• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@grasie tehotenske gate? :fearful: uha, a ake velke? nieje to skoro??? :fearful: :dizzy_face:
12. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsunx dufam, ze nie do bazenov? V tehu je kupanie rizikove, lebo mozes z bazena nieco chytit. Aj ked ja planujem pouzivat v lete voskove tampony.
Ja som v tatralandii chytila zapal a dokonca az zapal oblicky s 39-tkami teplotami
12. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela ja veľmi puchnem na bruchu, prírastok v cm odkedy som zistila že som tehu je 5 cm!!! a pri tom si váhu držím, na stehnách sú mi nohavice voľné, ale už ich ledva zapnem a tlačia, ke´d sedím a to ich mám rozopnuté, o cca týždeň dva by som si už nemala čo obliecť. netuším, či mi budú až do konca tehu, ale teraz sú mi dosť voľné, ja mám také voľnásky rada.
12. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie no len keby ste mi ten chrbat s jebakmi videli :grinning:

a inak mne je tiez dobre az vecer po takej 20tej...... z roboty chodim o 17tej a do tej 20tej som jak ziva mrtvola... poloha lezmo a postel neopustam.....
12. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie to je pekne, aspon sa budes dlho pysit bruskom :wink:
@tararida ja mam kazdy den predvecerny spanok, ako deti v skolke aj ked len cca 30 minut. :grinning:
V noci potom malo spim a o 5tej uz buntosim a cakam kedy bude 7 aby som sla do prace :grinning:
12. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mne sa nechty lámu ako divé aj vlasy mám hrozné na druhý deň po umytí, ale pleť je zatiaľ ok. Uvidím, dokedy mi vydrží aspoň ksicht :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abriela no my sme ten pobyt kupovali ked som este nebola tehu, ideme kvoli malej, ja sa kupat nebudem len mocit nohy a opalovat :slight_smile: nech sa mala vysanti :dizzy_face:
v mori by som sa kupat nebala ale v bazenich ano, aj ked som este nemala problemy pri kupani v bazenoch, ale aj ked som nebola tehu mi prisli nehygienicke, plne bakterii a viroz
12. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ja som také mala pred tehu, nie nejak moc, teraz len sem tam, mám pocit, že celkovo sa mi pleť lepší, ale čo na tom, keď aj tak vyzerám jak čerstvo "vyblivnutá" :grinning:

@abriela ja som si chcela tajomstvo uhovať tak do 12 tt, mám smolu, lebo už teraz je to na mne vidno, aj ke´d beriem, že pre nezainteresovaných vyzerám jak poriadne najedená.
inak tiež mámproblém so spoánkom, cez deň a večer by som spala, cez víkend sa mi to aj darí, a potom od 4-5 buntoším, lašujem, čo dobré by som si dala, lebo už mi začínajú vtedy nevoľnosti. ideálne, ke´d som hore od 00 do 3,00, vtedy je svet tak krásny :grinning:
12. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
chceli sme ist na dovcu, len letiet by sa nemalo v prvom trimestri a mne byva zle v lietadle vzdy ked letime ani tehotna nemusim byt :unamused: no a autom do Chorvatska sa mi teda moc nechce, to mi pride dost unavne :unamused:
ale rada by som sla, lebo ked bude mimi tak najblizsie dva roky urcite nikam nepojdeme
12. čer 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ešte len prídem do práce a už sa mi drieme. A čakám na koniec prac. doby ako na najdôležitejšiu vec v celom dni. Prídem domov, poležím si, napapám sa a o 20.00 nanajvýš o 21,00 spím na gauči ako mimino. Potom ma len mm zobudí odcupitám do spálne a spím do rána. Ale včera som bola hore do polnoci! A to preto, že som sedela za PC. Iba koník ma dokáže udržať v stave bdelosti :grinning:
12. čer 2012 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xsunx ja som nikdy ziadny zapal mocovych ciest, prechladnutie ani nic z bazena nemala a prvy problem bol hned zapal oblicky. Vraj v bazene skodi chlor, lepsie je kupanie v jazeru a samozrejme v mori.
Vies si predstavit leto bez kupania? JA veru tazko :unamused: .
Hmm, tak dovolenka bude musiet byt asi len na slovensku alebo v madarsku :unamused:
wau - zaujimavy cas. Mna v noci bolia len prsia a vcera prisli nejake divne stavy okolo obeda. Nepoznam to,ale su to asi prve nevolnosti. Ja som od septembra schudla necielene 7 kg, cize aj ked zacnem priberat je to OK. Mam 5 kg podla BMI podvyzivu.
12. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela no ja sa snazim nemat predvecerny spanok lebo do prace vstavam uz 4:40a to by som sa teda nevyspala...tiez som v noci vela hore a pravidelne ma aj hlad zobudi :grinning: dnes som jedla nutelovu palacinku 4:10 :grinning:
@sanchez81 vlasy aj ja umyvam kazdy den ale to uz roky.....
12. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela tak to musíš byť riadne chudučká. Nie ako ja. S mojími 68 kg sa kotúľam už teraz. To je moja najvyššia váha akú som kedy mala. A ani si nechcem predstaviť, koľko priberiem teraz. :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ja v noci zatiaľ chladničku nevymetám, ale ráno mi v bruchu riadne škvŕka...mňaaaaaaaaaam palacinkyyyyyyyyyyy :grinning:
12. čer 2012 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Viete nad čím som včera rozmýšľala? Že vôbec neviem, čo budem nosiť-myslím na oblečenie.Si budem musieť kúpiť aj bundu dáku čo zapnem. A ako sa asi budem cítiť. V zime sa vždy pod toľkými vrstvami cítim ako kamión, ale ako to bude teraz.... :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
....a ešte kto ma bude obúvať do práce, až sa nezohnem :grinning: to sú starosti, čo? :grinning:
12. čer 2012 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sanchez81 hehe ja som mala tiez 68 max este tak pred pol rokom! a zistila som v nedelu ze nasi maju asi pokazenu vahu lebo teraz mi ukazuje 61,5....co je evidentne blbost ked sa kukam do zrkadla :-/ ale ved je to jedno... ved ked ju milujes nieje co riesit :grinning: esteze mam takeho fajneho manzela ze mi vecer o pol 8 isiel spravit palacinky bo sa uz 3krat pytal co budem jest a ja furt s prosikom v ociach ze palacinky :grinning:
12. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sanchez81 nebudes chodit do prace a problem je vyrieseny :grinning:
12. čer 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida tak to je super, ja len dúfam, že to vymetanie chladničky ma zatiaľ obíde :grinning: Ja som len hrozne smädná stále. Dookola pijem vodu a chodím cikať. Sa nabehám. :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ok, ale von sem tam vyliezť musím :dizzy_face: Ale veď to je ešte ďaleko, nejako to vyriešim :wink:
12. čer 2012 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ale do práce by si mala prestať chodiť ty. Ja mám pracovisko za rohom. 5 minút pešej chôdze, to by som prinajhoršom obehla aj v papučiach :grinning: no ale ty moja-som zvedavá, dokedy to vydržíš.... :sweat_smile:
12. čer 2012 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanchez81 ja som pri dcére /teraz má 12r/. mala TP 5.2.2000, v zime. v mraze, vo vetre, chodila som po vonku rozopnutá, ako jasné, že som bundu nezapla, ale mne bolo horko, ja som aj doma vetrala jak divá, v okne som stála celá spotená v tričku a zozadu na mňa spod deky kričali, že zatvor, šak tu pomrzneme. :grinning:
a boty ti predsa obuje polovičiak, aj nechty na nohách ti ostrihá, nemboj :grinning:
12. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sanchez81 vcera som sa pytala obvodnej a povedala ze ma musi gyn vypisat :frowning2: takze som sa rozhodla ze vydrzim do dalsej kontroly, cize este 3t -teda samozrejme len v pripade ze budem nadalej bez grcky a budem to zvladat bez nejakej ujmy na zdravi!

myslim ze oblecenie a obuvanie tu budeme priebezne riesit spolu a budeme si radit :grinning: napr. ako si zaviazat snurky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie tak to dúfam, že sa bude nejak spolupodieľať. Ale on chodí do práce 7,00 a ja o 11,00 :grinning: ....asi si kúpim gumáky a dllllllllllllhyyyyyyyyyyyy obuvák :grinning:
12. čer 2012 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tatarida a čo nechce ťa vypísať? :angry: ja mám takú gyndošku, že keby som chcela, tak už teraz ležím hore pupkom na PN :grinning:
12. čer 2012 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanchez81 my povedal ze treba dalej normalne aktivne zit!!! vtipalek!!!! :grinning: by som ho chcela vidiet keby bol on 12 hodin denne 5dni v tyzdni prec.....chodim domov jak vyzmykana handra... :grinning:
12. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida no mm zavidim, ja som cez tyzden sama a rano mi dako nechuti aj ked stale som doteraz rano jedla.
@sanchez81 ajja som na to myslela, ze v zime budeme musit brucha tlacit do kabatov, bund ..blee
Ale na druhej strane nebude problem s vyberom kocika. Vanicky v kocikoch su velmi malinke a letne alebo jesenne deti do nich v perinke a fusaku ani nevojdu.
Juuuj, ty si srandistka. Gumaky a dlhý obuvak :grinning: :grinning: :grinning:
No ja mam 55kg ale meriam 178 cm, takze modelkovsky typ :grinning:
12. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanchez81 a čo nemože v rámci obed pauzy domov odbehnúť ťa obuť? :grinning:
inak to je výhoda, keď rodíš v lete, stačia ti žabky a kroxy, jedny veľké maxi šaty a 2-3 maxi tričká, a má vystaráno.
a ja teraz aby som rozmýšlala, čo budem nosiť do konca roka do práce, lebo všetky vrchy mám úzke 36, čo v takom 30 týždni asi ani cez hlavu nepretiahnem :grinning: ale nie ja sa teším, jak spravím nájazd na tehu oblečky :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambulka814 To poznam, aj ja som spinila a niekedy dost silno. Tiez som bola v nemocnici. Mysli pozitivne, bude dobre a male sa drzi :wink:
12. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tiez som na to obliekanie zvedava , ale sak na co mame chlapov ?! teda aspon dufam ze mi pomoze ked sa budem potrebovat niekam dogulat ... :grinning:
co sa PN tyka tak tomu sa snad vyhnem, doktor mi to ponukol hned ako som tam prisla, ale mne sa moc nechce byt doma, aj ked by som to obcas prijala ( pravda je ze nemusim cestovat tak daleko )
Tehotenske gate zatial neriesim , ale pupok isiel hore, vdakabohu vaha sa este drzi :slight_smile:

@tatarida
@sanchez81
@grasie
12. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek