• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2015 - Brno

2. února 2015 
@kuchta20
Ahojky, mne taky termin vychazi na moje narozeniny, tak jsem zvedava, jak to nakonec vyjde :slight_smile: Jinak prvorodicka jsem taky, takze spoustu veci nevim, ale hodne zjistuju od kamaradek, z netu nebo od Dr. :slight_smile: Noo a na miminko se tesime taky strasne moc :slight_smile:
27. zář 2014 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky mám tu pro vás skvělou nabídku:
Přátelé, kamarádi je tu jedinečná příležitost v tomto případě spíše pro rodiče malých dětí či nastávajícich rodičů....o co jde: moje máma měla 10let velkobchod s dětskou Italskou obuví avšak situace se má tak,že jsme se naplno začali věnovat jiné činnosti a máme plný sklad botiček,které se za nekrátkou dobu nashromáždili bot je hodně a tak jsme se rozhodli je rozprodat za ceny velmi lidové příklad celokožené boty co na obchodě stojí 1200,- budou stát 300-400,-. Boty jsou všechny nové zabalené v krabičkách. Boty máme jak chlapecké tak holčičí i unisex, v nabídce bude od gumáku,sněhulí,tenisek,celoroků..boty od značek: melania, mkids,spirale, mondobaby, footsie...jen italské značky...velikosti od 20 do 35. INFO kde kdy v kolik na přiloženém letáku budu Vám moc vděčná za sdílení.....zastavte se je fakt z čeho vybírat..
2. říj 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme 3.2. :grinning: A zrovna teď přemýšlím - někde jsem se dočetla, že k pediatrovi už bych se měla, resp. dítě registrovat ještě před porodem. Řešila to už některá z vás? A co laktační poradkyně? Taky už jste nad tím přemýšleli? Prý se dají vyšetřit bradavky a případně jejich tvar dokorigovat... No řeknu vám, je to věda! :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky. Přidávám se k Vám. Ani jsem netušila, že tady tohle fórum je. :slight_smile: Máme termín 15.2. (zatím) a chtěla bych rodit U Milosrdních bratří, ale ještě nejsem na 100% rozhodnutá. Nejsem původně z Brna a v žádné z nemocnic jsem nebyla ani na vrátnici (naštěstí), tak si nejspíš zaplatíme s manželem prohlídku. Přidala jsem se i na Facebook, ale vidím, že účast je nic moc :D
24. říj 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. říj 2014 v 07:50 • nellyverca
@tratatundra Ahoj :slight_smile: máme termín jen o jeden den, to se možná potkáme v porodnici, i když já ještě taky nevím, do které půjdu. Tady skupina už moc nefrčí, jak to vypadá na tom FB?
6. lis 2014 v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajvee Ahoj, no, u nás to vypadá zatím, že malá zůstane v bříšku déle, než do termínu, jelikož je trochu menší (cca o týden), ale já věřím, že s maxi pupkem nebudu chodit zbytečně dlouho :sweat_smile: Nemá být totiž po kom velká. Já jsem se včera dívala na recenze porodnic na http://www.babyonline.cz/porodnice/, a asi jsem už definitivně rozhodnutá pro Milouše :slight_smile: Tak uvidíme.
Jinak, na FB taky žádná sláva, ale z času na čas se někdo ozve :slight_smile:
6. lis 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tratatundra No tak možná se to rozjede ještě tady, až se budou blížit termíny porodu. A byla ses do porodnic i podívat?
6. lis 2014 ve 14:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajvee Ještě ne, chtěla jsem, jen nebyl čas. Chceme jít oba s manželem a nějak nám to nevychází. :unamused: Ty jsi byla? U Miloušů jsem byla na pár vyšetřeních, tak více-méně vím, jak to tam vypadá a dívala jsem se i na ty instruktážní videa z Milosrdních a z Bohunic. Nad Obilňákem ani nepřemýšlím,
6. lis 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo je s Obilnákem spokojený. Já už jsem ale v Bohunicích pečená, vařená, sestřičky i doktoři jsou tam super (až na dvě výjimky), takže já jsem rozhodnutá. Ostatně to jsem bylo ještě před otěhotněním. Prostředí je taky příjemné. I když to někdy vypadá, že si vás nevšímají, tak když se jich poptáte, všechno vám poví, vše vysvětlí... Zatím jsem žádný problém s nimi neměla. A to jsem měla na pokoji i děvčata, co byla na vyvolání porodu apod. Myslím, že vše dělali tak, aby maminka i mimčo měli maximální pohodlí.
6. lis 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nissi to ráda slyším, já jsem zatím asi nejvíc rozhodnutá pro Bohunice. Ale ještě se chci všude dojít podívat, teda jestli na to někdy najdu čas :D
@tratatundra zatím jsem ještě nikde nebyla, pořád mi přijde, že je dost času ...třeba v prosinci ...uvidím.
7. lis 2014 ve 14:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky a kdyby jste nektera chtela tak se muzete pridat na fb skupinku - tehulky2014/2015
https://www.facebook.com/groups/tehulky2014.2015/
8. lis 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, mám termín 3. 2. a tu velkou událost chceme uskutečnit u Milosrdných... Přidávám se tedy také ke skupině ... :slight_smile:
20. lis 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím holky, fb nefrčí, tak na to kašleme a buďme tady :slight_smile: Nám se to teď trochu zkomplikovalo... Malá je délkově v pohodě, hlavička i nožičky odpovídají nynějšímu 34tt, ale obvod bříška odpovídá 31tt, takže o 3 týdny zpoždění. Přitom před 3 týdny na kontrole bylo vše tak, jak má, takže se bříško ten týden muselo nějak zaseknout v růstu... V 31tt malá vážila 1350g dle utz, teď v 34tt má 1700g. Po 3 dnech teď budu chodit na kontroly do porodnice a pokud nebude přibírat, udělají zátěžák a jde ven...
23. pro 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja mam termin 20.2,rodit bych chtela asi na Obilnaku.Zatim je prcek KP,tak snad se jeste poloha přetoci,abych rodila normalne.Jak jse na tom Vy?A co porodnice?Chceme se jit podivat tuto ned na porodní saty na Obilnak.Tak jsem zvedava....
23. pro 2014 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie já bych nepanikařila, když jsem čekala prostředního - byl koncem pánevním, já chtěla rodit přirozeně, tak mu hlídali váhu. Protože tyto děti se rodí jen od 2.,5 - 3, 5 kg - potom císař. Takže mi 10 dnů před termínem porodu dělali na Obilňáku UTZ - byli celí vydivočelí, že zase hlavička byla o 3 týdny menší. Celkově odhadovaná váha 3 kg. Druhý den zátěžák -porod - malej byl O.K. a vážil 3,45 kg. Ono to měření není úplně 100 %, dle toho, jak se jim to podaří změřit - jak je mimi natočené a pak mají nějaké zprůměrované hodnoty dle kterých to vyhodnocují. Takže já bych rozhodně ještě nepanikařila!!!!
23. pro 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mate uz nektera ditko? Ja mam trileteho kluka a hledame kamarady.
4. led 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se přidávám-i když jen na chvilku...TP mám 4.a 5.2. a chystám se k Milosrdným.Čeká mě vyvolání,jestli se prcek nerozhodne sám,páč mám těhotenskou cukrovku.Jinak je to mé třetí(na stará kolena-je mi 40 :wink: )
2. únor 2015 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek