• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@janusa_ Ahoj, moj doktor ma teraz nejaky novy ultrazvuk - a tie dva zarodky som videla aj ja :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaon nechápem - ako ti v 3 tt mohol dr. vidieť už zárodky? Ja som bola na ultrazvuku v 4 tt ( teda presne v deň , kedy mala prísť mrcha ) a na ultrazvuku nevidel nič. Včera som tam bola znova (5tt + 2 ) a videl tam len gestačný vačok - zárodok ešte nevidel, povedal, že je to ešte skoro na to, aby sme ho videli
13. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierasab @henas ja to isté, ja som už kúpila tehu gate :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak mne aj pri 1. tehu vykúkalo skoro bruško.
@matuska24 držím place, aby bolo všetko ok
@milacik3 dúfam, že sa k nám čím skôr pridáš :slight_smile:
ja som bola včera na návšteve u internistu kvôli haprujúcemu tlaku a jasne, že som neodišla bez liekov :confounded:
no jo, za mladi sa všetko lepšie znášalo, jak teraz na staré kolená
13. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie :cry: tazko k Vám sa urcite nepridam to uz nestiham patrit do januara -fabruara :frowning2: :pensive:
13. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokos baby, sa mi dnes rozpadol druhy zub, behom tyzdna... mna snad porazi :cry:
13. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat Mne cisto teoreticky meskala 12dni, lenze ja som len teraz dokojila, cize ten datum nebol velmi smerodajny.
No a doktor zvacsil vacok na celu obrovsku obrazovku a tam boli dva zarodky. Vyzeralo to ako rasca :slight_smile: Povedal ze je to malinke tak 3tt.
13. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zucana tak gratulka ku takym prijemnym spravam :slight_smile:
Inak ja som stale na tej istej vahe, co pri prvom som nabrala 3 kila v priebehu prveho mesiaca, tak uvidime.... Nech to do soboty vydrzi, lebo ideme na svadbu a chcem sa zmestit do siat :sweat_smile: potom uz mozem priberat :slight_smile:

Baby ako je to s tym lietanim v 1.trimestri? My chceme ist o 2tyzdne na dofcu, nejaky last minute do Turecka....
13. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milacik3 uvidíš, ako sa to vyvrbi, a ak to teraz nevyšlo, marcovky, aprílovky,alebo májovky 2013 už budú tvoje :slight_smile: @evaon druhé dvojičky medzi nami, gratulujem :slight_smile:
@axnelez2 no to neni dobré :unamused: zájdi čím skôr k zubárovi. mám podobnú skúsenosť z 2. tehu, kedy som to moc neriešila, šak nebolelo, ale v nemocke /bola som od 31. tt do pôrodu/ ma museli ošetriť, tam ma drapla riadna bolesť.
13. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko baby...tak opat zle...vsak preco by nebolo opat ;)
@evaon mne dr uz tiez videl zaciatkom 4 tt vacok aj s bodockou v nom...

@yanika1 dakujem
a co sa tyka dovolenky....my sme mali ist na sardiniu tuto nedelu a nic sa nekona...musime cakat do konca jula...a potom ked bude vsetko ok tak pojdeme aspon sem kusok od domu k moru,lebo kym som na PN nemozem nikam....
13. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie hmm , moc sa mi tam nechce :frowning2: , asi bude ale treba bo ked to pode takymto tempom tak to nebude vobec dobre :unamused:
potom sa ti dali zuby do poriadku ? Ci este stale sa kazia ?
13. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaon ale to asi potom myslí 3 týždne od ovulky nie? Nie ako sa to počíta od mrchy - no už som z toho mimo :unamused:
13. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat wau, to ako sa da??? papat a chudnut?????
13. čer 2012 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat Zlati, pocita sa od mrchy, nie ovulky, tak ako pises. Ja dnes hlasim zaciatok 4tt :grinning:
@axnelez2 mne vypadla plomba v sobotu. Zajtra uz idem k zubarke :unamused:
13. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@axnelez2 taky tak!!!! dva zuby, normalne mi odpadavali kusky. vcera som bola u zubara, akoze nechcem byt zla, ale nieco mi tam dal nejaku vlozku, uz dnes ju nemam, a dalsie stretko mam 19teho, rano som sa zobudila na to, ze ma to pobolieva. hruza.
13. čer 2012 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 no v nemocke mi ho spravili tak akože, čiže nebolel, a po pôrode som nemala čas riešiť, šak 3 malé deti, a zub sa neozýval. až tak o 4 roky, ale festovo, bolo to v piatok ráno, obvodná ma ani nechcela zobrať, že nie som objednaná, a pleskla mi s telefónom, že ona aj tak ordinuje až od 8,00, volala som 7,15, lebo bolestivé prípady ošetruje hneď ráno, jasné, že viac som k nej už nešla, tak som začala zháňať, podaril sa súkr. vzal ma ale až v pondelok, takže víkend muky, 2,5 hodiny som mu ležala v kresle, kútiky úst dotrhané / 7 vzadu hore/, asi na 4 x mi ho robil, nervy vyberal, a nakoniec domodeloval, uff, nikdy viac. a čo som tam peňazí nechala :unamused: teraz chodím s deckami pravidelne na prehliadky a klop klop, len mi ho raz domodelovala.
neoplatí sa otáľať, neni to sranda. držím palce
13. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 neviem, sama tomu nerozumiem, lebo ja mám dosť veľkú nadváhu a 3 roky sa pokúšam zhodiť nejaké kilá a ani zasvet mi to nešlo, mohla som robiť čo som chcela, ale schudla som max. 1 kg a koniec.
NO a teraz som ostala normálne v šoku, keď som na váhe zbadala, že mám menej ako pred 2 týždňami :grinning: :grinning:
Asi si fazuľka zo mňa berie čo sa len dá ... no však ja jej v tom nebudem brániť, nech si len berie :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat @lille59 poznam kočky kt. tvrdia, ze pocas tehu boli najstihlejsie :grinning: . Moja svagrinka do 30tt nepriberala vobec. Mamicka z inej temy - asi do 20tt schudla 11kg, brusko napriek tomu rastlo. Teraz je v 30tt a ma +2kg oproti povodnej vahe pred tehu.
@lille59 ako dopadol pohovor so svokrusov?
13. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatat aj ja chcem, že chudnúť, tiež jem každú hodinu a aj grcpárty si dosť užívam a váha dole nejde.
13. čer 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela nebola by som proti tomu, keby som aj ja bola ten prípad :grinning: :grinning: :grinning:
@grasie ja grcpárty ešte nemám, ale už mám pocit, že mi začína byť nevoľno - včera večer ako som si ľahla do postele, tak mi prišlo takzle - som myslela, že pôjdem dole na WC, ale keď som si predstavila, že mám ísť dole schodmi, tak som sa snažila to nejako predýchavať :grinning: Našťastie ma to potm prešlo.
No a teraz mi je tiež tak divne od žalúdka - ale zato ráno ma prepadol taký vlčí hlad - až mi bolo zle od žalúdka z hladu
13. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela svokrovci??? tesili sa, no len maju potrebu to vykricat snad kazdemu kto prejde popod ich okna. darmo, ze sme im povedali nech to este nikomu nehovoria.
ja sa radsej nevazim, bola by som zbytocne v soku. :wink:
13. čer 2012 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte babuľky, aj Vás na začiatku tehu bolelo riadne bruško? :confused: :confused: :confused:
13. čer 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac baby, v ktorom tyzdni vam zacalo byt zle??? mne este nic. za to moja segra grcala az do porodu, a kazde rano musela chodit do nemocnice na infuzky, co jej bolo tak zle. tak cakam co bude so mnou.
13. čer 2012 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika ahoj afrika, mna boli podbrusko aj vajecniky citim.
13. čer 2012 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 ako na menzes?
13. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz som sa objednala na zajtra, mam dojst o siedmej ( som zvedava kto za mna vstane ) ..
S injekciou asi ratat nemusim, ze ? :sweat_smile:
@abriela
@lille59 a naco ti tam daval tu vlozku ? Si to mala zapalene ?
@grasie
13. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@afrika ano , je to normalne :frowning2:
13. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 tes sa, ze ti nic nieje. Mne pri prvom nebolo absolutne nic. Teraz mavam okolo obeda nejake zvlasne stavy - citim zaludok.
@zlatat vsetko je mozne, ved vies, ze sila myslienok je silna :slight_smile:. Dame dohodu, ty budes chudnut a ja priberat? Msuim napisat, ze zartujem, lebo to tak bude :grinning: .
@afrika mna nie, ale poviem ti, ze som mala 2 tydzne poriadne vetry :grinning: . Nastastie je to uz snad prec.
13. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@axnelez2 na devitalizaciu korenov. lokalku ti mozu dat. mna zuby zacali boliet na SK minuly tyzden, a v Ke mi normalne dali lokalnu anestezu, dokonca 2x za den. vcera som sa pytala zubara tu vo Fr., ci je to ok, a povedal ze 100 pro. dokonca povedal ze ak by to bolelo mozem paracetamol.
13. čer 2012 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika jo ako na menzes, raz to citim, potom nie.
13. čer 2012 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem moc za odpovede :slight_smile:
13. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek