• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@coolik @majak78 @pupan @27verca
ahoj holky, tak konečně taky píšu :slight_smile: Vilém je tenhle týden doma, tak doháníme rodinnou pohodu. Šári, já dávám malý body a legíny. Bohatě to stačí. Když by bylo úplný vedro, tak jí nechám jen v bodýčku, ale to ještě není, bych řekla. Dneska ale po prochajdě řvala a nic nepomáhalo, tak jsem jí udělala vlažnej heřmánkovej čaj a vypila 30 a uklidnila se, takže možná měla žížu. Čaj na škodu není, tak proč ne, když jí šmakuje :slight_smile: Jo a oblečení nejvíc nakupuju na MMB, tam už mám pár holek, od kterých beru pravidelně a jsem spokojená. Příp Tesco, HM, CA a teď jsem poprvé brala nějaký věci z pinkmonkey.cz - mají pěkný a levný věci (třeba George, v Anglii něco jako u nás FF v Tescu) a poslali i bryndáček jako dárek :slight_smile: Taky nakupuju ve Spencerovi, ale jen, když jsou výprodeje. Jinak mi přijde zbytečně drahej. Já jsem tam třeba koupila zimní overaly do kočárku za stovku a jinak stály 900 - boha jeho, to ať si strčej za klobouk :grinning:
Veru, gratuluju k úspěšný kontrole :slight_smile: teď už bude vše ok :slight_smile:
Malá mi spinká od sedmi tak do čtyř nebo pěti, pak dostane mlíčko a ještě chrní do sedmi nebo osmi. Takže já si určitě nestěžuju :grinning: :grinning: Ale v pátek jedeme poprvé na víkend na chatu, tak jsem zvědavá, jak jí půjde spaní tam. To nikdo neví, hehe.
JInak máme za sebou nastřelování náušniček, proběhlo to naprosto ok - malá dostala hned lahvičku a byla fakt v pohodě. Ouška vypadají dobře, ráno je prokápnu lihem a protočim a je klid. Žádný hnisání, nic. Takže jsem moc spokojená. Dneska jsme byli s malou na kyčlích, tak taky ok - prý na jedničku :slight_smile:) to je to trénování žabáka. Na kontrolu jdeme až v září. Adi se začne co nevidět sama přetáčet, předevčírem jsem jí dokonce našla v postýlce na bříšku. Nechápu, jak to sama v noci dokázala :grinning: Do alba vám hodím pár nových fotek :slight_smile: Tak se mějte holky a krásný letní dny!
21. kvě 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru bodýčko předpokládám s dlouhým rukávem? a nebo krátké a mažeš ji nějakým faktorem. já teda malou včera i dnes mazala 50SPF obličejíček. brala jsem od biodermy a myslím, že budu spokojená. bojím se "vystavovat" malé ručičky či nožičky.
Vy už máte náušničky?! to teda mrkám ... nechala jsi to u dr. kam chodíte nebo jste byli někde jinde? nám ta naše ještě nic neřekla ani nenaznačila, že by jsme mohli ...
Baru, tak ať se vám na chalupě daří a malé se tam líbí a hezky si to užijte. :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik já mám stříšku na kočárek s UV, takže ona je chráněná i tak. A dneska už měla odpoledne body s krátkým, jinak by se asi upekla. Ale taky budu zítra kupovat krém. Náušničky jsem chtěla dávno, ale naše pediatrička pořád všechno odkládala...včera jsme byli s malou u jiné dr, kam jsem jí objednala na nástřel a rovnou jsem se s ní dohodla, že k ní přejdeme. TAkže máme novou lékařku. A ty se na náušnice zeptej. Některý mámy je holčičkám nedávají... tak jí to třeba ani netrklo. Díky :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ty jseš mamka rychlovka! .. pár týdnů a už i nová dr. :grinning: ne v poho, dělám si srandu. když nejsi spokojená je třeba hledat jinde .. já taky nemám až tak super pocit z té naší dr. .. tak uvidím, zda mě přesvědčí, nebo zda půjdeme jinam. já k ní nějak nemám důvěru ... takže ty náušnice se mi k ní ani moc nechtějí jít nastřelit :unamused: .. asi půjdeme jinam :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh .. doufám, že tam přidáš i foto malé s náušničkama .. chci je vidět .. :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik uz je tam :slight_smile:
A s to dr... No ona je to proste starsi dama, lecila uz Vilema a ja nechci byt presvedcovana o x vecech, na ktery mam jinej nazor. Vyvrcholilo to prave nausnicema.. Tak jsem u dr, co ma moje kamardka a ma dve dcery. Je tam moc spokojena, tak snad taky budu. :slight_smile: radeji zmen ted nez pozdeji. Dokud je Juli takovej prcek
21. kvě 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru jakou stříšku s UV? už od výrobce? já teď koukám aspoň na tohle http://www.vsepromiminko.cz/emitex-slunecni-clona-na-kocarek-uv-clona-bila včera jsem měla na kočáru přidělaný šátek a bylo to dost o ničem
22. kvě 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik
@brsh
@pupan
@27verca
Ahoj holčiny, tak my už máme taky náušničky, dr. teda neměla moc výběr, což mě zklamalo, ale něco jsme vybrali. Baru ty vaše jsou nádherné. Akorát to malou odírá na hlavičce zezadu, to špičaté, už to tam má červené, poškrábané :( Tak nevím, jestli ji tam lepnu nějakou pidi náplast nebo co..
Ta clona by se hodila, já jezdím klasicky s plínkou, ale je to otrava, když fouká atd., navíc filtr v ní není..
Dneska jsme poprvé absolvovali jízdu autobusem a taky jsme byli poprvé venku s šátkem, líbilo se jí obojí,tak teď už budem cestovat vesele :grinning:
22. kvě 2014 v 17:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru užijte si taťku, jsi dobrá, že to přes týden zvládáš bez něj.

Jo a holky představte si, Nelinka už dva dny usíná sama v postýlce, nevím jestli to bylo omylem nebo už to tak bude, každopádně to beru! Snad to vydrží..
pa
22. kvě 2014 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 my uz ted mame doma tatinka pres tyden, je to velka uleva :wink: mala ma na tech nausnickach vzdadu takovou kosticku, to Nelinka ne? Protoze Adi to fakt neva a spi i na bucku. Dneska se mi uz podruhy sama pretocila v postylce na brisko, mrska jedna :slight_smile:
@coolik jdu vyfotit kocar na chodbu a hodim ti sem foto :slight_smile: je to primo od vyrobce a fakt jsem nadsena :grinning: ale ja davam Adinkovi klobrc a brejlicky, kdyz je nejhur, tak ji do oci stejne nesviti :wink: ale to UV je fakt supr.
22. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 - moc gratuluju k samostatnymu usinani! Je to parada. Mala uz takhle chrni urcite sest nedel nebo osm a musim rict, ze jsem tak zhejckana, ze uz si neumim predstavit sedet u postylky a uspavat :grinning: ale mame zase jinou novinku. Adi ma prvni rymycku, asi z toho blbyho pocasi. A v noci teda chrcela, no des :frowning2:
22. kvě 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
* samozřejmě rýmičku :grinning: bože fuj

Striska s moskitierou. Ja ji mela zrovna vytazenou, jelikoz mala spala na chate na zahrade :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @pupan @brsh @27verca čauky holky, Marky, tak pak hoď foto Nelinky s náušničkama .. těším se. A jak to vlastně holky nesly to nastřelení?
Chtěla jsem se zeptat, jak teď kojíte v těch vedrech? Budím malou zhruba co dvě ho´dky, když jsme venku, aby se napila. jinak by spala i tři hodiny a víc a to si myslím, že není dobré, aby nebyla dehydrovaná. nebo dáváte třeba vodu či čaj k tomu kojení? já myslím, že to není třeba, ale nechám si poradit od zkušenějších :wink: tak děkuji za radu.
Marky, clony ještě tu a v krásných barvách + impregnace a UV ... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=66433395&tab=0
Baru tak stříška luxusní .. máš to vychytané! :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Teda, díky za odkaz, to asi taky pořídím, je to za pár korun. Snad je to fakt UV filtr. Já už kdysi koupila jednu stříšku, ta byla spíš na golfky, ale blbě to drželo, ztratila jsem hned ty spony. Zkusím to ještě najít, ale rozhodně by tonezakrylo tu korbičku celou, tohle je lepší. Musím vyrazit někam na nákupy, nemám ani žádný klobouček nebo šáteček pro malou, jenže ani se mi v tom počasí nechce tahat se někde po obchodech.
23. kvě 2014 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Super stříška. Adi je teda šikovná, že už se přetáčí. Nelinka na bok, ale ještě ji nedošlo, že musí zvednout hlavu, aby se přetočila, zatím se spíš zaklání, což dobře není. Holky a mimi už máte v kočárku jen tak nebo máte nějakou podložku? Já měla donedávna takový tenší fusak, jako jen tu podložku zněj, tak to měla dost kolem hlavičky, bylo to takové útulnější, zabořila si do toho obličej a spala. teď už tam teda nemá nic a příjde mi, že to s ní dost hází a hlava jí lítá ze strany na stranu. Tak ji tam třeba dám dečku na bok, ale zas v těhle vedrech ji to asi moc příjemné nebude. Nebo nějakého plyšáka? nevím...
Baru, žádnou kostičku na těch náušničkách nemáme, tu tyčinku uchycenou tím motýlkem či jak to pojmenovat, klasika. No ale dneska už tam to podráždění nemá, tak snad to bude OK. Ty vaše jsou fakt nádherné, já vybrala nejhezčí co tam byly a i tak se mi moc nelíbí.
@coolik Jinak ke kojení, já tohle neřeším ani náhodou, protože mě malá dýl jak hodinu nikdy nespí, v kočárku výjimečně trochu víc, ale dvě hodiny a víc, to ne. Nevím, jestli bych budila, myslím, že kdyby měla žízu, vzbudí se. Ale nevím... Jinak já nepřidávám k mlíku nic, možná časem zkusím brát s sebou ven vodu, nutné to určitě není, mlíko kojeným dětem i ve vedrech stačí, ale spíš abych nemusela třeba co půl hoďky kojit, přeci jen většinou stíhám další dva prcky na kolech atd. Tak spíš z praktických důvodů. Doma bude stačit kojo. Vyzkošíme a uvidíme..
23. kvě 2014 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @brsh @27verca @coolik
No, to je právě ty otlaky jsou velká nevýhoda nastřelených naušniček. Některý doktor tam nastřikuje silikon, což sice je řešení, proti těm otlakům, ale holčičkám pak zůstávají odstáté uši, to řeší známá také, že má maličká odstáté uši po tohle :frowning2:.. Jako zlaté píchnutí, ale tak každý máme svá pro a proti.
Jinak clonu na boudičku s UV máme také, černou a musím říct, kam se hrabou slunečníčky.. Je úžasná, a navíc to krásně vypadá :slight_smile: Máme tuto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56863670&tab=0
Já také nevím, jak malou oblékat, mám strach jí dát jen body s krátkým rukávem, ale třeba včera odpoledne a dneska bylo fakt hrozný vedro.. Dala jsem jí takové slabší s dlouhým a takové ne 3/4 a ne úplně dlouhé kalhoty, něco mezi, že to jakoby mezi gatěma a punčoškama trošku větrá, nemám zatím odvahu dát kraťásky nebo jen body, to zatím ne, musím na sebe pomalu :grinning:
Barčo, kočárek s boudičkou luxusní, mám tohle podobný na tom novém sporťáku X-landeru, tam se to dá zipem rozepnout a stáhnout skoro až dolů, ale ne tak hluboko jako u Tvého kočárku.
23. kvě 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @pupan @brsh @27verca ahoj děvčata, takže nakonec objednám tu clonu opravdu z MMB líbí se mi ta ty barvičky, přeci jen 72 možností je lepší než jednobarevné. moc tomu sice nevěřím, že by to mělo i UV, ale určitě to zkusím. vím, že ty prodloužené clony tady holky kolem mně měly, ale nebyly s tím spokojené .. ovšem nevím jak to vypadalo, asi to nebylo to samé co máš ty Kláry.
No Markét se nedivím, že se ti nechce v takovém vedru nikam nakupovat ... taky bych nešla. My jsme byli v úterý v Olomouci, tak jsem navštívila dětské obchody a koupila v ham klobouček a pak v jiném takovou parádní čepici z plátna, ale šitou že je přes ouška. je to nakonec z pidilidi, ale je kouzelná. ani se mi tak nelíbila, když jsme ji kupovali ... ale na malé je parádní! a pak měli ještě celou síťovanou, ale dole něco jako úplet, nevím přesně co to bylo, ale že to krylo ouška. jenže ta byla jen velká, tak to mě mrzí. bylo to od dráče a na netu jsem ji nikde nenašla. tak tam budu příští týden volat, zda jim došly menší čísla a beru ji.
tady je ta co máme ... http://pidilidi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2142 do toho příšerného fučáku co je poslední dny je super!
s tím kočárkem taky nevím. já tam mám ještě takový saténový fusak, co vypadá jak klasická krásná zavinovačka. ale zkoušela jsem ho dát pryč a dát tam jen malou a dečku na ni a hrozně tam lítá a příjde mi to takové divné, velké, neútulné ... tak taky nevím co vymyslím. takže jestli máte někdo nápad, tak sem s ním. :slight_smile:
s tím oblíkáním taky bojujeme. já si dokonce dnes ráno myslela, že má malá teplotku a rýmu, ale snad dobré ... klep, klep. a tak jsem přemýšlela, kde jsem udělala chybu ... jestli ji špatně oblíkám atd. taky se bojím dát body s kr. rukávem ... a holé nožičky. dnes jsme měli na body ještě i svetřík a ten jsem rozepla. ten větr byl příšerný a bála jsem se, že ji ofoukne. navíc dr. říkala, že je lepší mít potničky, než ji podchladit, tak se tím řídím. večer jsem zase přemýšlela co jí dát na spaní ... taky mi ty overálky příjdou dost teplé .. no ale dala jsem.
jinak jsem koupila z biodermy krém na opalování pro mimi 50 SPF a tak ji mažu tam, kde myslím, že by mohla přijít do kontaktu se sluníčkem. .. no sebe jsem včera nenamazala ničím a už jsem spálená!

holky chtěla jsem se zeptat, kdo koupete v tom kyblíčku .. co máte za značku, jak dlouho se tam mimi může koupat, jako jak dlouho na věk tam vydrží a není to malé a jestli to koupání zvládnu i já, jako laik, který to nikdy neměl v ruce a jestli by jste koupili již použitý kyblík na bazárku.
23. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik - Šáriku, díky za tip na obchod, těch není nikdy dost :slight_smile: a čepička je náhodou super! Já mám z oušek hrůzu, tak jí pořád narážim klobrc nebo čelenku přes ouška - v tom vypadá jak uklízečka, ale neva :grinning: K těm náušničkám - malá to zvládla naprosto v klidu. Vteřina nástřel, druhý ouško nástřel, mlíčko a čau. Za deset sekund nevěděla, že se něco dělo. Máme tam ten silikon, jak píše Klárka, ale pochybuju, že by jí z toho odstávala ouška...to se mi nějak nezdá. Ještě tam má prostor mezi uchem a tím "motýlkem".... no nevim. Za dva měsíce se můžou každopádně vyměnit. Já jsem chtěla ještě trošku jiné, ale nebyly k mání. Ale tyhle jsou krásný a Adi je velká slečna :slight_smile: Co se týká kyblíčku... taky nejsem profi koupač :grinning: ale my máme tu klasiku Tummy tub a jsem fakt spokojená. Malou v něm koupu od začátku. Teď jí dám vždycky do vaničky a tam ještě pohrát - žere kačenky :grinning: Hlavně si ho vezmu na léto na chatu, abych jí v něm vždy přes pařák ochladila jako v bazénku, s tím rozdílem, že v kýblu neofoukne. Koupání zvládneš. Vlastně teď už mimčo jen jistíš, jinak tě nepotřebuje. A já mám teda nový, ale klidně může být i z bazárku, proč ne :slight_smile:
@majak78 - Markét, malá se nepřetáčí :grinning: ale bude brzo. Už jsem jí našla dvakrát v postýlce na bříšku, ovšem přes den jsou náznaky, žádný činy :grinning: Koukej nahrát Nelči fotku s náušničkama :slight_smile: V kočárku mám dečku a plenku a tím to hasne. Objednala jsem si vložku, ale stejně jí pak dám až do sporťáku. Ale i to může být brzo. Uvidím, jestli ta moje aktivka vydrží v hluboký korbičce až do sezení. Moc tomu nevěřim... :angry:
@pupan Ona je u Buffa taková stříška i ta obyč - že se dá takhle stáhnout. Musím říct, že jsme jí měli staženou skoro pořád a malý fakt do kočárku nefouká. Což je paráda. Ale je teda bílá jak sedma :grinning:
Holky, rýma je snad na odchodu, ťukťuk... a malý dávám pořád body s dlouhým rukávem a leginy...když fouká, tak jí přikreju nožky plenkou...
23. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :grinning: :grinning: .. a to je ten rozdíl mezi Prahou a náma ... u nás když fouká, tak malý přikreju nožky FUSAKEM! :grinning: :grinning:
23. kvě 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já našla tenhle odkaz na náušničky a moc se mi líbí .. líbí se mi moc ty co má Adi a pak bych chtěla vidět ty růžové s tmavým růžovým středem .. ty tady nejsou nafocené ... http://www.nastrelovani-nausnic.cz/products/barevnice-nabizene-tvary-a-odstiny-kaminku/

ty Baru a jak dlouho myslíš, že se do toho kyblíku Adi ještě vejde? jestli má cenu teď ve 2,5 měsících ještě ten kyblík pořizovat ...
23. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh a to mrně v tom kyblíku sedí na prdelce nebo jak tam je?
23. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik ty blazne :slight_smile:)) my jsme sice v Pze, ale na sidlisti, ktery je na skale, takze tady fouka silene! Mam i decku, tak to stridam. Ale zase ve 30 stupnich ji nebudu prehrejvat :slight_smile: hele, ty nausnicky jsou pekny, ale je fakt jedno, ktery pecky das. Slusi jim totiz vsechny :slight_smile: a Adi v tom kybliku jako y sedi, ale vlastne je spis na bobku nebo jak to rict. Urcite to vyznam ma, Juli se tim tam muze rachat cely leto
23. kvě 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Klari, a ty máš tu stříšku na hlubokém kočárku? Já měla něco takového - ale kratšího - na golfkách.
@coolik Budeš teda objednávat tu, cos sem dávala? Ještě přemýšlím jim napsat a dozeptat se na ten UV filtr.. jestli třeba napíšou, že to má nějaký atest nebo tak. A jinak asi taky objednám, ale spíš jednobarevnou, mám kočár ve dvou odstínech hnědé tak jednu z toho.
Kyblík používáme taky, stejný jak Baru, koupila jsem bazarový a koupu v něm třetí dítě a pořád vypadá stejně, takže bych klidně šla do bazarového. Jinak zpočátku jsme ji měli jakoby na ruce, ruka šla až dolů pod dupku, pak už jsme jen přidržovali hlavičku a teď už kolikrát jen sedím u ní v pohotovosti, spíš kdyby ji napadlo ulizovat vodu :grinning: Vložím fotku.
Taky s náušničkama :wink: Ale detailní nemám, ona tou hlavou pořád střílí ze strany na stranu :slight_smile: Jinak k náušničkám, příjde mi to takové zvlášní, jestli je to tím, že už jsem měla dvě mimina bez naušnic :grinning: nebo něččím jiným, nevím, ale nějak si pořád nemůžu zvyknout a říkám si, že jsem ji je ani ještě nemusela dávat. Ale jo, dobře, že jsem dala, je to nejjednodušší, no ale prostě se mi to k Nelince zatím nehodí :slight_smile: Je už taková velká s tím.. nedovedu si představit, že už bych ji dala ty velké. to by byl úplně nezvyk..

@brsh
24. kvě 2014 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky já taky myslela na to UV, ale nakonec to řešit nebudu. říkám si, že normálně bych to clonila plenou nebo nějakým šátkem a tam taky žádný UV filtr není a ta cena za ty clonítka je tak nízká, že se mi to opravdu ani řešit nechce. emitex u nich má napsané uv filtr ale jestli je to pravda taky nevíme a stojí víc jak dvakrát tolik. tak když něco zjistíš, tak mi kdyžtak písni, ju? jinak já beru barevnou. říkala jsem si, že tím ten kočárek "rozveselím" :grinning:
kyblík ok, tak asi na nějaký mrknu. :slight_smile: a taky asi už mrknu i na nějaké to nosítko .. dnes jsme se o tom bavili doma, že je asi na čase něco pořídit.
Koukala jsem na Nelinku a je kóča s těma náušničkama! Jaké má přesně? Není to až tak moc dobře vidět .. ale je vidět, že je moc podobná na tebe .. aspoň mi to tak připadá! :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik ještě jsem tam nebyla schopna napsat a zeptat se na ten filtr.. ale uz to snad dneska udelám.Dám pak samo vědět.
Jo ještě jsem chtěla napsat, že my kyblík používali asi do 9 měsíců, takže ještě využiješ. A děti fakt nikdy neplakaly při koupání.. naopak myslím je to fajn i na to bříška, Nelča někdy pěkně bublá :grinning:
Náušničky máme jen takové ty tečky - bílý kamínek a to kolem je ze žlutého "zlata", chtěla jsem to z bílého, ale neměla. Jo a jsem lempl, nemazala jsem to ani jednou (nějak mi to nešlo tam kapat, zapomínala jsem atd.) a ouško naprosto bez zarudnutí, od prvního dne pohoda. Ani když na tom ležela, nebo při kojení, žádná stížnost. A to zarudnutí za ouškama - od té tyčky - byla taky záležitost jen prvního dne, takže fakt super hojení.
Nosítko pořid, je to fajn věc. Nelinka je v Ergu spokojenější než v šátku, tam ji asi vadí že je to moc natěsno.
27. kvě 2014 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78
@coolik
@brsh
@pupan
Ahojky maminy. Vůbec nestíhám zapínat PC,kor když je venku tak krásně. Už to začíná,práce na zahradě,skleníku a podobně :slight_smile: . Jen tak něco málo jsem přečetla :frowning2: ,jsem ostuda a to jsem zase holky o rok starší,no mazec :slight_smile: ,ale mám doma dva krásný dárečky a chlapa a tak jsem max. spokiojená :slight_smile: .Jiřík dělá pokroky den odedne,je to šikulka,ale to vaše holčičky taky jak to tu tak čtu :grinning: . Takže se pro dnes loučím. Mějte se krásně :grinning: ...
28. kvě 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Měla jsi narozeniny? Tak dodatečně vše neeej a ať ti dětičky dělají jen samou radost :grinning:
28. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majak78 Marky, tak já mám zaplacená clonítka, tak jsem zvědavá jak budou vypadat, už se těším! Paní psala, že dokonce týdne budou ... ale asi ne u mně.
@brsh @pupan @27verca .. včera jsme byli na prvním prevenaru u dr. malá byla strašně statečná a kouzelná. jak jsme ji svlíkli, tak se usmívala a předváděla své točení na bok, což dělá už tři dny .. usmívala se a koukala mi do očí .. holky to byl hroznej pocit, vidět ji, jak na mně kouká očičkama, směje se a vidět nad ní sestru s tou injekcí ... pro mně naštěstí - dr. mně odsunula a šla na to .. Julinka jen chvilenku zaplakala a pak byla dobrá a skoro zase usmátá. no dnes máme zvýšenou teplotku ... mám 5 teploměrů a každý měří jinak .. štve mě to! :angry:
no a jinak jsem se ptala na náušničky a mudra má docela výběr ... několik barev těch kytiček, tak jsem zvědavá, až bude mít víc času, že popovídá. jinak prý nejdřív nástřel po druhé hexe a po ní ještě 14 dní pauza ... tak si to každý dr. dělá asi jak chce co?

no a ještě se chystám utrácet peníze ... chceme objednat manducu. ty na bazaru stojí možno o 100 míň jak nová, takže novou ... nevím jakou barvičku, ale nejvíc mně přitahuje červená a tm. hnědá. a taky musím nějak řešit hraní dole v obyváku ... takže zvažujeme koupit ohrádku http://www.pinkorblue.cz/Bezpecnost/Ohradky/Ohradka-HERLAG-Natur-87-x-138-cm-azurove-modre-dno-1.html tak snad to bude dobrej tah ..
28. kvě 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik @brsh holky jak dáváte prckům ty šátky. koupila jsem včera v tescu, mají je ve slevě za 118, ale na ty druky je to moc velké .. a uzel je asi divnej ... a bude zavazet ... :unamused:
28. kvě 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Šatečky jsem včera koupila taky :slight_smile: A nám jsou teda dobré, i volnější by mohly být. S tím očkováním, taky to těžce nesu, když ji vidím.. ještěže hned zapomenou. A náušničky se u nás taky dávaly až po druhé hexe, jako u vás...
Těch nosítek je teď krásných barev, taky bych nevěděla co vybrat. Já mám černé s béžovou kapuckou, zas se to hodí ke všemu oblečení, ale ty barevné a ozdobné jsou krásné.

Naše Nelinka začala na bříšku dost vyvádět, normálně se plazí, zapíchne nos do podložky, zvedne zadek, kolínka pod něj zasune a posune se. Tohle mi kluci nedělali, to asi nebude OK, co? Dělá to když má před sebou hračky, nestačí ji se dívat, chce se zakousnout :confounded:
28. kvě 2014 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek