Termín porodu únor 2014

Ahoj holky. Je tu taky někdo, kdo bude rodit v únoru 2014? 😉 Tak honem sem do diskuze.
darkwitch
13. čer 2013
@luckamb aspon budeš moct být v klidu že je vše v pořádku 🙂

teda my to tu slušně zaplnujem, kde jsou ostatní 😃
luckamb
13. čer 2013
@darkwitch a nebo taky ne, když jdu jen 24 hodin po sobě.
darkwitch
13. čer 2013
@luckamb aha já neumím číst 😃 jsem myslela že jdeš obden...
luckamb
13. čer 2013
@darkwitch no právě že mě poslla hned dva dny po sobě. Ale tak dnes jsem byla v sedm ráno tak zítra půjdu alespon až ve 12 odpo.
jpetraa
13. čer 2013
ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktorky..dle ultrazvuku 5+6, srdíčko ještě vidět nebylo.o( na další kontrolu jdu až 26.7., to je šíííílená doba....😮(
darkwitch
13. čer 2013
@jpetraa to zvládneš 🙂 a pak uvidíš krásné srdíčko 😉
jpetraa
13. čer 2013
@darkwitch věřím že jo:) jen mě zarazilo, že mě neobjednala třeba ještě za týden, aby tam to srdíčko bylo..objednala mě rovnou na NT+
darkwitch
13. čer 2013
@jpetraa asi neočekává žádné komplikace 😉
jpetraa
13. čer 2013
@darkwitch ty se očekávat moc nedaj,ne?
darkwitch
13. čer 2013
@jpetraa jak si četla holky tak jejich doktoři komplikace spíš očekávají 😞
jpetraa
13. čer 2013
@darkwitch no nebo jsou to jen pesimisti:o)
darkwitch
13. čer 2013
@jpetraa nebo tak 😃
zuza01
13. čer 2013
Zdravím holky, taky patřím do února, ale čekám, jak dopadneme. Včera první utz, gestační váček nakonec objeven, ale prý na hraně - v rohu dělohy, musíme počkat do příštího pátku, jestli poroste směrem do dělohy nebo z toho bude mimoděložní. V březnu jsem byla na revizi, tak doufám, že tohle dopadne líp.
akashka
13. čer 2013
@jpetraa to uteče a odměnou za trpělivost bude srdíčko, uvidíš 😉

@zuza01 no tak to držím pěstí ať je vše v pořádku 😉
zuzkanka12
13. čer 2013
@zuza01 tak držíme pěsti, aby to dopadlo dobře.. 🙂 My jdeme na první kontrolu až za dva týdny...
zuza01
13. čer 2013
@akashka
@zuzkanka12 Děkuju, doufám, že jsem si tu smůlu už letos vybrala...
darkwitch
13. čer 2013
@zuza01 držím pěsti 🙂
luckamb
13. čer 2013
@zuza01 tak držím palce ať se prcek umoudří a posune kam má
kopalovi
13. čer 2013
@malinka_02 jen on včera rekl to takze je to male a ze to skoncilo tim me vyplasil 😞

Holky dnesni den v práci dole ok až na to lítání na záchod zle mě bylo ani nechci říci jak 😞

Teď se cpu salátem a je mě dobře.

A co vy holky jak je??
kopalovi
13. čer 2013
a všem co čekají na kontrolu nebo už proběhla držíme palečky ať je vše ok 🙂
zuzkanka12
13. čer 2013
@kopalovi Já pořád čekám, kdy začnu zvracet apod a ono pořád nic.. Mamka když mě čekala, tak taky neměla žádný nevolnosti, tak mě to asi taky mine, ale bolí mě prsa, jako bych si dala pořádnej zápřah v posilovně 🙂
akashka
13. čer 2013
@kopalovi nenech se vyplasit, oni si ti doktori, fakt casto nevidi do pusy 🙂 ja treba kdyz byla v patek minuly na potvrzeni tehu tak sem cekala aspon gratulaci od doktorky, ale ona na me jen natocila utz a rika "vidite, tady je gestacni vacek, tak muzete dolu a pridte si do ordinace"... a pritom ja se celou dobu co se snazime tesim az mi doktor konecne rekne "gratuluju maminko, jste tehotna".. nerekla mi ani jakemu tydnu a dnu tehu odpovida a nic, jen ze mam nizkou hladinu hormonu a ze mam lezet a v pondeli na kontrolu.. tolik k doktorum 🙂
jinak je mi dnes podivne, zaludek porad na vode, a jsem hodne unavena ale usnout se mi nedari, tak jen lezim a cumim do blba 🙂
darkwitch
13. čer 2013
Mě vůbec nic není... teda jsem trošku unavená, trošku mě bolí prsa a jsem děsně nenažraná 😃
kopalovi
13. čer 2013
@akashka no to ja usinala v práci a do toho sem letecky směr wc. Mistrová se mě pak už ptala zda nejsem nemocna tak sem ji rekla že mě jen nesedla svacina.

A k těm doktorům fakt je to kapitola sama pro sebe. Dneska už jsem relativně ok. A k tomu ze si cekala ze ti rekne gratuluji tak to sem neslysela ani u jedné cácorky. 😞

A cocacola by ti na ten zaludek nepomohla??
akashka
13. čer 2013
@kopalovi jj na zachod litam taky furt, ale tak nastesti sem doma, tak jediny, kdo to komentuje je manzel, pac musi furt stopovat filmy 😃 Doktori to je fakt des, akorat cloveka vystresujou, v dobe, kdy ma byt v nejvetsim moznem klidu 😕
akashka
13. čer 2013
@kopalovi jo a na cocacolu jsem alergicka, zvracim z ni uz od malicka, takze to by fakt nepomohlo 😃
kopalovi
13. čer 2013
@zuzkanka12 to sem taky u obouch neznala nějaká nevolnost. A prsa ty bolí jako čert 😞
kopalovi
13. čer 2013
@akashka to jsem nevedela promin 🙂 me pomáhá aspon trochu 🙂
luckamb
13. čer 2013
Pro mě je cocacola zázrak...pomáhala mi i u prvního těhu a i teď když je mi na blink 😃
kopalovi
13. čer 2013
@akashka být doma závidím to ja to musím ještě tajit a taky v práci tech 7,5 hodiny za stolem přežít a někdy je to fakt mazec ale nejsem jediná hihi

Už ať je čtvrtek 20.6. 13:15