• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@mariro aom kukala tvoje foto a poviem ti,ze mas dobrych fesakov doma :grinning: ze keby som mladsia neviem neviem :grinning:

@grasie nechcem strasit ale aj ked je len jeden vak mozu byt dvojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boze mne sa tak nic nechce...som vcera upratala kupelky a som myslela,zze ma parny valec presiel...a to iba kupelky :sweat_smile:
8. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@axnelez2 ja do práce chodím celý tento týždeň s absolútnou nechuťou, najradšej by som sa doma válala v posteli. už nech je o 6 -7 týždňov viac
8. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida tak každá tehu kalkulačka mi píše čosi iné, ale bude to asi medzi 4-5tt :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana ani nahlas nevyslovuj :astonished: , však ja preto pevne verím že bude len jedno :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie 5tt+2 este nebolo nic vidiet? ja idem v pondelok k dokine a to budem 5tt+1 a dufala som ze aspon niiiieco uvidime :slight_smile: ale ked neuvidime aspon budem kludna, ze to nie je zle :slight_smile: a som teda zvedava ci mi vezme aj krv alebo nie ....
8. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko nie to je kyselina listova to si pytaj a to je aj proti nevolnsti :slight_smile:
8. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimatko ta kyselina listova su dve blenia tabletiek plus krem proti striam nie v kazdej lekarni to maju ,a ja som sa natierala od zaciatku ako som zistila ze som tehu a nemala som ani 1 striu
8. čer 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka bodaj by si videla, mne v pondelok - 6tt len potvrdil ze fazulka nie je mimo a mam prist v 8tt na krv a rozne testy :slight_smile: ... ide ma porazit , asi si domov kupim ultrazvuk :grinning:
8. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@grasie ale rozpoznala som ich,a bola to parada :slight_smile: ,ja na to spominam vzdy s usmevom,nikdy som sa nestazovala,boli uzasni :slight_smile: ,samozrejme ze sem tam som bola unavena ale to kazda mamina.

Teda ty cakas tiez 4.dietatko?

My sme chceli este jedno,bambino,aby nebola sama Karolina,chalani su predsa daleko vekom od nej a nech nevyrasta ako jedinacik. :slight_smile:
8. čer 2012 v 10:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie noo ja mam pracu rada ( teda aspon kolektiv ) :slight_smile: , ale som taka nejaka unavena + k tomu tie vyhovorky preco nemozem ist cez vikend na rafting a preco nejdem vecer cvicit :sweat_smile: ... a ty robis manualne ci tiez patris medzi tie stastnejsie co pol dna presedia ?
8. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 ale tak ked potvdil ze fazulka nie je mimo, to znamena ze je v maternici a ze ju musel vidiet tam nie ? aspon ten gestacny vak .. ja pri prvom neuspesnom tehu som mala gestacny vak uz asi tak 4tt+4 ... taaak snaaad tam aspon ten bude ... ja mam pocit inac ze uz tam mam 5 cm dietatko, take sarapaty mi tam robi :grinning: :grinning: :grinning: tak som teda zvedava .. to cakanie je strasne ... ja som chcela ist povodne az zaciatkom 8tt, ale gynda ma dovolenku...
8. čer 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ale bolo vidieť dutinku, to jak keby tam bábo videl :sweat_smile: , ja som tiež plánovala ísť k dr neskôr, ale už som mala už 2 mesiace dohodnutý termín na preventívku.
@mariro presne tak,čakám 4 červíčka :grinning:
@axnelez2 tiež patrím medzi kancelárske myšky :grinning: ale keď mňa aj sedenie unavuje, a ešte keď musím pri tom aj robiť :confounded:
8. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby kedy ste si robili testy a vysli pozitivne ? Ja som si dnes robila a negativny som v 34DC uzivam dufaston takze vzdy dostanem MS...ale teraz mi uz meska par dni...a stale mam bolesti v podbrusku a krize ma bolia tuto noc som ani spat nemohla ake som mala bolesti v podrusku...a prsia...to ani nehovorim nemozem sa ich ani dotknut... :unamused: tak neviem co si mam o tom mysliet asi nie som tehu ale preco mam bolesti...z coho to moze byt ? :frowning2:
8. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina Ta reakcia tvojej svokry bola hrozna. Neviem, co by so jej povedala, ale nic pekne by to nebolo.
8. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie Ja som bola dnes u lekarky a tiez nic nevidela. Mala by som byt na zaciaku 5tt. V pondelok idem na krv na HCG. PAmatas si, aku vysoku si mala sliznicu?
8. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko Mam bolestive prsia na dotyk, stale by som spala, cikat chodim kazdej pol hodiny a sem tam mi je divno od zaludka
8. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva mne ani nevravela nič o sliznici, ma iba prehmatala, a potom už sonovala na ultrazvuku, kde sa objavil gestačný vak, ten pomerala ale ešte v ňom nebol "plodový pól", tak to nazvala dr. mne ani krv na hcg nebrali, rovno už na testy. podľa mňa ti skoro robila ultrazvuk. ani ten gestačný vak nebolo vidieť?
8. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes som bola na kontole u gyny. Uz nespinim. Stale nie je nic vidiet, mala by som byt na prelome 4 a 5 tt. Robila som si clear blue, ten co ukazuje tyzdne a aj ten mi to potvrdil. V pondelok mam ist na krv na HCG a v utorok zasa na sono. Ktore ste uz boli u lekara, pamatate si,aku vysoku ste mali sliznicu?
8. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie V nemocnici sa im uz zdal, ked som bola a ona nic nevidela. Mozno ma horsi pristroj
8. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva možno tým myslela, že nevidí plod? lebo ten gestačný vak je jasne viditeľný. ak si mala ovuláciu neskôr, tak to ešte nemuselo byť vidno
8. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie Nevidela gestacny vacok. Mavam 30 az 32 dnove cykli a ovulaciu mam odsledovamu, lebo som si merala bazalnu teplotu. Dnes som 20 den po ovulacii. Sama vsak povedala, ze to moze byt skoro, aby bolo nieco vidno
8. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule ako Vam dnes je? ja od vecera teplotujem. Najprv ma klepe zimnica a ked sa prikryjem tak sa potim na odpadnutie.
8. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko to mi je luto...ja dnes lepsie asi preto ze som malo jedla ....
8. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva na videnei niecoho je skoro a cudujem sa, ze lekar nieco hlada. Moj gynekolog porodnik objdenava na sono az v 8tt. Takto su to pre teba len stresy.
Prsia citim aj ja, uz tyzden a to som este len 13DPO. Ale tesim sa, ako sa pekne zvacsia :slight_smile:. Ja som vysoka, stihla a pri prvom tehu mi rastli dlho len prsia :grinning: :grinning: :grinning:

DIEVCENCE? Aj vy ste take unavene??? :fearful:
Nechapem to, je to skoro. O 19,30 uz zaspavam, ale mam aj malo zeleza, takze prikladam to aj tomu.
8. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela s tym ultrazvukom suhlasim, mne tiez povedala lekarka ze az v 10tt sa mam objednat. a co sa tyka unavy, tak tu nepocitujem vobec.
8. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela Ja spim aj pocas dna, kedze som PN. Unavena som a to som doma.
8. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimatko ja som to mala v nedelu .. zimnica teplota potenie, teplota a tak dookola az do utorka .. teraz je to uz v pohode .. a vraj to je bezne v prvych tyzdnoch tehu, lebo sa uplne oslabi imunita ... takze pohodicka :grinning:
8. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva my sme mali ovu v jeden den, ked sa nemylim len ty mas dlhsie cykly takze poslednu ms si mala skor... ja som mala ovu presne na 14DC a dnes som 4tt+6 - cize piaty tyzden, takze kedze sme mali ovu v ten isty den, a ja som tabulkova tak aj ty ako keby si bola vlastne 4tt+6 podla ovu ... napisala som to ako hotentot ... tak snad si to pochopila ... :grinning: takze tam este nemusi nic vidiet .. ja idem ku gynde v pondelok to budem 5tt+2 tak duuufam, ze gestacny vak tam uz bude ...
8. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka dakujem za ukludnenie...uz som si hocico predstavovala a v praci vyzeram ako debo. chvilu som v lyziarskej bunde a o 15 minut bikiny a takto sa mi to strieda...
8. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek