• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@abriela viem citala som to, preto som bola v udive ze mam byt podla doktora v klude, mozno to je tym ze ma obcas pobolieva brucho... uvidim posluchnem a pockam na ten 8tt a vysetrenia.
ty si pri prvom cvicila ?
8. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko ved aj ja som bola strasne mimo ked som si v nedelu odmerala teplotu a tam skoro 38 stupnov ... mm rychlo zistoval na nete ci paralen mozem, a ze ano tak som si dala a som sa celu noc potila ... a na dalsi den zas teplota, ale dala som si len pol paralenu a zas vypotila a potom to uz prechadzalo ... len k veceru mam oproti svojej normalnej teplote 35,7 trosku zvysenu ... ale uz sa aspon necitim choro .... nech ti to rychlo prejde :slight_smile:
8. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ano videl, vak a aj mini bodku ( vraj 4mm ), ja sa priznam ze som videla len ten vacok ...
inak sa ti vobec nedivim , tiez som chcela vydrzat do 8tt ale nedalo sa :grinning: a teraz tiez uz pocitam dni do 22.6. :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby vy ste toho popísali za dva dni!!!! Ja som bola včera u doktorky, akože vždy ma zarazí ten prístup, pre nás je to veľká vec a mudr so sestričkou kamenné tváre a rozprávajú sa so mnou akoby som tam malá nádor no otras... po tehu zmením lekárku...

Ale dobré správy: TP 6.2.2013, na krv komplet výsledky o 10 dní a potom sono a už mám aj KNIŽKU! :grinning:

@tatarida @axnelez2 ja som to tajnostkárenie nevydržala, rodičia, súrodenci vedia a už aj kámošky budú, lebo sme zajtra mali ísť na rozlúčku so slobodou, a keďže im nechcem klamať, tak budem musieť s pravodu von...
8. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@axnelez2 a to si bola 6tt? zaciatok? kedy si presne mala poslednu mrchu? ja budem v pondelok 5tt+2, to je vlastne uz 6 tyzden tak zistujem co mozem cakat :grinning: ja by som inac aj vydrzala, ale gynda ma od stredy dovolenku - esteze som zavolala .... a ked som jej povedala ze pred dvoma rokmi potrat, tak povedala ze hned v pondelok mam prist ... som strasneee zvedavaaaaaaaaaa
8. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka poslednu mrchu som mala 29.4. a u doktora som bola v pondelok, takze som bola zaciatok 6tt, do karty mi napisal 5-6 , pravdaze ale musis dufat ze mas k dispozicii dobry ultrazvuk , vraj aj na tom dost zalezi :confounded: , ja sa tesim na toho 22.6. to uz by mohlo byt srdiecko :grinning: :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoje, prepáčte, že Vám tu vstupujem aj Keď tu nepatrím. chcem sa len opýtať či niektorú z Vás nepálieva záha v týchto začiatkoch....alebo či ste o tom nepočuli? moc ďakujem za reakcie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 lekar mi povedal, ze mozem robit co chcem, len nech sa pritom velmi nezadychym. A ako som uz pisala, bazeny a kupanie zakazal. Stve ma to, kupanie. ved ide leto,a le kupim asi voskove tampony.
@alenitka mne radili v lekarni pocas tehu acilpryrin - je tusim vhodny do 3 trimestra. Tak s aparalenom opatrne
8. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika ahoj .. ano to bol moj prvy priznak .. vecer pred spanim ma zacala palit zaha - to bolo este pred pozitivnym testom ... a pali ma doteraz a dokonca uz aj cez den hocikedy ... takze pribudne k nam nova tehulka ?
8. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenitka ďakujem. kiežby si mala pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abriela uvidime co mi povie :slight_smile: , zatial sa to da, nakolko energie moc nemam , uvidime neskor, predsalen ta voda by cez leto chybala :sunglasses:
8. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela paralen sa moze 1000mg denne .. to su az dve tablety denne ... ja som si pri vysokej teplota dala jednu a dalsi den len polku takze myslim, ze v klidku ....uz som to zistovala aj u odbornikov .. ze paralen neuskodi ... a hlavne nie v prvych tyzdnoch lebo ze je este velka bariera medzi plodom a matkou ... ale vraveli mi aj ze acilpyrin mozem ...
8. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Presne, ja mam troska dlhsie cykli. Inak tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2. V pondelok idem na krv na HCG a v utorok budu uz vysledky a aj nieco konecne uvidi.
8. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@axnelez2 jeeeeeej tak to budem presne rovnako ako si bola ty :grinning: gynda ma taky moderny utz asi je dost novy, len ci je aj taky kvalitny to uvidime v pondelok :slight_smile:
8. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ano mali sme ovu v ten isty den .. takze dnes sme vlastne obe 4tt+6 - takze koniec 5teho tyzdna ... ja sa krvy strasne bojiiiiim, takze som zvedava ci mi ju bude brat ..a mas tam prist nalacno? ci krv na hcg sa moze asi brat aj s napapanym bruskom vsak?
8. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Myslim, ze netreba nalacno. Len povedala, aby som prisla rano, aby v utorok boli vysledky. Verim, ze teraz to vijde a dotiahnem to do uspesneho konca. Tusim aj ty si po MA. Toto bude vase prve?
8. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika mna pri kazdom tehu palila uplne od zaciatku :slight_smile: je to typicky priznak, najma u zien, ktore obcas zvykne palit aj bezne, moze za to progesteron :wink:
8. čer 2012 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva ano ano ... otehu som neplanovane pocas vysky, ale straaasne sme boli stastni aj tak ... no nie dlho ... v 8tt som bola na kyrete, lebo mimi sa nevyvijalo .... ale teraz to uz bude v poriadku s nami vsetkyyymi .... ine ani neberieme :grinning:
8. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alenitka drzim palce, hlavne to vydz dovtedy :grinning: mna ta moja zvedavost normalne zabija :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu taky k vám? Zatím jen předběžně. Mám jen potvrzeno testama. :slight_smile: Doktor až příští týden.
8. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alenitka Ja mam tiez MA za sebou. Male sa prestalo vyvijat cca v 7tt. Teraz verim, ze to bude dobre. Verim, ze tu vsetky uspesne prebojujeme 9 mesiacov a potom si budeme vymienat info o tom, ako nai drobci rastu :slight_smile:
8. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pincola Vitaj medzi nami. Kolky tyzden by si mala byt?
8. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva Já nevím asi pátý. Poslední MS byla 3.5. :frowning2:
8. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pincola aj ja som mala prvy den poslednej menstruacie 3.5. :wink:
8. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva Jééé fakt:grinning: A v kterém jsme teda týdnu?
8. čer 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola No na prelome 4 a 5tt.Je to ale zavisle aj od toho, kedy si mala ovulaciu a ake dlhe mas cykli
8. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ako si na to prisla ze sa ti male nevyvyja zacala si krvacat?alebo na sone?
8. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 Ja som nic necitila, ani som nekrvacala. Male prestalo rast, vlastne ani srdiecko nezachytili. Mala som utrogestan, ten som potom vysadila a do 3 dni som zacala krvacat a takmer vsetko som prirodzene potratila. Zvysok uz len odsali.
8. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva to aby som aj ja navstivyla DR normalne mam strach ,ale ved pri prvom mi nic nebolo tak neviem snazim sa to co najdlhsie utajit este ani MMto nevie :unamused: :slight_smile:
8. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 Neboj, urcite bude vsetko OK. Ja som mala prve tehu uplne bezproblemove a toto som necakala. Lekarka ma ukludnovala tym, źe sa to stava takmer u kazdeho druheho tehotenstva. Chaba to utecha. Teraz to vsak urcite vijde. Preco si to nepovedala manzelovi?
8. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek