• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@maru1453 tak ja som na rizikovom tak ja nemozem cestovat...v prvom trim sa neodporuca...ale kednemas ziadne problemy tak to zavisi od teba a dr.
7. čer 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@zucana
@maru1453 my pojdeme maximalne tak do prdele :grinning:
ale nie srandujem, moc sme neplanovali tento rok lebo momentalne mame 2 byty z ktorych 1 este prerabame a 2 potrebujeme predat....ale tak snad aspon do Grazu ku svagrinej na par dni pojasit sa s deckami :slight_smile: uvidime podla stavu zdravotneho aj financneho :slight_smile:
my sme inak boli min rok na prvej spolocnej dovolenke na 14 dni all incl v Tunise to by som si hned zopakovala :slight_smile: pri odlete som este netusila ze sa vratim zasnubena no a ze za 10 mesiacov budem vydata a tehotna uz vobec nie :grinning:
7. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@tatarida syn ma 2,5 roka a o mori sniva uz od zimi tak sme sa tesily no uvidim ako to vsetko dopadne ved este mam vyse mesiaca :wink: :grinning:
7. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@tatarida graz je krasne mesto ;) to bol nas bod stretavaci s mm ked sme este spolu nezili :sweat_smile:
7. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kvetka_ ani mi nehovor, mam pocit akoby mi kazdy cumel na pupok, sa citim ako slon uz teraz ... zatial ale vsetci mlcia :slight_smile: ... snad to nevybuchne skor ako v tom 12tt
7. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no to som rada, ze nie som jedina ta, co si mysli ze je to vidno. :slight_smile: ja uz pre istotu volim volnejsie tricka. a inak uz ste aj niektora pribrala na vahe?
7. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindana
ja mam zatial ten isty datum :slight_smile:
7. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som sa dnes vazila lebo si pripadam nejaka velka a prave ze mam o 2 kg menej a to ani vevraciam
@kvetka_
7. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453 coze? o 2 menej a nevracias a pripadas si velka? no to je ale zahada ;) ja sa budem vazit zajtra rano, dufam, ze som nepribrala vela. no uvidíme.
7. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no brucho sa mi zda nejake extra velke nafuknute vcera mi susea vravi ci nie som tehotna ze mam take tehu brusko tak ja je ze zatial o tom neviem
@kvetka_
7. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kvetka_ kedy mas termin?
7. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453 ja mam 31.1 ale este mi ho moze zmenit ked pojdem na ultrazvuk v nejakom 12tt sa to tusim robi. menim totiz zensku doktorku, tak neviem na kedy ma nova objedna. a ty kedy? a bude to tvoj eprve dietatko?
7. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam podla tehu kalkulacky 5.2 u Dr som este nebola sa mi to zda skoro ,ja cakam uz druhe mam syna 2,5 rocneho a ked som jeho cakala tak som bola az v 10 alebo v 12 tyzdni prvy krat uz si to nepamatam ale hden som dostala aj tehu knizku a vsetkym to oznamila aj manzelovi :grinning: :grinning:
@kvetka_
7. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453 ja jasne jasne uz si spominam na teba :slight_smile: takze ty si bola prvy krat u doktora v 10-12tt. to je fajn, clovek sa zbytocne nestresuje aspon.
7. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453
@kvetka_ ja by som to do 12tt nedokazala pred kazdym tajit, obdivujem to ale mam co robit to nevykricat kazdemu :grinning: :grinning: :grinning: , vcera som sa inak vazila, citim sa ako slon, negrckam a vaha isla hore za 2 týzdne o 0,6kg, to sa mi zda ok na to ze som prestala cvicit a som rada ze sa najem a vyspim :sunglasses:
7. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas to ani tearz nikto nevie tak som rada ze aspon tu mozem pokecat a povedat to niekomu ja som pri prvom pribrala 13 kg v porodnici zostalo 10 a doma som dala tie 3 dole ,to som si vahu drzala a ked som ho prestala kojit v 15 mesiacoch sup 13 kg mam hore a neviem sa ich zbavit a mala som v plane ze kym otehotniem bude 13kg prec zo mna
@axnelez2
7. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@axnelez2 no ja som pred otehotnenim dost aktivne cvicila, aj 4x do tyzdna, davala som si pozor na to co zjem a teraz ani necvicim, vsak ani neviem ci mozem a co mozem a furt by som len spala. a jem teraz vsetko, nevyberam si, tak sa obavam ze u mna to budu aj dve kila uz. citim sa tiez ako slon a to som v 6tyzdni, neviem si predstavit ako sa budem citit na konci tehotenstva :dizzy_face: a rodine to uz vie skoro kazdy, len v praci nie, az ked budem mat tu knizku.
iank baby cvicite?
7. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453
@kvetka_ no tak to si pekne dopadla, ja sa bolim ze naberiem tak 20kg a dole to nedam, prestala som fajcit rok dozadu a pribrala za pol roka 9kg a aj ked uz pol roka cvicim 3-4 tyzdene a nezeriem tak som dala dole ledva polovicu.
Co sa cvicenia tyka to mi doktor neodporucal, mam vydzat aspon do prvych testov 8 tt , popravde si pri tej unave ani neviem predstavit ze by som si isla zabehat :grinning:
ja sa to dnes chystam povedat rodicom, som zvedava na reakciu :slight_smile:) snad to neroztrubia kazdemu ... :sweat_smile:
7. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
no ja cvicim :grinning: ucim syna bicyklovat takze pohybu az az ako niekto povie oddychovat ked som ho nemala sa to dalo ale teraz ked som cely tyzden sama :frowning2: no nastastie mi nic nie je a vcera sme sa boly aj korculovat ,pokial ti nic nie je ja si myslim ze ti to neuskodi ja som pri prvom chodila korculova do 5 mesiaca akurat je tam riziko padu ale ved ked si davas pozor ?
7. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 budes mat prve?za to to ja nikomu nepoviem lebo kazdeho poznam ne neboj sa a este dovecera by to vedel cely okres :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 jejda tak to sme na tom podobne. ja som prestala fajcit v oktobri, pribrala som 7 kil a od januara do maja som dala dolu 5 kil, a teraz mam pocit ze to pojde vsetkko spat a priberiem aj 30 kil :(
no drzim palce s rodicmi ;) urcite budu stastni-prestastni. to ti garantujem .
ja inak planujem po tom 12stom tyzdni nejake plavanie alebo gravid jogu, teraz by som tiez len spala a spala. tak sa hadam potom preberiem a zaktivizujem nech nie je zo mna velryba :D
7. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453 ano prve :slight_smile: , vysnivane :dizzy_face: ... a este k tomu to bude aj prve vnuca,... a tiez byvam v mensom okrese :sweat_smile: , no uvidim overim si "mlcanlivost" na prvom :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kvetka_ plavanie je vraj fajn, neboli ta tak ten chrbat nestastny, o joge som nepocula ale nemusi byt zle ... to nejako prediskutujeme v tom 12tt :slight_smile: a uvidime ktora z nas vyhra ( teda priberie viac :rolling_eyes: ) :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@axnelez2 never tomu kazdeho kdo to bude vediet bude svrbet jazyk povedat to dalej :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@axnelez2 o ja dufam ze neprekrocim 10 kg kedze mi synator dava dost zabrat tak uvidime a odkial ste baby
7. čer 2012 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453 ale to si este nevidela mna ako sa prekonavam, moj drahy uz je zo mna nestastny :grinning: , uvidime, vyskusame a spravim si statistiku pre buducnost ( popripade to poskytnem bratovi ked sa nemu zadari ) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453 2,5 rocny ? Tak to ani tych 10kg nepriberies. Ti maly urcite dava a este len da zabrat :slight_smile: to vybehas :sunglasses:
7. čer 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sak vrvym ze sa ucime bicyklovat a to je taky maly vsadebol nemoze zostat sekundu sam lebo by bol dom hore nohamy doslava hory po mon :frowning2: :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@maru1453 aspon sa nenudis :grinning: :grinning: :grinning: , aj ked popravde velky obdiv , ja ledva stojim na nohach ked dojdem z roboty
7. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 a co mam robit ine mi nezostava mi sme to maly pestre od narodenia :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek