• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
Mne je dnes cely den divno od zaludka a tocim sa
11. čer 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie no veru som rada. sice som bola aj prekvapena, ze tak skoro mi ju´da.Ale tak som rada. :slight_smile: uz len cakat do 2.7. A ty neuzivas femibion 800 alebo nieco podobne....ja som v prvom tehu tiez skoro stale vracala,...a teraz ked uzivam femibion...tak zatial som este nevracala....sem tam ma napne....ale normalne sa cudujem .... :slight_smile:

A baby este sa vas chcem popytat...beriem femibion ako som spominala a dr. mi dala este dalsie tabletky s kys.listovou ....nie je to vela..?tolko kys.listovej?.
11. čer 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana tak zajtra si držme palce či bude niečo vidno... minule som bola tiež v 7tt na uzv a bolo aj srdiečko..
@alenitka som 6tt+1 a ja dúfam že tam bude to jedno, dve ufuf ale čoooooooooooo zvládli by sme
11. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas všeobecne sa počas tehotenstva odporúča 400 mg folátov vo forme tabletiek, + potraviny , skus si pozrieť kolko prijmes kys.listovej vo forme femibionu ( pokial viem ten obsahuje najma to a zelezo ) a ak by to bolo zbytocne vela skus ho vymenit. Ja mam calibrum baby plan, obsahuje viac zloziek ako vapnik, jod a pod. ale ma menej kys.listovej.

... nemyslim si ale ze by to bolo skodlive, skor zbytocne
11. čer 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 drzim drzim aj ostatnym na zajtra ;)
11. čer 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj mne je dnes cely den blbo od zaludka, ked som bola v prvom tehu tak mi nic nebolo a teraz to je hroza. Cikat chodim asi kazdu chvilu. Som zvedava co bude neskor. To aby som nosila pojazdne WC :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
aj ja som sa asi prekecla, že mi je až veľmi dobre.. a dnes mi je...fuj.... ale zatiaľ zvládam..
včera som bola na obhliadke nového bytu, už len aby nám schválili úver a hupky šupky zadĺžiť sa do dôchodku :grinning: , ale môžeme potom bývať vo veľkom štýle... :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@csina drzim palce,nech ste cim skor v novom bytiku :slight_smile: a dufam, ze ked kupujete vecsi,ze tam budes mat aj pre svokru jednu cimru :grinning: :grinning: :grinning: .
11. čer 2012 ve 20:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yanika1
@zucana baby drzim palce, ja idem tiez zajtra, budem 6tt+0 tak si nerobim velke nadeje na srdiecko, ale potesilo by :wink: dame si vediet, pekny vecer zatial. :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@palculienka2011 aj ja idem zajtra mozno sa stretneme, pojdem na 6,30 :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babyyyyyy, tolko pisete, kto to ma potom citat :grinning: :grinning: Vitam nove tehulky, pozeram, vsetko sa nam koncentruje v okoli Martina, prip. Zahorie, z BA nieste ziadna? :sweat_smile:
Ja som grcala dokopy asi len dva krat, obcas sitim zaludok na vode, ale to viem, ze ho mam prazdny. Inac ma trapi zapcha, kazde rano taky maly porod :sweat_smile: A dnes som sa zobudila s takou bodavou bolestou od slabin az ku kolenu, akoby som mala nachaldnuty stehenny sval, normalne ma stehno boli na dotyk :cry:
K lekarovi idem az 15. v piatok, tak sa trasiem od zvedavosti, dufam, ze babo bude tam kde ma byt a nebude sa konat ziadne sklamanie. Ja som taky bojko, ze az, do piatku snad ani nevydrzim a nabehnem tam skor :grinning:
11. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana ja som z BA :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana ja som z PE ani to tu asi neni :unamused:
11. čer 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte,

tak vcera sme boli na pohotovosti....mala som dost silny tmavy vytok, plus bolesti k tomu....fakt som sa zlakla
ALE
babatko je tam, srddiecko bije ako zvon, velkost zodpoveda, vsetko sa zda byt OK :dizzy_face:
12. čer 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@bambulka814 jeeeej super prve srdiecko :slight_smile:
12. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby viete co je zaujimave? nechty mam ako lusk (vzdy som ich mala polamane, rozstiepene....) a skoro uplne mi uz zmizla alergia - neviem sice na co mam alergiu ale mala som take suche flaky po tele a po sprche to strasne svrbelo boli totalne cervene az som bola schopna si ich do krvi rozskriabat a teraz mi ich uz skoro ani nevidiet!!!!! mi asi prospieva ten moj maly chrust :slight_smile:
12. čer 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojte baby, mozem sa k vam pridat???? 3 pozitivne testy, a mal by to byt prebiehajuci 5 tyzden. :wink:
12. čer 2012 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@tatarida sak opeknieva mamina :wink:
12. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lille59 gratulujem :slight_smile: , kedy ideš k lekarovi ?
12. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida tieto suche flaky to je vraj alergia na zimu.
12. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem este, mam to komplikovanejsie, lebo nezijem na Slovensku, bola som teraz tyzden doma a tam som to zistila. Gynekologa tu vo Fr. este nemam. asi to budem musiet povedat buducej svokre a sa s nou poradit.

@axnelez2
12. čer 2012 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, takže sa hlásim po UTZ, srdiečko nebolo, ale vačok na správnom mieste a malá bodka v ňom, opäť mi to posunuli na neskôr, takže podľa kalkulačky 6+1, podľa utz 5+0, tak asi mi to fakt vyjde na moje narodky :grinning:
12. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@katrin31 no tak ta moja kozna uz vypotila vselico ale toto este nie :slight_smile: no neviem, ja to mam aj v lete.... :grinning: je to jedno, hlvane ze to mizne teraz :slight_smile: a snad sa to uz nevrati :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 a kedy ides najblizsie??,
12. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida pocas tehotenstva ustupuju alergie :slight_smile: a pri prvom tehu som mala tiez super nehty, aj vlasy :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no my ideme na vikend na Donovaly a do Tatralandie, tak k doktorovi pojdem niekedy v tyzdni po vikende :slight_smile: dufam ze uz bude aj srdiecko :wink:
12. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsunx no este keby ustupili nevolnosti...alebo keby som sa aspon vygrcala a bolo by mi chvilu lepsie....bolo by mi sveta zit :grinning:
12. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tuším aj novú tehulku máme, @lille59 gratulujem
@bambulka814 som rada, že je všetko ok, a gratulujem k srdiečku :slight_smile:
@tatarida ty opeknievaš, však to je paráda, ja radšej na seba asi hodím vreco, vyzerám presne tak ako sa cítim, čiže na prd :confounded: . ale veď už len nejakých 7-8 hodín budem medzi ľuďmi :grinning: a potom postieľka moja milovaná :grinning:
inak zistila som, že najlepšie mi je v noci, lebo napriek tomu, že kukám do blba aj 2-3 hodiny, vtedy ma nič nebolí, a je mi strašne fajn :slight_smile:
PS. ja som si včera kúpila tehotenské gate :grinning:
12. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yanika1 no super, bola aj bodečka, gratulujem :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henas ja beriem femibion 800 už 2 mesiac, len keď mi bolo veľmi zle, tak som sa bála dať si tabletku, že sa z nej poblinkám, lebo ja tabletky neviem dobre prehltať
12. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek