• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@majak78 Jasně, že to bude OK, prostě je to divoška co chvíli nepoleží .. chtěla jsi pást koníky, tak máš koníky a batolení k tomu! Je to šikulka!
Tý jo, jaktože jsou vám ty šátky dobré? I mně je velký, tak co jsem to koupila? nebo jsem je roztáhla praním? já to vzala v ruce, protože jsem nechtěla čekat až budu prát v pračce a že bych to natáhla, jak jsem to kroutila .. no to mi ani neříkejte! :angry: tak to si nechám koupit další. jakou jsi brala barvičku? já ty růžové .. proužkovej, růžovej a kytičkovej, ale říkám si, že koupím i ty modré ...
holky, jaké mají očička miminka vaše? stále modro šedé? kdy se to mění na teoreticky stálou barvu?
no manducy jsou designově super, hlavně ty úžasně barevné ... ale dávat za to skoro o tisícovku víc opravdu nebudu. technicky jsou prý všechny úplně stejné, jen design jiný ... takže klasika za 2.300,- a hotovo!
děvčátka mně dojde v pátek balík asi za sedm tisíc .. ne vše pro mě, ale máme tam s holkama samé krásné věci na miminka. tři kámošky co budou teď postupně od července rodit ... já se tak těším ... mám tam hračky, vaničku, čepičky, punčošky a všechno možné ... ač jsem chtěla jen tu pláštěnku a síťku na kočár! :grinning: jo a v tescu měli i hračky Lamaze slevněné .. robota, dvě panenky, chobotnici .... vše kol 200,-
28. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Já koupila ty neutrál, takové béžovo -žluté, hezké. Růžové u nás nebyly.
Očička - naše Neli už modré nemá, má takové zvláštní - šedo něco. Myslím, že půjdou do hněda, možná do zelena. A kdy se barví - to je různé, jako jestli nejsou modré teď, tak už asi nebudou, ale do tmava, zelena atd., se vybarvit můžou i v roce (prý).
Aha, to jsem nevěděla, že ty designové jsou o tolik dražší, teda u erga to tak bylo, proto mám černé :grinning: Ale ty manducy vidím barevné všude, tak jsem myslela, že je to normálně v ceně. A hele, včera jsem na FB viděla hezkou manducu za 1500 kč, taková petrolejová s nějakým vzorečkem, prý 3x nošená od nás z města, tak to už rozdíl je, ne? Kouknu, jestli ji ještě nenajdu..
Ty se máš, to by se mi taky líbilo, takový balík věciček :slight_smile: Já koukám jen po letních věcičkách, ale zatím jsem nic neobjednala.. teda dost mám doma, co už jsem koupila dřív, nebo dostala.. Ale každý den projíždím věcičky na netu a ne a ne něco vybrat :grinning:
28. kvě 2014 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky a na co tak koukáš na to léto? já teď docela nakoupila legínky s tuničkama a jsem ujetá na šatičky .. určitě je ani neodnosíme všechny, ale jak někde jsem , nebo koukám na net, nebo třeba teď v úterý jsem vlezla do jednoho dětského bazárku fakt jen na legínky ... no samo, že mám dvoje šaty a bylo jich tam toooliiik!
já jsem teď dovytírala ... zítra mi přijedou všichni kolegové z práce, jako z kanceláře včetně ekonoma. tak se na ně těším ... no bude to zvláštní mít doma šéfa, ale nějak to dáme :slight_smile: co nedáme jsou papuče .. nemám papuče pro osm lidí ... :unamused: takže půjdou v botech a už vidím, jak se skrz to budeme zase hádat .. lidi nejsou zvyklí chodit doma v botech .. já mám v kuchyni dlažbu a většinou sedíme s návštěvama tam, tak mi to nevadí a všichni se chtějí vždy vyzouvat :confounded: no holt o to víc se musí pak uklízet ..
Manducu za 1500 jsem neobjevila, tak zkus mrknout :slight_smile: tak jdu dát pít malé a jdu do hajan .. dobrou holky ..
28. kvě 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Šari, klasika, šatičky, legínky, tuničky.. ale neobjednala jsem ještě nic, vždy se mi něco líbí ale radši chci objednat kvůli poštovného víc najednou a vesměs už nic nevyberu. Takže zatím jen koukám a vybírám...
Info o manduce už sháním..
A potřebují u vás papuče? já bych se v botách asi necítila nijak extra, ale miluju být na boso :grinning:
29. kvě 2014 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Tak jsem psala konečně na to stínítko a odepsala, že výrobce dodává ten materiál a uvádí UV filtr. JInak ty už je máš objednané? Mohla bys mi to pak vyfotit a poslat? Nechápu to upevnění na korbičce, na té fotce to není moc zřejmé a z odpovědi jsem to taky nepochopila. Já mám korbičkou s tím madlem, myslela jsem, že to upevním na to, ale prý to nejde.. tak nevím no.
Jinak manduca je prodaná, ale hned mi tam psaly další dvě, že nabízí za stejnou cenu. Máš facebook? Bylo to na facebooku, tak že bys je mohla kontaktovat, kdybys chtěla, kouknout na fotky atd.
31. kvě 2014 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky na FB jsem .. a jak tam ty holky najdu? Já se na tom totiž moc neorientuju .. přihlásila jsem se tam jen kvůli malé a bazárkům a vůbec se mi to tam nelíbí, tak tam skoro vůbec nechodím.
Clony počítám, že by měly v pondělí či v úterý už dorazit domů, tak se ti pak ozvu a nafotím .. taky si to moc neumím představit, ale tak něco vymyslím, jak to tam dát.
Jo děvčátka a návštěva dopadla super .. bylo to moc fajn. Julinka dostala plno dárečků .. značka Sassy a fakt krásné věci http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=sassy třeba tady ta kousátka http://kousatka.heureka.cz/sassy-chladici-kousatko-2-ks/ hrošíka do vody co indikuje teplotu vody, je jako hračka a ještě i stříká .. no blbinek fůru!
31. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik @majak @pupan @27verca
ahoj holčičky, tak konečně taky píšu - Šárinka ví, co se u nás děje, ale pro shrnutí.
Lefty pořád blindí, už přes měsíc - ve středu jsem dala malou na hlídání (poprvé!) ke kamarádce a jela s ním na vyšetření na vet. Dělali mu to v narkoze, takže jsem hodinu čekala a pak si ho odvezla domů, chudínka. Má vředy a hodně erozí v žaludku, proto furt to blití, takže nafasoval antibiotika a různý léky a zase jedeme v kolotoči prášků, diet atd. Já pořád vytírám - malá je na zemi, Lefťánek jí u toho úspěšně sekunduje zvracením, no homolkárna. Vilém jezdí sice po práci dom, ale to už malá spí a ráno je fuč, než se vzbudí, takže je to jak kdyby doma nebyl :sunglasses: :angry: Jinak se malá začíná poměrně dost vztekat :grinning: když nechce do postýlky přes den, propíná se do luku, brečí, slzí, řve :grinning: je to výživný. Ale ona by chtěla bejt pořád mezi lidma, doma jí to očividně vůbec nebaví. Včera jsem s ní jela na oslavu kamarádky dcery do takový tělocvičny. Děti si tam hrály a malá ležela na břiše a byla děsně vytlemená. Za celý den naspala tak dvě hodiny, což je šílený!! No nevim, děvčata, někdy je to prostě stále mazec :grinning: Vzhledem k tomu, že měla docela rýmu, odložila jsem očko Synflorixem na další týden, tak jdeme v úterý a rovnou jí udělá 4m prohlídku. A zkusíme první mrkev :grinning: takže budu mít všude nablitý šťávy od psa, Sunar a ještě mrkev - to je super vyhlídka :grinning:
Šári, na léto mám tři plný šuplíky v komodě - už ani body!!! :grinning: Ale mám legíny, tuniky, hlavně overaly s krátkýma nohavicema, body s krátkým a dlouhým, šatičky...no taková klasika :slight_smile:
1. čer 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik No myslela jsem, že ti pošlu jejich jména a že je kontaktuješ přes FB. Ale asi to nevyjde, nemůžu ta jména dohledat, mě se FB taky nelíbí, nic tam zpětně nemůžu najít :confounded:

@brsh Uff, tak to máš náročné. Snad bude pejsanovi líp a léky zaberou! Naše prďola je taky moc společenská, chvíli ji nechat vedle v pokoji, to se naštve :slight_smile: Ikdyž jsou i chvíle, kdy je ráda, že má klid, kluci po ní pořád lezou, pusinkujou, to pak i samotu pod hrazdičkou ocení :grinning: My jdeme na očko a 4měsíční ve středu, snad bude očko zase bez komplikací...
A k vám už teda léto může přijít! To my máme tak třetinu :slight_smile: Ale nějak mi tohledání na netu zabírá moc času a nebaví mě to, vesměs ani nic nevyberu.. budu muset asi vyrazit omrknout něco na živo.
2. čer 2014 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @pupan @brsh @27verca ahoj maminy, hnedka na začátku dávám odkaz na super ceny na hračky Lamaze http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php včera jsem byla v tescu, že koupím malé panenku Emilku za ty 200 a ona už byla za 299,- tak jsem pověřila kamarádku, aby to ohlídala, že to určitě zase slevní. No a mezitím jsem hledala na netu, kde mají nejlepší ceny a objevila jsem tuto paní, tak mrkněte.
Jinak jsem včera koupila Julince ještě ty béžové a modré šátečky ... no možno nějaký kousek podaruji, ale prostě ty mimča v tom vypadají tak prďácky, že jsem prostě neodolala. Taky jsem vzala nějaké overálky na spaní, protože 0-3 začínají být malé ... ovšem 3-6 vypadají docela obr! asi je to až na těch 6! :unamused: Jo a s těma šátečkama jste měli holky pravdu .. kdo to psal, že by mohly být i větší? .. ony totiž ty růžové jsou jakési velké ... a ty béžové a modré jsou kolem toho krčku úplně jiná velikost jsem zjistila.
Marky máš recht, ten net zabírá strašně moc času .. kolikrát jsem na sebe naštvaná, že u toho vůbec sedím!

No každopádně vám ale doporučím obchůdek, kde jsem teď dělala objednávku zhruba za šest a půl tisíce a přístup Šebestových úplně parádní. Několikrát jsem doobjednávala, vymýšlela si a dokonce byli ochotní sehnat mi i to co neměli v nabídce ... http://www.vsepromiminko.cz/detsky-svet chtěla jsem tady jen tu pláštěnku a síťku na kočár a nakonec jsem jen já měla objednávku za dvadvěstě. Brala jsem fajn letní deku http://www.vsepromiminko.cz/deka-do-kocarku-letni-bavlnena-detsky-svet-deka-do-autosedacky-jednovrstva-jahodova-ruzova a nebo čepičky tam mají za dobré ceny http://www.vsepromiminko.cz/jarni-letni-kojenecka/detska-cepicka-baby-detsky-svet-mako-s-ouskama-a-zavazovanim-zluta . Jo a taky tam mají punčocháčky za 99kč .. matroš vypadá dobře. Zkusila jsem je vzít už na podzim.A plno hraček jsme z tama objednali.

No jinak s očkováním držím palec .. my po prevenaru měli zvýšenou teplotku a to byla teprve první dávka. :unamused:
S tou manducou zatím uvidím, známá mi půjčila jakési jiné nosítko, tak tam malou zkusím dát co na to bude říkat ...
2. čer 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik ty hračky lamaze, se totiž vyrábějí v číně, takže to ženské objednávají tam a prodávají za úplně jiné ceny než třeba v tescu...http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=lamaze&catId=0&initiative_id=
poštovné vesměs zdarma.
2. čer 2014 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 hmm tak to je super .. objednávala jsi z tama někdy?
2. čer 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Ja ne, ale Klari @pupan jo, kdysi jsme to tu probiraly. Uvažovala jsem, ale nechtěla jsem řešit ten paypal atd., ale časem to asi zkusim. Třeba i to ergo nosítko (co mám já i Bára) tam koupíš za 600 kč v přepočtu. U nás minimálně 2,5 tis. Poradila jsem to kamarádce a už ho má doma. Musíš ale počítat tak s 6 týdny na doručení.
2. čer 2014 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 hmm tak to je teda paráda! jenže já bojuju navíc s angličtinou ... :unamused: ale už jsem to poslala kámošce, tak uvidíme co vymyslíme ... děkuji za naťuknutí
2. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik My máme ponožky s chrastítky, zatím to asi moc nechápe, kde ji to chrastí :slight_smile: Ale časem možná jo.
K tomu obchodování - můžeš si vygooglit nakupování v číně, najdeš tipy jak na to. Kdysi jsem to studovala ...vybírala jsem tehdy deku, mají tam nádherné, ale neobjednala jsem. Trochu jsem se zalekla toho čínského původu, ale co u nás dneska není z číny, že...
2. čer 2014 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky a to máš ty lamaze ponožky? já jsem si nechala včera teda koupit v tescu .. mají to taky a je to sada ponožky plus na ručky, ale jen to hrká .. nešustí. tak si říkám, jestli si to mám nechat nebo vrátit a objednat od lamaze. lamaze jedno na noze šustí a druhé hrká .. tak jestli to šustění víc ty děti nemotivuje třeba. ale třeba to malou nebude zajímat vůbec že? ať to dělá co to dělá. ale barevné je to hezky :slight_smile:
3. čer 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Ty ponožky nám nešustí, jen chrastí. Já myslím, že je jedno co to dělá. Ale u kluků jsem to neměla, tak vůbec nevím, jestli ji to časem nějak zaujme nebo bude jen chrastit při každém pohybu :grinning:
3. čer 2014 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 .. tak já jí to zkusila dát ráno na ručičky a kupodivu se na to koukala a zabavilo jí to na chvíli. v tescu to mají takové a asi si to teda nechám ...
3. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky a kámoška z číny nakupuje, tak jsem úplně happy, protože ty plyšáky teda asi objednáme! Sice její chlap i můj brblali, že je to z číny, kde to má atest atd ... no ale já myslím, že je to to samé co koupíme tady u nás ... i na té co mám z obchodu (lamaze hračku) tak je made in china ..
3. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik @brsh Baru, teda já jsem ještě na toho kakadu od lamaze nenarazila .. :unamused:
3. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik No všechny lamaze hračky jsou z číny, takže nemáš rozdíl, jestli to koupíš tady nebo tam. Já mám od nich 2 a už nic dalšího kupovat nebudu..
3. čer 2014 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 a kterou máš? my máme draka zoubka, je parádní. no a chtěla bych tu panenku emilku a pak se mi líbí ten tygr co má Adi, a taky ta jejich kočka je hezká a ta včelka mi příjde dost výhodná, je to jak dvě hračky v jedné. nahoře je čmelák či co to je, pak je vibrační šňůrka a pod ní jakoby kytka z okvětních lístků ... je tam toho docela dost. jak dlouho to může děti bavit? měla bych koupit něco kamarádce za půjčení peřinek do kočárku a ta její malá má asi skoro rok a půl .. a nevím co koupit. na tady ty hračky je už asi velká že?
3. čer 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Máme slona a páva. Na rok a půl, to bych řekla už ne, myslím, že tohle tak do toho roku max. terno je to teď do toho půl roku. Až budou sedět, tak pak už spíš asi různé jednoduché zatloukačky, skládačky, knížečky.. Rok a půl starému dítěti bych koupila nějakou hezkou knížku o zvířátkách, nebo nějakou zvukovou hračku - zvuky zvířátek atd, vlastně i lego duplo už je od roku a půl..
3. čer 2014 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky dík za tip, mrknu na něco. Poslouchej, ty ponožky jdou malé "natáhnout" v klidu a v pohodě a hezky? Já to zkoušela teď a teda příjdou mi docela úzké .. :frowning2: štve mě to!
3. čer 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik My máme ty ponožky úplně jiné, normální silnější ponožky a na nich jsou našitá ta chrastítka.. takže nám jdou v pohodě.
3. čer 2014 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik ja ho objednavala na learningtoys.cz a vic napisu zitra, vy drbny :grinning: mala je po ocku, takze to mam zase vyzivny :-/
3. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh co jste byli pneumokoky? tak snad je Adi dobrá, bez teplot a jen tě zlobí! :slight_smile:
4. čer 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my máme taky po očkování, hexa a prevenar, a teď až do roku klid. Aspoň že tak :slight_smile: Zatím mi spí v ergu, uvidíme, jaký bude další průběh.
Jinak má 6,75 kg a 62,5 cm, na cm docela prdolka, ale koukala jsem, ze ani kluci nebyli dlouháni.. Aspoň všechno oblečení hoodně vynosíme :grinning:
Klari už tu dlouho nebyla, že? snad jsou ok.
Holky my se taaaak máme, že máme zdravá mimča, dneska jsem se dozvěděla, že jedněm známým umírá mimčo, nějaké vrozené vady si, musí to být hrozné. Takže nějaké bolístky po očkování dáme levou zadní :wink:
@coolik
@brsh
@pupan
@27verca
4. čer 2014 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, omlouvám se, nestíhám, navíc mě včera skolila chřipka, takže nic moc, s dětma nemám šanci si lehnout, navíc teď zrovna lítám s jiným problémeme pořád po doktorech, takže fakt nestíhám ani číst.. Jen jsem to v rychlovce prolétla, ano, v Číně jsem objednávala a objednávám, a není třeba paypal, ale platím normálně kartou, u mé banky neplatím nic za převod a poštovné je vždy v ceně zboží a je téměř nulové, ale musíte si zakliknout zboží s freeshiping.. Objednáváme tam vše, od oblečení, přes hračky, až po elektroniku a zatím tedy super, i když se samozřejmě natrefí na horší kvalitu, ale tak za ty peníze to člověk sem tam snese.. Dostalo mě třeba, když jsem si na MMB koupila dost drahou soupravu body, leginky a čepička na Barunku, zn. HM, proto jsem byla ochotná za to dát to, co po mně chtěli a nakonec jsem zjistila, že i to je v Číně za 1/4 ceny :frowning2:
Snad se někdy dostanu k dočtení, už se těším, až po 16.h dorazí manžel z práce, pak odveze Dominika na jeho vystoupení na školní akademii, bohužel tam nebudeme moct být :frowning2:, protože já mám teplotu a MArtin musí zůstat s dětma, Barunka by tam nevydržela.. Ale Domík je chlapák, řekl, ať sehlavně uzdravím :slight_smile:.
Holčiny, tak se opatrujte a svoje ratolesti a snad se zase brzo ukážu.. Paa
4. čer 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Klari, kdybys tu ještě byla, hoď mi prosím odkaz na to H&m v číně.. přesně ten set chci taky pořídit..
4. čer 2014 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek