• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@palculienka2011 ja som v praci ja som bola štvrta takze po Tebe. Robila mi sono, ale zatial videla iba gestacny vacok som 5+0, idem zase 25.6., na krv a sono, uz by malo byt aj srdiecko.
12. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babulka31 ja idem 2.7. na krv a sono. srdiecko uz vtedy urcite bude, to sa neboj :wink: a prosim ta, na tu krv ideme nalacno? viem, ze som sa to pytala, ale v tej euforii som rovno vsetky info vypustala z hlavy :grinning: :sweat_smile:
12. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palculienka2011 ja som mala presne ako ty MS2.5 a ovu 11.5 u DR som este nebolamsnad v paitok aj mi ideme autom kam sa chystate? :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 Ideme na dva tyzdne, prvy tyzden Omis a druhy Tribunj, este sme tam neboli, tak som zvedava a moc sa tesim. Ja by som bez mora nevydrzala, takze snad pojde vsetko ako ma a nejak sa tam uz dovalim :grinning: vy idete kam?
12. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ideme na pag-mandre prvy krat so synom na dovcu k moru tak dufam ze sa tam nejako dovalime
12. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
môžem sa pridať? Teda, dúfam, že to nezakríknem, a všetko bude tak ako má.
Poslednú MS som mala 6.5. dnes som 5 tt + 2 ... práve som sa vrátila od Dr. - na ultrazvuku videl len gestačný vačok 10 mm ale povedal, že dobré je, že sme narástli ( lebo pred 10. dňami na sone nevidel nič )
Nakoľko mám za sebou dva spontánne potraty v 6. a 7.tt tak budem trochu na ihlách, kým neprekonám tieto kritické týždne, ale som pozitívne naladená a verím, že to teraz výjde a dotiahneme to do konca.

Inak beriem Duphaston, anopyrin, pichám si denne Fraxiparín
No a najbližšia kontrola je 3.7. - to budem v 9tt tak už srdiečko musí byť
12. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@palculienka2011 brala som ich v 7-13DC. Ovulku som mala v 11DC. Vraj by to malo byt OK, teraz mi to povedal lekar za 5€ aj ked som napisala kopu lekarom a par odpovedi uz mam.
V prvom tehu som mala vyvojovu anomaliu, takze mam malinke obavy.

26.6. som objednana na prve UTZ a to budem 5+6tt :wink:
@zlatat konecne si tu :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatat ahoj , gratulujem :slight_smile: , verim ze bude všetko uplne bezproblemov , neboj :sunglasses:
12. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@axnelez2 ďakujem -. no musí a basta :sweat_smile:
12. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abriela to vieš, moja opatrnosť, ale čítala sm vás už asi týždeň :dizzy_face:
12. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela tak podla mna sa tiez nemusis bat, vsetko bude v poriadku :slight_smile: ale viem si predstavit, ake mas obavy, ja som tiez isla so scvrknutym zadkom k doktorke, ze co mi povie
12. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru1453 o pagu sme rozmyslali minuly rok, nakoniec sme ale isli inam. Ja by som urcite chcela este navsitivt Hvar a moj naj ostrov bol Olib, malinky, 20domov, 10obyvatelov a dvaja turisti (ja a muz) laguna s pieskovou plazou, nenormalne :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zucana Ja nevarim. NAsi byvaju vedla a tak sa tam chodim vzdy najest. Pekne si ma naucili
12. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palculienka2011 mne uz napisali 3 lekari, ze ak by sa nieco poskodilo, tak potratim. Prve 2 tyzdne - je to bud alebo :wink: .
Serie ma moj lekar, vypital si 5€ za nic. Pisala som aj jeho kolegovi, kt. sa zaobera prenatalnou diagnostikou a nepytal si za odpoved na email nic. Moj mal schranku plnu, mazal ju az vecer. juuj, som nastrata.
@zlatat chapem, ze mas obavy, ale ak sa ma nieco stat snane sa. Ale my to dotiahneme vsetky do uspesneho konca. Inak sme tu asi najstarsie :zipper_mouth:
12. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg Maly mal take obdobie, ze chcel, lebo v skolke sa jednym narodilo. Ked sa macke narodili male, tak sa ma pytal, preco ona ma tak vela deticiek a ja len jeho. Bol pri tom velmi podareny.
12. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat mozem vediet kedy si to zistila...? kedy si si robila test ? lebo mne uz meska MS a stale cakam a na 34DC bol negativny...a kedze beriem dufaston tak musi prist MS...nechapem tomu.. Ja som tiez mala poslednu MS 6.5.
12. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela neboj, bude to OK - ja som pri Tominovi brala tiež ATB a to som ešte nevedela, že som tehu a je úplne OK :wink:
12. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela tak to je ozaj ze drzost 5eur pytat. este kebyze to neni tvoj doktor, tak mooozno ale toto?? hm :angry: :angry: no a presne toto aj mne povedala obvodacka, ze prve dva tyzdne vsetko alebo nic, cize ked uz sa uhniezdi, je velka sanca, ze to dotiahneme do konca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milacik3 test som si robila na 11 DPO a bolo už krásne vidno čiaročku - nebol duch, ale normálna slabšia čiarka ... ale zase ja mávam luteálnu fázu 12 dní, takže som bola 2 dni pred mrchou
12. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela to je aká drzosť pýtať si 5 € za názor ? :confused: To je sila.
12. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milacik3 ja 16.5. a od 5.6. viem, ze som tehu :wink:
@palculienka2011 presne ako pises, ak by som bola cudzia pacientka chapem to
@zlatat no ja som aj prvykrat otehotnela po brani ATB. Takze to je moj nakopavac.
12. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela by som ho asi poslala do riti , je plno lekarov :angry:
12. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 uvazujem o tom. Kedze aj on vie, ze prvom tehu pochybil. V 20tt mi povedal, ze je vsetko OK, kosti maju velkost aku maju a v 21tt sa u ineho lekara uz bol problem. Kosti boli kratke + dalsi problem co malicka mala
12. čer 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela podla mna neni o com, je tolko fantastickych gynekologov, ze neni dovod trapit sa pri takomto mamlasovi
12. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela no minuly mesiac som aj ja vedela pred MS ze som tehotna...aj vysli mi 3x pozit.testy aj na krvi som bola ale potom o 3 dni prisla MS takze asi sa to neujalo :unamused: a teraz si nemyslim ze som tehu...len pocitujem unavu (to je mozno z pocasia), prsia ma nenormalne bolia....aj pod bruskom ma boli a aj chodim casto na velku...co u mna nebyva vobec zvykom...ja tomu nechapem... :frowning2:
12. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacik3 niektore tak ako moja znama mali normalnu MS a potom zistila ze je v 13tt , bola si u lekara ? :unamused:
@abriela sa ti divim, by som u takeho lekara nebola, hlavne ked vies ze uz raz spravil taku zavaznu chybu :frowning2:
12. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacik3 pozitivne testy su od duphasolu. Unava moze byt od pocasia, nedostatku zeleza a ine vplyvy. A testik ako?
@abriela dala som mu druhu sancu :grinning:
12. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 no po tom ako som dostala MS 6.5 som bola na krvi a mi kleslo HCG...potom som brala clostil a isla na folikumetriu ale neviem presne kedy bola ovulka...neviem ani ci bola nemala som bolesti ...potom som brala dufaston a cakala MS a ona nikde...34 DC som robila test Rapid clear a bol negat. tak potom uz som neskusala ....buduci tyzden chcem ist doktorovi tento nemozem s prace sa uvolnit...
12. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela ako mozu byt pozit.testy s dufastonu? to som nepocula...no piatok som nemala pozit.test...iba 1 som si robila...
12. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacik3 tak drzim palce nech mrcha nedojde
12. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek