• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@evakva pizzu??? no viem si predstavit, taku klobasovu, alebo salamovu, :slight_smile: .
12. čer 2012 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 Mne je jedno aku, ja zjem okrem chilli akukolvek. Tiez som nefalsovany masozravec. Den bez masa je ako tyranie
12. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
zienky zatial sa majte, ideme nasu spravu oznamit buducim svokrovcom......nechcela som to hned vytrubit, ale kedze potrebujem od svokry radu ohladne lekara, musime s pravdou von....
12. čer 2012 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lille59 vela stastia
inak na veceru bude dnes pizza a asi teda salamova :grinning:
12. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zlatat ahoj .. tak vitaj .. sme natom rovnako, ja tiez PM 6.5 a dnes 5tt+2 .. vcera som bola na kontrole a bola 16mm dudinka a vraj aj nejake dve ciarocky sa tam crtali .. na utz ideme az 4.7 tak sa uz dnes neviem dockat .... :grinning:
12. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka fíha, vy ste nejakí veľkí ... alebo my takí malí? Ale keď tam máš dve čiaročky, tak to môžu byť dvojky, že? :sweat_smile:

Inak baby vás nepobolieva bruško? Lebo mňa dosť často - niekedy pichá, inokedy akoby mala prísť mrcha, no a čo je najhoršie, tak pri akejkoľvek námahe ma začne brucho bolieť, že si musím ľahnúť :unamused: Je to dosť nepríjemné a pri každej bolesti už začínam mať strachy
12. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat nooooo ano aj mne sa to hned zdalo nejak vela :slight_smile: ale pani doktorka bola tak optimisticka ze som bola stastna ako blcha :grinning: tie dve ciarocky spomenula, az ked vypisovala knizku ... no a ja som taka tabulkova pacientka ..mala som ovulku presne na 14DC ...tak neviem, necham sa prekvapit .. ked bola moja segra pri kartarke tak jej povedala, ze dva roky po potrate (o ktorom ani nevedela) ze budem tehotna a ze budu to snad aj dvojicky .. tak som fakt zvedava :grinning:

a co sa tyka tych bolesti v podbrusku aj natom sme uplne rovnako ... raz to picha raz to boli a len sa kus prejdem alebo poupratujem a uz ma to boli viac a musim lahnut ... gynda povedala ze to je v poriadku, len sa treba setrit a lezat co to da .. ale nezabudat aj na prechadzky .. ale my mame psa, tak prechadzok mam dost :slight_smile:
12. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatat mam uplne to iste, ked to zacalo som mala stale strach ze dostanem mrchu, a vzdy ked nieco robim, zdviham ( aj ked lahke ) ale dlho stojim tak ma to boli viac ... vraj je to normalne :confounded:
12. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat mna tiez boly brusko ale zcaly aj krize :unamused:
12. čer 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka aj ja som tabuľková - teda tento posledný cyklus som mala ovulku presne na 14DC ... čo sa mi málokedy stalo, lebo som ju mávala od 12-15DC
Som rada, že aj ty si na tom s bruškom ako ja ... už som sa začala báť. Môj gyndoš sa dnes nejako extra ponáhľal, za 5 minút som bola vyšetrená a už aj vonku z ordinácie :unamused: aj Duphaston mi zabudol predpísať - mám ho len do nejakého 26.6. tak budem musieť potom ešte skočiť pre recept. :unamused:
A tiež sa mám čo najviac šetriť, ležať čo sa dáa nedvíhať ťažké veci .. hmm, hlavná vec, že hneď ako som vyšla z ordinácie, tak v nemocnici v jednom obchodíku som objavila 5 l balenie 100% džúsu, tak som ho hneď vzala :confounded:
12. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru1453 kríže aj mňa dnes bolia, aj kolená, ale ja to pripisujem tomu, že je zmena počasia a možno bude pršať - ja som taká rosnička, pri zmene tlaku vzduchu mávam bolesti, akoby šla na mňa chrípka
12. čer 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no u nas leje cely den@zlatat
12. čer 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat no tak to je moja dutinka fakt velka :grinning: no som zvedava fakt .. aspon tu mam niekoho s kym si to budem porovnavat :slight_smile: aj vcera baby pisali, ze v 5+nieco mali tak do 10mm vacok ... juuuj uz sa neviem dockat kedy bude toho 4.7 .... a mne duphason ani nedala, aj ked som po potrate, ale zdalo sa jej vsetko v uplnom poriadku, dokonca ked som jej spomenula, ze pred dvoma rokmi bol potrat kvoli srdieckovej maternici tak ma obkukavala z kazdej strany a mimi je teraz uplne v bezpeci .. .dokonca ona ziadnu srdieckovu maternicu nevidela !!! tak jej verim a budem sa tesit a setrit ... a dufat, ze vsetko dobre dopadne ...
12. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka super, že je fazuľka na bezpečnom mieste - ja som potratila vlani 2x, tak mne dal hneď Duphaston ako som k nemu prišla ( to som vtedy bola 3 + 5 )
12. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, som v 6tt + 1, okrem toho že ma pobolieva bruško ešte mám aj slabé špinenie hnedej farby, včera na kontrole mi doki povedal, že zatiaľ je všetko ok, na ďalšiu kontrolu mám prisť o týždeň...máte niekto problémy s hnedým výtokom alebo skúsenosti z predošlých tehotenstiev, všade čítam že ak nie je žiadna iná príčina, tak sa to stáva u štvrtiny tehotných žien
12. čer 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
12. čer 2012 v 17:21 • yusyas
@lille59 drzim palce, nech najdes dobreho lekara
12. čer 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matuska24 ja som vlani na hnedo začala špiniť - špinila som s prestávkami asi 10 dní a potom to neskončilo dobre - ty sa len veľmi šetri, oddychuj a lež ako sa len dá - držím palce.
12. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matuska24 Aj ja spinim na hnedo. Spinila som viac, ale uz sa to konecne ustaluje a takmer nic. Mam duphaston, ascorutin a kludovy rezim
12. čer 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palculienka2011 aj ja som mala ist toho 2.7, ale 30.6 odchadzame na dva tyzdne na dovolenku, to si mi dala dobru otazku :slight_smile: :slight_smile: Nepovedala, ze nalacno. Skusim zajtra zavolat a dam ti vediet :slight_smile:
12. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana No ako bolo u lekara?
12. čer 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bola som dnes u doktora...som len v 3tt ale, boli tam DVA zarodky. Tak uvidime ako sa to vyvrbi. :wink: :wink:
12. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@maru1453 aj ja si myslim ze ak sa budes dobre citit tak chodte :slight_smile: potom sa uz dlhsie nedostanete ked bude drobcek tak to este vyuzite :dizzy_face:
12. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby tak mame 4,65mm drobcek a aj srdiecko a sedime presne 6w1d :dizzy_face: pekny vecer pak docitam idem malu kupat
12. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
baby aj mna pobolieva podbrusko, niekedy mam aj krce....aj som sa bala o tom hovorit nahlas, ale vidim ze nie som jedina, tak mozem pokojne dychat. inac svokrovci no comment, povedali sme im nech to zatial nikomu nehovoria, a len kym sme tam boli uz to posunuli 3 cudzim. a ze v nedelu je rodinna party tak ze to tam mame oznamit celej rodine cca 20 ludi. do frasa, este ani u lekara som nebola....nervy mam.
12. čer 2012 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7my týžden a už mám bruško :slight_smile: je to normálne síce druhé tehu, ale je to dosť vidieť :slight_smile: vo štvrtok na poradnu, tak držkajte palce nech je všetko o.k.
12. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaon chcem sa opytat v 3tt videla uz nieco dr na ultrazvuku??.. lebo u mna v predoslom tehu dr nic nevidela ani v 5tt , a teraz mi ani ultrazvuk nerobila ze vraj i tak nic nebude vidiet,, ale asi ma nejaku staru mašinu :pensive:
12. čer 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak ahojte, s takou malou dusickou k vam nakukujem som mesiac po neuspesnom tehu(ukoncem v 12+0tt),, a vyzerá to tak že sa nam "smyklo" dalsie babetko, pred mesiac a den po tom ako nas anjelik odisiel do nebikca mi gyn povedala ze hcg rastie,, djufam ze to tak bude aj nadalej zatial vas len tak tichucko pozorujem,,
a gratulujem vsetkym tehulkam a vsetko dobre prajem,,
12. čer 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@vierasab ahoj ja som na tom podobne...sice som v 6.tt. ,ale uz si nemozem normalne veci obliect...no sranda :slight_smile:
13. čer 2012 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 aj ja som každú chvíľu hladná, ale nejaké zvlášte hute nemám. DOkonca ani prsia ma nebolia, len trošku sú bradavky citlivejšie a to je všetko. Ale už som schudla 2 kg a to ani negrciam. :sweat_smile: :sweat_smile:
13. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek