• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@axnelez2 magnezium nie, ale je MAGNE B6 je pre tehulky dobre ked mas krce, tvrdnutie bruska, ale to pride az po 10tt
8. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela
@alenitka
@evakva
Já brala před otěhu střídavě GS mamvit a Calibrum baby plan. Teď jak jsem to zjistila, jsem nasadila Femibion. Na snažení mi přišel drahej, ale teď ho chci.
@axnelez2 Doporučuji ti taky Femibion, je tam hodně kyseliny listové a v podobě, která je pro tělo snadno využitelná. Pokud jsi nebrala nic před tím, tím spíš ti ho doporučuji. Ta kyselina listová z Femibionu je ihned k použití v tom organismu. Tělo se nezdržuje rozkládáním.Urychluje se proces zpracování. A na kyselinu listovou je nejdůležitějších prvních 12 týdnů. Ale je nejdražší. 350 kč na měsíc. Podle mne ale aspoň jedno balení vybrat stojí za to. A taky jsou dobré kapsle s rybím olejem ještě k těm vitamínkům. Ale taky jsou drahé.
8. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Tak ja sa pridavam medzi vas....)))) poslednu m som mala 31.5. a od vtedy nic , vcera som bola u doktorky a vraj som v piatom tyzdny.... termin 5.2.13.... velmi sa tesim mam uz dvoch chlapcov tak dufam ze to bude moja vysnivana princeznicka..... ))
8. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@3mamicka ah0jky asi si myslela april ;)
8. čer 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nie februaar
8. čer 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@3mamicka si urcite tehu,lebo chaosis :grinning: . poslednu mrchu si mala asi 31.4. nie 31.5. ako si napisala. Na to myslela Zuzka :slight_smile:
8. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Joooj no hej ...))) To su uz asi tie odumrete bunky....)))
8. čer 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@3mamicka :grinning:
a este ked niekomu pises, daj odpovedat alebo daj zavinaca - pravy ALT (vedla medzernika) + pismeno V, resp. lavy ALT vedla medzernika a + cislice 64
8. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko ahoj kofolu neviem ale coca colu ti odporuci aj lekar proti nevolnostiam
8. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žienky myslite pozitívne, každá z nás to dotiahne do úspešného konca... :wink:
Ja tiež plánujem kúpiť Calibrum baby plan, vyskúšam, minule som brala Femibion.
Mne bolo pár dní fakt biedne, bola som podráždená, hlava sa mi krútila, mala som poriadne ťažké myšlienky a vôbec som nemohla v noci spať, ale už to prešlo...tak verím že je všetko ok :slight_smile:
8. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeeeej to uz februar 2013?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som rodila februar 2011...boooze,,,pred 2 rokmi som prezivala to, co vy teraz,,,ani pravda nie je,,,baby uzivajte si kazdu jednu chvilku,,,mate pred sebou strasne krasne obdobie,,,prajem vam vsetkym krasne tehu a este krajsie babatka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jejda, aká krásna téma diskusie :slight_smile: ... Ten cas tak rýchlo letí.. este nedávno som patrila medzi čakateľky február 2012 :slight_smile: ... Baby síce znovu nečakám, ale chcem vsetkým nastavajucim mamickam zazelat radostné bezproblémové tehuľkovanie :slight_smile:
8. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yanika1 ja som brala Calibrum a mozem odporucit,neviem co mi teraz odporucia,kedze este aj dojcim :slight_smile: a magnezko je dobre na tocaky aj na brusko,no najlepsie pomaha mne cerstvy vzduch :slight_smile:
8. čer 2012 ve 20:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ... no co zienka draha? ako si dopadla ?
8. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kúpila som si calibrum baby plan, poradili mi to v lekárni ... Uvidíme možno to po mesiaci obmenim :wink:
8. čer 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
II :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Posledna bola 3.5, len idem na dva tyzdne na dovolenku, tak na vysetrnie budem moc ist najskor 25.6, dufam, ze je ako ma byt.
8. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evaon vitaj medzi nami .. velka gratulka :slight_smile: to je v pohode, ze pojdes az tak neskor ku gyndosovi, aspon uz bude srdiecko .. ale davaj si pozor na seba na dovolenke ... a uzi si ju :grinning: a uz sa Vas tu zislo viac s rovnakym terminom poslednej mrchy ... to nebude nahoda :grinning:
8. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojte vsetkym tehulkam drzim palce nech sa o 8 mesiacov tesite z babatiek a nech mate pohodove tehotenstvo :slight_smile:
ja som teda mala termin 1.3 ale malinka sa ypytala na svet 11.2 takze sme februarove uz mame krasne 4 mesiaciky
8. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahojte baby gratulujem tehuľkám užívajte si ten kúzelný čas s rastúcim bruškom ja mám už moje februárové miminko v postielke :wink:
8. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahojte baby, tak ja idem v pondelok k dokine a uz sa tesim, Dufam,ze vsetko bude ok :slight_smile: Dnes ako som sa zobudila, uz ma hlava bolli. citim sa ako keby som mala teplotu ....a tak divne mi je...no som zvedava co bude dnes :unamused: Prsia ma taaak strasne bolia. Aj cakam ze asi uz budem aj blinkat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: v prvom rade chcem vsetkym gratulovat .. a drzim palceky do uspesneho konca :wink: .. vela nechybalo a aj ja by som sa tu s vami vytesovala .. ale bohuzial po tyzdnovom meskani prisla mrcha jedna :angry:
9. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA beriem dlhodobo vitam E, vitamin B (od Jamiesonu) a kyselinu listovu (tiez od Jamiesonu). Ked som sa v lekarni pytala, ci aj tehu vitaminky, tak netreba. Tieto su vraj najdolezitejsie. Takze tehu vitaminky nasadim, az tieto vyuzvam.
9. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas tak v pondelok tu dufam pribudnu same dobre spravy :grinning: viacere ideme v pondelok k dokyne ...
ja uz mam pocity chripky za sebou, teraz ma boli hlava a prsia uz ani nehovorim ... a bola som v pekarni co je od nas asi tak 2 minuty peso a ked som sa vratila domov som bola spotena a unavena ako keby som zabehla maraton ... no nech si fazulka so mnou robi co chce, len nech je v poriadku :wink:
9. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
baby ja sa cítim akosi príliš normálne..až ma to mätie.. síce mi je trošku malátno, asi na mňa niečo lezie, včera ma škriabalo v hrdle a mala som zahuhňaný nos...ale ako ustali tie nevoľnosti po ElastiQ, tak sa ani ako tehu necítim..dúfam, že to neveští nič zlé, lebo na kontrolu idem až o 3 týždne...
9. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ja berem femibion 800 uz dost dlho,...ale zatial je to v pohode...sem tam ma napne...alebo sa mi hlava zatoci...ale nie je to az take hrozne...musim si zatukat,ze zatial neobjimam zachod :grinning:
9. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina presne aj ja nic mi nie je ako mam ten elastiQ ,ani neviem ze som tehu keby ma prsia nebolia a obcas spodok bruska :slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka moje slová. ja cítim ako keby mi niekto znútra naťahoval kožu, ktorá zakaždým praskne. a trochu ma napína-ale ako si napísala-nech, pre zdravé bábo vydržím hocičo :wink:
9. čer 2012 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@csina snáď nie, ja sa tiez cítim fajn, troska unavení, troska chrbát ale to je asi tak všetko ... Patrime medzi tie stastnejsie ;)
9. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchez81 tak veru... mne je dnes zas nejak inac... ale aspon presla ta taka prava nevolnost... uz mam "iba" riadne mdloby a palenie zahy ... a dnes ma o cosi viac boli podbrusko ...
9. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek