• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@pupan ahoj Klári, fotky jsem nenašla - jsem blbá nebo slepá? :grinning: Jen Barunku před akcí :slight_smile:
@majak78 - Maky, tak co očko, jak to Nelča zmákla? Malý dělali ty odběry v tý nemocnici tenkrát... teď už snad nic :grinning: Ale v úterý jdeme na pigárka, tak jsem taky zvědavá. A pak ty náušnice - ježiš, to bude horor, ale spíš pro mě :grinning: no nic, zmákneme to. Stojí to za to :slight_smile:
Jináč ve středu máme taky ko kyčlí, tak jsem zvědavá, snad vše ok! Cvičím s malou jednou nebo dvakrát denně, co si pamatuju z mimijogy, tak snad prospívá hezky. Dostala teda velkou pochvalu v pondělí :slight_smile:
Včera jsme byly s Adi na grilovačce u kamarádky ve školce. Mrška spala jen dvě hodinky přes den :grinning: je hrozně zvědavá. Takže si dáchla hodinu doma v postýlce a tam asi hodinu a čtvrt v kočárku, jinak ani prd. Ale když spí v noci a není přes den protivná, tak je mi to šumafuk :slight_smile:
Předevčírem mi Lefty odjel výtahem do desátýho patra, holky, já myslela, že dostanu infarkt :grinning: no naštěstí tam byl a čekal u dveří, když jsem si ho jela vyzvednout :grinning:
Tak krásný víkend, děvčátka :slight_smile:
@coolik @27verca
9. kvě 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ano Baru, fotky ze křtu nezveřejňuji :slight_smile:, je tam jen Barunka připravená na křtiny..
9. kvě 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh ahoj a jaké náušničky máš pro malou vybrané? barvičku? @pupan Klári, malá je tam kouzelná v těch šatečkách!
.. a nám dnes došly taky šatečky poštou, takové krásné vínové jakoby z kousků ušité, až je Julince oblíkneme, tak ji fotneme a přiložíme! A v pondělí mi příjde další balíček, kde budou další hezoučké šatičky a věcičky, tak se těším! :slight_smile:
9. kvě 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jo baru uz vim barvu .. jsi to uz psala .. ruzovou nebo fialovou.me se libi i ty nastrelovaci kyticky ale nevim jak vypadaji v realu. Videla jsem je jen na netu.
9. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan - tak jsem rada; ze nejsem blba :grinning: a Barusce to moc sluselo!
@coolik - jeste vybrany nemam, Sari - vyberu na miste. Chtela by neco jednoduchyho a rada bych fialovy nwbo ruzovy :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jj baru jasné ... taky mám v hlavě tady ty barvičky, ujíždím úplně na takové té tmavší růžové - malinová dejme tomu by se jí mohla říkat :slight_smile: no já nevím, jestli u naší dr. bude takovej výběr. vím, že známá říkala, že její dr. má standardně asi bílé a růžové a vše ostatní na objednávku.
Mám neplánovaně volno ... teda prý mi to kamil říkal, že si dnes příjde tchýně pro malou ... no tak si ji vzala a kamil je na rybách ... tak jdu asi dělat věci, který normálně nestíhám ... mějte se berušky a krásný sluníčkový víkend!
10. kvě 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik jéé, to takhle půjčuješ malou? Já jsem se ještě neodvážila :grinning: a asi to bude brzo problém, protože je Adi žádaná ze strany rodičů V. Ale já ji nechci dát :frowning2:
10. kvě 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru nezbývá mi nic jiného než ji půjčit :slight_smile: Máme skoro pořadníky na kočárkování a musím říct, že ze začátku jsem z toho byla nesvá, nechtěla jsem ji půjčit, ale jsou to všechno kamarádky nebo babičky, takže nešlo říct ne. No a zvykla jsem si a někdy si vyloženě říkám, ať si pro ni někdo příjde, ať si můžu v klidu uklidit. Ona spí doma dopoledne tak půl hodiny, takže s ní chodím už kolem 9,30 ven a jsme tak 3 hodiny. Někdy ji uspím a postavím na zahradu a spinká, ale teď je spíš taková mrňouskovaná a po chvíli se vzbudí, no a než ji nosit doma na rukách, tak radši tři hoďky kočárkuju a odpoledne to samé. No a to už si odpoledne říkám, ať potkám někoho, kdo si ji veme :grinning: Jako cizím bych ji nepůjčila a děckám taky ne. Já jsem nepsala, jak jednu neděli volala Blanka, že ji chce ven? tři minuty po ní Veronika ... pak psala sms Evička a poslední byla tchýně ... to bylo prosím během jedné hodinky ... :grinning: :grinning: takže jsem řekla všem, že doufám, že je dnešní neúspěch neodradí a že se zase ozvou ...
10. kvě 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coolik
@brsh
Já bych na kočárkování půjčila klidně! Samozřejmě babičkám nebo někomu důvěryhodnému, ale nikdo se nenabízí :grinning: Ale kojím co dvě hoďky, takže by to nebylo na dlouho.. ale vlastně v pátky chodím do té práce na dopoledne, tak to babička hlídá, ale to jsem v práci takže o odpočinku nemůže být řeč a ani se mi nestihne stýskat. Být jen tak doma, to by se mi asi stýskalo :slight_smile:

Taky jsem zvědavá, jaké náušničky má naše dr. na výběr. A s tou růžovou, já jsem vždycky říkala, že mít holčičku, nebude celá v růžové, spíš se mi líbí jiné barvy, ale teď je kolikrát jak cukrová vata, celá růžová :grinning: Holt si tu změnu po těch letech modré, zelené, šedé atd. užívám :slight_smile: A taky je to tím, že hodně věcí jsme dostali a moc toho nového nekupuju.

Jo a holky, dala jsem se na háčkování a mám pro Nelinku už první čepičku :slight_smile: Tak se při holčičce i něco nového naučím, u kluků moc třeba nebylo.
11. kvě 2014 v 16:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky, to jsme na tom stejně. Taky jsem si říkala, že to nebudeme s růžovou přehánět a máme toho samo nejvíc v růžové .. no na malinové naprosto ujíždím a i Kamil sahá při nákupech po růžové a to je u chlapa už co říct .. tak se vždy jen směju! :grinning: S háčkováním jsi frajerka ... já netuším, kdy bych to stíhala ... :confounded:
11. kvě 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik
@majak78
@brsh
@pupan
Děvčátka,přidala jsem nějaké fotečky,můžete juknout :grinning:
11. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - joooo, to jsi vlastně psala, že ji chtělo najednou asi x bab :grinning: no dobře, jednou na to určitě dojde, ale zatím teda ne :grinning: :grinning: Tchán to s malou střihnul před týdnem na druhou stranu silnice v zatáčce, ještě tam jelo auto, no málem mě odvezli...
@majak78 - ty jsi šikula! Já jsem si pořídila háčky, ale nemám trpělivost na učení, takže jsem v penálu a mám tam asi půl metru řetízku a tím to zhaslo :grinning: ale kamarádka mi pro malou uháčkovala medvídka a ušila peřinku a obláčkový polštářky - hodim sem foto. Je to úžasný!
@27verca @pupan
Jinak máme za sebou tedy první očko, děvčata a malá byla statečný. Békla při píchání, ale jen co jsem jí vzala do ruky, tak dobrý. Odpo spíš spinká, ale nic zásadního se zatím neděje, tak to snad tak bude i následující dva dny a zmákneme to bez vedlejších účinků. A Adi váží 6160 g a měří 61,5 cm :slight_smile: A dneska opět celej den blije jak alik :frowning2: včera nic...jen tak dvakrát malinko. Tak já nevim... no za tři týdny začínáme s příkrmem a děj se vůle boží. Snad to pomůže :wink:
13. kvě 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meda :slight_smile:
13. kvě 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh
@coolik
@majak78
@pupan
Ahojky maminy :slight_smile: . Tak máme další očko za sebou,ale tentokrát to bylo horší,Jiřík plakal ještě půl hodiny po píchnutí a doma taky. Pobrekával celý den a k večeru nám vylítla teplota na 37,8,ale spinkal hezky jen párkrát breknul ze spaní :slight_smile: .A za 14 dní na novo :frowning2:. Tedˇ se chystáme na kontrolní UTZ ledvin,tak snad to bude vše OK :slight_smile: . Jinak vážíme 5,5 kg a měříme 62 cm.Už je to pěknej kus chlapa :grinning: ...
Baru budeš dávat příkrmy hned od ukončeného 4.měsíce?? Já právě nevím,když mi tak pěkně pije (pořád jen kojím). No uvidíme,ještě je čas :grinning: ...
Mějte se krásně...
14. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca ny teda ocko bez reakce, jen spavejsi :slight_smile: drzim moc palce na ledvinkach! Ja budu, Veru, zacinat s tim prikrmem na konci 4 mesice, jelikoz je mala na UM. Kdyby byla plne kojena, tak zacnu pozdeji asi. Ale ja to hrotim kvuli tomu refluxu. Je mi ji lito, jak ma porad nablindeno v pusince :frowning2:
14. kvě 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca to me mrzi, ze tak plakal, to je sila, ze mu to hned muze udelat tak nedobře, že? Ach jo, už ať je to očkování za námi. Držím palce ať utz dopadne dobře.

@brsh No na druhou stranu, vyblita mrkev, to je teprve něco. Nechci teda strasit, snad se to u vas fakt upravi tou hustsi stravou. My tohle měli u Danika a blil až do roka. Kolikrat na to vzpomínáme, jak už lezl, vyblil se na koberec, rozhrabal rukou a lezl dal, no fuj :grinning: :grinning: A ja jen prala a čistila koberce. Tak preji, at to u vás přejde dřív.
A teda už jste nás předrostly a to jsme starší :slight_smile: ¨
Medvídek je teda nádherný!
14. kvě 2014 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 je mi to jasny :frowning2: treba budu drhnout mrkev, ale za zkousku to stoji. Mne blije Lefty hodne a tak drhnu koberce i po nem a musim rict, ze ty stavy jsou taky vyzivny. A k ty velikosti Adi - moc nechapu, ze tak prospiva. A) basti mnohem min nez by podle tabulek mela ( o 150 ml cca) a b) toho jeste fakt docela dost vyblinka. Asi se to proste dobre ulozi, jinak si to neumim vysvetlit :grinning: jak Nelinka pase? Mala dobre, ale ted prisla na to, ze je jednoduchy se pretocit na zada, tak mi to kolikrat bojkotuje a prevali se a lenosi :grinning:
14. kvě 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca @brsh @majak78 @pupan ahoj děvčata, tak je mi líto reakce Jiříka a celkově mě to očkování celé mrzí a štve. my jsme byly taky včera na prvním očku a já se teda hodně bála reakce, jsem prostě posera, a nechala jsem jí dát jen hexu a na prevenar jdeme za 14dní .. jestli si to nerozmyslím. jak jsem o tom četla, tak se mi nechce očkovat pomalu nic! no každopádně malá je bez teplot, ale spavější, tak jak Adi a je ukňouranej uplakánek. tu injekci obrečela, ale ne nijak dlouho a pak spíš byla taková ublížená. příjde mi, že chvílema jako by si na tu bolest vzpomněla a plaká a pak je zase v poho. no je mi jí líto. snažím se na to nemyslet a být s ní happy, ale chvilkama se mi to vrací, jak udělá takovej ten ublíženej ksichtíček .. :frowning2:
Very, držím palec na ten ult. ať je to ok.
Baru, ten medvídek je krásný! Kamarádka je šikulka, no holt, když to někoho baví, tak je to prostě vidět!

Děvčata, kde nakupujete tak oblečení na prcky? Já musím koupit nějaké mikiny, nebo prostě kabátky či něco takového. Nevím jestli to chci zkusit objednat z netu a nebo radši osobně. Ale byli jsme v babysamu a tam třeba 62 je stejně široká jak můj kabátek 56 a je jen o kousek delší ... tak pak něco objednej! A kde jinde se dá nakupovat v obchodě? vím, že h a m má kojenecké a dětské a kdo ještě? budeme muset zajet do olomouce a nakoupit, ale stejně nevím kam.
14. kvě 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Nelinka moc hezky nepase. Ale asi to je moje vina, dávám ji dost málo. Jednak pije co 2 hodiny, pak třeba schrupne, když se probudi, uz ji paseni nebavi protože chce jist, po piti to taky nejde, blije taky nektere dny dost, takze nejak tech prilezitosti moc není. A často taky zapomenu. Když trénujeme vic, hned to jde poznat. Teda jak jsi psala, že Adi už šahá po hračkách, tak to ani náhodou. Ale začala se přetáčet na bok, tak asi nebude dlouho trvat a bude na břiše. To se těším teda :slight_smile: Vzpomínám, jak to bylo u kluků, pořád jsem jen přetáčela zpátky, protože se přetočili a po chvilce na břiše řev a tak pořád dokola. Jinak naše dr. pasení nekontroluje, přitahuje děti za ruce do sedu (tuším že to bude nějaká prehistorická metoda) a s tím je spokojená a vždy říká, jaká je silná a šikovná holka, že se bude za chvíli přetáčet.

@coolik Hezké dětské věcičky najdeš v hodně obchodech - já mám moc ráda H&M, C&A, Lindex, M&S, hezké oblečky najdeš i v tescu. Já jsem na Nelinku zatím hodně věcí nakoupila v dětském bazaru, co tu otevřeli, mamči tam prodávají krásné věci za pár korun, dívám se právě po těch značkách, protože u těch vím, že vydrží hezké i při nošení dalším dítětem, nevytahají se, velikost odpovídá atd. Dají se i dobře nakoupit na netu.
15. kvě 2014 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky, díky za tipy. já taky nakupuji i dost na bazarech, tady nebo na MMB. tenhle týden hnedka tři balíčky a jsem moc spokojená. ale tak koupíme i něco nového a nevěděla jsem které obchody vedou kojenecké velikosti. co mám hodně špatnou zkušenost tak se značkou PIDILIDI .. kámoška mi půjčila overal, 56, takže to dítě v tom bylo minimálně a naše malá taky a všude ve švech se to páře! hnus! tolik peněz za to chtějí a kvalita žádná! :angry:
15. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik
@majak78
@brsh
@pupan Tak děvčátka ledviny máme v pořádu,pro jistotu půjdeme ještě na kontrolní UTZ v jednom roce,ale mělo by být vše OK :slight_smile: ,ani nevíte jak moc se mi ulevilo....jenom když si tak zpětně vzpomenu,jak chtěli abych rodila v 36.týdnu a malého by hned operovali,tak je mi špatně. Už tenkrát mi něco šeptalo atˇ to nechám dojít pěkně do konce a potom se uvidí....Mám docela fofry,tak zatím pa pa pa...
15. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Very, tak to je super! Mám radost s tebou! :slight_smile:
16. kvě 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coolik To je milé,děkuji :slight_smile: ...
Jinak k tomu oblečení,já nakupuji v CaA,HaM,Tesco,Pompo a taky kamarádka má 9.měsíčího kloučka a tak když se mi něco líbí,tak odkoupím od ní :grinning:
16. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Super! Moc blahopřeji! Tolik strachu "zbytečně", co? Tak snad i nadále bude vše OK.
16. kvě 2014 v 15:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Gratulujeme k ledvinkám, to je super, vidíš, škoda, že jsi musela projít tím stresem v těhu, co? Ale hlavní je, že teď je vše v pořádku :slight_smile:.
@majak78, @coolik, @brsh Holky, vůbec nestíhám dočítat, natož vkládat, nějak jsme pořád někde a nebo doučuji a nebo uklízím :frowning2:.. Malá tedy moc nepase, jako jo, je to lenoch, za to sahá na hrací dece po těch visacích hračkách a snaží se do toho už ručičkama bouchat a to je sranda, jak se u toho soustředí, to se vždycky musím smát :grinning:.. A taky se nám začíná otáčet na bok, na levbý víc, je to tím cvičením toho Vojty, ono jsou to vlastně cviky na otáčení, takže to budeme mít asi trošku rychlejší, což tedy zrovna nic moc...
My hadříky kupujeme hodně na netu, hlavně tedy na MMB, pak sem tam objednávám i z Číny a miluju také jako Barča H&M, C&A, to jsou bezkonkurenční věci.. A musím říct, že i v Lidlu nejsou špatné věcičky, je to docela ok kvalita..
Počasí tedy opravdu nic moc, zima, vítr, no hrůza, ale od příštího týdne má být konečně krásně, tak se těším..
16. kvě 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @brsh @27verca @coolik ahoj holky, dneska jsou malé 3 měsíce, strašně to letí, a ty pokroky, co za tu dobu to miminko udělalo.. Už vůbec nevypadá jako to maličký, ničeho neschopný mimi, je už fakt šikovná, přijde mi, že to jde nějak extrémně rychle všechno.. Už bouchá (snaží se a občas se jí to povede) do visících hraček, drží hračku, i když to zatím spíš omylem, když jí to dáme do ručičky, tak pak neví, jak to pustit :grinning:, směje se na známé tváře a fakt to už odlišuje, pase, i když hodně střídmě, to fakt nepřehání, lenoch náš.. Je úžasná a já jsem tak ráda, že jsme se rozhodli ještě do jednoho miminka jít. Miluju ty svoje lotříky :slight_smile:
Co Vy a Vaše zlatíčka? Jak Vám spinkají? My spíme od těch 20h do 7, poslední tři dny dokonce do 8 hodin v kuse, docela zírám, protože poslední pití je takové odbyté, víceméně u toho usíná v polovině a přesto takhle krásně spí celou noc.. Miluje zpívání, úplně se u toho vždycky radostí třese a kope nožičkama a kdy přestaneme, tak se vzteká, natahuje a kroutí rtíkem, to je sranda.
Dneska jdeme s Terezkou na tříletou a s Barunkou na tří měsíční kontrolu :slight_smile:
No, všechny Vás moc zdravíme a přejeme krásný začátek týdne..
19. kvě 2014 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan @brsh @27verca @coolik
Ahoj holky!
Tak konečně je tu krásné počasí, ten minulý týden byl masakr, tady u nás na východě lilo a lilo. Tak jsem se moc těšila na krásné počasí, měla jsem na každý den naplánováno nějaké vyřizování a dlouhé procházky přes celé město. No a houby, náš prostřední má rýmu jak hrom a sotva mluví tak ho mám doma a lítání rychlochůzí po městě nehrozí. Smůla no..
Teda Klari, spaní přes noc, no paráda! U nás se vstává teď kolem dvou, pak v pět a kolem půl sedmé je budíček. Ale spát mi celou noc, tak stejně vstávám odstříkávat, takže mi to až tak nevadí, snad se to nebude zhoršovat spíš, jak jsem byla zvyklá u obou starších. Akorát to spaní přes den, to je na nic, jak třeba lilo a nemohly jsme ven, tak doma spala 3x po půlhodince nebo 20 minutách. Uspávání taky vůbec vychytané nemáme, uspáváme na rukou, nechce se mi ji nechávat vyplakat a položit ji do postýlky bdící, to považuje za blbý vtip :slight_smile: Tak snad se to časem nějak umoudří ještě.
Jinak jak jsem psala, že nešahá po hračkách, tak to jsem myslela na bříšku, to jen pase a kouká. Na zádech do hraček vysloveně mlátí, chytá si je, kope i nožkama. Od včera úžasně povídá, mluvila už dřív, ale od včera to jsou zas jiné zvuky, je to už fakt rozhovor :slight_smile:. Jojo, taky si to Klari moc užívám a jsem moc ráda, že to třeťátko máme. U nás o to víc, že je to po dvou klucích holčička. Ikdyž jsem vždy říkala i si myslela, že je to jedno, tak teď jsem moc ráda, je to prostě jiné.
Tak mějte krásný den a užívejte sluníčka!
19. kvě 2014 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Ty holčičky jsou přece jen něco jiného, viď? Já taky vždycky, když mi to maminky holčiček říkaly, tak jsem si myslela, že je to hloupost, ale jsou fakt jiné :slight_smile:
Jj, spí fakt takhle celou noc, ale od narození, jen že před tím vstávala ráno v 5h, 6h, teď fakt takhle krásně spinká.. Ale to taky může být tím, že přes den už má jeden příkrm, odpoledne mi totiž přišlo, že mám málo mlíčka a hlavně kakala jednou týdně, což mi přijde málo, a je teda fakt, že ráno od 4h já nespím, jelikož odstříkávat nechci, když to takhle zvládám, abych toho mléka neměla pak ještě v noci víc, tak to nechávám, ale od těch 4h mám tak nalitá prsa, že se nemůžu ani otočit, tak jen ležím na zádech a čučím do stropu a nebo na naše sluníčko do kolébky :grinning:..
19. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Mě Nelinka někdy taky tak málo kaká, u kojených dětí prý je to normální a není to žádný problém. Spíš se řeší to čůrání, jestli mají dost počůraných plenek.
Jojo, holčičky jsou jiné, ale zatím teda to pozoruju jen v tom jiném oblékání, po těch modrých se mi ty holčičí barvičky moc líbí, plus to zdobení, šatičky atd. Ale myslím, že to prožívám jinak i proto, že už jsou kluci větší, samostatnější a taky už tolik věcí neřeším,jako třeba u prvního, jsem víc v pohodě. První syn byl číslo od narození, druhý byl zlatíčko ale zas tam byl ten hyper 2,5 leťák. Tak teď to mám v tomhle víc v pohodě.
20. kvě 2014 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @pupan @brsh @27verca .. děvčata co oblíkáte teď v těch vedrech prckům do kočárku? nějak si s tím asi nevím rady ...
:o) jo a máme první "balonovou" sukni .. teda spíš šaty!
21. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek