• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
taaak dievky ked sa nic nezmeni tak aj my mame termin na februar ... posledna mrcha dorazila 6.5 a ciarocky na teste mam uz 3 dni ... krasne silneju, priznaky mam vsetky mozne svetove :grinning: a gratulka nam vsetkym :wink:
1. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@alenitka Vitaj, dalsia uspesna snazilka :grinning:
2. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak dievcence mozem sa teda pridat??? na deti 2 ciarky, najkrajsi den deti!!!!! posledna MS 27.4. tak asi budem jedna z prvych medzi vami ako tak citam :slight_smile: gratulujem vsetkym a tesim sa s vami!!!!! inak priznaky nemam ziadne, len ma pobolieva brucho ked rano vstanem...asi sa potrebuje ponatahovat krpec :grinning: v ktorom tyzdni vidno daco na sone????
2. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahojte babule, tak sa aj ja k Vam pridam.Ja som posledny menzes mala 3.5. takze teraz som asi tak vo 4.tyzdni. Uz tri dni mi mrcha meska a zrejme uz ani nepride,pretoze som mala dva dni pred ocakavajucou // :grinning: Tak sa potichucku tesim, ze nam to s muzikom na prvy sup vyslo :sunglasses: Tak dufam, ze to vsetko bude ok a bude to nase druhe dietatko. 11.6. som objednana na kontrolu a prve vysetrenie... :slight_smile:
2. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
A gratulujem vsetkym ! :slight_smile:
2. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrixa tak toto už budem mať tretie, takže presne viem, čo ma čaká... z krvi mi len potvrdí, čo dávno viem a srdiečko mi skôr neuvidí, lebo maličké je ešte veľmi drobné (podľa MS je to 5tt no reálna možnosť otehotnenia bola neskôr, takže na 100% viem, že som len v 3tt)

- MS stále mešká, prsia sem-tam pobolievajú (hoc ešte kojím, no toto mi nerobilo ani pri MS) a chodím často cikať (tiež pri oboch tehu predtým som toto badala) Ja pochyby nemám, už len musím počkať na to, čo povie dr, či je bábo ok a budem mať srdce na mieste :slight_smile:
2. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tatarida mne videla vždy okolo 5+3, ale to bolo podľa MS
2. čer 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj ja sa pridávam ..:slight_smile: ani som si nevšimla a tiež som kdesi zakladala podobnú tému zhruba v rovnakom čase... musím ju vyhľadať.. :slight_smile: termín mám okolo 8.2.2013 :slight_smile: príznaky tiež všetky možné... // sa mi ukázali 11 dní po oplodnení.. viem presný dátum... bol to jediný sex tento mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@tatarida okolo 5-7 tt :slight_smile:
2. čer 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas To sme potom rovnako. Ja som mala prvy den poslednej menstuacie tiez 3.5.
2. čer 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
evakva Veru veru to sme narovnako :slight_smile: A kedy pojdes k dr.?Aj Ti uz byva zle? Mne este vobec...sem tam sa mi hlava zatoci,...ale nic v pohode. Pri malej myslim, ze mi byvalo uz aj zle :grinning:
3. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas Mne pri malom nic nebolo a teraz mi je zle. Zatial nevracam a dufam, ze ani nebudem. Dnes ma rano hrozne boleli prsia. JA idem utorok, lebo som po MA a pojdem na PN.
3. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a boli ste uz u dokiho? pripadne kedy idete???
3. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva jaj tak to hej. tak sa drz. a daj vediet ako si dopadla. no ja idem az 11.A neviem sa dockat. Ked som bola prvykrat tehu,tak to bolo cisto nahodicka...nejako sme to neplanovali...a aj dlho som cakala ako im to oznamit...a teraz ..... Uz ste baby oznamovali rodine novinu alebo kedy to oznamite...mna uz tak svrbi jazyk,ale sme sa s manzelom dohodli.ze az po kontrole im to povieme :wink:
3. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henas My sme najblizsim povedali, nakolko pojdem na PN a neviem, ako by som to odovodnila. Inak by som asi cakala az na ukoncenie 1.trimestra.
3. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas my to vieme len od piatku vecera a mm sa uz vypytuje ze dokedy to budeme tajit??? :grinning: nevie vydrzat laska moja :dizzy_face: len ja sa strasne bojim ze nieco nebude v poriadku ..... no uvidime co povie doki, ak odporuci zostat na pn tak to tiez budeme musiet oznamit :sweat_smile: - kedze cestujem denne 100 km do prace som permanentne vycerpana uz 3 roky..... inak aj ja by som najradsej pockala do konca 1. trimestra, ale mam pocit ze uz teraz mi trci brucho :grinning: po mrche mi zvyklo splasnut a teraz.... ale to nevadiiiiiiii!!!!! :grinning:
3. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva tak to ano, ja by som to tiez rada uz povedala,ale pockame az kym nebudeme mat potvrdene. :slight_smile:
@tatarida neboj vsetko bude ok. Tak to mas dost dlhu cestu do prace. to sa ti ani necudujem, ze si unavena...ja by som tiez chodila unavena. Inac aj ja uz mam akosi vykuknute brucho...tak to som strasne zvedava co bude do deviateho mesiaca :grinning: A strasnu zapchu,.... :angry:
3. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henas no veru brusko...brusko...to nas asi prezradi :grinning: inak so zapchou ja mam problem cely zivot ale teraz absolutne :slight_smile: by som to mohla priradit kludne medzi tehu priznaky :slight_smile:
3. čer 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, idem k vaaaam :grinning: :grinning: :grinning: posledna mrcha 2.5., ovula na Zofiu a k dokine idem presne v ukonceny 6tt, duuufam, ze uz aj srdenko bude. Zatial to vie len naj kamoska a ostatnym povieme az po 12tt-to bude bobrik mlcanlivosti :grinning:
3. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ja sa chystam ku mudr zajtra, tak som zvedavá čo povie, asi spraví aj vyšetrenie však? Už si nepamätám ako to bolo pri prvom, pozerala som si sono malého, tak to som bola v 6tt, takže sa tiež objednám na budúci týždeň, nech mám srdce na mieste a počujem biť to maličké srdiečko :dizzy_face:
Ja som to povedala sestre a kámoške, a mamám to povieme až po potvrdení, dlhšie nevydržím hihi... a som stále unavená, len by som spala :sweat_smile: takže to by ma rýchlo odhalili.
3. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby tak ja sa tiez pridam...teda dufam,ze tu pobudnem dokonca...a snad ma tu nikto neobjavi lebo to vie len mamina,svokrovci a 2 kamosky...
inak pri malej som mala termin 4.2.2010 a teraz by mal byt 4.2.2012 :sweat_smile: ale nakoniec sa narodila 19.1.
posledna mrcha bola 28.4. a ovu viem ze bola 14.5.
v den mrchy som trochu spinila tak som bola aj u dr a videl maly vacok a aj min.stvrtok som bola na kontrole (mala som MA pred malou) ale stale skoro...maly vacok a mala bodka...dalsia kontrola 12.6. tak vidim,ze nas je tu viac co mame termin 12teho a dufam,ze bude srdiecko....
blahozem vsetkyma dufam,ze to dotocime do stastneho konca :dizzy_face:
3. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zucana jeej, aj ja idem 12teho, uz aby to tu bolo, dufam, ze len dobre spravy nas cakaju a ze uz aj daco zaujimave uvidime :slight_smile:
3. čer 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@palculienka2011 veru veru.... ;) tyzden cakat....som na pnke...ani kvety nemozem dat do poriadku v zahrade co buriny tam je :rolling_eyes:
o kolkej ides? ja az vecre...
3. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana ja si tam prosim pekne idem sadnut uz 6:20, aj ked dokina prichadza az 8:30, lebo baby, co dojdu po 7mej uz nevezme. Dokina je totiz na materskej a ordinuje len dva dni v tyzdni, tak cele narody su vzdy v cakarni. Vacsinou tam travim cely den, takze knizka, ranajky aj desiatu beriem so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palculienka2011 a nechystas zmenit gynekologicku ked nebude ta mat cele tvoje tehu?
ale tak pekne rano :grinning:
3. čer 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana rozmyslala som nad tym, ze zmenim, ale leniva som hladat si novu :grinning: :grinning: :grinning: a tato je ozaj super, preto k nej chodi tolko bab, uvidim, ak bude vsetko ok, tak asi ostanem, ved nebudem tam dufam chodit az tak casto a aspon sa ulejem z roboty na cely den :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palculienka2011 a ku komu chodis?
3. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana k chabadovej do rusoviec
3. čer 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tiez idem 12-teho k lekarke, chodim tiez Chabadovej, takze mozno sa tam stretneme, idem si dat potvrdit tehu :slight_smile:
3. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulka31 jeeej no parada, tak sa nas tu pozbieralo :grinning: :grinning: :grinning: 12teho budu fotky zo sona pribudat jedna radost :wink:
3. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek