• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@zucana No vies nejak mi to po tej dobe nedochadza :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A trochu sa bojim samozrejme, ale mam dobry pocit tak hadam bude dobre vsetko :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tatarida už sa to pýtala axnelez, najesť by ti nepomohlo? u mňa to zaberá...na chvíľu, ale aj tá chvíľa je dôležitá.
a tiež zjem len to na čo mám chuť, už vyše týždňa som nezjedla napr žiadnu zeleninu, z ovocia len jahody vo včerajšom koláči /krpec piekol/, ale tie už tiež nechcem ani vidieť. aj dokonca ani femibion do seba nedám, je moc veľká na moje hrdlo.
a najväčšie peklo je, keď ma chytí hlad, a zrovna nemám nič po ruke, čo by som dokázala zjesť.
@zucana dík za typ na majku :dizzy_face:
11. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kukucg konecne niekto aj tu, kto je datumo blizko mna :wink:

Kocky, skuste aj zazvorovy caj, aj ked ma zvlasnu stiplavu chut, ale vraj pomaha. JA verim, ze mi zle nebude, lebo dalsie chudnutie by ma asi polozilo.
11. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
mne pomaha pomarancovy dzus :wink:
11. čer 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@grasie ja jem kazde 2 hodiny trochu a tiez je to riadna kriza ak pri sebe akurat nic nemam....takze sa uz nepohnem z domu bez vody a bebe dobre rano v kabelke :slight_smile:

inak vcera ma milo prekvapili cisielka na vahe ale asi bude pokazena :confounded:
11. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
inak naozaj zazvor pomaha proti nevolnostiam, pri prvom tehu som sa teda zazvorovych keksov najedla :slight_smile: a presne aj pomarancovy dzus som pila, strasne mi chutil a pomohol trocha zaludku
idem si ja ten zazvorovy cajik uvarit, mame este kusok zazvoru :slight_smile:
inak ja vazim stale rovnako, doteraz som sa citila normalne ale uz mi zacina byt casto zle od hladu, stale mam pocit ze som hladna
11. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tatarida sa nečuduj, keď ti je zle a málo ješ, môžeš aj chudnúť.
pri dcére som počas 2. mesiaca dala dole 2 kg. ale zas do konca pribrala celkovo 18 kg.
teraz si zatiaľ váhu držím, ale baby, ja už ledva zapne nohavice :astonished:
11. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg Ahoj , vitaj medzi nami
11. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja som si na veceru vcera urobila rajcinovo cibulovy salat a cely som ho zjedla. Zeby na mna dorazili chute?
11. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva Dakujem :wink:
11. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@xsunx ja som raz skúšala tak pred 2 rokmi uvariť zázvorový čaj, štípal jak ďas, nikdy viac. zázvor jedine na mäso aj to v kombinácií s citrónom, ale až o pár týždňov, teraz ma tá predstava desí :grinning:
inak vitaj a gratulejem :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tatarida milo prekvapena ? Si schudla ? ( mozno aj ano z tolkeho ovocia ) :sunglasses: :sunglasses:

@grasie ja uz preventivne povolujem gombik a tesim sa ked bude teplesie , dam leginky , guma skor povoli :grinning:
11. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva Ahoj Evicka, ako to vyzera ? Zatial vsetko v pohode ?
11. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@grasie dakujem za privitanie
ja ho varim s medikom a citronom a staci naozaj kusok postruhat aby to moc nestipalo :slight_smile:
ja struham do velkeho skleneho dzbanu tak 2cm kusok
11. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 Da sa. Dnes som bola na krvi na HCG a zajtra budu vysledky pojdem k lekarke. Spinim stale, nastastie len minimalne a tmavo hnedo (len na toaletnom, na nohavickach nic). Lezim, oddychujem a snazim sa pozitivno mysliet. Zacina mi byt zle z jedla. A ty ako?
11. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@xsunx ja jedam najviac vecer okolo 20tej, 22hej :grinning:
@zucana pomarancovy dzus - vdaka za tym, aj ked zatial nic necitim. Sice vcera po zeleninovej polievke ma bolel zaludok, ale neviem ci preto ze som tehu, ci preto, ze som len pred tyzdnou ukoncila liecbu helikobaktera v zaludku.
@tatarida v druhej teme kde som, kocka pisala, ze schudla 11kg, cize aj toto je normalne. Dolezite je aby babo rastlo :wink:
@kukucg kedy sa chystas k lekarovi?
11. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 Odkial si, ja z Gbelov a moja segra ma firmu v Malackach.
11. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva ja byvam momentalne asi 3 roky v Zohore, ale inak Malacanka :slight_smile:
to ze ti byva zle ber ako pozitivum ze je vsetko urcite ok :sunglasses: , a kam chodis k lekarovi ? Do Skalice , ci mate nieco normalne v Gbeloch ?
11. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@abriela No pokial nenastanu ziadne problemy tak o dva tri tyzdne, skor to asi nema vyznam, a tiez nechcem zbytocne vela na sono chodit takto v zaciatkoch
11. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@abriela 11kg fuuuuhaaaaaa :slight_smile: to by som bola modelecka jak v 12tich rokoch naposledy :grinning:
11. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 no ja som povedzme že nie úplne štíhla, ale len tak mierne, takže ja leginy ani náhodou, opasok nenosím už 2 týždne, gate v sede rozopínam tiež 2 týždne, a dnes som ich aj v stoji ledva zpala, ale mám na nich gumičku do vlasov, keby niečo :grinning: . a bohužiaľ sú jediné, žiadne iné nezapnem. tak ale šaty to istia, len nech sa oteplí.
či radšej neoteplí, grcpráty a hic k tomu..uff
11. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 Chodim do Gbelov. Je tu mlada lekarka, ma aj sono a je fajn www.svsg.eu. A ty chodis do MA?
11. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@grasie no vidis, ta gumicka ma vobec nenapadla, ja mam v penazenke zicherku , keby nahodou ... Pravdou je ze som minuly rok prestala fajcit a pribrala takze mam skoro vsetky novsie veci vacsie ( aspon daco ) :grinning: :grinning: :grinning:

@evakva no tam to vyzera naozaj dobre, ja chodim do MA , mám tu lekara uz od puberty, starsi ale v pohode , ... horsie to bude pri vyberani porodnika , teda ak to teda doklepem do uspesneho konca :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby vy ste to dnes ako zvrhli...tak ja idem pisat, ze mam depky ci je vsetko v poriadku ked mi nieje zle a po precitani zacina uz aj mna napinat :grinning:
11. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 Maju to tam fakt dobre. Objednavaju na cas (bez priplatenia), caka sa len minimalne. So sestrickou si tikam a lekarka je mila. Ja som maleho rodila v Skalici a ak bude vsetko OK, aj to druhe sa tam narodi, hoci som velmi nebola spokojna s lekarom
11. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no idem ja do obchodu lebo vsak nemam co do ust....teda co by som si cchela tam dat :sweat_smile:
11. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evakva no aspon ze tak, ... Skalicu mas najblizsie tak as niet co riesit , ja by som prijala keby obnovili porodnicu v MA :frowning2: , nejde ani tak o ten porod, ale trepat sa v zime po tychto uzasnych cestach do BA , uz teraz sa mi nechce :rolling_eyes:

@mimatko a ty nevymyslaj, nech sme aspon dve ktorým nie je zle :wink: :grinning:
11. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@axnelez2 gumička je lepšia, prispôsobivejšia :grinning: zicherajska tlačí :grinning:
11. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@axnelez2 Skalicu teraz opravuju, ale porodnicu asi budu robit az nakoniec. Maju to tam celkom dobre, len by to chcelo zmenu pristupu personalu k pacientom
11. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimatko no vidíš, treba sem len nakuknúť a hne´d budeš mať grcpárty :grinning:
11. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek