• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@palculienka2011 nepoznam ale tak asi je dobra ked takato nahoda ze aj @babulka31 k nej chodi ;)
inak moja mala normalne dnes ze chce mliecko z prs...prestala som kojit na vianoce...myslite,ze to vie vycitit?
3. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
... no a je to tam !!! dnes vysiel uz treti test ( vraj ze pozitivne 3+ ), zajtra k lekarovi, dufam ze bude vsetko ok :slight_smile:
gratulujem tehulky, dufam ze sa k vam pridám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
aj ja sa pridavam, 2 testy pozitivne, kedze uz mam 2 tehu za sebou, ku Dr sa vyberiem, az ked bude srdiecko, skor sa mi nexce :slight_smile: teraz by som mala byt 5tt, vobec nic mi nie je, ale mne vzdy zacalo az v 7tt, tak este cakam, co bude :slight_smile:
kazdopadne, gratulujem vsetkym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Baby všetkým gratulujem k tehu, ja som už na nervy, ovulka bola 22.5.2012-resp.pozit.ovu test+všetky príznaky ovulácie,mrcha mala prísť v piatok,zatiaľ nie je a tehu test negatívny :frowning2:
4. čer 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mohla bych se k vám přidat? Jsem sice lednovka, ale podle ovu spíš budeme mít posunutý termín a v lednovkách už je moc lidí :grinning:
4. čer 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janka369 ak mas lf fazu dlhsiu ako 10 dni tak mohlo byt ze mala prist mrcha neskor a ked boli ovu testy pozitivne 22.5. ovu mohla nastat do 48 hodin t.j. aj 24.5. a to si 11 DPO a to moze byt este test negativny...alebo rposte sa posunula lf faza...kolko mavas?
4. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana ako mi vybrali Mirenu,tak mávam cykly 28-32 dní, ovulku mávam na 18. deň podľa príznakov,tento mesiac som 1x zisťovala pomocou OVU testov. Neviem čo si mám myslieť, lebo také predmrchovské bolesti som mala min.týždeň a teraz nič,akoby sa ani nechumelilo :slight_smile: len ma bolia prsia,inak nič
4. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka369 Ahoj Janka, citam, ze si mala Mirenu, ako si s nou bola spokojna? Rozmyslam nad antikou, kedze viac deticiek neplanujeme, ale bojim sa aj tohto telieska, ci uz neziaducich ucinkov a aj spolahlivosti...a kedze kojim, tak vela moznosti nemam, tabletky moc nechcem...
4. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka814 gratulujem! kedy sa chystas k tomu dokimu? ja rozmyslam ci uz ma vyznam tam ist...som teraz v 6t. podla ms v 4t.
odkedy ti bilo srdiecko pri prvych dvoch detickach? :dizzy_face:
4. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrioska ahoj ,citam, že rozmylas nad telieskom. Ja som mala Danu hned po prvom tehotenstve...a dokina mi to tam zle zaviedla,a nakoniec som po polroku musela to dat von.pretoze mi to preslo cez stenu maternice...a behalo to bruchu az na tretikrat sa doktorom podarilo to vybrat.a aj to len tak tak...takze tolko k tomu...ja uz nikdy si to nedam...ale tak zalezi ci mas dobreho doktora..a ci ti to da dobre...to len tolko k telieskam :confounded:
A inac ako nas tu pribuda super. gratulujem baby :slight_smile:
4. čer 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, aj buduce maminky, ak mozem pridavam sa ku vam do skupiny februarovciatok 2013, :slight_smile: dnes mi doktorka potvrdila bublinku v brusku.
4. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adrioska ahoj,myslela som si,že som s ňou spokojná,kým som ju mala.Potom som ju chcela dať von,len dr. čo ju zavádzal nechal krátke vlákna,tak mi ju museli vyberať v narkóze a ako mi ju vybrali,zistila som,že nie som toľko nervózna, prestalo ma pichávať pri srdci,pri malej som otehotnela na 1.šup a ani neviem ako,teraz sa nám nedarí,vôbec neviem,či všetko nabehlo ako malo,keďže som 4 roky nemala mrchu...no neviem,už by som si ju teraz nedala.Ľutujem,že som si ju nedala vybrať skôr,ale dr. vravel,to nevadí,že nemenštruujete,plodnosť nabehne okamžite.No haha,mám tak rozhádzaný cyklus,že až. teraz každý mesiac neriešim iné,len to,či sa podarilo alebo len mrcha hapruje.Ale na každého to vplýva inak,týmto ťa nechcem odhovárať. Bolo to síce pohodlné,ale vybralo si to daň
4. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas dakujem ti za info, no ved to, mam z toho obavy...a tiez som uz pocula aj take, ale to nie o mirene tusim, ze sa to teliesko posunulo alebo co a zena otehotnela...nuz uvidim...
a inak baby gratulujem vam k tehu a prajem aby ste to vsetky dotiahli do uspesneho konca a mali zdrave deticky a prepacte, ze som vam sem vhupla do temy... :wink:
4. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janka369 juj ani nehovor, Boze to mi je luto, ale dakujem ti za reakciu, no premyslim si to teda riadne, dakujem, pomohla si mi...
4. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrioska veru,poriadne si to premysli. Síce mám kamošky čo sú s tým na 200% spokojné a aj také,čo si to po 1-4 mesiacoch dali vybrať, každá sme iná a na každú to vplýva inak
4. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tatarida ahoj, no tak o 2 tyzdne, ked uz budem 7tt, podla mna nema vyznam chodit skor, doktori casto na UZV nic nevidia, zavisi to vzdy od kvality pristroja, mamicku len stresuju, tehotna som, potvrdzovat nemam co :slight_smile: srdiecko v oboch pripadoch bolo v 7tt.
4. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tatarida jeeeeeeeeeeeeeej tak predsa!!! vidis my sme to vsetky tusili !!! gratulaaacia ... huraaa
4. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka ja som ale trubka!!!! som si ta tu vobec nevsimla :grinning: Dakujem a aj ja gratulujem tebe pipinka :slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida no tak si ma vsimaj, budeme tu dufam spolu az do februara vykecavat !!! :grinning: hehe ze pipinka :grinning:
4. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka no to dufam aj ja!!! kedy ides k dokimu????
4. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka814 prajem krásne tehuľkovanie a dúfam, že sa čoskoro pridám k vám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tož děvčata, můžu k vám nebo ne? :grinning:
4. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@smudlinka10 jasneeeeeeeeee... ty si uz 7tt ..uz si bola u dokiho ?
4. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka jj, my teď čekáme na srdíčko(jdeme za týden), ale budeme asi menší o dva dny a to je už skoro přelom leden/únor :slight_smile: v lednu jich je už opravdu hodně :grinning:
4. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida k dokimu az niekedy buduci tyzden a ked vydrzim tak aj neskor, nech je uz jasne ci to je ok alebo nie ... pri prvom som bola skoro u dokiho a zbytocne som stresovala 3 tyzdne ... aj ked to zle dopadlo, teraz pojdem cim neskor, aby uz hned bolo jasne, ci je fazulka tam, kde ma byt .. mam totiz srdieckovu maternicu a s najvacsou pravdepodobnostou sa mi minule tehu fazulka uhniezdila na priepazke takze tam nemala ziviny .. ale to som mala strasne pichanie na pravej strane a ziadne priznaky, teraz aj ked ma popichava tak raz na pravej raz na lavej strane a to je faaajn .. verim mojej fazulke ... :grinning:
4. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@smudlinka10 jasne ... myslim ze do konca mesiaca aj nas tu bude hodne :grinning: ale tak statistiky su take, ze najviac deti sa rodi vraj v januari ...
4. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka ja som akurat volala dokimu a dohodli sme sa na piatok poobede :grinning: jujjj tesim!!!! to bude presne ukonceny 6 tyzden podla ms a podla ovu 4 tak som straaaasne zvedava!!!!!!!
4. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida no ty si uz v predstihu tak to mas tak akurat :grinning: aj ja by som najradsej na konci 6tt alebo zaciatkom 7tt isla .. uvidime nooo
4. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka no obavam sa ze srdiecko este aj tak neuvidime, ale snad aspon bublinku na spravnom mieste :slight_smile: a ty si kedy mala poslednu MS??? ja 27.4.
4. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida posledna ms 6.5 ovu na 14DC a dnes som 16DPO ... termin mi podla skoro vsetkych kalkulacok vychadza na 10.2 ... a ty si ktorky DPO ?
4. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek