• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
babenky, ja som si v sobotu a nedeľu robila testíky, samozrejme 2 paličky a dnes mi lekárka potvrdila tehotenstvo a termín mám 9.2.2013 :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@1zuzinka12 gratulka a co videla?
11. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1zuzinka12 Vitaj medzi nami, aj ja by som mala mat termin9.2. Kedy si mala naposledy menstruaciu?
11. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva 5.5... om mala posledný krát..a ty kedy?? a od kedy vieš, že si tehu???
11. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1zuzinka12 Ja som mal prvy den poslednej menstruacie 3.5 a // som si nasla 31.5
11. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva gratulujem aj ja..prajem bezproblémové tehotenstvo :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1zuzinka12 Vdaka, aj tebe. A uz videl nieco lekar?
11. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva hej hej , videla a aj ja :slight_smile: a u teba ako???
11. čer 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1zuzinka12 Ja som bola v piatok a nic nevidela, dnes som bola na HCG. Zajtra idem na vysledok a na kontrolu. Verim, ze uz tiez nieco uvidi. Nemas fotku? Videl gestacny vacok?
11. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva nie fotlku ešte nemám..ale videli sme gestačný váčok...veď snáď zajtra už uvidíš aj ty :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1zuzinka12 Verim, ze aj ja sa zajtra konecne dockam
11. čer 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile: Ahojte babule :slight_smile: Tak dnes som bola na kontrole,takze som v 6tt. Termin mam na 7.2.2013 :slight_smile: uz aj tehotensku knizku som dostala...a o tri týždne na kontrolu. srdiecko este nebolo vidieť,ale tak hlavne,, že je tam kde ma byt. :wink: drzim vsetkym paste, nech je nas viac a viac :slight_smile:
11. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@grasie a zazvorove cukriky si neksusala?alebo su aj zazvorove tabletky dostat v lekarni
11. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas ty máš už knižku? paráda, ja ju mám tiež vypísanú, ale dá mi ju, až uvidí červíčka, a to bude 20.6. no super, že je všetko u teba v poriadku.
@maru1453 cukríky som neskúšala, sa bojím tej chuti. a to tiež dostať v lekárni alebo bežne pri sladkostiach?
11. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no ja som brala dvojkombinaciu antibiotik aj po oplodneni, takze pisem vsetkym moznym lekarom, ci to moze ovplyvnit plod.
@tatarida no ja vazim aj bez toho ako v 12 rokoch, a mam o 7 viac ako ty, takze ani deko deko nemoze ist :unamused:

BABY, neblaznite, ze uz priberate :fearful: :fearful: :fearful: :grinning:
11. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie v lekarni ich dostat
11. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dajte baby, ja uz Vás ani nestačim citat, kollko strán ste pridali. No ja ako povacsina z Vás trpim obrovskymi nevolnostami a nechutenstvom, včera som blvala 3x ; zaPchou inak netrpite??? Lebo ja hroznou,aj pri prvom tehu som mala podobne Problémy...ale tak čo uz... Blahozelam všetkým novým tehulkam!!!!!
11. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie 20.6. ? Ja 22, ale uz sa neviem dockat. Myslis ze uz by sme mohli vidiet aj srdiecko ?

@aotrnavska na zapchu pomahajú sušené slivky, skus si dať kazde rano ale za hrst a uvidis ze to bude lepsie, inak gratulujem ...
11. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 ďakujem :slight_smile: aj by som to vyskusala, ale ked si predstavim ovocie, tak má napina.. Ale snáď do budúcna to bude lepšie a zhltnem aj kona... Na jednej strane sa sťažujem, že mi je zle a na druhej by som sa chcela vyvarovat 23 kilovemu prírastku v prvom tehu...
11. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 no skúsim niečo vykoumať, lebo je to fakt na mašlu, dnes šiel von už aj celý obed, aj keď som toho až tak moc nezjedla.
@aotrnavska no ja zvraciam tak do 7 x za deň, niekedy viac, niekedy menej, ale väčšinou sú to len sliny, málokedy aj neičo viac, zápchu práveže nemám, skôr opačne, ráno aj 3 x ma preženie, kým môžem ísť z domu.
@axnelez2 no jasne že uvidíme, a dostaneme aj knižky :wink: sa teším :grinning:
11. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie inak aj cocacolu odporucaju pit pri nevolnotiach ja uzivam kyselinu listovu od ELAST Q a ta je aj proti nevolnostiam mne moc pomaha aj to tak skus nieco mne ta kys. listova pomohla aj pri prvom tehu tak som teraz nad inym ani neuvazovala a hlavne su to male tabletky
11. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aotrnavska ja mam tiez problem z prehananim aj pri prvom som to mala baby sa stazovaly na zapchu a mna prehana aj 4 krat za deen
11. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 no práveže len colu pijem, ostatné ma napína, len trošku som v rozpakoch, či môžem, musím si totiž pravidelne niekoľko krát denne sledovať tlak, mi hapruje sem tam do závratných výšin, tak či môžem vôbec kofeín. , no ale telo si to pýta, bábo asi tiež. zajtra idem na interné a budem vedieť na čom som. ale vyzerá, že cola moc na moj tlak vplyv nemá, skôr fyzická záťaž a hlad a smäd.
inak za normálnych okolností je cola aká žbrnda, že fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. čer 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 presne tak, ja to isté
11. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 ja som mala do minulého týždňa tiež prehánky a potom ako keby utalo a konec, ale tak je to asi MOJ udel,kedže má to sprevadzalo i prvé tehu....
@grasie ja uz mám toho nagrcane za minule tehu dost, skoro do konca som objimala zachodovu misu, a dúfam, že toto tehu to nebude až take akutne, i ked tendencia je stupajuca :grinning:
11. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievky tak az teraz som sa dostala domov u dr som sedela od 7,45 a dostala som sa na rad o 11tej... ale oplatilo sa cakaaaaaaaaaat som tehulkaaaa... fotocku nemam, ale videli sme gestacny vak o priemere 16 mm a ona tam videla aj dve ciarocky v nom .. co to znamena to neviem, ale urcite nic zle, lebo cele vysetrenie bolo v super duchu... situacia z pred dvoch rokov sa opakovat nebude, lebo mimi je na prednej stene maternice a tam je v bezpeciii.. jooooj strasne som stastna :grinning: na fotocku idem 4.7 poobede ....
11. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@alenitka Gratulujem Ti. A ty si v 6 tt?
11. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka blahozelam!!! Žeby dvojičky :slight_smile: ? To by bolo radosti :wink:
11. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimatko ano dnes som 5tt+1 takze v 6tom tyzdni... dr vravela ze zodpovedame tyzdnu, a ze dokonca tam videla uz aj nejake dve ciarky vo vacku, co je super :grinning: termin mi dala na 10.2.2013
11. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek