Termín porodu únor 2014

Ahoj holky. Je tu taky někdo, kdo bude rodit v únoru 2014? 😉 Tak honem sem do diskuze.
akashka
13. čer 2013
@kopalovi prsa me taky boli, dnes si na me chtel lehnout kocour a tlapku mi zaboril primo do bradavky, tak sem myslela ze chcipnu 😃 nejak nechape proc se po me nemuze povalovat jak normalne 😃 a colu zavidim, ale me jakz takz pomahaji ta lizatka, ale jen na chvili a zas celej den je cucat nemuzu 😃
akashka
13. čer 2013
@kopalovi vidíš, ja zas závidím, že můžeš do práce, jsem doma už od transferu a strašně se to vleče 🙂
kopalovi
13. čer 2013
@akashka tak až tak mě prsa teda nebolí. Jen když sundám večer podprsenku tak citim hnusnej tlak ale jinak se to da.

A kocour je peknej nemrava teda 🙂
A práce není co závidět rozhodně né tu mojí 🙂
darkwitch
13. čer 2013
já neschopenku nemám, ale kdykoliv bych si o ní mohla říct 😃 a na jednu stranu si říkám, že nepracovat tak se zblázním, ale když mám vstávat tak si nadávám, že jsem si nenechala tu neschopenku dát
kopalovi
13. čer 2013
tak pokud to dopadne že ve čtvrtek to doktor potvrdí tak mě čeká asi v záři ukončení pracovního poměru neprodlouží mě smlouvu 😞

Holky do kdy jsem povinná to zaměstnavateli říci??
darkwitch
13. čer 2013
@kopalovi vůbec netuším a můžou tě vyhodit jako těhuli? i když jestli ti končí smlouva tak prodlužovat ji asi nemusí...
kopalovi
13. čer 2013
@darkwitch vyhodit me nemuzou ale smlouva konci k 6.9. a oni nemaji povinnost jí prodlouzit 😞
alushenka
13. čer 2013
@kopalovi tak to jsme na tom docela podobne -jen me skonci uz v cervenci 😞 .. no a nejaka zakona doba, kdy to mas rict, neni stanovena.. ja taky porad nad tim uvazuju, jestli mu to rict nebo ne, ale je mi zase blbe mu nic nerict a potom mu to rict az pozdeji, kdyz mu bude jasne, ze uz jsem to musela vedet...

jinak holky, byla jsem v utery na kontrole, nevypada to zrovna nejlepe, dr. rikal, ze sice jsem tehotna, ale plod je mensi nez by mel byt, jeste nebylo videt ani srdicko, a ohrozuji ho z jedne strany cysta a z druhe myom... tak nam dal 14 dni a potom se uvidi... ale zatim tady mezi vama zustanu, nadeje umira posledni, treba to vsechno bude jeste dobre 😉
kopalovi
13. čer 2013
@alushenka neztrácej naději 🙂 držím palečky
nad variantou že to říci déle po prodloužení smlouvy ale je mě to taky blbé 😞
alushenka
13. čer 2013
@kopalovi dekuji 😉 snazim se myslet pozitivne,ale obcas me to nejak prepadne 😕
jinak u me je to blbe, protoze ja pracuju ve skole a bud dostanu smlouvu ted na konci cervna nebo nedostanu vubec... a je mi blbe potom v zari nastoupit uz v nejakem skoro 5-tem mesici a rict mu to az potom... 😕
a neda se s tim tvym sefem nejak domluvit? jako ze by ti dal smlouvu i pres to, ze jsi ted tehotna, aby ses potom mohla treba vratit? nebo je potom moznost jit na nemocenskou, kdyz by ti to neprodlouzil...
akashka
13. čer 2013
@kopalovi smlouvu ti prodlouzit nemusí, ale stejne tak ty jim nemusis oznamovat ze jsi tehotna, nejpozdeji pri nastupu na materskou 😉

@alushenka ja bych v praci nic nerikala, smlouvu si nech prodlouzit a pak si za tebe najdou nahradu 😉 bude to dobry uvidis 😉

holky proste zvazte jake mate vztahy na pracovisti, pokud si myslite, ze v pripade tehu vam smlouvu neprodlouzi, tak nic nerikejte a pockejte..
alushenka
13. čer 2013
@akashka to je prave to, ze ja bych treba rekla, ze mam vztah docela dobry, dokonce jsem i se sefem mluvila o tom, ze planujeme, ale ted, kdyz se blizi ten rozhovor o dalsi smlouve, tak sama nevim, co mu rict...no, uvidime, ono se to nejak vyresi 😉 (ja to stejne jeste nemam jiste, tak mu stejne vlastne nemam co rict... 😉 )
malinka_02
13. čer 2013
@kopalovi musis verit ze to bude dobry!
@akashka ja taky cekala ze mi reknou jeco jako gratuluju a nic..

@darkwitch ja sem po 5. Transferu predtim nikdy vubec nic..na utz jdu 20 byla sem ale 6+0 nebylo srdivko tak se modlim..
kopalovi
13. čer 2013
Holky ja taky přemýšlela že udělam "podraz" a neřeknu jim to 🙂 Když oni jsou "svině" a chovají se jak se chovaji ale do záři daleko a ja ani nevím jak to budu zvladat 🙂
malinka_02
13. čer 2013
Ja sem normalne v pomeru ale vyhodili za rok pulku lidi a to tak ze rusi mista. To muzou i tehotne. Oznamovat povinnost neni ale ja mam takovy pupek ze tezko neco utajim..
zimka
13. čer 2013
@akashka taky zabírá zmrzlina. 🙂
zimka
13. čer 2013
@kopalovi Tak to zkus do toho září neříct, jestli myslíš, že neprodlouží.
kopalovi
13. čer 2013
@zimka to je právě ve hvězdách .-) no uvidime 🙂

sem si dneska koupila uzeneho lososa a je to mnamka
jpetraa
13. čer 2013
holky tak mně teda u dcery doktorka pogratulovala..dnes ne, byla tam jiná, ta řekla jen "v pořádku?" nevím teda na co se vlastně ptala:o) Je zajímavý, jak je každý těhotenství jiný...u dcery mně nebylo krom únavy vůbec nic...teď mám celej den žaludek na vodě, pomáhá hodně jídla...coca cola se může?
kopalovi
13. čer 2013
@jpetraa coca cola se může jen to nesmis prehanet 🙂 víš jak to je vše s mírou 🙂
darkwitch
13. čer 2013
@malinka_02 ted určitě srdíčko bude 😉 však ty si taky chodila do dubnových IVF, nebo si to pletu? jsem tam byla takovou chvilku 😃

no já to mám s prací horší mě končí poměr někdy v listopadu, ale zas kolegyni dali smlouvu na dobu neurčitou protože byla těhule tak doufám, že mě ji aspon prodlouží když nic jiného 🙂

pijete kafe nebo radši ne?

@luckamb tak co to hcg?
alushenka
13. čer 2013
@darkwitch mne kafe bylo zakazno 😞 teda i cola.. proste vsechno, kde je kofein 😞 ale zepry jinak jedno denne neskodi...
darkwitch
13. čer 2013
@alushenka takže ho budu radši omezovat... ještě, že doma ted nemáme, ale v práci ho piju... budu víc pracovat z domova 😃 ale víc jak jedno denně vypiju málokdy, takže je to v pohodě 🙂
jpetraa
13. čer 2013
@darkwitch jo,jedno denně prý neškodí...já kafe normálně mám moc ráda, ale posledních asi 5 dní jsem si na něj teda ani nevzpomněla.
darkwitch
13. čer 2013
@jpetraa já si na něj obvykle vzpomenu v práci když mi padá hlava na klávesnici 😃
alushenka
13. čer 2013
@darkwitch tak to jsme na tom dost podobne 😃 v praci mi ted fakt dost chybi a ta hlava mi pada cim dal vic 😃 ...jeste ze uz je zitra patek 😉
malinka_02
13. čer 2013
@darkwitch jo jo ja byla v uorovkach a v dubnu a predtim v ivf diskusi..
No doufam ze bude!!!
Ja pijud obcas v praci a hlavne abych nebyla tak napadna..
luckamb
14. čer 2013
@darkwitch hcg 881, uvidíme ještě co dnešní hodnota 😃
Přeju dobré ráno kočky!!!
luckamb
14. čer 2013
TAk kde jste princezny.... hele kdyby vám to nevadilo, mohly bychom uděla takovu malou tabuličku ať máme přehled kdo kdy jde na kontrolu a tak. Co vy na to

přezdívka termín kontrola.......popřípadě ještě něco?