• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@kopalovi prsa me taky boli, dnes si na me chtel lehnout kocour a tlapku mi zaboril primo do bradavky, tak sem myslela ze chcipnu :D nejak nechape proc se po me nemuze povalovat jak normalne :D a colu zavidim, ale me jakz takz pomahaji ta lizatka, ale jen na chvili a zas celej den je cucat nemuzu :D
13. čer 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi vidíš, ja zas závidím, že můžeš do práce, jsem doma už od transferu a strašně se to vleče :slight_smile:
13. čer 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka tak až tak mě prsa teda nebolí. Jen když sundám večer podprsenku tak citim hnusnej tlak ale jinak se to da.

A kocour je peknej nemrava teda :slight_smile:
A práce není co závidět rozhodně né tu mojí :slight_smile:
13. čer 2013 v 15:41  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neschopenku nemám, ale kdykoliv bych si o ní mohla říct :grinning: a na jednu stranu si říkám, že nepracovat tak se zblázním, ale když mám vstávat tak si nadávám, že jsem si nenechala tu neschopenku dát
13. čer 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud to dopadne že ve čtvrtek to doktor potvrdí tak mě čeká asi v záři ukončení pracovního poměru neprodlouží mě smlouvu :frowning2:

Holky do kdy jsem povinná to zaměstnavateli říci??
13. čer 2013 v 15:45  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi vůbec netuším a můžou tě vyhodit jako těhuli? i když jestli ti končí smlouva tak prodlužovat ji asi nemusí...
13. čer 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch vyhodit me nemuzou ale smlouva konci k 6.9. a oni nemaji povinnost jí prodlouzit :frowning2:
13. čer 2013 v 16:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi tak to jsme na tom docela podobne -jen me skonci uz v cervenci :frowning2: .. no a nejaka zakona doba, kdy to mas rict, neni stanovena.. ja taky porad nad tim uvazuju, jestli mu to rict nebo ne, ale je mi zase blbe mu nic nerict a potom mu to rict az pozdeji, kdyz mu bude jasne, ze uz jsem to musela vedet...

jinak holky, byla jsem v utery na kontrole, nevypada to zrovna nejlepe, dr. rikal, ze sice jsem tehotna, ale plod je mensi nez by mel byt, jeste nebylo videt ani srdicko, a ohrozuji ho z jedne strany cysta a z druhe myom... tak nam dal 14 dni a potom se uvidi... ale zatim tady mezi vama zustanu, nadeje umira posledni, treba to vsechno bude jeste dobre ;)
13. čer 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushenka neztrácej naději :slight_smile: držím palečky
nad variantou že to říci déle po prodloužení smlouvy ale je mě to taky blbé :frowning2:
13. čer 2013 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi dekuji ;) snazim se myslet pozitivne,ale obcas me to nejak prepadne :-/
jinak u me je to blbe, protoze ja pracuju ve skole a bud dostanu smlouvu ted na konci cervna nebo nedostanu vubec... a je mi blbe potom v zari nastoupit uz v nejakem skoro 5-tem mesici a rict mu to az potom... :-/
a neda se s tim tvym sefem nejak domluvit? jako ze by ti dal smlouvu i pres to, ze jsi ted tehotna, aby ses potom mohla treba vratit? nebo je potom moznost jit na nemocenskou, kdyz by ti to neprodlouzil...
13. čer 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi smlouvu ti prodlouzit nemusí, ale stejne tak ty jim nemusis oznamovat ze jsi tehotna, nejpozdeji pri nastupu na materskou ;)

@alushenka ja bych v praci nic nerikala, smlouvu si nech prodlouzit a pak si za tebe najdou nahradu ;) bude to dobry uvidis ;)

holky proste zvazte jake mate vztahy na pracovisti, pokud si myslite, ze v pripade tehu vam smlouvu neprodlouzi, tak nic nerikejte a pockejte..
13. čer 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka to je prave to, ze ja bych treba rekla, ze mam vztah docela dobry, dokonce jsem i se sefem mluvila o tom, ze planujeme, ale ted, kdyz se blizi ten rozhovor o dalsi smlouve, tak sama nevim, co mu rict...no, uvidime, ono se to nejak vyresi ;) (ja to stejne jeste nemam jiste, tak mu stejne vlastne nemam co rict... ;) )
13. čer 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi musis verit ze to bude dobry!
@akashka ja taky cekala ze mi reknou jeco jako gratuluju a nic..

@darkwitch ja sem po 5. Transferu predtim nikdy vubec nic..na utz jdu 20 byla sem ale 6+0 nebylo srdivko tak se modlim..
13. čer 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja taky přemýšlela že udělam "podraz" a neřeknu jim to :slight_smile: Když oni jsou "svině" a chovají se jak se chovaji ale do záři daleko a ja ani nevím jak to budu zvladat :slight_smile:
13. čer 2013 v 16:27  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem normalne v pomeru ale vyhodili za rok pulku lidi a to tak ze rusi mista. To muzou i tehotne. Oznamovat povinnost neni ale ja mam takovy pupek ze tezko neco utajim..
13. čer 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka taky zabírá zmrzlina. :slight_smile:
13. čer 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopalovi Tak to zkus do toho září neříct, jestli myslíš, že neprodlouží.
13. čer 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka to je právě ve hvězdách .-) no uvidime :slight_smile:

sem si dneska koupila uzeneho lososa a je to mnamka
13. čer 2013 v 16:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mně teda u dcery doktorka pogratulovala..dnes ne, byla tam jiná, ta řekla jen "v pořádku?" nevím teda na co se vlastně ptala:o) Je zajímavý, jak je každý těhotenství jiný...u dcery mně nebylo krom únavy vůbec nic...teď mám celej den žaludek na vodě, pomáhá hodně jídla...coca cola se může?
13. čer 2013 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa coca cola se může jen to nesmis prehanet :slight_smile: víš jak to je vše s mírou :slight_smile:
13. čer 2013 v 17:58  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ted určitě srdíčko bude :wink: však ty si taky chodila do dubnových IVF, nebo si to pletu? jsem tam byla takovou chvilku :grinning:

no já to mám s prací horší mě končí poměr někdy v listopadu, ale zas kolegyni dali smlouvu na dobu neurčitou protože byla těhule tak doufám, že mě ji aspon prodlouží když nic jiného :slight_smile:

pijete kafe nebo radši ne?

@luckamb tak co to hcg?
13. čer 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch mne kafe bylo zakazno :( teda i cola.. proste vsechno, kde je kofein :frowning2: ale zepry jinak jedno denne neskodi...
13. čer 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushenka takže ho budu radši omezovat... ještě, že doma ted nemáme, ale v práci ho piju... budu víc pracovat z domova :grinning: ale víc jak jedno denně vypiju málokdy, takže je to v pohodě :slight_smile:
13. čer 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jo,jedno denně prý neškodí...já kafe normálně mám moc ráda, ale posledních asi 5 dní jsem si na něj teda ani nevzpomněla.
13. čer 2013 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa já si na něj obvykle vzpomenu v práci když mi padá hlava na klávesnici :grinning:
13. čer 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch tak to jsme na tom dost podobne :D v praci mi ted fakt dost chybi a ta hlava mi pada cim dal vic :D ...jeste ze uz je zitra patek ;)
13. čer 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch jo jo ja byla v uorovkach a v dubnu a predtim v ivf diskusi..
No doufam ze bude!!!
Ja pijud obcas v praci a hlavne abych nebyla tak napadna..
13. čer 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch hcg 881, uvidíme ještě co dnešní hodnota :D
Přeju dobré ráno kočky!!!
14. čer 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk kde jste princezny.... hele kdyby vám to nevadilo, mohly bychom uděla takovu malou tabuličku ať máme přehled kdo kdy jde na kontrolu a tak. Co vy na to

přezdívka termín kontrola.......popřípadě ještě něco?
14. čer 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek