• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@tatarida bola si pozrieť v našej starej téme? kapokapo má pozit. tehu test! :grinning:
11. čer 2012 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchez81 coze???, este som nestihla ale uz aj letim!!!!! :slight_smile: nakoniec sa tu pozbierame :grinning:
11. čer 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida veru tak, ja už som s ňou písala a hneď som ju aj odporučila sem k nám :grinning: :wink:
11. čer 2012 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, vidím, že bol plodný víkend na písanie :slight_smile: novým tehulkám gratulujem, tým, ktorým nie je zle, tiež gratulujem a tíško závidím, ja zvraciam každé ráno aspoň 3 x, niekedy aj počas dňa, jesť musím každú hodinu, inak mi jej zle. piť môžem len colu, z iného ma napína. trpím v kúpeľni /mydlá, aj obyčajná nivea -krém, laky, prášky na pranie a aviváže mi spôsobujú utrpenie/ žiadne vône neznesiem, včera som si kúpila neparfumované mydlo, neviete, či existuje aj neparfumovaná aviváž alebo prací prášok? ja sa idem z toho môjho nosového radaru zblázniť :confounded: .
11. čer 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie jujha, tak to teda nie je med lízať. Aviváž neviem či existuje bez vône, ale keď chceš prať bez vône, odporúčam mydlové orechy. K nim sa pre vôňu pridáva len esenciálny olej, ktorý sa dáva aj do aromalampy. Inak by mala byť tvoja bielizeň neparfumovaná :wink:
11. čer 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie a ešte ma napadlo, že niekto dáva miesto aviváže trocha octu. Nie je cítiť v prádle, len ti ho zmäkčí.
11. čer 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanchez81 ďakujem, práve som googlila pracie orechy, som o tom predtým nepočula, dnes sa v jednej predajni zastavím a "počuchám" a možno kúpim nejaké testovacie sady. Ocot som práveže skúšala /sem tam ho zvyknem používať namieto aviváže, to bola prvá vec čo ma napadla/ ale teda ja ho teraz cítim riadne aj na suchom prádle, pri predošlých tehu som tiež bola citlivá na vône, ale teraz si pripadám jak totálny magor. Sa mi doma smejú, že cítim aj to, čo je naozaj bez vône. Moj chlop si 3 m odo mňa natre ruky modrou niveou a mňa prekacuje od smradu.
11. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie tak dúfam, že aspoň tie orechy pomôžu a hlavne, že to tvoje citlivé obdobie dlho nepotrvá :wink:
11. čer 2012 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie no nezavidim ti. Podla mna pracie orechy, ci gule su blbost. Bola tu tema, s cim periete - samsung - skus pohladat.
11. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdis baby no kto ma dnes lekara? ja zajtra a myslim,ze aj zajtra min.3 sme v poradi :sweat_smile: uz nech je zajtra....

@grasie juuj nezavidim s tym smaradom mna napina z nasich kvetov co okolo nic prejdem na stole mam take susene....ale nechcem to vyhodit :angry:
chcela som si pospat dnes...vcera dost blby den...dieta sa mi zosypalo z murika...tipel ma dobry...a zle mi bolo poobede...mne byva zle najviac tak po 4tej hodine...to mam nejake prehodene...
11. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj a tak my som si dala slovenske rozky!mali by k nam dojst nasi tak idem napisat do zoznamu :grinning:
11. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
poradte co si mam dat este doniest take slovenske na co mate chute :sweat_smile:
11. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana :grinning: . No ja som si akurat dala neslovenske Toffifee a zjedla som ho asi za 5 minut cele :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@abriela ja prave pisem zoznam co cchem tak som tam dala ze rozky, paprika, bonpari, horalky, paprika, uhorky zavarane, tatiana a este neviem co mam dat :sweat_smile:
11. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana u mna je to jednoznacne aj udene moravske maso, predtym to bola aj slanina.

Dnes 27DC - takze mrcha uz nedorazi :grinning:. Jupiii
11. čer 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
tak kukam reklamy a uz mam dalsie 2 veci :D
11. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prave ranajkujem jogurt a dostala som chut na udene maso a toffife , neviete cim to bude ? Diky baby ... :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 tak ja som si dala cerealny chlieb s natierkovym syrom , ktory sa neda porovnat s nasim bambinom....a s rajcinami ale dala by som si rozok s patekou majkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je tak blbe, ze nemam ani tusku..... jajjj baby co by som ja dala za to keby som sa vygrcala a nemala by som cely den zaludok jak na vode..... :frowning2:
11. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida tak to sme na tom rovnako...ja neviem grcat...ja aj ked by som si dala celu ruku do hrdla tak sa nevygrcam.... :unamused:
11. čer 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchez81 dík, aj ja dúfam :slight_smile:
@abriela ďakujem pohľadám, ja pracím guliam a podobným blbostiam tiež moc neverím, ale teraz je pre mňa dôležité, aby to nebolo cítiť. ach ako rada, by som stratila na najbližších pár týždňov čuch :unamused:

@tatarida dobrá téma o jedle? ešte furt nevraciaš? mne stačí si len na jogurt alebo cesnakový maces spomenúť, prípadne podržať slinu v puse a už jedéém :slight_smile: ale nie , živo si predstavujem jak trpíš, som na tom podobne, prst do krku by ti nepomohol? inak ja momentálne už 3 dni fičím na detských výživách, bielom pečive, šunke,slanine a cole. inén nemá šancu prehltnúť.
11. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana tak na to tvoje moc chut nema, .. ale taka májka , mnam :slight_smile:

@tatarida aj si skusala nieco zjest ?
11. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie prst som skusala raz ale nepomohol...a slin mam plnu hubu skoro stale.... normalne uvazujem kde by som zohnala nejaku odsavacku :grinning:
11. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 sak ja na to moje tiez nemam chut ale ine nemam :grinning:
11. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida u zubara :grinning:
11. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 ja sa budim aj v noci na hlad :-/ ale som neskutocne prieberciva. napr. tu majku by do mna nikto nenapchal a pred tym som bola schopna ju ranajkovat 5xtyzdenne.....na potesenie mojho manzela sa so mna stava pravdepodobne ovocofilka!
11. čer 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana keby som nejakeho poznala tak si idem pozicat nejaku vyradenu :grinning:
11. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky, mozem sa pridat??? :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
11. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kukucg jaska jaska uz som cakala,keby prikvitnes ked som videla na merani ze si tehu :wink:
11. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek