• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2015 - Brno

2. února 2015 
autor
@ajvee Tak jestli čekáš první, tak to je normální :slight_smile: Já čekám druhý a mám pohyby od 16+3, takže 17tt. U prvního jsem je měla tak 20tt. Jojo bude to Laura :slight_smile:
16. zář 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam se :slight_smile: Termin porodu unor 2015 Brno :slight_smile:
21. zář 2014 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na 80% budeme mit pry holcicku, bude to nase prvni. Uz se moc tesime. Rodit chci urcite v Bohunicich, slysela jsem na ne jen chvalu. Vsechny, co znam, ze tam rodily, tak by pri dalsim porodu chtely pry zase tam. Ale kazdy ma na to asi jiny nazor :slight_smile:
21. zář 2014 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajvee v kolikatem jsi tydnu? Taky jeste pohyby necitim. Teda
Parkrat mi prislo, ze uz tam nejake tukani bylo, ale bylo to tak slabounke, ze tezko rict, zda to byl mimisek nebo pohyby v zazivani :slight_smile:) Takze taky cekame :slight_smile:
21. zář 2014 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nechtely byste vytvorit tajnou, uzavrenou FCB skupinu? :slight_smile:
21. zář 2014 v 01:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gantina ted koncim 19. a pohyby uz citim :slight_smile: sice to jsou jen takove nezne stouchy a musim dat dlan na bricho, abych to citila, ale je to tam! A je to nadherne! Pro fb uzavrenou skupinu jsem urcite!!!

Kdy mas presne termin? Jestli se v tech Bohunicich nepotkame :slight_smile:

A vypada to, ze tady budou skoro same holcicky.
21. zář 2014 v 09:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přídávám , termín mám 22.2. a zatím na dvou UTZ mi potvrdili holčičku, tak snad už tam nic nenaroste. Přemýšlím nad Obilňákem a Milosrdnými. Tak uvidíme :slight_smile:
21. zář 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala :slight_smile: Mám termín 21.2. a jak tak koukám, tak snad jako jediná čekám chlapečka :dizzy_face: A rodit budu v Bohunicích, rodila jsem tam dcerku a bylo bez problémů, takže tam půjdu zase.
21. zář 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajvee

Ja ted rozbehla 20tt a pohyby opravdu jen slaboulinke, jestli je to ono, jeste to moc nedokazu rozeznat :slight_smile:) No tak to je mozne, ze se tam pottkame :slight_smile: Kdy mas termin? :slight_smile: Ja 13.2. :slight_smile:
21. zář 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gantina ja 16.2. :slight_smile: a uz ses tam byla nejak registrovat nebo tak neco? Nejsem puvodem z Brna, tak moc nevim, jak to tam chodi ...
21. zář 2014 v 10:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalipso @gass konecne se nam to tady zase rozrusta! :slight_smile:
21. zář 2014 v 11:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám ,že je to skoro samá holčička .:slight_smile: no taky jsem to zjišťovala, ohledně té registrace, ale prý se to tady nedělá. Nechtěla bych do se dostat do Bohunic. Pro mě je to šíleně nesympatická nemocnice.
21. zář 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gass mne se to prostredi taky moc nelibi, ale na doktory, sestry a celkove prubeh porodu jsem slysela spis jen chvalu. Ja chci treba rodit tam, ale urco chci nadstandart :slight_smile: Kde chces ty rodit?
21. zář 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajvee ja tam mam sveho doktora, takze jsem tam chodila uz na klasicke kontroly, kdyz jsem nebyla tehu :slight_smile: Delaji tam vsechna mozna vysetreni, atd. ... , ale nerodi se tam.
21. zář 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gass @gantina mně se právě v Bohunicích líbilo prostředí, myslím tím opravené malé pokoje, ne jak na Obilňáku. A tentokrát ale určitě budu chtít nadstandard, sice jsme byly na pokoji jen 2, ale i tak to bylo pro mě hrozně vyčerpávající, nemít žádné soukromí. Úplně nejraději bych měla jen ambulatní porod, ale na to si asi netroufnu. :frowning2:
21. zář 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě asi se rozhodnu pro Milouše. Ale uvidíme.. Obilňák je zase nejlépe připravený pro miminka , Bohunice spíš pro maminky a u Miloušů asi tak od obojího trocha. Stejně si asi zaplatím prohlídku a možná pak se rozhodnu
21. zář 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalipso
Taky chci urcite nadstandart, tak snad bude volny, az to na me prijde :slight_smile:
21. zář 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co teda rikate na tu FCB skupinu? Mely bychom tam pristup jen my a bylo by to prehlednejsi, nez tady. Zatim reagovala jen jedna z vas :slight_smile:
21. zář 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jsem zase tu, dla jsem si nějak pohov od toho psaní, že? :D Jinak vítám všechny nově příchozí, takový úspěch skupinky jsem nečekala :slight_smile:

A co s tou skupinou? Budou se tam pak moct hlásit další maminy nebo se to uzavře jen pro nás? Myslím, že je fajn tam nechat přístup všem, co chtějí psát.
22. zář 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přidávám se k vám holky, TP mám 7.2.
a souhlasím s @gantina , FB je mi sympatičtější... :slight_smile:
22. zář 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY ZALOŽILA JSEM SKUPINKU https://www.facebook.com/groups/311436969038941/

JE UZAVŘENÁ, ABY TAM NELEZL KAŽDÝ, ALE NENÍ TAJNÁ, PROTOŽE TO BY SE NEMOHL ANI NIKDO PŘIDAT, PROTOŽE BY JI NIKDO NEMOHL VYHLEDAT.

Ve členech je zatím můj partner, to bylo potřeba, aby se skupinka mohla založit (přidat min.1 člena). Jak se nahlásí někdo z vás, jeho odstraním.
22. zář 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bilkovalucie já se s FB nekamarádím, takže tam se nepřidám. Ať se vám tam pěkně píše :slight_smile: (kdyby se tady na MK udělala soukromá skupina, tak bych byla pro)
22. zář 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie
do tajne skupiny muze pridat jen spravce :slight_smile: Takze by stacilo, kdyby zadatelka pisla trreba tobe zpravu na FB a ty bys ji pak uz pridala. U tajny je dobry, ze kazdy hned nevidi, do jake skupiny ses pridala. Nevim, jak je to u uzavrenych.
22. zář 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja osobne jsem v utajene skupine, kterou jsem objevila tady taky v nejake diskuzi :slight_smile: Jsou tam maminky s unorovym terminem porodu a je na tom super, ze cizi lidi ji nevidi. Kdyz se pridam do uzavrene, vsichni moji pratele a dalsi uzivatele fcb budou videt, do jake jsem se pridala skupiny, a tudiz uvidi i kdy mam termin a tak :slight_smile: A to prece jen nechci :slight_smile:
22. zář 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gantina Jenže tajnou na fb nikdo ani nenajde víš. Tady je to asi jinak, ale na fb se tajná skupina nedá ani vůbec vyhledat.
22. zář 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie
Ja vim, a to se mi prave libi :slight_smile: Dostanou se tam jen ty, co si to prectou tady v diskuzi. Prave jak jsem zminovala tu skupinu tajnou, tak ta je na FCB ne tady :slight_smile:
22. zář 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla taky pro soukromou skupinu aspoň tady na MK ...
25. zář 2014 ve 14:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se taky přidávám, termín porodu 27.2.2015 (vychází to na moje narozeniny :slight_smile:) a čekáme první miminko, vypadá to na chlapečka. Zatím se tak spíš rozkoukávám a zjišťuju, nevím moc co mě čeká, co koupit, tak si sem chodím pro inspiraci. Kde budu rodit teda nevím vůbec, ani nevím, jak to probíhá, jestli to mám řešit nějak sama nebo přes doktorku. Ještě toho holt nevím docela dost, ale na malého se moc těším :slight_smile: A přibrala jsem už 4,5 kg, hrůza (momentálně 18. týden). Ale cítím se skvěle, žádné nevolnosti, zvracení, obtíže, nic mě netrápí :slight_smile:
25. zář 2014 v 15:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ta naše holka se už začíná pěkně předvádět. začala mě pěkně šťouchat.
25. zář 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gass taky uz tu berusku v brisku citim. Jsem rada, pze uz mi koncil 20. tyden a jeste jsem pohyby necitila. Uz jsem se ale dockala :slight_smile:
27. zář 2014 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek