• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@axnelez2 uz je vyspinkany ideme papat tak zas vecer papa :slight_smile: :wink:
7. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana pekne si si zdtiemla. ja som spala poobede. dne by som mala byt 5 tt
7. čer 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ na vahe neviem, ale niektore nohavice uz tazko dopnem
7. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaach dievky ja som ako kladivom klepnuta .... fuuuu som spala tri hodiny zase poobede ... pali ma zaha nenormaaaaaaaaaaaaalne ... juuuuuj ... ale mm sa tesi z kazdej mojej "nevolnosti" ze to je dobre znamenie :grinning:
7. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 presne to som si kúpila a prestalo mi byť tak zle.. takže to z toho?? :grinning: :grinning: :grinning:

@zucana dnes ma svokra stála 5 rokov života.. nedalo mi, lebo ma videla behať s fasciklom papierov okolo úveru a bola zvedavá, tak som sa neudržala a povedala, že áno..ideme kupovať byt, lebo čakáme bábo... ona celá očervenela a jej 1. otázka bola.. a dáš si to zobrať?? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: myslela som, že vystrelím..alebo jej asi strelím... :confounded: ale ona to "zachránila" otázkou.. A prečo si to nedáš zobrať, už je neskoro alebo nechceš?? A ja že, nie..lebo to nie je bolavý zub, ktorý si dám vytrhnúť, keď ma vovedie do nepohody...... :frowning2: :frowning2: viac neviem, čo dodať... Ja som to predýchala, ale asi som to nemala povedať mužovi, teraz ma to mrzí..ja to prehryznem, som na jej perly zvyknutá, ale jeho to naozaj ranilo....
7. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ona byva sama v 4izbaku a toto ti este povie ? kazdy normalny clovek by sa s vami uz davno vymenil ... ale uplne ta chapem co citis .. my byvame v 4izbaku ale so svokrom, ktory ma aj dom na dedine, cele dni tam travi a vecer nam chodi zneprijemnovat zivot ... nikto nechape preco s nami stale je ... a o babu este vobec nevie, ale tiez nebude nadseny .... ani nemam chut mu to povedat ....
7. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ty tak ked som si precitala tvoj prispevok myslela som najprv ze to je "zart" ale zrejme nie, no hruzaaaaa,
niet nad prajne svokry :grinning: este ze ja mam svokru ako moju druhu mamu :slight_smile:
7. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@csina to co je to za zenu ta svokra ,sakra :unamused: nechapem
7. čer 2012 ve 20:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ty kokos. tak to tvoja svokra zabila. no mna tiez vie vykolajit moja svokruska....a to som zvedava co teraz povie,...ale isto no konecne(ironicky ) :rolling_eyes:
Nedaj sa. Normalne sa clovek niekedy udivuje ake dokazu byt...a to zas nemam najhorsiu...ale ma svoje chvilky
7. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: tak to snáď nie, verím že to tvojho mrzí . Hanbila by som sa za moju mamu kedy sa takto zachovala. Ja som teda na "svokru" tiez zvedava, ale počítam že toto by ju nenapadlo ani len sepnut ... Možno tak reči o tom že nie sme zobraty,.. :sweat_smile:
Dnes som to konečne oznámila rodičom, tatik sa rozplakal od radosti, až taky prejav som naozaj necakala :fearful: , snáď bude všetko ok, on by to snáď ani neprežil. :frowning2:
7. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maru1453 podla tvojho prispevku som pochopila ze si si kupila elastiq tabletky proti nevolnosti. ked som to povedala v lekarni pozerali na mna ako na tela, tak som odisla aspon s kremom :slight_smile: a vy sa proti striam kremujete uz teraz? pretpze moj chlap kruti hlavou ze to staci az v 5 mesiaci
7. čer 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimatko mastit sa mozes ,ja sa mastim po kazdom sprchovani odjakziva,ale ziadne speci kremy a strie som mala velmi malo,aj to som az po porode zbadala par ks,lebo cez brusisko pri dvojcatach som si nedovidela :grinning: ,pri malej zopar dalsich ,ale nic moc,neviditelne v nohavickach,brucho mam ciste :slight_smile: .Si pametam holku v nemocke ,ake mala brucho cele az fialove ,posiate striami skrz naskrz a plakala ked videla moje,ze ja cakam dvojicky a nemam nic.
Moj nazor preto je,ze ak ich mas mat,tie strie,tak ich budes mat ci sa budes mastit alebo nie.Ale pre dobry pocit,radsej masti :grinning: :grinning: :grinning: .
7. čer 2012 ve 21:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva a ako sa citis ty?
7. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariro tak to zavidim ako nestrie tak aj pevnu volu, pretoze ja si ledva zuby umyjem a kremovanie ma zabija, zacala som iba preto aby som sa nezosupala jak had
7. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko je to len o zvyku,tak ako si umyjem zuby....ale nejako zvlast som sa tomu nevenovala,ziadne fajnovosti za drahe love a podobne.Je to dane ,ci ich budeme mat alebo nie.Na prsiach mam trocha ,lebo sak som ich mala ako dojnica :grinning:
7. čer 2012 ve 22:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby pisete ako odpocivate,ja ked sa mi da idem spat s malou cez obed,ale ked som bola tehu s nou,tak som veru lehnila furt,byvalo mi zle,a teda som to prezivala a teraz nemam cas na to ani mysliet,ked si lahnem ,mala pozera na mna s vystrasenymi ockami,lebo nelezavam,stale som v pohybe a nieco spolu robime ,tak sa zdvihnem a ideme radsej von. :slight_smile: Dufam,ze tentokrat mi nebude byvat zle a spolu to zvladneme s mojou princeznickou :grinning: :grinning: :grinning: ,aby som sa jej mohla naplno venovat :slight_smile: .
Vtedy som sa snazila nic tazke nezdvihat a teraz??? mala ma 10kg a kolkokrat za den ju zodvihnem....ake zvlastnosti,ze??? :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, môžem sa k vám pridať? Mrcha mi mešká od 4.6. tak som si spravila test a našla som // :slight_smile: Inak som spolubojovníčka s @tatarida z Marcových snažiliek.
Prekonala som v novembri spontánny potrat v 6tt, tak sa ozývam trochu opatrne. Ale dúfam, že tentokrát všetko dobre dopadne :sweat_smile:
8. čer 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nuž svokra nepotešila, ale tak predýchame.... :confounded:

@mariro moja tiež už nie je najľahšia, má 14,4 kg a veru sa rada popestuje.. často ju dvíham, aj nosím, lebo ona sa bojí áut a akonáhle ideme po ulici a nejaké je poblíž nás, už sa mi šplhá na ruky.. :sweat_smile: z odpočívania zatiaľ veľa nebude, lebo sa chystáme maľovať, ešte pred predajom bytu, aby urobil dojem.. chceme pýtať veľa.. :grinning: :grinning: a potom sťahovka a pod.. nuž čo, nejako to ustojíme... len aby to už bola... :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, vidím, že nové tehulky pribudli, gratulujem @evakva držím silno palce, nech všetko dobre dopadne
@csina dobrá svokra, u nás zas zabodovala moja mama, štýlom asi takýmto: "dobre si to rozmyslite," no čo už asi tak narozmýšľam, ale ja som podobnú reakciu čakala, tak ma až tak nerozhádzala, skôr polovička to nemohol rozdýchať.
@mariro tiež máš dovjičky, super, boli jednovaječný či dvoj? ja mám dvoj - tiež chalanov 11r. :slight_smile:
Včera som nebola ani v práci, bo som mala od skorého rána strašnú migrénu a vracať som prestala až večer okolo 6 :unamused:, čisté peklo. A dnes mi tiež nie je najlepšie, ale zarezávať treba.
8. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchez81 jeeeeeeeeeeee vitaaaaaj .... vy ste sa tam v teme vsetky tvarili tak nenapadne a kuk .. v jeden mesiac dve tehule .. vlastne tri - lebo ja som v tej teme tiez zacinala :grinning:
8. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobre ranko baby, komu sa dnes nechcelo ist do prace ako mne ?! To pocasie u nas na zapade je strasne, asi zacenem neznasat leto :angry:
8. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ďakujem za privítanie, dúfam, že aj ostatným snažilkám z našej témy sa bude tak dobre dariť :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko
baby ja som mala vcera strasne chut na taku slanu pizzu tak som si vybrala ze so salamou a sardinkami a jak som ju dala do auta tak taky smrad ze som sa skoro pogrcala a sardinky som povyberala....

@csina poviem ti,ze po tom ako som to precitala som to tiez dost rozdychavala....ja to nechapem.ked uz ma 4 izbovy byt a nemieni pomoct vlastnemu synovi tak nech aspon drzi usta...
to aj moja svokra nedopraje vlastnemu synovi,ale tak to je o inom...ale nikdy nam nepochvalila nic...ona vidi len to,ako sme sa zadlzili....

@grasie a mamy tie zniekedy prekvapia...ja mam tiez nie najprijemnejsie skusenosti ale tiez uz veci beriem s rezervou....po istej dobe som si povedala,ze uz mam svoj zivot sovju rodinu a to je podstatne... :wink:
8. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchez81
@alenitka ha ha ha marcovo-februarove :dizzy_face:

@axnelez2 hlasim sa tiez ako prvorodicka prvovnucatka (teda z nasej strany)
@csina moji svokrovci uz maju 2 vnucata ale pre svoju stupiditu sa nestretavaju...na nasej svadbe videli malu po 7 rokoch a maleho prvy krat v zivote..to ma 3roky zlaticko...a nejak to s nimi ani nepohlo.....
ja s nimi zatial vychadzam ale mozno len preto ze polovicu roka ziju v spanielsku :grinning:
predpokladam ze sa budu tesit ked im to povieme, tak ako ked sme im oznamili ze bude svadba ale tak ako pri svadbe aj teraz ich zaujem tam kde zacne pravdepodobne aj skonci ...no neva..... moj muz ma 2 super sestry a to je dolezitejsie a este mame celu moju rodinu, ktora bude zarucene vrieskat od radosti :grinning:

a inak dnes uvidime nasu fazulku tak dufame ze je dobre zasiata :slight_smile: a rozhodla som sa ze si v praci poupratujem trochu stol a sufliky...mozno sa tu uz nikdy neukazem :grinning:
8. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tatarida ja som ešte ani u dokiny nebola. Pôjdem na budúci týždeň, aj tak by teraz nič nebolo vidno, tak to má čas. A my tiež čakáme prvé vnúčatko pre rodičov-z oboch strán :wink:
8. čer 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
pocuj a ty si teda cca v ktorom t???
8. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida potom nezabudni napisat ako si dopadla
8. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie ja mam jednovajecne dvojcata,ale uz su velkaci maju 17 rokov :slight_smile: ,to som mala s prvym manzelom a teraz mam Karolinku s druhym manzom a dalsie bambino cakame.A som zvedava na sono ci tam bude jedno ci dve :grinning: :grinning: :grinning: .

A inak dobre ranko vsetkym maminam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
baby a vám na prvom vyšetrení nebrali krv na testy? lebo mne áno, rovno 5 ampuliek. A to som bola 5tt + 2.
Jáj a ešte ma ani nepozrela a už mi vypisovala tehu knižku. ale keďže nebolo ešte vidieť bodečku, tak až 2 týždne na kontrolnom utz mi ju dá.
8. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariro jejda a si ich rozpoznala? ja by som bola v strese, jak ich budem rozoznávať, mojich si všetci furt plietli, a to boli úplne rozdielny. Ja ich mám tiež z prvým mužom + dcéru a tohto červíka čakáme s terajším polovičiakom.
pri tehu s chlapcami si zo mňa dr na 1. ultrazvuku robil srandu, že áá tuším budú dve, a ke´d videl môj zhrozený výraz, len kľud pani, ja žartujem, a potom kukal asi 5 minút ešte, tak divne sa zatváril, a nakoniec sa mi ospravedlnil a že naozaj budú dve :grinning: teraz bol len jeden vak, tak ja pevne verím,, že viac ako jedno u mňa nebude.
8. čer 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek