• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@alenitka super, gratulujem, presne to ma napadlo, že dvojičky maličké zlatučké :wink:
tvoja dr má nejaký dobrý utz, jak to že moja v 5 +2 prd videla? :angry:
termín ti počítala podľa pm?
11. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka baby ste ma navnadily tento tyzden pojdem uz aj ja asi k DR chcela som pockat etse aspon 2 tyzdne ,ale pri vasich prispevkoch to asi nevidrzim
11. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aotrnavska ja verím, že nás tie grcpárty čo chvíľa prejdú a budeme si tehu konečne užívať :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru1453 ty si teraz v koľkom týždni?
11. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie verím v tuto tvoju pozitívnu hypotezu :grinning:
11. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aotrnavska @grasie no segra bola pri kartarke tento rok, a pytala sa na mna a som bola ako obarena, lebo povedala, ze som prezila alebo prezijem jeden potrat a po nom po dvoch rokoch otehotniem a snad budu aj dvojicky .... taaak uvidime nooo ... neviem fakt co znamenalo, ze tam videla uz aj dve ciarocky .. :grinning: uvidime som objednana na utz s fotkou na 4.7 tak to bude uz aj srdiecko, lebo budem uz 8tt+4
11. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka som z neďaleka:slight_smile: To máme veľkú šancu, že sa spolu uvidíme na pôrodnici hádam!!!! :grinning:
11. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie no ona ma taky dost moderny utz ... aj na stene ma este jednu velku obrazovku, kde som sa pozerala .. ale myslim, ze ten utz je asi fakt dobry ... a termin mi pocitala podla poslednej mrchy, ale mala som graf bazalky so sebou, tak videla, ze ovu som mala presne na 14DC takze aj podla ovu to sedi na toho 10.2
11. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka jajjjj no super! ze dvojicky :grinning: tak ja som tyzden po tebe a mala som len 7mm to budu asi fakt dvojicky :grinning: ja idem 3.7.!!!!
@grasie u mna 6+1 bolo vidiet dokopy prd...len dutinku 7mm :frowning2: a teraz cakat do 3.7.. :frowning2: takze si z toho nic nerob....
11. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ty si ma tak navnadila, ze hned som sa aj ja objednala :slight_smile: doktorku mam svinu neochotnu, lebo povedala ze nech skor ako v 10 tt nechodim, ale aj tak som si bookla termin na stredu :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka koho máš dokinu? Keď má také fajné sono... Tá moja nemá nič, ale na zajtra som objednaná do Heliosu :grinning:
11. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ale ty si bola 6+1 ale podla MS nie podla ovulky ....
a mne je jedno kolko bude miminiek, len nech su zdraveeeeeee .... aj jedno by stacilo, ale nebranim sa aj dvom !!! juuuuuj aj unava ma presla ....
a videla gestacny vacok ci plodik 7mm ? moja ma asi fakt dobry utz... od toho to velmi zalezi ...
@maru1453 no tak to keby si šla k alenitkinej dr, ona má výborný utz, tiež by ti už videla bodečku :grinning: srandujem :sweat_smile: ,
ale gestačný vak by už vidieť bol určite, a tak by si vedela, že všetko je tak ako byť má.
@tatarida ja som bola u dokyho 5.6 kde potvrdil dutinku s bodkou a dobrým zahniezdenim a objednal má až na 25.6, takze neuveritelna cakacka 3 týždne aaaaaa!!! :unamused: :unamused:
11. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka bno veď taký istý má aj moja dr., tiež veľká obrazovka pre mňa, jak je možné, že mne nič nevidela? :fearful:
11. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime zatial sa to doma taji ako sa mi da, este dobre ze mi niebyva zle inak by ma uz davno prekukly :grinning: :grinning: :grinning: hadam pojdem v piatok :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 ja chodim ku krkoskovej ... a jej dcera robi v heliose a ona po praci chodi do maminej ordinacie robit utz s fotkou ... tak zajtra daj vediet co a ako :grinning: a kedy mas predpokladany termin?
11. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida tak musíme zmeniť dr za dr s lepším utz,
lebo ja ani neviem, koľko mm dutinku som mala, ale na obrazovke vyzerala veľká.
ja našťastie už 20.6. idem, sa tešákujem :grinning: inak na prvú poradňu ma objednala na 19.7. to budem v 12 týždni.
11. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie no ja neviem, ja som okrem jej utz videla iba jeden a to bola taka stara pc obrazovka a par tlacidiel ... tak asi bude modernejsi ... a mala si ovu presne na 14DC ? jedna baba z inej temy bola u dokyny 5tt+4 a nevidela uuuuuplne nic ..a v 8tt uz mala vsetko aj srdiecko ... to je uplne individualne
11. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aotrnavska sme an tom podobne, ja mam ist 22.6.. , ale ide ma porazit , sa neviem doskat ... aaaale tyzden uz mame za sebou :wink: :grinning:
11. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aotrnavska sme an tom podobne, ja mam ist 22.6.. , ale ide ma porazit , sa neviem doskat ... aaaale tyzden uz mame za sebou :wink: :grinning:
11. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka ja som mala ovu podľa všetkého medzi 7DC a 11DC to sme sa aj aktívne snažili/ ja mávam krátke cca 24-25 dňové cykly, rresp. ja som vždy pri ovu mama hlien a bolesti cca 3 dni, ale teraz som len 7 dc mala bielkový hlien, bez bolestí, a potom už nič, ani hlien ani bolesti. a podozrenie na tehu a pozitívny test som mala už 24 DC.
inak ja som tiež bola naposeldy na utz roku páne pred 5 rokmi, takže toto čo tam ona mala, mi išlo oči vyočiť, že jaké super moderné a pekné, bola som u nej prvý krát.
11. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jaaaj baby Mne je cely den zleeee
Zajtra budem 6+3 a to' idem na kontrolu na srdiecko Ale mam taky pocit ze este nebude :( a 150eur si dufam nevypyta...
Inak gratulka k dnesnym uspesnym dr navstevam :slight_smile:
11. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie no pri snazilkovani asi bodli take kratke cykly :grinning: ale pre bezny zivot fuuu ... ja som mala stale presne 28, a zavidela som kamoskam co mali nad 30 dni .. :grinning: ja som bola u tejto az po potrate, lebo akurat vtedy som sa stahovala do Martina a nemala som tu este gyndu .. a v nemocke mi odporucili prave tuto dr, ze ona ma dobre vybavenie .. tak som sla tam ...
11. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko doktorku mas dobru, aspon nebudes stresovat, keby tam nic nevidela :wink:
Ja som hlada stare papiere a prve UTZ bolo 6+3tt, takze @zucana drzim zajtra palce.
@gracie ja som mala tiez ovulku skoro -10-11DC a testovala som uz 21DC a ciarka tam bola :grinning:
11. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 ani nehovor, ja ratam tuším aj minuty :slight_smile:.inak 25.6 ked idem k dokymu má MOJ muž narodky,tak hádam mu dám peknú fotecku :wink:
11. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka no mi hovor, ledva mi skončil menzes, začala ovulácia, čiže ďalšie bolesti a ke´d som mala "dobrý mesiac" tak PMS začínalo hneď po ovulke, ale väčšinou cca 10-7 dní pred MS. takže kým kamoška došla k druhej ms, ja som točila tretiu ovuláciu.
@zucana držím palce na zajtra, nech vidno všetko, čo vidieť má byť a nechje všetko ok :slight_smile:
ja mám dnes už padla, tak sa majte krásne :slight_smile:
11. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aotrnavska :slight_smile: jaaj tak to bude nadherny darcek ... skoda ze ja som to nestihla, moj mal 18.5. , to som este nevedela ani ja sama :frowning2:
11. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik baby idem az vecer tak pak dam vediet
11. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek