• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@luckamb aspon budeš moct být v klidu že je vše v pořádku :slight_smile:

teda my to tu slušně zaplnujem, kde jsou ostatní :grinning:
13. čer 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a nebo taky ne, když jdu jen 24 hodin po sobě.
13. čer 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb aha já neumím číst :grinning: jsem myslela že jdeš obden...
13. čer 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no právě že mě poslla hned dva dny po sobě. Ale tak dnes jsem byla v sedm ráno tak zítra půjdu alespon až ve 12 odpo.
13. čer 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktorky..dle ultrazvuku 5+6, srdíčko ještě vidět nebylo.o( na další kontrolu jdu až 26.7., to je šíííílená doba....:O(
13. čer 2013 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa to zvládneš :slight_smile: a pak uvidíš krásné srdíčko :wink:
13. čer 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch věřím že jo:slight_smile: jen mě zarazilo, že mě neobjednala třeba ještě za týden, aby tam to srdíčko bylo..objednala mě rovnou na NT+
13. čer 2013 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa asi neočekává žádné komplikace :wink:
13. čer 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty se očekávat moc nedaj,ne?
13. čer 2013 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa jak si četla holky tak jejich doktoři komplikace spíš očekávají :frowning2:
13. čer 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no nebo jsou to jen pesimisti:o)
13. čer 2013 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa nebo tak :grinning:
13. čer 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, taky patřím do února, ale čekám, jak dopadneme. Včera první utz, gestační váček nakonec objeven, ale prý na hraně - v rohu dělohy, musíme počkat do příštího pátku, jestli poroste směrem do dělohy nebo z toho bude mimoděložní. V březnu jsem byla na revizi, tak doufám, že tohle dopadne líp.
13. čer 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jpetraa to uteče a odměnou za trpělivost bude srdíčko, uvidíš :wink:

@zuza01 no tak to držím pěstí ať je vše v pořádku :wink:
13. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 tak držíme pěsti, aby to dopadlo dobře.. :slight_smile: My jdeme na první kontrolu až za dva týdny...
13. čer 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka
@zuzkanka12 Děkuju, doufám, že jsem si tu smůlu už letos vybrala...
13. čer 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 držím pěsti :slight_smile:
13. čer 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza01 tak držím palce ať se prcek umoudří a posune kam má
13. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 jen on včera rekl to takze je to male a ze to skoncilo tim me vyplasil :frowning2:

Holky dnesni den v práci dole ok až na to lítání na záchod zle mě bylo ani nechci říci jak :frowning2:

Teď se cpu salátem a je mě dobře.

A co vy holky jak je??
13. čer 2013 v 15:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
a všem co čekají na kontrolu nebo už proběhla držíme palečky ať je vše ok :slight_smile:
13. čer 2013 v 15:23  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi Já pořád čekám, kdy začnu zvracet apod a ono pořád nic.. Mamka když mě čekala, tak taky neměla žádný nevolnosti, tak mě to asi taky mine, ale bolí mě prsa, jako bych si dala pořádnej zápřah v posilovně :slight_smile:
13. čer 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi nenech se vyplasit, oni si ti doktori, fakt casto nevidi do pusy :slight_smile: ja treba kdyz byla v patek minuly na potvrzeni tehu tak sem cekala aspon gratulaci od doktorky, ale ona na me jen natocila utz a rika "vidite, tady je gestacni vacek, tak muzete dolu a pridte si do ordinace"... a pritom ja se celou dobu co se snazime tesim az mi doktor konecne rekne "gratuluju maminko, jste tehotna".. nerekla mi ani jakemu tydnu a dnu tehu odpovida a nic, jen ze mam nizkou hladinu hormonu a ze mam lezet a v pondeli na kontrolu.. tolik k doktorum :slight_smile:
jinak je mi dnes podivne, zaludek porad na vode, a jsem hodne unavena ale usnout se mi nedari, tak jen lezim a cumim do blba :slight_smile:
13. čer 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vůbec nic není... teda jsem trošku unavená, trošku mě bolí prsa a jsem děsně nenažraná :grinning:
13. čer 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka no to ja usinala v práci a do toho sem letecky směr wc. Mistrová se mě pak už ptala zda nejsem nemocna tak sem ji rekla že mě jen nesedla svacina.

A k těm doktorům fakt je to kapitola sama pro sebe. Dneska už jsem relativně ok. A k tomu ze si cekala ze ti rekne gratuluji tak to sem neslysela ani u jedné cácorky. :frowning2:

A cocacola by ti na ten zaludek nepomohla??
13. čer 2013 v 15:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi jj na zachod litam taky furt, ale tak nastesti sem doma, tak jediny, kdo to komentuje je manzel, pac musi furt stopovat filmy :D Doktori to je fakt des, akorat cloveka vystresujou, v dobe, kdy ma byt v nejvetsim moznem klidu :-/
13. čer 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi jo a na cocacolu jsem alergicka, zvracim z ni uz od malicka, takze to by fakt nepomohlo :D
13. čer 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkanka12 to sem taky u obouch neznala nějaká nevolnost. A prsa ty bolí jako čert :frowning2:
13. čer 2013 v 15:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka to jsem nevedela promin :slight_smile: me pomáhá aspon trochu :slight_smile:
13. čer 2013 v 15:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě je cocacola zázrak...pomáhala mi i u prvního těhu a i teď když je mi na blink :D
13. čer 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka být doma závidím to ja to musím ještě tajit a taky v práci tech 7,5 hodiny za stolem přežít a někdy je to fakt mazec ale nejsem jediná hihi

Už ať je čtvrtek 20.6. 13:15
13. čer 2013 v 15:37  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek