka je určitě dobrá, bude to všechno zase v pořádku.
26. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan @27verca @coolik @majak78 - ahoj holčinky, tak já jsem včera měla první větší krizi a fakt jsem už odpoledne sotva lezla. A to mi teprve ten masakr začne. Vilém je od příštího týdne do listopadu v práci, což pro mě v realu znamená, že budu víceméně doma s Pupánkem sama. Takže maso. Ségra říkala, že u mě bude někdy přes týden, aby mi pomohla aspoň večer s Leftym. Já si to neumim představit, jak to budu dělat s venčením. Teď jsem si to vyzkoušela o víkendu, když pršelo - já v jedný ruce kočár, v druhý deštník a pes na volno :grinning: Ségra mi prej pořídí takovej ten deštníček na hlavu, co měl Krampol - suriomario :grinning:
Jinak jsme byli v pondělí s Adínkem na utz hlavičky a včera na kardiologii a všechno je v pořádku. Čeká jí ještě vyšetření na neurologii, ale předopkládám, že to bude ok. Nicméně to dejchání má v noci asi slabší, včera se mi zase spustil monitor. Ale malá se lekla, takže jsem viděla, že žije a tak jsem jí nechala spinkat :slight_smile: Šáryku, to kojení co dvě hod musel bejt mazec! My takhle krmili tou stříkačkou a bylo to šílený. Spát tak ve dvaceti minutových intervalech!
Holky, já nechápu, jak k tomu všemu dáváte ještě péči o vaše ostatní děti. Já bych asi zdechla :grinning: Malá jde večer chrupat, spí čtyři pět hodin, pak tři nebo čtyři a pak už jen hodinku a prdy nás prostě vyženou. Takže vstáváme mezi pátou a šestou. Teď třetí den po sobě v půl šestý. Teď jí mám v nosítku a usnula. Měla by jíst, ale nechám ji do půl osmý, když vydrží. Vyjde mi tak líp mlíčko na večer. Já jsem šla včera spát s ní už v půl devátý :grinning: takhle chodim skoro každej den, max v deset. Už bych chtěla nějakej režim, tohle je na budku. Hlavně jí pořád neumím pofackovat s mlíčkem. Na všech krabicích UM, v knížkách - všude píšou, že by měla jíst 5 x denně, ale to je na malou prostě málo. I když jí dám víc mlíka, dožaduje se po třech hodinách bašty. Já myslim, že je na to ještě malá - co vy?
Všechny vás zdravíme!!! Já jedu k zubaři, využivám posledního dne, kdy je V doma.
ps: Klárko, s tou Vojtovkou držim palce. Je to očistec, viď? Nebo je Barunka hrdinka a nebéká? Posíláme pusinku, ať vám to pěkně šlape!
27. bře 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @pupan @coolik @majak78 Ahojky děvčata. Mám dotaz,už měli vaše holčičky rýmu??? Jiřík začal chrochtat,ale nevidím mu v nosíku nejaký bubáky,takže ani nevím jestli to rýma je :frowning2: . Od rána je dost mrzutej a mám ho pořát na rukou.
Baru je skvělé,že je malá v pořádku :slight_smile: Jinak Baru taky vstáváme tak brzo a večer padám na hubu a chodím kolem 9 spát a nemám problém usnout :grinning: .My baštíme celkem pravidelně co 3 hodiny,ale dnes mě cucá už po 2,asi jak mu není dobře :frowning2: .Budu držet palce atˇ to doma všechno zvládneš,ale neboj se toho,jsem taky hodně doma sama a dá se to :wink: ...
@coolik Tak tedy klobouk dolů,kojit co dvě hodiny i v noci,to muselo být něco,jsi šikula :wink: a hlavně malá,že tak krásně přibírá...
@pupan Taky pěkně nabíráte,to je dobře :slight_smile: . Jé křtiny,to budeš míh tedy hoňky,těšíme se na fotečku :grinning: ...A co Barunka,jak zvládáte cvičení???Asi mazec,co??? Držíme palečky aby bylo vše OK...
@majak78 Co malá,jak jste dopadly???Nejste nemocný??? Třeba jen změna k lepšímu,co??? :slight_smile:
27. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca ja se desim jenom venceni. Rano a v poledne ok, ale vecer?! No snad u me bude segra co nekvic, abych nelitala s malou v Ergu po sidlaku :grinning: jinak je to chrceni normlani. Je zahleneny z mlicka, cetla jsem o tom :wink: ja kapu do kazdy nosni dirky morskou vodu. Jako prevenci :wink:
27. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Děkuju a určitě tu mořskou vodu taky pořídím. A sestra určitě ráda pohlida :wink: ,uvidíš...
27. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. jaká mořská voda?
27. bře 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @pupan @majak78 @27verca .. no tak já bych nedala ani to venčení ráno. Kamil chodí tenhle týden už do práce, tak jsme s malou samy doma. ale ráno mi šíšu vyvenčí. když jdeme s malou ven, tak jde šíša s náma, tak to už je pohoda. může být na volno, je hodnej. jinak taky klobouk dolů, před váma maminy co už děti k těm miminkům máte ... zkoordinovat to celé musí být fuška. já ještě nemám zmáknutý ani pořádně to chystání se ven ... musím to vychytat a zdokonalit, ať jsme perfektní.
jinak veru, Julinka taky u kojení někdy chrochtá. tak jí vyčistím nosánek a většinou tam taky nic nenajdu. tak nevím. taky nám teče trochu levé očičko a prý pokud je ucpaný ten slzný kanálek, tak může být i ten sopílek, neb je to propojené. a jinak děvčátka chodím taky spát hned jak večer nakojím ... takže do devíti maximálně. a jak jsem se těšila, že se víc vyspíme, tak houbelec .. Julinka nadále pokračuje ve svém režimu, jak nejvíc vycucat maminku a vstává co dvě hoďky a v noci nevydrží spát ani ty tři co předtím ... tak jsem hotová. snad ji to brzy přestane bavit.
27. bře 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik v lekarne ti poradi :slight_smile: akorat jsem si koupila kapatko a kapu jednu denne do kazdy dirky. Je to supr prevence na rymu :wink:
Julinka se srovna, neboj. Ja jsem se ten prvni mesic malem posrala, s prominutim :grinning:
27. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coolik Tak to tě lituju,ale říkej si bude líp :slight_smile: . Chrochtáme taky občas a ráno má pod nosíkem bubáky,takže tam nějaká ta rýma asi je,ale není to tak hrozný :wink: .
Tedˇ nás pro změnu zase trápí nějaký fleky na obličeji a má strašně suchý tváře,tak nevím čím mazat a za Dr. nevím jestli jít :unamused: ....
30. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca
Cvičení je ok, není to nic hroznýho, mačká se na dva bodíky na hrudníčku a to vyprovokovává pohyb svalů, kterými by jinak nehýbala. Tím se začne hýbat dříve, než klasický novorozeně, které tu Vojtovku na otáčení necvičí, začne se i dřív otáčet ze strany na stranu, když se to cvičí dobře, takže nakonec toho vůbec nelituju, nic se tím nemůže zkazit :slight_smile:.
Křtiny budou až v polovině května, takže na fotečky si musíme počkat :slight_smile:
Jinak Barunce se na tvářičkách udělalo takové to ošklivé "akné", takové ty pupínky, jak si pleť zvyká na nové prostředí a mění se.. Obě děti to neměli, teď si to maličká chudák musí odbýt. Vím, že na to dr. píší masti s kortikoidy, což v žádném případě nechci, pokud to nebude opravdu nezbytně nutné, takže omývám teplou vodičkou, snad to brzo zmizí. Jako zatímto nemá nijak brutálně, ale jako dost :frowning2:
Jinak jsme včera vážili po týdnu zase nahatou a vyprázdněnou, tak za týden přibrala přesně 200 g a z 4420 jsme ted na 4620 g, což mi přijde super :slight_smile:. My do další KO v těch 9ti týdnech snad těch 5 kg dáme :grinning:
31. bře 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Tak to je dobře,že to takhle zvládáte,jste šikulky :slight_smile: . tak si myslíš,že my taky budeme mít to akné,jak píšeš,že máte vy??? Je to dost možné,zkusím to taky omývat teplou vodou a uvidíme. Za jak dlouho by to mohlo zmizet??? Kortikoidy takhle malým bobkům jo?? To je mazec :confounded: . Tak s tou váhou nás strčíte do kapsy,ale je dobře,že pěkně papá :slight_smile: ...
31. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan
@27verca
@brsh
@coolik
Ahoj holčiny. U nás je dneska nezvykle klidné dopoledne, malá ještě vlastně nevstala, teda kojili jsme nad ránem co dvě hodiny, ale vždy v mé posteli ještě vytuhla, tak ještě pospává doteď. Já bych spala taky, ten přesun mě nějak rozhodil, ale mám smolíka, musela jsem vybrat kluka do školy a druhému dělám společnost. Ale aspoň jsem stihla hodně věcí v klidu, naplnit pračku, uklidit, nachystat na oběd atd., tak to je taky fajn.
Jsem nachlazená, mám rýmu, náš prostřední taky. Nelinka taky chrčí, ale tentokrát je to jen zahlenění, ale rýmu už jsme taky měli, odsávali jsme a vždy něco vylezlo, tak to asi jen ze zahlenění nebylo.
Akné měla malá taky, mazala jsem černým čajem a je to pryč! jestli to teda zmizelo díky tomu, nebo by to zmizelo i tak, nevím, ale zkusit to můžeš.
Poslední týden jsme dost bojovaly s kojením, malá mi ho začala docela bojkotovat, normálně sotva uviděla prso, tak řvala. Dopoledne a v noci to i šlo, ale odpoledne a na večer to byl děs, už jsem myslela, že skončíme na flašce. Jak nepila, tak mi ubylo hodně mlíka, takže to o to teklo pomaleji a to ji rozčilovalo ještě víc.. takže začarovaný kruh. Navíc si prodloužila noční pauzu i na 7 hodin (což je super), ale tím taky tvorba mlíka poklesla. Kamarádka mi ale půjčila elektrickou odsávačku, tak když nepila, aspoň jsem pořádně odsávala a mlíka zas přibylo. Jsem si připadala jak v kravíně :grinning: No ale už dobré, Nelča si dala říct. Večer někdy teda kojím na balóně nebo při tom chodím po chodbě, jinak nepije, ale lepší se to. Je to věda, to kojení. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak musíme nějak vykoumat večerní uspávání, to nám zatím moc nejde, usne a za hodinu je vzhůru plná dobré nálady a nespí. Někdy vytuhne až o půlnoci.. tak to nevím, jak vymyslíme, já takhle dlouho nevydržím. V kolik usínají děti vám? A jak?

Zítra nás čeká první očkování, bojím bojím. Snad to ta naše beruška dobře zvládne.
Klari, a jak často to cvičíte?
Baru, super, že je malá v pořádku. To budeš mít tedy drsné, být tak hodně sama. Snad ségra pomůže..
31. bře 2014 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan jé tak to my máme taky asi to akné .. jak to píšeš. já si myslela, že jsou to potničky. má to jen na obličeji, vypadá to místama jak malé uhříky ... :unamused: takže teplá voda jo? jsem o tom nikdy neslyšela ...
31. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 černý čaj? .. teploučký?
s tím očkováním ... budu to taky muset nastudovat, co dát a nedát z toho nepovinného.
31. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @brsh @pupan @27verca .. jo holky a já mám asi zánět v prsu. mám ho zarudlé, jen část a bolestivé na dotek. tak jsem volala lakt. poradkyni a zatím nahřát, vykojit a přiložit tvaroh a tak do dalšího kojení. tak jsem zvědavá, jestli a jak rychle to pomůže. včera jsem dělala na zahradě a vím, že jak jsem se zohla, tak jsem si ta prsa "pomačkala" a docela to bolelo ... tak si říkám, že jsem si tím asi "hodně" pomohla. asi se něco šprajclo a ucpalo a zánět je tu ... ach jo.
31. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Cvičíme to 3x denně 5 minutek maximálně. Mačká se vždy jeden bod na každé straně a to se 2x zopakuje. tak to jde.
Akné nám mizí, dneska už to nevypadá jako uhříky, jen jsou to už maličké nerudlé flíčky, tak snad odstup :slight_smile:
31. bře 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan @brsh @majak78 @27verca .. děvčátka, máte taková ta vibrační houpátka? koukám na to a netuším na kterou značku se dívat ....
2. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik My máme toto http://mimi-vyskov.com/19015-bright-stars-lehatko-vibracni-peek-a-zoo-2014/0/ ,kupovala jsem ho asi před 14 dny a Jiřík je v něm spokojený,akorád se mu moc nelíbí ty vibrace,možná časem :grinning: ...
Jinak žádný akné nemáme,ale ošklivý egzém,takže jsme vyfasovali 2 mastičky a mažeme o 106,ale hned po prvním mazání změna k lepšímu,hurá :slight_smile: ...tedˇ jen zjistit co mu vadí :frowning2: ...
3. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Šáry, nemáme, ani na jedno dítě jsem neměla, přijde mi to zbytečné za ty peníze na tu chvilku, my máme kolébku, takže kolébat můžeme tam, přičemž ji na to ale nechci navykat, abysme nebyli houpací otroci, takže my se bez vibračních a houpacích lehátek krásně obejdeme.. To jí radši koupím něco hezkého na sebe a to samé těm starším, dost ujíždím na oblečení pro Terezku :slight_smile:.
Dneska jsme byli na druhé kontrole kyčliček, vše v naprostém pořádku a i ta hlavička se už lépe otáčí, ta Vojtovka má fakt asi smysl.. Hned ve dveřích nás dr. poznal a smál se, že to jsme my s tou raritou, jadérkem už ve 2 týdnech.. Tenkrát na to koukal jako vejr, prý to ještě neviděl, prý jsme nějaký urychlený :grinning:
3. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dnes odpoledne proběhla ještě šestinedělní kontrola 4720g a 55,5 cm. Takže přesně kilíčko od zhubnutí v porodce přibrala :slight_smile:
3. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek