• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@alenitka mmmm nic moc.... :-/ akurat ma nasral doktor....
podla sona 5t a videla som len dutinku 7mm nic viac... :frowning2: ani mi nic nepovedal ani krv nezobral....proste nic... vraj mam dalej normalne aktivne zit.....tak som mu len povedala ze to sa mu lahko povie ked ja odidem z domu rano o 5 vratim sa vecer o 5 a som vyzmykana jak handra...sa len usmial...ako fasa...asi v zivote necestoval 4 hodiny dena kvoli praci.... :frowning2:
9. čer 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida takze ta nedal na PN ? fuuuuha ... somar ... a ty si podla MS 6tt+1 bola vcera? ale ovu si mala neskor nie?
a inac vela bab tu pisalo, ze uz boli napr. aj 7tt+5 a na utz boli len 5tt ... a vsetko bolo v poriadku ... ked si mala neskor ovu, tak necudo ze nebolo srdiecko ..a dutinka je tiez nieco :slight_smile: aspon vies ze je to v maternici a isto bude vsetko v pohooooooo ... juuuuj ja sa uz tesim na pondelok ... urcite este nic nebude ale dutinka snad hej a budem vediet ci je tam kde ma byt :slight_smile:
9. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, včera som tu písala ohľadom pálenia záhy...v noci som vˇˇdaka nej zaspávala tri hodiny...bolo toniečo strašné ako pálila. dnes je zatiaľ ok. tehu nemám potvrdené, dnes som len 9 deˇˇn po IUI, no v predchádzajúcich dvoch tehu ma tiež pálila záha. ja tak strašne moc dúfam :dizzy_face:
9. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika aha si po IUI, a test si si este nerobila ? ci ti pichali tu vec, co ti moze ukazat falosny tehu test? no mna pali uz aj cez den, od takeho 8DPO ma palila v noci a teraz uz hocikedy ... ale prezijem vsetko, len nech je dobre :grinning: hlavne si vraj netreba davat sodu bikarbonu, ale tortove oplatky jest . ze to pomaha :grinning:
9. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika skus si kupit tabletky renie to je na palenie zahy a mozu to aj tehotne :slight_smile:
9. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 ďakujem za radu :wink:
9. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mozem sa k vam pridat? poslednu menstruaciu som mala 27.4. a na testiku mi vysli kolajnicky :slight_smile:
uz som raz potratila a bojim sa aby sa to neopakovalo, mam nejaky zvlastny pocit .... prestali ma boliet prsia, dokonca mi chuti aj kava ktoru som pri prvom tehotenstve ani citit nemohla, aj mi byvalo poriadne zle a teraz nic ... dufam ze fazulke nic nie je a rastie
kocky vsetky vas bolia prsia? mna na zaciatku boleli ale zrazu prestali, nerozumiem tomu
9. čer 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xsunx Ahoj, mame podobny termin. Ked mas zvlastny pocit, chod radsej k lekarovi, nech ta uisti, ze je vsetko v poriadku, takto sa budes len stresovat zbytocne.. Mna prsia zacali boliet po ovulacii a odvtedy sa to len stupnuje, neviem si ani poriadne lahnut, lebo ked sa zobudim, som tak otlacena a bolava, ze zatinam zuby.. Ale to patri asi k tomu.
10. čer 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka pálieva ťa každú noc? ja som mala túto noc bez záhy :confused: :confused:
10. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika no vcera napriklad len vecer pred spanim... v noci som sa nato uz nebudila ... a preco neurobis test? takto sa len stresujes, a ked urobis test budes si na cistom ... :grinning:
10. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka zataiľ si tenpocit užívam :wink:
10. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika tak uzivaj teda :grinning: ja som radsej vzdy na cistom, lebo tiez som si zoparkrat uzivala pocit ze som tehu a nebola som :unamused: tak potom som radsej testovala o 106 a vedela nacom som ....
10. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsunx ahoj, viem presne ako sa cítiš. Aj ja som 1x potratila, takže teraz mám obavy. Snažím sa nesledovať, len si dávam pozor. To je asi všetko, čo môžem urobiť. Nestrachuj sa, určite každé tehotenstvo prebieha inak. Každá z nás má nejaké pocity, napr. mňa vôbec nepáli záha....ale keď sa chceš uistiť, zájdi za dr. Držím palce, aby bolo všetko ok. :wink:
10. čer 2012 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
k doktorovi sa moc nezeniem lebo mam obavu ze by ma hned posielal na kyretaz ako pri prvom potrate, kde som na nu nesla lebo to odislo samo aj som sa sama vycistila, aj tak ak to ma odist tak sa to stane a ak nie tak sa to udrzi .... zaha ma nepalila ani pri prvom tehotenstve, teda az tesne ku koncu, pred porodom, ale na zaciatku vobec :slight_smile: k doktorovi sa chystam az tak okolo desiateho tyzdna, krvacat nekrvacam, brusko mam vypuknute, cikat chodim casto a rano byvam strasne hladna, keby sa nanaranajkujem tak mi je zle od zaludka a to som pred tehu neranajkovala :slight_smile: len tie prsia ma zaskocili, zvacsene ich mam len ma prestali boliet :unamused:
10. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dnes akasi ospala. Uz som raz driemala a to nie je ani poludnie
10. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsunx ahoj ja mam tiez zmiesane pocity pretoze mi nieje zle ani zaha ani nic. iba bradavky mam citlive aj ked nie tak ako predtym a tiez som spontanne potratila pred 2 mesiacmi. preto sa utesujem ze pkkial nekrvacam tak je asi vsetko ok. inak s tym hladom. ja som to nikdy nemala a pri tehu idem odpadnut kym len pridem do kuchyne a ten ranny orchester :slight_smile:
10. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko no aj ja som presne rano taka hladna ked sa zobudim ako keby som tyzden nejedla :slight_smile: musim sa ist najest .... unavena ani nie som, ani pri prvom tehu som nebola, vtedy sme prave prerabali dom tak som teda fakt nemala kedy byt unavena a oddychovat, ale teda zle mi bolo hrozne, zvracala som do stvrteho mesiaca, dokonca som schudla a mala ist do nemocky na infuzky a po stvrtom mesiaci som sice nezvracala ale teda zle mi bolo az do konca .... nic mi nechutilo, otrasna chut v ustach, a nevedela som co zo slinami tolko som ich mala :slight_smile: nestihala som prehltat .... ale zase som si povedala lepsie ako by som mala mat zravicu a pribrat 20kg, ktore by potom sli tazko dole, ja som pribrala len 9kg, tak to bolo pozitivum
10. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsunx ahoj vitaj a gratulujem :slight_smile: ... Tie prsia by mali byt ok. Ja to mám tak striedavo jeden den nic a potom dva dni skapinam a potom zas nic.
10. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 dakujem za privitane :slight_smile: no dufam ze to je ok :slight_smile:
10. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsunx ahoj, vitaj! mame rovnaky termin poslednej MS :slight_smile: ani ja nevraciam, prsia tiez bolia uz len striedavo, papam sice kazde 2 hodky ale teda dost si vyberam na co mam chut :-/ mam taky divny zaludok ako na vode...tak ale zatial som to v sebe vzdy udrzala :grinning:
10. čer 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka mnooo presne tak a ovu bola na 16DC....no tak mi nezostava nic ine len cakat..... :-/ drzim ti zajtra palce a cakam spravy!!!!
10. čer 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida jasnackaaa pridem hned na konik :grinning: nic prieborne necakam, a dufam, ze moja dokyna ma nebude strasit ...
10. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zatial neviem či sa k vam pridam, ale je to možne, MS mám dostať až v stredu, dovtedy sa nechcem testovať, ale mám take zvlastne pocity:slight_smile:

inač som si vsimla že je tu dosť žienok z martina:Dbabyboom v Mt:D

@alenitka ahoj, ak sa môžem spytať tak k akej doktorke chodiš?
10. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik16 hehe ja som si prave nikoho nevsimla z martina :grinning: iba kemonka viem, ze je od tur. teplic .... ty si priamo z MT? ja chodim ku krkoskovej .... a ty ? ... dufam, ze sa coskoro k nam pridas a mozno raz budeme spolu kocikovat :grinning: :grinning: :grinning: aj ked nas caka este dlhaaa cesta k tomu ... ale veriiime ze to dobre dopande ... a testni, budes vediet nacom si :grinning: viem som nabadatelka, ale to je moja osvedcena metoda - terapia sokom :slight_smile:
10. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka no ja som si vsimla teba, a yanika1 je tiež z mt a zdalo sa mi že ešte som tu kohosi zahliadla:grinning:alebo som slepá:D nie nie som priamo z Mt, .. ja chodim k lackovej-krivušovej..teiž som premyslala nad krkoškovou ale má vraj velmi vela zien...ale držim ti palce, rovnako aj ostatnym babam aby ste to uspesne dotiahli do stastneho konca:slight_smile: no ešte chcem počkať kym nebude aspon par dni meškať a potom sa testnem a dam vedieť vysledok:slight_smile:
10. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik16 juuuuj obdivujem tvoju trpezlivost :grinning: no krkoskova ma sice vela pacientok, ale zatial som cakala tak cca 2 hodky co sa da vydrzat .. a to este chodim tak, ze sa aj vyspim a idem tam az okolo 9... a to tam je uz plno ... maju tam dobry system ... a dufam, ze aj ultrazvuk, na ktorom bude nieco vidiet zajtra :grinning:
10. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 ty si martincanka? juuuuj to by bola paraaada ...
10. čer 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som spraskala tri rozky, no ak to bue dalej takto pokracovat, neviem, neviem, sa mi zda ze som stale hladna :unamused:
10. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xsunx keď si telo ničo pýta, treba mu to dať :grinning: a tri rožky nie sú veľa :wink:
11. čer 2012 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no co spime???? chodte uz rychlo k dr. tie co mate ist dnes, nech nas trochu povzbudite dobrymi spravami :slight_smile:
11. čer 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek