• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
jaaaaaaj baby prave som urobila velmi dobre rozhodnutie .. som zavolala svojej gynde, ze kedy mam teda prist, ked som mala pred dvoma rokmi ten potrat, a ona ze v pondelok, lebo od stredy maju DOVOLENKUUUU ... ach a ja som sa chystala ist az ten dalsi tyzden .. juuuj esteze tak ... myslim ze v pondelok to bude 5tt+2 uz by mohlo byt nieco vidiet .. aspon bublinku .. srdiecko urcite nie, ale aspon budeme vediet, ci nie je bublinka na tej priepazke, kedze mam vraj srdieckovu maternicu ...
7. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenitka super, este ze si zavolala. budem drzat palce
7. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ja som pri prvom tehu cestovala vyse 50km a chcel ma kvoli tomu vypisat na PN, vraj je to namaha. vtedy mi vsak nic nebolo a tak som ho ukecala
7. čer 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva no uvidim zajtra ....100 doktorov = 100 nazorov...ako sa hovori :slight_smile: ale teda ja sa branit nebudem aj ked mi doma bude asi riadne zadrbkavat :unamused:
@alenitka aspon budes vediet na com si :slight_smile: ja idem zajtra 6tt+1 tak som tiez moooc zvedava ci daco uvidim :slight_smile:
7. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida aj ja sa doma nudim, chvala bohu za net a notbooky. inak uz urcite nieco uvitide zajtra
7. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ale ste sa rozbehli :slight_smile: Ani nestiham citat :grinning:
7. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva nieco snad hej, ale srdiecko este asi nie :-/ to ma dost mrzi .....
7. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida no nikdy nevies ... 6tt+1 je uz dost .. mozno budes milo prekvapena :slight_smile:
7. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ani nedufam..... ovu bola az na 16dc takze.... :-/ ale neva hlavne nech je v prvom rade na spravnom mieste! na zaciatok mi aj toto zistenie postaci :dizzy_face:
7. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida mozno bude aj srdiecko. je to zavisle od toho, aky moderny pristroj ma tvoj lekar a ci si uz skutocne v 6tt (ci si nemala neskor ovu)
7. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva to mas pravdu, a ovu bola na 99% vtedy-bola som na folikulometrii aj som testovala, takze by to malo byt presne
7. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida jejda nechapem preco mi to ukazuje 7tt, musim si to inak nastavit popravde som v 5tt+6 a zajtra zacina 6tt. ale termin mam 31.1 tak ktohovie ako to tu ta kalkulacka pocita :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ no pockaj pockaj, ak si 5tt+6 tak to je vlastne 6t!!!! a zajtra zacinas 7t cize budes 6tt+1 :grinning:
7. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida aaaa :slight_smile: ja neviem ani ako sa to pocita :D ja sudim podla tohoto tu: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php no veruze sa pojdem popytat tej mojej doktorky ze .ako to vlastne je :slight_smile:
ale ak som to spravne pochopila 6tt+1 je siedmy tyzden?
7. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :sweat_smile:
baby ja som o 7.45 vystrojila ideta do jasli a o 8.15 zaspala a spala doteraz :sweat_smile: aj to neviem dokedy by som spala...keby mi mm nevolal...
no a teraz idem jest a presne ako @csina pise potom mi bude zle...a potom zas od hladu...
no a moj dr veru vypisuje na pn ked ma zena soferovat do prace...vraj 3 mesiace prve sa nema...
@csina a ta svorka akoze sila...ale ja uz tu moju neriesim...to je tip taky samonasierajuci ze ked rano prsi uz sa nasere a drzi ju to cely den.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@alenitka mala si sa dat ze na utorok to uz sme myslis 4 :dizzy_face:
@evakva a ty si ktory tyzden?a aky mali pristroj ti doktori ze videli tu sliznicu? drz sa a vklude aj ked vidim,ze si ;)
7. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ no podla mna hej lebo sak 6t si ukoncila, nie takze tym prvym dnom zacinas 7t ale kuknem ten link pre istotu, mozno ta salim :slight_smile:
7. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida no ale takto to znie logicky ako si to teraz napisala, ma s pravdu, aj tu na konikovi som si vyhladala, ze ako sa to pocita, tak hej mas pravdu dnes koncim siesty a zajtra mi zacina siedmy tyzden. joj vlastne aj tebe :D
7. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ ano, ano! my sme na tom rovnako!!!!! :grinning:
7. čer 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida
@kvetka_ a ja o den po vas :grinning:
7. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana take 1.2 to mas zatial vypocitane?
inak baby vidite to uz na sebe? lebo ja hej :( bojim sa, aby som nepribrala 25 kil ako sesternica. som strasne stastna,a le ked to pojde takto dalej coskoro budem v praci prezradena, co teda moc nechcem, az ked budem mat matersku knizku .
7. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ hej tak to vychadza ale dr to vzdy posunie o 3 dni...ale aj ovu som mala neskor tak zatial mam termin 4.2. presne ako pri malej :sweat_smile:
7. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana jej no to by bolo skvele mat dve deticky narodenene v ten isty den, ci ani nie?
7. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ ano ale malaa sa narodila skor ;) 19.1. :wink:
@kvetka_ ja to vidim a myslim ze aj kolegine lebo neviem zatiahnut brucho :grinning: ale este zatial cusia, tak som zvedava ze dokedy....
@tatarida mne zacinalo byt zle minuly tyzden ale som si kupila kyselinu listovu elasti Q hned aj z kremom je to a to je aj proti nevolnostiam tak skus ak chces ja som to brala aj pri prvom a tiez si myslim ze som to vcas podchytila dava sa jedna rano a jedna vecer
7. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru1453 :slight_smile: ja som kupila femibion, tam je tiez kyselina listova a vselico ine tak zatial som sa k grcke nedostala :grinning: uvidime co bude dalej, dik za radu v pripade nutnosti pouzijem :grinning:
7. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zacala pri prvom z calibrumom baby plan ale bolel ma zaludok z neho tak som skusila elastiq a to mam aj teraz a fakt ze super
7. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chystate sa niektora na dovolenku?mi ju mame naplanovanu na 14.7 no a ze tam nieco zamiesime,lenze ked muzovi poviem ze uz je zamiesene asi nepojdeme nikam lebo sa bude bat
7. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru1453 my sme mali ist 16 juna na sardiniu a nic z toho....zac.jula na SK na svadbu a nic z toho tak asi pojdemem na 3 tyzdne tu od nas hodka Lignano....
7. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame v plane chorvatsko len som este nebola ani u DRmozno tak za 2 tyzdne tam skocim nech mam istotu ze nieco uz budm vydiet tak sa hospytam aky ma nazor DR
7. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek