• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@afrika aj mňa veľmi často bolí - niekedy ako na menzes ( raz silnejšie, raz slabšie ), inokedy ma tam pichá, a inokedy cítim také akoby ťahanie :confounded:
13. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 tak to som prekvapena, ale potesila si ma :slight_smile: , inak ked uz si spominala svokrovcov , co rodicia ? Ti uz to vedia ?
A bud rada ze ti nic nie je, ja sa tomu tiez uspesne vyhybam, az na nedelu , to bolo fakt za vsetky drobne :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 aj ja cítim vaječníky -hlavne ten, z ktorého som ovulovala ... ten ma občas dosť pichá
13. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika presne jak baby píšu a aj vetry seknuté môžeš mať, mňa už napr. bolieva brucho len občas večer, zato žalúdok ...
13. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 jojo, moji rodicia to vedia, lebo som si robila test na SK, a mama vosla do izby tesne po tom co som zbadala ducha na teste. mala som mierne nepricetny pohlad, haha.
13. čer 2012 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@afrika a uz vies ze si tehu? mozeme gratulovat ? :slight_smile:
13. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka o 15 napíšem :wink:
13. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@afrika odpocitavam minuty :grinning:
13. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@afrika ideš k dr? Držím palčeky
13. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela inak ani mňa v 4 tt nič nebolelo, brucho ma začalo bolieť až minulú stredu a odvtedy každý deň
13. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 nazory sa odlisuju ale z vlastnej skusenosti viem, ze skor ako v 4 mesiaci nebudem letiet, pretoze ja som potratila na dovolenke :frowning2:
13. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 konecne sme dve s netehotnymi stavmi. ja som z toho strasne smutna ci je vsetko ok, lebo ma nic neboli, zle uz vobec nie , tak idem dnes na ultrazvuk aby som vedela na com som
13. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko tri :slight_smile: , teda ak neratam tie dva rozpadnute zuby :slight_smile:
13. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ahojte, pridávam sa k vám, čakáme bábätko 7.2.2013 :slight_smile:
13. čer 2012 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj, muzu se k vam pridat? Jeste jsem nebyla u doktora, ale asi bych mela mit termin na prelomu unora a brezna. Miminko jsme zatim neplanovali, ale v pondeli jsem si udelala testik ( a pak dalsi a jeste dalsi :slight_smile: ) a bylo to. Miminko chci a i partner se k tomu postavil dobre. Takze jsem moc stastna, ale taky dost zmatena. Mne sem tam pichne v podbrisku, ale jen tak malinko u strany. Snad je to ten vajecnik, jak pise @zlatat. Kdy jit k doktorovi, uvidi uz ted neco?
13. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sofinka296 juchuuu sme dve v rovnaky datum :slight_smile: a zle ti je ? :grinning:
13. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, tusim na mna doliezla nejaka choroba, soplim a boli ma hrdlo :unamused: :unamused: :unamused: myslite ze to moze uskodit fazulke?? :frowning2:
13. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ja to mam tiez .. je to vraj bezne v prvych tyzdnoch tehu, ze telo zareaguje takto ... ja som mala tri dni dokonca zvysenu teplotu a je vsetko v poriadku :slight_smile: hrdlo ma boli hlavne vecer a rano uz to vrcholi, potom cez den len kusok kaslem a vecer to zase zacina ... neboj vsetko bude fajn :slight_smile:
13. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka No ja mam tak 36.7 ale taka je zevraj ok aj v tehu tak neviem, viem ze zbytocne panikarim asi ale minuly rok som potratila v 11tt a tak mam strach :unamused: no ale snad bude tentokrat dobre :slight_smile: Tiez to mam vecer najhorsie, nieco aj beries na to ci nic??
13. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko nie zatiaľ mi neje zle, a tebe?nemám zatiaľ ešte žiadne príznaky :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ja som mala praveze teploty aj 37,8 tak som vzala pol paralenu a vypotila sa .. na druhy den zas a na treti uz bolo lepsie ... a na hrdlo neberiem nic .. stale ked idem okolo lekarne tak zabudnem odbocit :grinning: ale uz mi to prechadza, tak asi kaslem nato... vcera mm doniesol domov Halls tak to mi mozno pomohlo ... ja som potratila pred dvoma rokmi, ale to som od zaciatku tusila, ze nieco nie je v poriadku, teraz myslim pozitivne, ale jasne, ze mam aj stracha by bolo vsetko v poriadku .. hlavne je pozitivne myslenie a neumaranie sa v minulosti ... uzivame si tehu, jasne ? :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane Ahoj, ja som otvarala diskusiu s tymi bolestami v podbrusku, som v 7 tyzdni, sem tam pichne, je to kvoli tomu, ze sa ti roztahuje maternica, takze neboj, je to ok a nie si v tom sama a hlavne sa neboj to povedat lekarovi, ja som na to dostala tabletky, a zacni uzivat kyselinu listovu :slight_smile: A mne prvykrat uvidel doktor az teraz srdiecko na ultrazvuku :slight_smile: Drzim palce -)
13. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Vies co presne toto mi hovoril mm, ze sa mu zda ze vtedy som tusila ze to nie ok aj to bolo cele take cudne, teraz je to ine a mam dobry pocit a obrovsku radost tak snad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja mam doma septisan, moze sa ja v tehu ale je hnusny :stuck_out_tongue_closed_eyes: nieco do nosa by mi este trebalo :unamused:
13. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja ked som vtedy isla na prve vysetrenie, to nebol ani ze strach ale vnutorny pocit ze to bude zle ... a jasne ze som aj plakala a nebolo mi to jedno, ale skor som sa s tym zmierila, ze je to tak ... teraz praveze jasne ze strach pred sonom bol a rychle otazky na gyndu ci je to v maternici a kde .. lebo vtedy sa mi usalasilo na rohu maternice a kedze ju mam srdieckovu, nemalo dost zivin .. ale teraz je fazulka pekne na prednej stene maternice a je v bezpeci.. a presne s takymto vnutornym pocitom som tam sla ...
a ty si preco vlastne potratila ? ked mozem vediet ...
13. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofinka296 ahoj, tiez som sa dnes dozvedela, ze to vychadza na 7.2 . :slight_smile: Mudr. mi vravela, ze som v 6 tt + 1 den, ale cinnost srdiecka este nevidela...tebe uz ano ?
13. čer 2012 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofinka296 tak to si mi urobila velku radost, pretoze narozdiel od vacsiny ani neslintam, ani nevraciam ani nepazraviem ani nic. jedine mam citlivejsie bradavky ale tot vse
13. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patulka83 tiež ešte nie :(
13. čer 2012 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patulka83 cize tri s rovnakym datumom :grinning: ja som podla netu 5tt+5d tak uvidim dnes u lekara ci to sedi
13. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mimatko ani ja nic, a skôr by som povedala, že jem ešte menej, ako som jedla :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 ja som bola minuly tyzden a injekciu mi nepichol.povedal ze sa nemusi nic stat ale ze moze..a ze ci to chcem riskovat, a ak chcem tak mu musim podpisat papier ze som si to ja ziadala..a to som mu hovorila ze gynekolog povedal ze mozem..tak som si nedala :frowning2:
13. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek