• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Ahoj holky, nějak nestíhám psát. Pořád někam vyrážím :grinning: v pátek jsme byly s Adi cd v ZOO, pondělí zase u mojí nejlepší kamarádky, co má třítýdenního chlapečka a tříletýho velkýho kluka :slight_smile: A teď už dávám dohromady věci na hory, protože jedeme s kámoškama už v sobotu na týden, takže je to samozřejmě honička nějak to pofackovat. Hlavně tedy pořád odpírám a žehlím, aby měla ta moje slintalka dostatek oděvů :grinning: Zuby jí tedy dávájí docela zabrat, děvčata. Snad už se tam brzo něco vyrojí, jinak mi z toho ufňukánka švihne :slight_smile:
@majak78 - Market, malá už taky zase povídá......ale jinak než dřív. Spíš se teď dost vzteká :grinning: Adi se šoupe pozpátku, najdu jí třeba o metr dál. A taky se směje nahlas, od 13. května. Ale ne pořád, jen když jí lechtám nebo děláme kraviny :slight_smile:
@coolik - Adinka má plasťáky, jsem nejvíc spokojená :slight_smile: Ale Juli už je nastřelená, viď? Jaký to bylo? :grinning:
@pupan - Klári, držím moc palce, ať Ti léčba zabere a má na chvíli klid. Musíš docela trpět, viď? Koukala jsem na Domči výzo :slight_smile: šikula jeden! Co dostal za odměnu? :slight_smile:
2. črc 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @pupan @majak78 @27verca zdarec děvčata, takže máme náušničky a jsme kočenky! prcina je úplně kouzelná :slight_smile: jak budu mít schopnou fotos, tak zveřejním. nastřelení docela šlo, ona ta slečinka totiž řvala už jen, když se na ni sestra koukala a vyměřovala tečky .. takže samotné nastřelení už nebylo až tak hrozné .. každopádně relativně rychlé a bez krve. náušničky jsme dali růžové s tmavým středem z té chir. oceli. Jo Marky, jsou i z umělé hmoty, ale ty se po 6-ti týdnech musejí měnit, každopádně jsou taky hezké a takové jemnější. Ty z chir. oceli můžeš nechat jak dlouho chceš. Jinak jsem ráda, že máš doma zase tu "starou" Nelinku :slight_smile: A s Adi to samé! Ty Baru, ty jsi stejně borec, že s ní takhle trajdáš ... já jsem z toho pak špatná, než se dá malá zase do pohody po "vykolejeném" denním režimu.
Kláry, taky držím palec, ať jsi ok a je ti fajn!
Berunky, byla jsem dnes u nové kadeřnice .. barvička zrzavá super a střih taky nový .. ofina na druhou stranu .. no jsem spokojená! :slight_smile: Navíc Juli hlídal dopoledne skoro tři hoďky děda a odpoledne si pro ni přišla paní sousedka, takže jsem si sjela do drogerie a naočkovat psa .. fajn den :grinning:
Včera jsme byli v Olomouci, tak jsem se stavila do DM drogerie. To tam berete ty bílé vlhčené ubrousky jejich značky? A za kolik je kupujete? Já brala balení, kde byly dvoje za 79,90 ... bývá to i levnější?Já bych hlavně chtěla nějaké neparfémované ... ale jaké???
2. črc 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Šáry, my je můžeme nechat jak dlouho vydrží - ty plasty. Zatím drží, takže je pořád malá má :slight_smile: Já jsem včera zrovna v dm byla - s kamarádkou jsme vzaly kupony na 25% slevu na pleny a dětskou výživu a plenky Pampers a nakoupily jsme za 9000 - s tím, že jsme ušetřily 4000. Ještě jsem přidala 15% kupon na celý nákup. Vypadaly jsme jak debilky s těma narvanýma košema, ale mám zásobu na fakt dlouho. Sunar stojí normálně 330 korun a já za něj dala 190?! Takže jsem vzala 10 krabic a po návratu z dovči ještě dokoupím. Doporučuju toho využít, vyplatí se. Ty nemáš babybonus na Julinku? Abys pořešila ty ubrousky? Tam byly taky kupony na ty bílé. Ty nejsou parfemované a mně strašně vyhovují. Pampers jsou strašně mokrý :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik A pošli taky foto, jak to sluší tobě :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tý jo BAru, já se v tom jaksi neorientuju v těch slevách .. :unamused: musím na to někde nějak mrknout ... sakriš! No to jsi teda udělala super nákup! no na malou bych asi nějakou slevu mít měla, neb jsme ji včera registrovali, jak mi paní dávala tu kartičku do dm. hele, jaké vlastně používáte pleny? pampers nebo něco jiného? my teda pampers. kupujeme relativně za dobrou cenu v té malé drogerii a když to srovnám s jinýma, tak jsem na levnější asi ani nenarazila, tak se mi to nechce měnit. a s tím látkováním jsem ještě nezačala .. :unamused:
2. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru, tak jsem v obálce našla knížečku slev s různýma slevama na různé věci. a to znamená, že jeden kupon můžu využít jen na jeden nákup. proto je lepší nakoupit celý koš jednorázově a uplatnit tu slevu? tu knížečku už nedostanu víckrát?
2. črc 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Teď má DM akci na plenky a dětský výživy. Když přijdeš za prodavačkou, určitě Ti ráda vše ukáže, tam pracují milý žáby :slight_smile: Nebo přijdeš k tomu terminálu, přiložíš svojí kartu do DM a vytiskneš si dejme tomu dva kupony a to za 150 bodů slevovou knížku, která platí do konce července a za 30 myslím tu na Pampers. V tý velký za 150 je 15% sleva na CELÝ nákup + 25% na ty plenky. Takže Ti to udělá 40% na pleny - což už se Ti vyplatí. Oni je mají samozřejmě napálený na ceně, ale i tak Tě po slevě vyjdou na 3,80 Kč ks a to jsem zatím jinde nesehnala. Jinak já používám Pampers, čtyři měsíce jsem měla na střídačku i Babylove, který mi přijdou super do savosti, ale nesedí tak hezky jako pampersky.
Samozřejmě se Ti vyplatí kombinovat ty kupony - na celý nákup a z dětský knížky (tam máš zrovna na ty ubrousky atd). Jediný, na co se nevztahuje sleva na celá nákup, je počáteční mléčná výživa, ale to se Tě netýká :slight_smile: To nám vymysleli zákonodárci krásně, na podporu kojení, pitomci..... no comm. A knížky pro prcky taky vycházejí víckrát často.
3. črc 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru a když nemám ještě žádný body, protože jsme se registrovaly v úterý? A jeden bod je za kolik utracených peněz nebo za co? Ona mi to říkala, ale malá tak plakala a Kamil čekal v jiném obchodě, že jsem to nějak neregistrovala :unamused:
@majak78 Marky, kdy začínáte s příkrmama? Prý je nějaká změna a snad od ukončeného 4. měsíce ... mně se to teda moc nelíbí. Doktorka říkala, že příště nám k tomu něco řekne, což příště je 7.7. ...
3. črc 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik joo tak, já myslela, že máš DM kartu, ale registrovala jsi malou jen do babybonusu. No je to asi za dvacku bod, to nevim...nikdy jsem to nesledovala. Ale teď jsme tam nechaly s kamarádkou 8tis a přiskočilo mi 393 bodů. Takže asi jak co. Nevím přesně, fakt. Ale určitě se registruj, je to škoda toho nevyužít.
Jinak já příkrmy vzdala, resp si dáváme dvoutýdenní break a začneme znovu, až se vrátíme z hor. Malá bude pět měsíců a týden, takže akorát. A doufám, že tentokrát to bude ok. Fakt mi to nechtěla vůbec jíst. :frowning2:
4. črc 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsme zpátky z párdenní dovči. Bylo super, kluci i Nelinka moc hodní, takže jsme si to moc užili. Nelča tam byla mnohem lepší než doma, spala v noci stejně, přes den i dvě hodiny, to doma neznáme. Hodně koukala po dětech /bylo jich tam hodně/ a asi ji ten hukot kolem vyhovoval. Smála se od rána do večera, prostě pohodová holčička :slight_smile:

@coolik Těším se na fotku - tvou i Julči. S příkrmama začnu asi až v těch šesti měsících, Nelinka už má pět pryč, tak teď už se asi nezmobilizuju. O tom imunologickém oknu jsem četla, ale hrotit to asi nebudeme, možná těsně před ukončeným šestým.. ono tam nejde o to, že se má začít opravdu přikrmovat - jakože ve smyslu větších porcí atd., ale vystavovat alergenům - v malých objemech. Lepek, kravské mléko a další. Jde o to, že když se organizmus setká s alergenem ještě v době plného kojení, tak prý to tělo ho lépe zpracuje a zvykne si na něj. Má to snižovat riziko i jiných než potravinových alergií. No nevím, manžel četl i nějaké odborné studie a shrnutí bylo, že až čas ukáže (a další výzkumy), kdy je vhodné kterou potravinu zavádět atd., že se to ještě může měnit atd. Tak nevím.. Moje doktorka nic neříkala (já se zapomněla zeptat) a jdeme až v šesti měsících, takže to do té doby nejspíš nechám tak..
@brsh Dm mám moc ráda, ale dlouho jsem tam nebyla, musím zajít omrknout ty slevy. Ikdyž teď plenky mám, koupila jsem v akci v kaufu ty bílé i zelené, a myslím, že cena vyšla ještě míň než těch 3,80..
Užijte si týden na chatě!
5. črc 2014 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @brsh @pupan @27verca .. ahoj Marky, tak super, že jste si to užili a že Nelinka byla tak kouzelná. mně taky příjde, že když je někde rachot a hodně lidí, tak si to malá víc užívá a je taková "společenská". S těma příkrmama jsem zvědavá co nám tedy v pondělí řekne doktorka .. ještě se mi to moc nechce řešit.
Děvčátka, udělala jsem tedy albumek jak rosteme, tak můžete mrknout .. jo a já si uvědomila, že vlastně nemám fotku teď novou od té kadeřnice, mám to na té fotce seplé, ale tak barvička je prímovní. zatím spokojenost. tak papa a krásnou neděli všem. :slight_smile:
5. črc 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @brsh @pupan @27verca dnes jsme trochu fotili, tak jsem to dala do alba .. náušničky už jdou vidět a moje barva taky .. byla to rychlá akce, tak mě docela mrzí, že jsem se nestihla namalovat :angry: no co už!
6. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky. Vůbec nic moc nestíhám a teď jak jsou prázdniny, tak je to ještě horší. Pořád někde jezdíme a tak není moc času :slight_smile:. Jinak dnes jsme byli s Juráškem u Dr. a má 6780 gramů a už jsme dnes zkusily dat i mrkvičku, ale moc mu tedy nejela :frowning2:, uvidíme zítra. Na bříško ani na záda se ještě neotočí, ale už to dlouho trvat nebude. Mějte se moc krásně a holčičky ať vám dělají jenom radost :slight_smile:
8. črc 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Šárko, a kde máš ty fotky? :-O Já nic u tebe nevidím :frowning2:.. Jinak my pořád někde běháme, já ani nevím, co je sladké, jako bych se ještě před 12 dny denně necpala čokoládama a zákuskama.. Je to fajn pocit, přijdu si lehčí a obléknu konečně i kalhoty z dob před otěhotněním, takže vše mám dole! Cítím se skvěle :slight_smile:
Dětičky milují řepu, takže jí jedí k véče občas se mnou a manžel jen nechápavě kroutí hlavou, jak to můžu vydržet.. Jen mi teday trochu chybí kafe, jsem kafařka, ale tak ono mi to neuškodí, být ěsíc na kávovinové náhražce.. :slight_smile:
Jinak my letos nikam na dovču nefrčíme, začali jsme kopat základy našeho budoucího baráčku, takže teď kdo ví,kdy se vyvětráme..
Holky, pa a užívejte miminek :slight_smile:
10. črc 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Ahoj Veru, vlož taky nějakou fotku, až zas budeš mít čas.. ať zkouknem jediného chlapáka, kterého tu máme :grinning:

@pupan Tak to ti to šlo rychle! Já bych nic tak drastického nedala, a hlavně bych se bála, že to bude vše zas nahoře, jakmile skončím.. mě by stačilo jíst trochu zdravěji a ovládat se pokud jde o sladké, to by byl úspěch a věřím, že i efekt by to mělo. Tak to se určitě těšíte, do domečku, co? Tak přeji ať roste rychle..
10. črc 2014 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Kláry, neměla jsem tě jako přítele .. tak to teď potvrď a fotky uvidíš. Jinak šikulka s tím detoxem!
@27verca Very čauky, koukala jsem na fotky Jiříka, je krásnej, vysmátej, spokojenej .. kouzelnej!
@majak78 Marky s tou stravou musí prostě člověk "přepnout" a jíst pak už jinak než do té doby. Pokud jedeš v jedněch kolejích, tak si myslím, že to jde .. já po těch krabičkách pak už taky jedla jinak a shodila jsem bez nich další 3kg. ale pak jsem otěhotněla a teď se vrátit na ty malé porce je pro mě těžké, ač vím, že naprosto zbytečně "žeru" moc!
11. črc 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @brsh @pupan holky, dnes jsem narazila na článek o porodu jedné kočeny co jsme si psaly o e-pinu před porodem ... no bulela jsem u toho jak želva. tak jestli jste to ještě nečetly .... http://www.modrykonik.cz/blog/hanka./article/muj-druhy-porod-doma-h2abhr/
11. črc 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik
@pupan
Jo to máš pravdu, že když navíc uvidí ten super výsledek, tak ji ty sladkosti nebudou tolik lákat atd. To je fakt, že takhle to efekt bude mít určitě. Já zas když se přinutím cvičit, tak pak taky nejím sladké a jím rozumně, protože po té dřině si to prostě nechci kazit :slight_smile: Ale přinutit se cvičit, že.. teď cvičím aspoň každý den na břicho, 8 minutové video z youtube, cvičila jsem to už kdysi a efekt to mělo a te´d to břicho je prostě hnus. holt třetí dítě..¨
Tak Klari hoď nějaké fotečky předtím a potom a třeba mě to taky namotivuje :slight_smile: Závist dělá svoje :grinning:
Holky, kolem mě teď je tolik jobovek ohledně miminek a porodů, to jsem nezažila... já jsem tak ráda, že mám tři zdravé prcky, je to zázrak... :fearful:
11. črc 2014 v 08:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27verca Nevšimla jsem si, že už tam fotky jsou :slight_smile: Jurášek je krásňoučký klučík ! A co mrkev? Já zatím čekám do konce července a pak se na to vrhnem.. ale ani se mi nechce, příjde mi to líto, že už bude "tak" velká :grinning:
11. črc 2014 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 Marky, takže začneš s příkrmama úderem 6-tého měsíce? No já minule dostala od dr. brožurku .. jakože 4+ už by jsme měli mrkve, brambor atd. ... No tak jsem na to mrkla a kdyby si paní dr. tu brožuru pročetla, tak by se dozvěděla, že tam píši, že plně kojené děti ukončený 6-tý měsíc .. takže v klidu kojíme dál a zatím se nevrzušuji. Akorát tam píší, že nějaké kašičky na noc by se mohly ... ale my měli včera 4 měsíce a ani do toho se mi ještě nechce.
11. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Jojo, počkám. Kaši dát dřív samozřejmě můžeš, ale já nebudu, Nelinka myslím přibírá dobře, spokojená je, mlíka je dost a v noci vstává jen jednou, takže ji zbytečně nebudu nic přidávat. A s těmi alergeny si taky jistá nejsem, začnu teda s lepkem asi už s prvníma příkrmama, to by mohlo taky stačit.. a zbytek časem..
11. črc 2014 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majak78 @coolik @pupan @27verca - čau kočeny, tak konečně píšu. Minulý týden jsme byly s Adi na tý naší holčičí apaluše. Malá tam chytla od prťousů rýmu, tak jsme nakonec odjely předčasně do Prahy, ale o dva dny dřív, tak se nic zásadního nedělo. Nechtěla jsem, aby se jí to víc rozjelo. Když vyndám vysavač, tak už má paniku :grinning: Ale odsáváním jsme se rýmy zbavily skoro hned. Ještě ho teda párkrát za den vytasim, ale už nechrčí jako předtím. Měly jsme jít zítra na třetí hexu a synflorix, ale odložím to, aby byla úplně fit. Jinak začínáme ve středu s plaváním. Když bude ok, tak půjdeme. Je to ve slaný vodě, tak myslim, že by jí to mohlo udělat na ten nosánek dobře. Hrozně se těším. Ale pro jistotu jsem si koupila plavky vcelku :grinning: Nechce se mi moc vystavovat. Jsem bílá jak stěna a všichni pořád, ať se opálím, ale opravdu nevím, jak bych to měla udělat, hehe. Malá byla na chalupě zlatá, pořád pásla koně a koukala po dětech. Měla jsem největší klid ze všech. Příští rok už to bude asi větší jízda :slight_smile: Jinak jsem počkala s tím příkrmem, když nechtěla a teď už čtvrtý den papá a docela ok. Dneska snědla k obědu 70 ml batátů s mrkví. Už jsem nakoupila špenát a cuketu a budu kombinovat dál. Včera k večeři 100 ml kaše a dorazila se 130 Sunarem. Což moc nechápu, když pořád pije jen 100 ml přes den a večer 170. Ale budiž :grinning: Každopádně jsem očekávala výtuh až do rána a nic...v půl třetí ráno jsem musela krmit. Nejdřív jsem dala jen 60 čaje, ten vypila, ale chtěla ještě pokračovat, tak jsem jí dala mlíčko. Myslela jsem, že když je na UM, tak to budu mít klid celou noc, ale zatím to nevypadá. Navíc vstává max v šest, což mě teda ubíjí :grinning: Holky, jedu k babičce. Teď jsme v Praze, tak zase brzo napíšu. páá
14. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh čauky Baru, tak super, že jste chatu dobře zvládly a užily si to. Koukala jsem na fotky, Adinka je parádní. Jak zvládáte plavčo? My chodit asi nebudem, chodila jsem s prvním klukem, bylo to fajn, ale rozjel se mu ekzém tak jsme po roce museli skončit. Super, že máte tu slanou vodu, ta na tohle bude určitě super. Teď chodit nebudu protože bych to nezvládala s hlídáním atd. Ale jak jen to bude možné, začnem ji brát s sebou na bazén, ať si na vodu zvyká, kluci chodí docela často.
Nelča taky vstává děsně brzo, někdy chvíli povídá a huláká a zas usne, jindy je budíček definitivní. to jsem pak hotová.
Jinak je to ale zlatíčko, už je taky ráda na břiše, cestuje zásadně mimo hrací podložku, po plovoučce ji to jde dobře :slight_smile:
Tak pa
20. črc 2014 v 15:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao holky, mám termín porodu v lednu. Mohu se k vám přidat? Ráda bych s někým sdílela "zážitky z těhotenství"...
20. črc 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engelika ahoj, my už jsme tady všechny porodily .. jen pokračujeme v diskusi :slight_smile:
22. črc 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @majak78 @pupan @27verca čau kočeny, jak se všichni máte? baru na chatě muselo být asi super. fotky vypadají skvěle, Adi naprosto spokojená! jak dopadlo první plavání? a od jaké firmy jsi nakoupila ty příkrmy? já mám od dr. tu brožurku a to je všechno Hami, tak jestli se pak pustit do tohodle. ještě jsem se vůbec na ty příkrmy nekoukala .. jsem ostuda, ale já ani nevím v čem všem je třeba ten lepek .. :unamused: budu to muset nastudovat.
Baru, teď mají v DM v akci vlhčené ubrousky .. kupuješ bílé jsi psala .. jaké jsou ty druhé? jsou hodně voňavé?
Jinak my se máme fajn. No teda Juli je teď dva dny jakási umrňouskaná a plaká .. ta vedra pro ni moc nejsou. neví, jak má usnout a je z toho přetažená. ale jinak kouzelná. o víkendu u nás byly hornické dny plus hody a byla úžasňáková. maminka ji vyšňořila do šatiček a sponeček a čelenky a všichni na nás mohli oči nechat! :unamused: :slight_smile: dnes jsme byli mrknout na náušničky, ale žádné mě neoslovily na tolik, abych je koupila, takže nic. no a byla jsem taky na sociálce potvrdit papír pro úřad práce skrz rodičák ... musím to pomalu začít vyřizovat. musím zjistit informace jak to je a není ... zatím neplánujeme druhé mrně, ale co kdyby pak že? nerada bych přišla o práci. tak si říkám, že bych si to dala třeba jen na 2,5 roku malé a pak se třeba vrátila do práce a otěhotněla a to by mi zase museli držet tři roky místo ne? ale nevím, jak dlouho se pak musí být v práci, zda to není nějak definované, že je třeba odpracovat tolik a tolik dní .. :unamused: no prostě tyhle věci vůbec nevím ..
narazila jsem na netu na Medvídka .. je to nějaký mycí olej na prcku prcků a recenze na to jsou dost dobré .. nemáte někdo zkušenost? http://detska-kosmetika.heureka.cz/eone-medvidek-myci-olej-na-zadecky-100-ml/recenze/
22. črc 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan @coolik @27verca @majak78 - čau žížaly, plavčo je super - je to prča. Aďana to baví a mě taky. Akorát je rozkopaná celá Praha, tak jsem tam jela snad hodinu a byla na mrtvici :grinning: Ale zítra to zmákneme líp!
Šáriku, já dělám domácí příkrmy - vařím v baby cooku. Naházím to tam a za 15 min mám oběd. Malá baští hezky, k obědu sní 120 ml zeleniny a pak 100 ml kaše ke sváče. Večer dávám mlíčko, po kaši se kroutila :slight_smile: za dva týdny začnu vařit ovoce.
Jinak rodičák si naplánuj na xy měsíců (dneska se nejede na roky) a můžeš to kdykoliv po kvartálu změnit, takže žádnej stres.
Holky, nedáme nějakej srazík? Pojďte se domluvit! Dorazíme klidně kamkoliv, máme cestovní postýlku :grinning:
22. črc 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak vy jste se ale s těma příkrmama krásně rozjely! šikulky jste! baby cook .. to zas neznám, jdu mrknout :grinning: no vím, že to můžu měnit, ale měla bych to nějak oznámit zaměstnavateli na jak dlouho chci a v tom vidím problém .. to se mu asi nebude moc líbit, když to budu několikrát měnit .. :angry:
srazík, ty jsi akční! ty nevydržíš dlouho sedět doma na zadku co? :grinning: :grinning: :grinning: hele co vlastně děláš, když chodíš do práce? já ti nevím .. já si vedle tebe připadám jak stará páprda co nerada vybočuje z kolejí .. když malé změním denní režim, tak je protivná jak ... tak se mi moc do takových věcí nechce. tak uvidím co na to ostatní holčiny a kdyžtak to vážně zvážím :wink:
jak jsem koukala na fotky, tak jsem viděla, že se Adi koupala i sama v bazénku .. jsem koukala jak puk! ty nemáš strach, že na tom koníku prostě hodí úsměv do vody a potopí se? já nad tím totiž přemýšlela už při koupání doma, že jak mám Juli na bříšku, tak si tu hlavu drží sama, ale nemám odvahu tam tu ruku nemít, kdyby náhodou chtěla zkusit, jak chutná voda ...
22. črc 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@coolik
@pupan
@27verca

Ahojky holky,
Baru, ty jsi teda fakt akční, já jsem až se severu moravy, tak to bys měla daleko :slight_smile: Já jezdím jen okolí a s malou jakákoli jízda je na palici, takže málo. Plus mám s sebou pořádnou skupinu, kterou teď o prázdninách nemám ani kam dát. :grinning: Takže já moc nadějně taky nevypadám ...

Baby cook vypadá super, ale už asi pořizovat nebudu. Ale vařit budu taky, vařila jsem oběma klukům a budu i Nelince, skleničky kupuju na výlety, návštěvy a tak. Dělala jsem to tak, že jsem si různou zeleninu uvařila, namixovala a zamrazila do těch malých kostiček na led a pak jen vytahovala. Stejně tak maso jsem uvařila a naporcovala. Takže pak vaření byla pohoda. Začneme od srpna, příští týden máme půlroční kontrolu.
Lepek je v obilí, takže mouka, pečivo, těstoviny atd.

A s tím koupáním, já taky Nelce hlavu v kýblu už nedržím a občas se třeba pro něco natáhnu a ji napadne smočit frňáček, ale hned jsem u ní a ona i instinktivně tu hlavu vytáhne, tak bych se toho nebála. Ale bazének jsme ještě nezkoušeli, snad bude hezky a bude ještě příležitost. Dnes u nás lije.. :cry:

A k rodičáku, tak záleží, jestli ji v těch 2.5letech máš kam dát.. šance na školku atd. Nárok na držení místa i mateřskou máš pokud otěhotníš ještě na rodičáku, k tomu se do práce vracet nemusíš. Ale je fakt, že být doma 6 let, to už je dost pravděpodobné, že si za tebe najdou zástup, který si pak rovnou nechají.. zvlášť na pozici, jako je účetní..
24. črc 2014 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek