• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@evakva @pincola niesme na prelome 5 a 6 tyzdna ? ked sme akoze 4tt+6 to je ukonceny stvrty tyzden a z piateho uz 6 dni - takze sa nachadzeme v piatom tyzdni na konci ... a vlastne napr. 5tt+1 je uz ukonceny piaty ale nachadzas sa v siestom tyzdni prvy den ... tak tomu ja chapem ... ci?
8. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
neviem mam strach keby sa nieco stalo boly by sme sklamany obidvaja takto sa trapim sama a trpnem ci to dobre dopadne :slight_smile: ja som mala poslednu MS 2.5 tak asi skocim buduci tazden k DR ci tam nieco uvidi alebo nie :unamused:
8. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka TAk toto neviem. Mozno mas pravdu
8. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva neviem skus si dat tehotenska kalkulacka do gogla mne to pasovalo pri prvom podla toho teraz by som mala byt 5tt+2
8. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 Buduci tyzden uz lekar nieco uvidi. Verim, ze tvoj muz by chcel vediet, ze si tehotna. Ak by sa aj nieco zle stalo (urcite sa nestane) bol by ti oporou.
8. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ja som si to pozerala na nejakej stranke ... tak snad som to dobre pochopila teda ... nechcem robit mudru :grinning: lebo aj konik to tak vypocital, uvidim ci mi to zajtra alebo v nedelu prehodi na 6tt ... juuuuj idem lahnut, lebo ani jedlo do mna nejde a tocaky mam od rana ...
8. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 Ja som mala menzes 3.5., no dolezita je aj dlzka cyklu a kedy bola ovulacia. Podla ovulacie som dnes 20 den po ovulacii.
8. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka a kde sa to da konikovy vypocitat ja som hladala a nic som nenasla
8. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Aj ja mam dnes tocaky a oci sa mi zatvaraju
8. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 nie neda, len ked si zadas info o tehotenstve vo svojom profile a das si tam ocakavany datum porodu tak ti to potom napise, v spravach ktore pises ze ktory tt si . napr. pod mojou spravou je teraz ze som v 5tt ... a v nedelu uz by som mala mat tam 6tt ... lebo budem 5tt+1 ...
8. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka je to tak ;o
8. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka aha ja som myslela ze tu je nejala kalkulacka
8. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ja som nic nezistovala, len predtym ma asi v 18tt zacala boliet hlava, tak v lekarni poradili acylpyrin
@pincola Vitaj :wink:.
@maru1453 ani o mne nik nevie, len tu na MK :grinning: . Nemysli negativne, lebo si nieco privolas.
8. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva Evka, nik sa nepyta na dlzku cyklu, ani na ovulku. Dolezity je datum poslednej mrchy. Lekari sa riadia len pri urceni tyzdna tehu len tabulkovymi poctami a potom velkostou plodu.

Uz som pisala: Datum poslednej mrchy+7 dni, -3 mesiace je datum porodu.
Aj ked na netovych kalkulackach nepocita +7 dni, len +3 az +4 dni od datumu mrchy
8. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak preco by som si spenat so zemiakmi a volskym okom neocurkovala namiesto osolila...
8. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@abriela Mna sa na to pyta, lebo vie, ze mam dlhsie cykly a nie som tak tabulkova. Viem, ze casto lekary pocitaju podla menzesu
8. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu malatnost mam dnes aj ja, co by som dala za vychladenu kofolu alebo cierny caj...tolko clankov som precitala, ze neviem ci to mozeme pit, alebo nie. vy si co davate proti toceniu Sveta?
8. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby kupujete niektora z tejto stranky tovar? http://www.littlewoodseurope.com/basket/en/basket.page je to zn ladybird no neviem aka je spolahliva su tam velmi lacne tie veci ako predavaju tu na shope a to o fakt dost euro
8. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko ja nedavam nic, vela pijem a snazim sa vydrzat
8. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko ja vtedy sedim, alebo lezim.. aj teraz som si sla lahnut, ale nejak sa mi neda ... a co sa kofoly a caju tyka vraj sa v malej miere moze .. ale ja nepijem nic z toho ... jedine coca colu na vianoce, tak sa jej tento rok vzdam :grinning:
8. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva Tak to asi ještě nebude srdíčko, že...to nevadí, tak aspoň třeba uvidím váček:slight_smile:
@zucana Tak na to bych měla chuť. Mne hrozně chutná slané. Vůbec teda ovoce a zelenina, mám k tomu lehký odpor, ale snažím se to jíst i tak. Zato slané....den předtím než jsem toí těhu zjistila jsem sežrala slané chypsy a s takovou chutí jako nikdy :grinning: Holky a prsa mi narostly! Kdybyste to viděly :astonished:
8. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela Děkuju za přivítání:slight_smile:
8. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Ty jo ty máš asi pravdu. Ale to už by srdíčko mělo být vidět, nebo ne? Už u některé z vás šlo vidět?
8. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola Vacok by uz buduci tyzden mal byt, srdiecko skor nie. Inak aj ja mozem slane, tslane ycinky milujem
8. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola srdiecko je skor vidiet tak v 7-8 tt ... bolo par z inej temy co videli srdiecko uz na 6tt+1, ale to je skor vynimka ... mozno mali ovu skor, alebo tak nejak ... ja dufam ze v pondelok - to by som mala byt 5tt+2 uz bude vidno vacok .... juuuj som chcela ist co najneskor ku gynde a teraz ked viem, ze musim ist v pondelok tak sa neviem dockat :grinning:
8. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenitka
@evakva Taky jdu v pondělí holky. Tak snad bude aspoň váček. Já ovu dřív neměla, spíš později, takže myslím, že u mne je otázka i ten váček. A užíváte nějaké vitamínky holky?
8. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola ja beriem femibion 800 ...
8. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola ja nic, ale uvazujem ze sa popytam v lekarni :sunglasses:
8. čer 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola ja kyselinu listovu, ale je to ako femibion. Odporuca sa uz pred tehu.
Cakam co mi povedia o 2 tyzdne na hematologii, lebo mi pred 2 mesiacmi zistili anemiu a denne uzivam zelezo. Kupim si potom nieco pre tehulky so zelezom.
Mam trosku strach, pretoze prve moje tehu nedopadlo dobre kvoli vyvojovej chybe ktora sa vyskytuje s pravdepodobnostou 1:10 000.
Takze odporucam vitaminy, pre spravny vyvoj nasich fazuliek. @axnelez2
8. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela
@pincola , pojdem do lekarne este dnes, som to akosi neriesila, mi doktor nic nepovedal , max ze si mam kupit magnezium ak by som mala krce ,... ale sak paninky v lekarni snad budu vediet poradit :slight_smile:
8. čer 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek